Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Рассказ'
Зачем еще одна немецкая грамматика? Их ведь написано немало. Может быть, автор подумал: Все пишут  и я напишу. И буду я уже не просто „я“, а автор г...полностью>>
'Документ'
З метою моніторингу діяльності вищих навчальних закладів, підпорядкованих МОН, забезпечення ефективного виконання оперативних завдань, що постають пе...полностью>>
'Публичный отчет'
Поскольку АССА ДипИФР специально создавался как дополнительная квалификация бухгалтеров, работающих с национальными стандартами, существуют определен...полностью>>
'Документ'
Настоящим, Федеральная служба по тарифам, в соответствии с п. 31 и 32 Порядка рассмотрения документов, представляемых для принятия решения о введении...полностью>>

Підприємством укладено договір добровільного медичного страхування найманих працівників та перераховано суму страхових внесків за рахунок коштів підприємств

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Підприємством укладено договір добровільного медичного страхування найманих працівників та перераховано суму страхових внесків за рахунок коштів підприємств. Чи є сума страхового внеску об’єктом оподаткування податком з доходів?

Відповідь: З 1 січня 2004 року порядок оподаткування доходів фізичних осіб визначається Законом України від 22.05.2003 №889 – ІУ “Про податок з доходів фізичних осіб”.

Відповідно до пп.4.2.4. статті 4 Закону 889до складу загального місячного доходу платника податку включається сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових внесків (премій), пенсійних вкладів, сплачена будь-якою особою-резидентом, іншою ніж платник податку, за такого платника податку чи на його користь, крім сум, що сплачуються:

а) особою-резидентом, яка визначається вигодонабувачем (бенефіціаром) за такими договорами;

б) одним із членів сім’ї першого ступеня споріднення платника податку;

в) працедавцем-резидентом за свій рахунок за договорами довгострокового страхування життя або недержавного пенсійного забезпечення платника податку, якщо така сума у розрахунку на такого платника податку не перевищує 15 відсотків нарахованої таким працедавцем суми заробітної плати платнику податку протягом кожного звітного податкового місяця, за який сплачується такий страховий внесок (премія), але при цьому не вище суми місячного прожиткового мінімуму для працездатної особи, діючого на 1 січня звітного податкового року, помноженої на 1,4 та округленої до найближчих 10 гривень у розрахунку за такий місяць за сукупністю всіх таких внесків.

Таким чином у разі сплати юридичною особою страхових внесків на користь громадян, в даному випадку на користь членів споживчого товариства, крім випадків, зазначених у пп. «а» – «в» підпункту 4.2.4 Закону, сума таких внесків включається до складу загального місячного доходу платника податку та підлягає оподаткуванню на загальних підставах за ставкою 15 відсотків.

СДПІ у м. Києві по роботі з ВПП



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Законодавство про працю встановлює високий рівень умов праці, всемірну охорону трудових прав працівників

    Закон
    Кодекс законів про працю України регулює трудові відносини всіх працівників, сприяючи зростанню продуктивності праці, поліпшенню якості роботи, підвищенню ефективності суспільного виробництва і піднесенню на цій основі матеріального
  2. Кодекс законів про працю України: Науково-практич-к 57 ний коментар. Харків: Консум, 2003. 832 с. Isbn 966-7920-40-2

    Кодекс
    Прокопенко В. І., д-р юрид. наук, проф. — гл. І, III, Ш-А; Козак 3. Я., канд. юрид. наук — гл. II, XI; Кузнецова Л. О., канд. юрид. наук, доц. — гл. IV, V, XV, XVI; Гончар А.
  3. Фінанси підприємств (1)

    Документ
    Автори:А. М. Поддерьогін, Л. Д. Буряк, Г. Г. Нам, А. М. Павліковський, О. В. Павловська, В. 3. Потій, А. П. Куліш, О. О. Терещенко, Н. П. Шульга, С. А.
  4. Фінанси підприємств (2)

    Документ
    Автори:А. М. Поддерьогін, Л. Д. Буряк, Г. Г. Нам, А. М. Павліковський, О. В. Павловська, В. 3. Потій, А. П. Куліш, О. О. Терещенко, Н. П. Шульга, С. А.
  5. Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені цим закон (2)

    Закон
    Відповідь: гідно п. 2.1.4 ст. 2 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" N 334/94-ВР від 28.12.94, зі змінами та доповненнями (далі - Закон), платником податку на прибуток є постійні представництва нерезидентів,

Другие похожие документы..