Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Документ'
Международный Круглый Стол по проблемам практического использования в России новых энергоэффективных технологий и возобновляемых энергетических ресур...полностью>>
'Документ'
Высокими ценами на нефть, изменениями климатических условий и ростом браконьерского вылова можно объяснить наблюдаемый в Сканмаре постоянный рост инт...полностью>>
'Доклад'
предприятия, учреждения (включая банки и другие кредитные организации) и организации, в том числе с иностранными инвестициями, считающиеся юридически...полностью>>

Підприємство як внесок до статутного фонду отримало товарно-матеріальні цінності. Чи потрібно проводити перерахунок за п 9 ст. 5 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств

Главная > Закон
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Підприємство як внесок до статутного фонду отримало товарно-матеріальні цінності. Чи потрібно проводити перерахунок за п.5.9 ст.5 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств?”

Відповідь: Операція з унесення коштів або майна до статутного фонду юридичної особи в обмін на емітовані нею корпоративні права вважається прямою інвестицією.

Підпунктом 4.2.5 пункту 4.2 статті 4 Закону України від 28.12.94р. № 334/94-ВР

„Про оподаткування прибутку підприємств”(зі змінами та доповненнями, далі-Закон), визначено, що суми коштів або вартість майна, що надходять платнику податку у вигляді прямих інвестицій або реінвестицій у корпоративні права, емітовані таким платником податку, в тому числі грошові або майнові внески, згідно з договорами про спільну діяльність на території України без створення юридичної особи не включається до складу валового доходу.

Відповідно до підпункту 1.28.2 п.1.28 ст.1 Закону пряма інвестиція – це господарська операція, яка передбачає внесення коштів або майна до статутного фонду юридичної особи в обмін на корпоративні права, емітовані такою юридичною особою.

Згідно з п.5.9 ст.5 Закону платник податку веде податковий облік приросту (убутку) балансової вартості товарів (крім тих, що підлягають амортизації, та цінних паперів), сировини, матеріалів, комплектуючих виробів, напівфабрикатів, малоцінних предметів (далі - запасів) на складах, у незавершеному виробництві та залишках готової продукції, витрати на придбання та поліпшення (перетворення, зберігання) яких включаються до складу валових витрат згідно з цим Законом (за винятком тих, що отримані безкоштовно).

Таким чином, вартість товарно-матеріальних цінностей, отриманих у вигляді прямої інвестиції, не включається до валових витрат підприємства, тому п.5.9 ст.5 Закону не застосовується.

ДПІ у Дарницькому районі м. Києва



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені цим закон (2)

    Закон
    Відповідь: гідно п. 2.1.4 ст. 2 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" N 334/94-ВР від 28.12.94, зі змінами та доповненнями (далі - Закон), платником податку на прибуток є постійні представництва нерезидентів,
  2.  Законами України (2)

    Закон
    Із змінами і доповненнями, внесеними Законами України від 23 грудня 2010 року N 2856-VI, від 7 квітня 2011 року N 3205-VI, від 7 квітня 2011 року N 3221-VI
  3.  Законами України (3)

    Закон
    Із змінами і доповненнями, внесеними Законами України від 23 грудня 2010 року N 2856-VI, ОВУ, 2010 р., N 101, ст. 3619, від 7 квітня 2011 року N 3205-VI, ОВУ, 2011 р.
  4.  Законами України (5)

    Закон
    Із змінами і доповненнями, внесеними Законами України від 23 грудня 2010 року N 2856-VI, ОВУ, 2010 р., N 101, ст. 3619, від 7 квітня 2011 року N 3205-VI, ОВУ, 2011 р.
  5.  Законами України (6)

    Закон
    Із змінами і доповненнями, внесеними Законами України від 23 грудня 2010 року N 2856-VI, ОВУ, 2010 р., N 101, ст. 3619, від 7 квітня 2011 року N 3205-VI, ОВУ, 2011 р.

Другие похожие документы..