Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Документ'
1. Формирование государственной политики в области безопасности жизнедеятельности населения с учетом развития современных подходов и требований к защи...полностью>>
'Документ'
На переднем плане картины мы видим могучий дуб. Он поражает нас своим величием. Дуб стоит немного впереди леса, как полководец впереди своего зелёног...полностью>>
'Документ'
Вопрос о выделении технологии в качестве самостоятельного фактора производства, да и о самом определении понятия технологии, до сих пор является спор...полностью>>
'Тематика курсовых работ'
Федеральный бюджет как инструмент финансирования инноваций. Роль федерального бюджета в расширении инвестиций в реальный сектор экономики....полностью>>

Міністерство освіти І науки україни позашкільний навчальний заклад мала академія наук учнівської молоді ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Відділення філології та мистецтвознавства

Главная > Конкурс
Сохрани ссылку в одной из сетей:

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України

Відділення філології та мистецтвознавства


Склад оргкомітету:

Вакарчук Іван Олександрович, Міністр освіти і науки України

Довгий Станіслав Олексійович, Президент Малої академії наук України, народний депутат України

Полянський Павло Броніславович, заступник Міністра освіти і науки України

Лісовий Оксен Васильович, директор позашкільного навчального закладу Малої академії наук учнівської молоді

Куратор відділення:

Жулинський Микола Григорович, академік Національної академії наук України, директор Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка Національної академії наук України

Склад журі:

Голова журі відділення: Плющ Марія Яківна – професор кафедри української мови Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор філологічних наук

Голова предметної комісії з української мови та літератури:

Гальона Наталія Павлівна – доцент кафедри української мови Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кандидат філологічних наук

Співголова:

Савченко Ірина Віталіївна – доцент кафедри української літератури Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кандидат філологічних наук

Голова предметної комісії з російської мови та зарубіжної літератури:

Ісаєва Олена Олександрівна – професор кафедри методики викладання російської мови та світової літератури Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор педагогічних наук

Голова предметної комісії з англійської мови:

Титаренко Олена Юріївна – доцент кафедри англійської мови Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кандидат філологічних наук

Голова предметної комісії з німецької мови:

Іваненко Світлана Мар’янівна – доцент кафедри іноземних мов Інституту
природничо-географічної освіти Національного педагогічного університету
імені М.П.Драгоманова, кандидат філологічних наук

Голова предметної комісії з французької мови:

Єленіна Зоя Іванівна – доцент, завідувач кафедри німецької та французької мов Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету
імені М.П.Драгоманова, кандидат філологічних наук

Програма проведення

ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

(відділення філології та мистецтвознавства)

21 - 24 квітня 2009 року м. Київ

21 квітня, вівторок

до 14.00

-

Заїзд, розміщення, реєстрація учасників конкурсу

(м. Київ, вул. Вишгородська, 19, НЕНЦ)

13.00-14.00

-

Обід.

14.00-14.30

-

Нарада з керівниками делегацій.

14.30-16.00

-

Урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

18.00-19.00

-

Вечеря.

19.00-21.00

-

Вільний час.

22 квітня, середа

8.30-9.00

-

Сніданок.

9.30-12.30

-

Виконання контрольних завдань з базових дисциплін.

13.00-14.00

-

Обід.

14.00-17.00

-

Перевірка контрольних робіт.

15.00-17.00

-

Оголошення результатів рецензування конкурсних робіт.

17.30-18.30

-

Вечеря.

18.00-19.00

-

Оголошення результатів написання контрольних робіт.

Прийом апеляцій. Робота апеляційної комісії.

19.00-21.00

-

Вільний час.

23 квітня, четвер

8.30-9.00

-

Сніданок.

9.00-10.00

-

Підготовка до захисту науково-дослідницьких робіт.

10.00-13.00

-

Захист науково-дослідницьких робіт.

13.00-14.00

-

Обід.

14.00-17.00

-

Продовження захисту науково-дослідницьких робіт.

17.00-18.00

-

Оголошення результатів конкурсу-захисту.

19.00-20.00

-

Вечеря.

20.00-21.00

-

Вільний час.

24 квітня, п’ятниця

9.00-9.30

-

Сніданок.

9.30-12.00

-

Вільний час.

12.00-13.30

-

Урочисте закриття конкурсу-захисту.

13.30-14.30

-

Обід.

15.00

Роз’їзд учасників заходу.

Секція літературної творчості

Голова журі:

Осадчук Петро Ілліч – поет, критик, перекладач, член Національної спілки письменників України, лауреат літературних премій

Члени журі:

Засенко Петро Петрович – поет, письменник, член Національної спілки письменників України, лауреат літературних премій

Балабко Олександр Васильович – письменник, завідуючий відділом культури газети «Вісті»

Учасники:

П.І., область

Назва роботи

Семашина Марія

(АР Крим)

Місто Ґренобль

Закутня Юлія (Волинська)

Стріла в руці

Білий Анатолій (Дніпропетровська)

Збірка поетичних та прозових творів „Гроно душі”

Ковтонюк Наталія (Житомирська)

Трикутний псевдокарнавал

Ярема Христина (Закарпатська)

Поклик душі (Поезія)

Мільчева Катерина (Запорізька)

Збірка оповідань «Від сумного до веселого та навпаки»

Стрільчик Богдан

(Івано-Франківська)

Драматичні етюди «Маска смерті» і «Священий Вогонь» Богдана Стрільчика: жанрові особливості

Литвиненко Олексій (Київська)

Найсокровенніше

Дика Євгенія (Луганська)

Пів сотні медитацій

Малкуш Михайло (Львівська)

„За чим?” (поезія, пісні, переклади, мала проза)

Лучка Вікторія (Львів.)

„Тобі небо”

Пишна Яна

(Миколаївська)

„Формула людяності” (цикл нарисів)

Коваль Юлія (Одеська)

Авторські вірші: „Народилась я із пісні”

Могилат Владислав (Полтавська)

„Ad infinitum” („Нескінченність”)

Свентах Анна (Рівненська)

Оголений нерв

Тарнопольський Мирослав (Тернопільська)

Записки на полях душі...

Перевозник Анастасія (Харківська)

Порушуючи закони Мерфі

Куций Євгенія (Херсонська)

Світ крізь призму душі

Волошина Катерина (Хмельницька)

Гендерна гра в українському поетичному слові

Пожар Вікторія (Черкас.)

Автографи думок

Савченко Ольга (Черкаська)

Німий крик

Пухарєв Пилип (Чернівецька)

Кінь у нев’янь та одвічний Інь-Янь пізньої поезії Василя Кожеляка

Кривець Анастасія (Чернігівська)

Уміння бути несхожим

Зборовська Ксенія (м.Київ)

Тихо бриніли мрії ...

Секція української мови

Голова журі:

Гальона Наталія Павлівна – доцент кафедри української мови Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кандидат філологічних наук

Члени журі:

Алтицева Леся Юріївна – старший викладач кафедри української мови Київського лінгвістичного університету, кандидат філологічних наук

Дудко Ірина Володимирівна – доцент кафедри української мови Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кандидат філологічних наук

Учасники:

П.І., область

Назва роботи

Царук Олег

(АР Крим)

Фразеологізми новозавітного походження в українській мові

Рудик Катерина

(Вінницька)

Етимологія гідронімів Південного Бугу

Остапчук Маргарита (Волинська)

Емоційно-експресивна лексика як елемент мовотворчості в казках Лесі Українки

Чечель Наталія (Дніпропетровська)

Мовний контраст як експресивний засіб у творах письменників Придніпров’я

Реутова Марія (Донецька)

Засоби реалізації текстової зв’язності

Буцко Діана (Житомирська)

Білінгвізм як чинник формування мовної культури старшокласників

Поринець Ганна (Закарпатська)

Прізвища та прізвиська жителів села Суха Іршавського району

Воровка Ольга (Запоріз.)

Ергоніми у лінгвістичному ладшафті м. Мелітополя

Януш Зоряна

(Івано-Франківська)

Мова віршованої молитви Василя Стуса

Ніколаєнко Оксана (Київська)

Юридична термінологія у новітніх основоположних державних кодексах України

Багнюк Каріна (Луганська)

Сучасна емпоронімія м.Лисичанська

Добосевич Ярина (Львівська)

Авторські неологізми в поезії Володимира Верховня

Миронюк Дмитро (Миколаївська)

Сучасна телевізійна реклама: мовний аспект

Стрезєва Ангеліна

(Одеська)

Складні прикметники на позначення кольору в сучасній українській мові

Ніколайчук Влада (Полтавська)

Музична термінологія в структурній, граматичній та генетичній характеристиках української мови

Грубий Леонід (Рівненська)

Мовна палітра образності поезії Ліни Костенко

Заворотько Інна (Сумська)

Власні назви у військовій термінології

Кричковська Світлана (Тернопільська)

Антропоніми в романі В.Кожелянка „Котигорошко”: Етимологічно-образний аспект

Коломієць Альона (Харківська)

Концепт „жінка” в сучасній поетичній мовній картині світу

Толстолуг Марина (Харківська)

Особливості творення відфітонімних похідних сучасної української мови

Тріщанович Людмила (Херсонська)

Жаргонна лексика друкованих засобів масової інформації Херсонської області та штату Вірджинія (номінативно-експресивна функція)

Петльована Ілона (Хмельницька)

Мовні засоби творення образу міста в поезіях Володимира Свідзінського

Рудь Катерина

(Черкаська)

Антириторика реклами в інформаційному просторі сучасного міста

Бесараба Віктор (Чернівецька)

Лексика на позначення кольору у творах Василя Стефаника

Поціпух Олена (Чернігівська)

SMS- та MMS-повідомлення як новий жанровий різновид епістолярного стилю

Макаренко Ганна

(м. Київ)

Українські фразеологізми на позначення психологічних станів та рис характеру людини



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Умови проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – членів Малої академії наук України у 2011/2012 навчальному році

    Конкурс
    Умови проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – членів Малої академії наук України у 2011/2012 навчальному році
  2. Циплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти І науки України від 18

    Конкурс
    з базових дисциплін, І, ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії України, І етапу турнірів у Харківській області
  3. Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (1)

    Конкурс
    ПОЛОЖЕННЯпро Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності
  4. Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (2)

    Конкурс
    1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення Всеукраїнських інтелектуальних та професійних змагань, їх організаційне, методичне і фінансове забезпечення, порядок участі в змаганнях і визначення переможців.
  5. Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності Наказ монмолодьспорт №1099 від 22. 09. 11 року

    Конкурс
    Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт,

Другие похожие документы..