Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Урок'
Организация начала занятия. Сообщение темы и целей урока. Формулировка проблемы. Учитель сообщает учащимся тему и цели урока, формулирует проблему, о...полностью>>
'Документ'
Вашингтон. Президент Обама заявил, что нет в мире более важных двусторонних отношений, чем отношения между США и Китаем, и призвал обе страны к совмес...полностью>>
'Документ'
Розроблені Українським науково-дослідним інститу­том пивобезалкогольної, кондитерської та харчокон-центратної промисловості (УкрНДІхарчопром), ТОВ «Н...полностью>>
'Документ'
Про порядок стягнення та обліку заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та пр...полностью>>

Україна новоодеська районна дердавна адміністрація відділ освіти наказ від 26. 10. 11р. №539

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:


Україна

НОВООДЕСЬКА РАЙОННА ДЕРДАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

Від 26.10.11р. №539

.

Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів

Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових дисциплін

у 2011-2012 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.08.98 № 305, методичних рекомендацій Науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти і науки України про організацію та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів, схвалених наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.01 № 538, та наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2011 №671 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011/2012 навчальному році»

Н А К А З У Ю:

  1. Провести

  • І (шкільний, гімназійний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін (далі – Олімпіади) у жовтні 2011 року.

  • ІІ (районний) етап Олімпіад провести за завданнями МОІППО у такі терміни:

05.11.2011 – хімія ЗОШ №2 (8-11 кл)

06.11.2011 – біологія ЗОШ №1 (8-11 кл)

12.11.2011 – укр..мова та література ЗОШ №2 (7-11 кл)

19.11.2011 – математика ЗОШ №1 (6-11 кл)

20.11.2011 – іноземна мова (англійська) ЗОШ №2 (8-11 кл)

26.11.2011 – фізика ЗОШ №1 (7-11 кл)

26.11.2011 - іноземна мова (німецька, французька) ЗОШ №1 (8-11 кл)

03.12.2011 – інформатика ЗОШ №2 (8-11 кл)

03.12.2011 - світова література ЗОШ №2 (8-11 кл)

04.12.2011 – географія ЗОШ №1 (7-11 кл)

10.12.2011 – історія ЗОШ №2 8-11 кл)

10.12.2011 – економіка ЗОШ №2 (9-11 кл)

17.12.2011 – трудове навчання (обслуговуюча праця) ЗОШ №1 (9-11 кл)

технічна праця) ЗОШ №3 (9-11 кл)

17.12.2011 - російська мова і література ЗОШ №1 (8-11 кл)

17.12.2011 – правознавство ЗОШ №1 9-11 кл)

24.12.2011 – астрономія ЗОШ №2 (10-11 кл)

24.12.2011 - психологія та педагогіка ЗОШ №2 (10-11 кл)

24.12.2011 – екологія ЗОШ №2 (10-11 кл)

Початок районних олімпіад о 9.00 год. На виконання письмових робіт відводиться 3 год., аудіювання з іноземної мови – 1 год.

  1. Відповідальність за організацію та проведення шкільних етапів Олімпіад покласти на директорів загальноосвітніх навчальних закладів, районних – на начальників відділу освіти РДА Ситник І.О.

  1. Для участі у районному етапі олімпіад запрошуються по одному учню від паралелі класів, які посіли І місця в шкільних олімпіадах.

Команді школи надається право включати до її складу додатково одного учасника на кожен диплом І, ІІ, ІІІ ступенів, отриманий на ІІІ етапі відповідної олімпіади минулого року.

Учасникам олімпіади мати з собою папір, ручку, креслярське приладдя, атласи.

  1. Звіт про проведення шкільних олімпіад, заявку на участь в районних олімпіадах подати до РМК до 01.11.11 р. (додаток 1)

  2. Затвердити склад журі районних предметних олімпіад (додаток 2). Члени предметних журі (крім іноземних мов, трудового навчання, основ інформатики та обчислювальної техніки, психології та педагогіки) безпосередньо участі у проведенні олімпіади не беруть.

  3. Затвердити склад оргкомітету районних олімпіад із базових дисциплін (додаток 3).

  4. Директорам закладів освіти забезпечити явку членів предметних журі на перевірку робіт (о 9.00 год.) у слідуючі терміни:

З хімії та біології 08.11.2011 ЗОШ №2

З української літератури 15.11.2011 ЗОШ №1

З математики 22.11.2011 ЗОШ №1

З іноземної мови (англійська) 21.11.2011 ЗОШ №2

З фізики 28.11.2011 ЗОШ №1

З іноземної мови (німецька, французька) 28.11.2011 ЗОШ №1

З основ інформатики та обчислювальної техніки 03.12.2011 ЗОШ №2

З світової культури 05.12.2011 ЗОШ №2

З географії 06.12.2011 ЗОШ №2

З історії 12.12.2011 ЗОШ №1

З основ економіки 13.12.2011 ЗОШ №1

З трудового навчання 17.12.2011 ЗОШ №1,3

З російської мови 19.12.2011 ЗОШ №1

З основ правознавства 20.12.2011 ЗОШ №1

З психології та педагогіки 24.12.2011 ЗОШ №2

З астрономії 26.12.2011 ЗОШ №2

З екології 27.12.2011 ЗОШ №2

  1. Призначити відповідальними у дні проведення олімпіад слідуючих вчителів:

З біології та основ екології Рибакову Л.З.

З російської мови Рябченко Л.Н.

Із зарубіжної літератури Тертичну С.А.

З фізики Ярошевську Г.Л.

З географії Крохмаль О.І.

З економіки Андрусенка М.І.

З історії Домніну Н.С.

З української мови Плахову Т.І.

З математики Дорошенко С.О.

З хімії Примакіну М.Й.

З іноземної мови (англійська) Федорову Т.О.

З іноземної мови (німецька, французька) Даровських Л.П.

З інформатики Бібікова Ю.М.

З трудового навчання Чернявську Л.С., Кожевнікова А.І.

З правознавства Павловську Л.К.

З астрономії Стоянова С.К.

З психології та педагогіки Рябченко Л.Н.

  1. Затвердити склад представників відділу освіти РДА під час проведення олімпіад (додаток 4)

  2. Директорам закладів освіти:

10.1. Забезпечити явку команд та членів журі на олімпіади та на перевірки робіт без запізнень.

10.2. Призначити керівників команд (один від школи), які повинні супроводжувати дітей на районний етап олімпіад, покласти на них відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей.

  1. Директорам Новоодеських шкіл №1,2,3 (Панфілову С.Г., Аніщенко Л.М., Грич А.Л.) забезпечити необхідну кількість навчальних кабінетів для проведення олімпіад.

  2. Директорам Новоодеських шкіл №1, 3 та Новоодеської гуманітарної гімназії (Панфілову С.Г., Грич А.Л., Гузенко В.П.) забезпечити чергування медичних сестер у дні проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад згідно графіку. (додаток 6)

  3. Під час олімпіад з трудового навчання буде проведено виставку учнівських робіт. Директорам закладів освіти забезпечити представлення робіт на виставку 15.12.2011 р. (на олімпіаду з трудового навчання) з етикетками (10х5) за зразком:

Назва виробу

Клас, школа

Район

Прізвище учня

Прізвище викладача

На олімпіаду з трудового навчання учні будуть допускатися тільки за наявності довідок з техніки безпеки.

  1. Для проведення олімпіади з екології учасники надсилають до оргкомітету проектні роботи не пізніше ніж 10.12.2011.

  2. Призначити черговими в дні проведення олімпіад:

05.11.2011

Богданову О.О.

06.11.2011

Богданову О.О.

12.11.2011

Фомінську Н.О.

19.11.2011

Богданову О.О.

20.11.2011

Сопчук С.Л.

26.11.2011

Богданову О.О.

Сопчук С.Л.

03.12.2011

Богданову О.О.

Сопчук С.Л.

04.12.2011

Сопчук С.Л.

10.12.2011

Сопчук С.Л.

17.12.2011

Сопчук С.Л.

Омеленчук Л.Ф.

24.12.2011

Богданову О.О.

Фомінську Н.О.

  1. При комплектуванні складу команд ІІІ (обласного) етапу олімпіади керуватися рекомендаціями наказу управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

  2. Бончук О.М., завідуючій РМК, надіслати звіт проведення олімпіад І та ІІ етапів і заявки на участь команди у ІІІ етапі – до 29.12.2012 до МОІППО.

  3. Персональну відповідальність за секретність завдань до моменту їх отримання покласти на оргкомітет та журі ІІ етапу олімпіад.

  4. Директорам шкіл забезпечити участь переможців ІІ етапу олімпіад у обласних олімпіадах (ІІІ етап), які проводитимуться у 2012 році у такі терміни:

  • 14 – 15.01.12 – з іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської);

  • 21 – 22.01.12 – з фізики;

  • 28.01.12 – з російської мови та літератури; економіки;

  • 29.01.12 – з математики; біології;

  • 02 – 03.02.12 – з психології та педагогіки;

  • 04.02.12 – з екології;

  • 04 – 05.02.12 – з інформатики та ОТ;

  • 11.02.12 – із світової літератури;

  • 11 – 12.02.12 – з трудового навчання;

  • 12.02.12 – з географії;

  • 18.02.12 – з історії; астрономії;

  • 18 – 19.02.12 – з хімії;

  • 19.02.12 – з правознавства;

  • 25 – 26.02.12 – з української мови і літератури.

  1. Директорам шкіл забезпечити своєчасне прибуття членів журі на ІІІ етап змагань (додаток 5).

  2. Надати дні відпочинку за роботу у вихідні дні вчителям, які задіяні у проведенні олімпіад, у зручний для них канікулярний час.

  3. Витрати на проїзд, відрядження та проживання супроводжуючих учасників ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад, супроводжуючих осіб учасників тижневих вибірково-тренувальних зборів по підготовці до IV етапу віднести за рахунок відділу освіти РДА.

  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти РДА І.О.Ситник

Богданова, 2-13-91

Додаток 1.

ЗВІТ

про проведення шкільних олімпіад

____________________________________________________

(назва школи)

Предмет

Клас

К-ть учнів учасників олімпіад

Прізвища учнів переможців

Прізвище вчителя

ЗАЯВКА

на участь учнів в районній олімпіаді

________________________________________________

(назва школи)

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Прізвище вчителя

Начальник відділу освіти РДА І.О.Ситник

Додаток 2.

СКЛАД ЖУРІ

предметних олімпіад з

Біології та основ екології

  1. Рибакова Л.З. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  2. Шарапова О.О. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  3. Соворовська Л.М. – вчитель Михайлівської ЗОШ

  4. Пастух С.М. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  5. Кравченко Г.В. – вчитель Бузької ЗОШ

  6. Куріченко Н.Ю. – вчитель Гур’ївської ЗОШ

  7. Хлівна Л.І. – вчитель Новопетрівської ЗОШ

  8. Костирко С.А. – вчитель Баловненської ЗОШ

  9. Шитік О.Б. – вчитель Артемівської ЗОШ

Світової літератури

  1. Білаш Л.В. – голова журі, вчитель Новопетрівської ЗОШ

  2. Негоденко С.М. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  3. Луцька Є.І. – вчитель Троїцької ЗОШ

  4. Тертична С.А. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії

  5. Надменко Г.В. – вчитель Костянтинівської ЗОШ

  6. Юрченко О.О. – вчитель Баловненської ЗОШ

  7. Зізда А.М. – вчитель Підлісненської ЗОШ

  8. Назаренко Т.П. – вчитель Бузької ЗОШ

  9. Собчук О.В. – вчитель Артемівської ЗОШ

  10. Діброва О.В. – вчитель Сухоєланецької ЗОШ

Російської мови

  1. Козлова Р.О. – голова журі, вчитель Сухоєланецької ЗОШ

  2. Калашнік Є.П. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  3. Ананевич О.І. – вчитель Себінської ЗОШ

  4. Рябченко Л.Н. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  5. Грич А.Л. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  6. Назаренко Т.П. – вчитель Бузької ЗОШ

  7. Мельниченко О.К. – вчитель Новопетрівської ЗОШ

  8. Письменна Л.В. – вчитель Баловненської ЗОШ

Фізики

  1. Ярошевська Г.Л. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  2. Прокопенко Л.В. – вчитель Кандибінської ЗОШ

  3. Магда В.В. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії

  4. Блажко Б.Б. – вчитель Червоноволодимирівської ЗОШ

  5. Крикун Л.М. – вчитель Костянтинівської ЗОШ

  6. Шарт Т.І. – вчитель Троїцької ЗОШ

  7. Заливадна Н.М. – вчитель Артемівської ЗОШ

  8. Цаволик В.М. – вчитель Новосафронівської ЗОШ

  9. Стоянов С.К. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  10. Воробйов В.І. – вчитель Себінської ЗОШ

  11. Іванова І.М. – вчитель Димівської ЗОШ

  12. Скупська І.С. – вчитель Гур’ївської ЗОШ

Астрономії

  1. Ярошевська Г.Л. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  2. Шарт Т.І. – вчитель Троїцької ЗОШ

  3. Заливадна Н.М. – вчитель Артемівської ЗОШ

  4. Стоянов С.К. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

Географії

  1. Крохмаль О.І. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  2. Амелічева І.А. – вчитель Новопетрівської ЗОШ

  3. Андрусенко М.І. – вчитель Себінської ЗОШ

  4. Малая О.І. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  5. Підмогильна С.В. – вчитель Гур’ївської ЗОШ

  6. Чорна С.М. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  7. Шевчук М.О. – вчитель Дільничної ЗОШ

  8. Соломон В.В. – вчитель Бузької ЗОШ

  9. Юрій Л.В. – вчитель Баловненської ЗОШ

  10. Колосовський Ю.В. – вчитель Димівської ЗОШ

Історії

  1. Іпатенко Н.М. – голова журі, вчитель Новопетрівської ЗОШ

  2. Голуб Т.П.- вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії

  3. Федішина Л.М. – вчитель Артемівської ЗОШ

  4. Домніна Н.С. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  5. Павловська Л.К. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  6. Зізда Т.М. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  7. Іванова Н.І. – вчитель Троїцької ЗОШ

  8. Мошківська О.А. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  9. Коваль Г.П. – вчитель Новосафронівської ЗОШ

  10. Садовий В.В. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  11. Казюка Л.В. – вчитель Себинської ЗОШ

Української мови та літератури

  1. Плахова Т.І. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  2. Потапенко Л.М. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  3. Кошель Л.Ф. – вчитель Артемівської ЗОШ

  4. Бойчук А.С. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  5. Снігур Т.В. – вчитель Костянтинівської ЗОШ

  6. Бондар В.П. – вчитель Троїцької ЗОШ

  7. Аркуша В.І. – вчитель Димівської ЗОШ

  8. Ворошилова В.П. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії

  9. Максюта О.І. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  10. Завтун І.Л. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  11. Тарасова С.Ф. – вчитель Новопетрівської ЗОШ

Трудового навчання

  1. Кожевніков А.І. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  2. Чернявська Л.С. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  3. Фокша А.Ю. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  4. Марчак В.О. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  5. Лукашенко Ю.А. – вчитель Гур’ївської ЗОШ

  6. Костя Л.Г. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії

  7. Маховик Л.С. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  8. Лукашенко К.Г. – вчитель Гур’ївської ЗОШ

Математики

  1. Літвінова Г.Ю. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  2. Катруца О.М. – вчитель Троїцької ЗОШ

  3. Усатенко М.Ю. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  4. Партечко Т.В. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  5. Воробкало Г.О. – вчитель Гур’ївської ЗОШ

  6. Гладюк А.М. – вчитель Димівської ЗОШ

  7. Гіржева Л.О. – вчитель Себінської ЗОШ

  8. Цаволик О.В. – вчитель Новосафронівської ЗОШ

  9. Кареліна О.В. – вчитель Костянтинівської ЗОШ

  10. Шаміна Н.В. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  11. Дорошенко С.О. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії

  12. Кінах І.М. – вчитель Михайлівської ЗОШ

Хімії

  1. Примакіна М.Й. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  2. Волох Н.В. – вчитель Артемівської ЗОШ

  3. Черненко В.А. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії

  4. Яцюк Н.О. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  5. Гошва С.В. – вчитель Бузької ЗОШ

  6. Гладусевич І.М. – вчитель Суворівської ЗОШ

  7. Цупрова Л.В. – вчитель Себінської ЗОШ

  8. Чернова В.С. – вчитель Ульянівської ЗОШ

Іноземної мови

Англійської мови

  1. Козловець Н.Ф. - вчитель Новоодеської ЗОШ №1 8 кл

  2. Воїн Н.П. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3 10 кл

  3. Швець Н.В. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2 9 кл

  4. Норенко Г.Ю. – вчитель Баловненської ЗОШ 9 кл

  5. Іваніна Т.І. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії, голова журі 11 кл

  6. Писаревська Т.П. – вчитель Баловненської ЗОШ 10 кл

  7. Фомінська А.В. – вчитель Новошмидтівської ЗОШ 8 кл

  8. Андрусенко І.А. – вчитель Себинської ЗОШ 10 кл

  9. Безніско О.П. – вчитель Троїцької ЗОШ 11 кл

  10. Черних ЛюВ. – вчитель Сухоєланецької ЗОШ 10 кл

  11. Норенко О.І. – вчитель Гур’ївської ЗОШ 11 кл

  12. Шваб І.В. – вчитель Костянтинівської ЗОШ 8 кл

  13. Федорова Т.О. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії 9 кл

  14. Новосад А.П. – вчитель Новопетрівської ЗОШ 11 кл

Німецької мови

  1. Рабулець А.В. – вчитель Кандибинської ЗОШ 8-9 кл

  2. Нагога В.П. – вчитель Ульянівської ЗОШ 8-9 кл

  3. Теренкевич Л.Л. – вчитель Артемівської ЗОШ 10 кл

  4. Даровських ЛюП. – вчитель Новосафронівської ЗОШ 11 кл

  5. Дем’янович О.В. – вчитель Новоінгульської ЗОШ 10 кл

  6. Марцинкевич О.С. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії 11 кл

  7. Воробйова Н.В. – вчитель Підлісненської ЗОШ 8-9 кл

Французька мова

  1. Воїн Н.П. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  2. Томенчук В.І. – вчитель Дільничної ЗОШ

Правознавства

  1. Павловська Л.К. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  2. Іпатенко Н.М. – вчитель Новопетрівської ЗОШ

  3. Баришнікова О.В. – вчитель Сухоєланецької ЗОШ

  4. Продан І.В. – вчитель Підлісненської ЗОШ

  5. Гочар Г.А. – вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії

  6. Кремняк Л.М. – вчитель Новоодеської ЗОШ №3

  7. Садовий В.В. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

Інформатики

  1. Бібіков Ю.М. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  2. Кареліна О.В. – голова МО, вчитель Костянтинівської ЗОШ

  3. Скупська І.С. – вчитель Гур’ївської ЗОШ

  4. Воробйов В.І. – вчитель Себінської ЗОШ

  5. Мельник Л.М. – вчитель Підлісненської ЗОШ

Основ економіки

  1. Андрусевич М.І. – голова журі, вчитель Себинської ЗОШ

  2. Чорна С.П. – вчитель Троїцької ЗОШ

  3. Амелічева І.А. – вчитель Новопетрівськї ЗОШ

  4. Крохмаль О.І. – вчитель Новоодеської ЗОШ №1

  5. Бескромна Т.М. – вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  6. Цаволик О.В. – вчитель Новосаіронівської ЗОШ

  7. Юрій Л.В. – вчитель Баловненської ЗОШ

Екології

  1. Рибакова Л.З. – голова журі, вчитель Новоодеської ЗОШ №2

  2. Хлівна Л.І.. – вчитель Новопетрівської ЗОШ

  3. Куріченко Н.Ю – вчитель Гур’ївської ЗОШ

  4. Цупрова О.В. – вчитель Себінської ЗОШ

  5. Пачос Н.П. – вчитель Сухоєланецької ЗОШ

Психології та педагогіки

  1. Рябченко Л.Н. – голова журі, психолог Новоодеської ЗОШ №2

  2. Македонська О.Ф. – психолог Гур’ївської ЗОШ

  3. Фомінська Н.О. – методист РМК

  4. Діброва О.В. – психолог Сухоєланецької ЗОШ

  5. Ковальська Л.О. – психолог Себинської ЗОШ

  6. Газіна О.С. – психолог Баловненської ЗОШ

Начальник відділу освіти РДА І.О.Ситник

Додаток 3.

Склад оргкомітету

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із базових дисциплін у 2011 – 2012 навчальному році

  1. Ситник Ірина Олександрівна, начальник відділу освіти Новоодеської РДА, голова оргкомітету.

  2. Багнюк Валерій Іванович, заступник начальника відділу освіти Новоодеської РДА, заступник голови оргкомітету

  3. Бончук Олена Миколаївна, завідуюча районного методичного кабінету

  4. Богданова Ольга Олексіївна, методист районного методичного кабінету

  5. Аніщенко Людмила Миколаївна, директор Новоодеської ЗОШ №2

  6. Панфілов Сергій Григорович, директор Новоодеської ЗОШ №1

  7. Грич Антоніна Леонідівна, директор Новоодеської ЗОШ №3

Додаток 4.

СПИСОК

представників відділу освіти на предметних олімпіадах

05.11.2011

З хімії

Табакар Г.І. – керівник гуртка СЮН

Костомарова С.М. – керівник гуртка БДЮТ

Маноль Т.Ю. – юрист відділу освіти

Марчак В.О. – керівник гуртка СЮТ

06.11.2011

З біології

Піх С.М. – директор СЮН

Чебанова В.Є - керівник гуртка СЮН

Залєвська В.Ю. – головний спеціаліст відділу освіти

Омеленчук Л.Ф. – методист РМК

12.11.2011

З української мови

Піх С.М. - директор СЮН

Чебанова В.Є. - керівник гуртка СЮН

Мельник Т.І. – керівник гуртка СЮН

Мігель Н.М. – головний спеціаліст відділу освіти

Радутна Т.І. – методист РМК

19.11.2011

З математики

Табакар Г.І. - керівник гуртка СЮН

Гаврюткіна С.Г. – директор БДЮТ

Жученко О.В. - керівник гуртка БДЮТ

Задорожна Т.М. – директор СЮТ

Крайнюк А.В. – керівник гуртка СЮТ

Бончук О.М. – завідуюча РМК

20.11.2011

З англійської мови

Костомарова С.М. - керівник гуртка БДЮТ

Гринько В.В. - керівник гуртка БДЮТ

Ніколаєнко Н.Б. - керівник гуртка БДЮТ

Маноль Т.Ю. - юрист відділу освіти

26.11.2011

З фізики

Табакар Г.І. - керівник гуртка СЮН

Задорожня Т.М. - директор СЮТ

Крайнюк А.В. - керівник гуртка СЮТ

Марчак В.О. - керівник гуртка СЮТ

Бончук О.М. – завідуюча РМК

З німецької мови

Гаврюткіна С.Г. - директор БДЮТ

Малик О.П. – керівник гуртка БДЮТ

Вольф А.Г. – методист РМК

Тодосієва В.П. – методист РМК

З французької мови

Тарасюк Т.О. – керівник гуртка СЮТ

03.12.2011

З інформатики

Мігель Н.М. - головний спеціаліст відділу освіти

Зі світової літератури

Мельник Т.І. - керівник гуртка СЮН

Юзефова І.О. - керівник гуртка БДЮТ

Ніколаєнко Н.Б. - керівник гуртка БДЮТ

Залєвська В.Ю. - головний спеціаліст відділу освіти

04.12.2011

З географії

Антоневич А.А. – методист БДЮТ

Жученко О.В. - керівник гуртка БДЮТ

Малик О.П. - керівник гуртка БДЮТ

Тарасюк Т.О. - керівник гуртка СЮТ

Вольф А.Г. – методист РМК

10.12.2011

З історії

Антоневич А.А. - методист БДЮТ

Гринько В.В. - керівник гуртка БДЮТ

Багнюк В.І. – заступник начальника відділу освіти

Фомінська Н.О. – методист РМК

З економіки

Костомарова С.М. - керівник гуртка БДЮТ

Крайнюк А.В. - керівник гуртка СЮТ

Тодосієва В.П. – методист РМК

17.12.2011

З трудового навчання

Технічна праця Багнюк В.І. - заступник начальника відділу освіти

Обслуговуюча праця Омеленчук Л.Ф. – методист РМК

З російської мови і літератури

Піх С.М. - директор СЮН

Чебанова В.Є. - керівник гуртка СЮН

Юзефова І.О. - керівник гуртка БДЮТ

Радутна Т.І. – методист РМК

З правознавства

Мельник Т.І. - керівник гуртка СЮН

Жученко О.В. - керівник гуртка БДЮТ

Залєвська В.Ю. - головний спеціаліст відділу освіти

24.12.2011

З астрономії

Антоневич А.А. - методист БДЮТ

Бончук О.М. – завідуюча РМК

З психології та педагогіки

Маноль Т.Ю. - юрист відділу освіти

Гаврюткіна С.Г. - директор БДЮТ

З екології

Мігель Н.М. - головний спеціаліст відділу освіти

Задорожня Т.М. - директор СЮТ

Начальник відділу освіти РДА І.О.Ситник

Додаток 5.

Члени журі

ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2011-2012 н.р.

  1. Стоянов Сергій Кирилович, учитель фізики Новоодеської ЗОШ І- ІІІ ступенів № 3 (фізика)

  2. Ярошевська Галина Леонідівна, учитель Новоодеської ЗОШ №1 (фізика)

  3. Стоянов Сергій Кирилович, учитель фізики Новоодеської ЗОШ І- ІІІ ступенів № 3 (астрономія)

  4. Богданова Ольга Олексіївна, учитель Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (інформатика)

  5. Діброва Людмила Олександрівна, директор Сухоєланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (українська мова та література)

  6. Томенчук Валентина Іванівна, учитель Дільничної ЗОШ І-ІІІ ступенів (французька мова)

  7. Крохмаль Оксана Іванівна, учитель Новоодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (географія)

  8. Рибакова Любов Зіновіївна, учитель Новоодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (біологія)

  9. Кожевніков Анатолій Іванович, учитель Новоодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (технічні види праці)

  10. Іпатенко Надія Михайлівна, учитель Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (історія)

  11. Павловська Людмила Константинівна, учитель Новоодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (правознавство)

Начальник відділу освіти РДА І.О.Ситник

Чергування медичних сестер

під час проведення районного етапу олімпіад

05.11.2011 р. – Брозьо О.М. (ЗОШ №2)

06.11.2011 р. – Панфілова І.В. (ЗОШ №1)

12.11.2011 р. – Хілевська Ж.Ю. (ЗОШ №2)

19.11.2011 р. - Панфілова І.В. (ЗОШ №1)

20.11.2011 р. - Брозьо О.М. (ЗОШ №2)

26.11.2011 р. - Хілевська Ж.Ю. (ЗОШ №1)

03.12.2011 р. - Брозьо О.М. (ЗОШ №2)

04.12.2011 р. - Панфілова І.В. (ЗОШ №1)

10.12.2011 р. - Хілевська Ж.Ю. (ЗОШ №2)

17.12.2011 р. - Панфілова І.В. , Хілевська Ж.Ю. (ЗОШ №1, №3)

24.12.2011 р. - Брозьо О.М. (ЗОШ №2)

Начальник відділу освіти І.О.Ситник



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Україна новоодеська районна державна адміністрація

    Документ
    Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових та спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності та згідно наказів управління освіти і науки ОДА від 10.
  2. Новоодеська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я (2)

    Документ
    Відповідно до статей 2, 6, 25, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 9, 15 Закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», наказу
  3. Новоодеська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я (1)

    Документ
    З метою реалізації державної політики у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру, ліквідації їх наслідків на території району відповідно до Закону України “Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій
  4. Робоча програма (за кредитно-трансферною системою навчання) з „Фізичної географії України

    Документ
    У навчальному курсі розкривається об’єктно-предметна сутність регіональної фізичної географії України, аналізуються її природні умови і природні ресурси, регіональні ландшафтні структури, геоекологічні проблеми, конструктивно-географічні
  5. Методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку «Моя Україна вільна держава»

    Методичні рекомендації
    від 25.06.11 № 507 «Про підготовку та організований початок 2011 – 2012 навчального року» Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти надсилає методичні рекомендації щодо проведення у загальноосвітніх навчальних

Другие похожие документы..