Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Тезисы'
- классификация компетенций в рамках документа и инженерной подготовки: личностные (принципиально общие для всех отраслей деятельности человека) и про...полностью>>
'Документ'
Сейчас прочел корректуры вашей новой книги: "Искание истины", и несмотря на то, что вы мне предлагали прочесть в ней только то новое, чего н...полностью>>
'Документ'
2. Оценка современного состояния и направления совершенствования аналитической работы (предприятие, организация, фирна, учреждение, город, район и пр....полностью>>
'Программа'
Программы и вопросы по дисциплинам, вынесенным на вступительный экзамен в аспирантуру по специальности 08.00.05 - «Экономика и управление народным хо...полностью>>

Друкована

Главная > Диплом
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Номінація Друкована реклама

Заохочувальними дипломами нагороджується 21 робота.

Дипломи Лауреатів фестивалю в номінації Друкована реклама вручали:

  • Сергій Кузнєцов - художник, керівник проекту Art in UA Contemporary

  • Михайло Старощук - Голова Журі, Голова Спілки рекламістів України, Член національної Спілки журналістів України, Лауреат міжнародних конкурсів, Професор Київського інституту реклами

Дипломами за Оригінальність творчої ідеї нагородуються:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

1

Плакат «Втарой гасударственній язык…»

Широчук Святослав Іванович

2

«Світ очима людини, що не заплатила за електроенергію»

Рекламна агенція «НАТО»

Автор: Давидович Сергій

3

«Быстро едешь, меньше видишь»

Із серії робіт «Не разговаривай по мобилке за рулем…»

Фонд «Народна ініциатива»

За ІІІ місце нагороджуються:

Назва роботи

Учасник

1

За серію «Голодомор 1932-33 років»

Гуцуляк Юрій Мирославович

2

«На обличчі не написано правди» серія робіт

Бюро маркетингових технологій

3

Плакат «Одинокі люди є, тільки ми їх не бачимо»

Кожурін Володимир Вікторович
Кожурін Дмитро Вікторович

4

Плакат «Прийомна сім’я»

Херсонський ОЦСССДМ

5

«Кожна дитина має право на сімейне виховання»

Харківський ОЦСССДМ

За ІІ місце нагороджуються:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

1

Календар на 2007 рік «Людина праці в українському мистецтві»

Державний центр зайнятості

2

«Відкрий свій потенціал»

3

Плакат «Погода в домі»

Задоя Катерина Сергіївна, Дніпропетровський ОЦЗ

4

«Вони не чують те, що мають знати про СНІД», серія з 4 робіт

Рекламна агенція «НАТО»
Арт-директор: Тетяна Лисецька

За І місце нагороджується:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

1

Календар на 2007 рік настінний «Державна служба зайнятості фонд соціального страхування на випадок безробіття»

Державний центр зайнятості

2

«Допоможи», серія з 3-ох робіт

Рекламна агенція «НАТО»
Арт-директор: Євгенія Жарікова

Краща робота в номінації

Номінація Зовнішня реклама

Заохочувальними дипломами нагороджуються - 33 роботи

Дипломи Лауреатів фестивалю в номінації зовнішня реклама вручали:

  • Михайло Старощук, Голова Журі, Голова Спілки рекламістів України, Член національної Спілки журналістів України, Лауреат міжнародних конкурсів, Професор Київського інституту реклами

За ІІІ місце нагороджуються:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

1

«1932-1933 голодомор в Україні»

Грищенко Володимир Васильович
Грищенко Олег Володимирович

2

«Поверни собі гроші..»

3

«Спочатку подумай»

За ІІ місце нагороджуються:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

2

«Оберігати їх – справа наших рук» серія робіт

Гордієнко Тетяна Василівна
Грищенко Володимир Васильович

1

«Цю шубу маю носити Я»

Сухорукова Ольга, КНТЕУ

За І місце нагороджуються:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

1

«Конверти» серія робіт

Рекламна агенція «Кокон»

2

«Бомжі»

РГ«Мекс»

Краща робота в номінації

Номінація Аудіореклама

Заохочувальними дипломами нагороджуються - 4 роботи

За ІІІ місце нагороджуються:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

1

«Мусор»

ТОВ «Комерційна радіостудія «Самара», Павлоград

2

«Дорога по Днепровской»

ТОВ «Комерційна радіостудія «Самара», Павлоград

3

«Родители»

ТОВ «Комерційна радіостудія «Самара», Павлоград

За ІІ місце нагороджуються:

Назва роботи

Учасник

1

«Склянка води»

ТОВ Телерадіокомпанія «Комра»
Рекламодавець: Спілка Християнської молоді

2

З питань запобігання соціальному сирітству

Чернівецький ОЦСССДМ
Рекламодавець: ТРК «А. С. С.»

І МІСЦЯ НЕ МАЄ

Кращій роботи у номінації не визначено

Номінація Відеореклама

Заохочувальними дипломами нагороджуються - 9 робіт

Дипломи Лауреатів фестивалю в номінації аудіо реклама вручали:

  • Ольга Герасимюк, громадський діяч, народний депутат України. Ведуча телепрограми «Без табу»

  • Олексій Серков, Голова журі з номінації Відеореклама

За ІІІ місце нагороджуються:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

1

«На обличчі не написано правди»

Бюро Маркетингових Технологій

2

«Візьміть дитину у родину»

Держсоцслужба

3

«Белый свет»

Замовник: Фонд «Народна ініціатива», Москва
Виробник: агенція «Знаменка»
Керівник: Белозьоров Олексій Генадійович

4

«Знайдемо роботу разом» (Камін)

Державний центр зайнятості

За ІІ місце нагороджуються:

Назва роботи

Учасник

1

«Об’єднаймося заради майбутнього наших дітей»

Благодійний фонд «Рідний Дім»

2

«І не можливе стало можливим»

Держсоцслужба

За І місце нагороджуються:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

1

«Мальчик»

Фонд «Народна ініціатива», Москва

Замовник: Фонд «Народна ініціатива», Москва
Виробник: агенція BBIDO Russia
Керівник: Белозьоров Олексій Генадійович

Краща робота в номінації

Номінація Інтернет реклама

Заохочувальними дипломами нагороджується 1 робота

Дипломи Лауреатів фестивалю вручали:

  • Михайло Старощук, Голова Журі, Голова Спілки рекламістів України, Член національної Спілки журналістів України, Лауреат міжнародних конкурсів, Професор Київського інституту реклами

За ІІІ місце нагороджуються:

Назва роботи

Учасник

1

Веб-сайт Держсоцслужби www.dcssm.gov.ua

Держсоцслужба

За ІІ місце нагороджуються:

Назва роботи

Учасник

1

Веб-сайт Барвінківського РЦСССДМ
.ua

Барвінківський РЦСССДМ

2

.ua

Благодійний фонд «Рідний дім»

За І місце нагороджуються:

Назва роботи

Учасник

1

Робота

«Безопасность дорожного движения»

Фонд «Народная инициатива»,
г.Москва

Краща робота в номінації

Номінація Комплексні соціально-комунікаційні проекти

Заохочувальними дипломами нагороджується 4 роботи

Дипломи Лауреатів фестивалю в номінації вручали:

  • Сестри Тельнюк, Олеся та Галина - Лауреати премії ім. Василя Стуса, премій фестивалю «Червона Рута», поетеси та композиторки

  • Євген Ромат - Голова журі номінації, головний редактор журналу «Маркетинг і реклама», професор

За ІІІ місце нагороджуються:

№ п/п

Назва роботи

Учасник

«Государство не видет слепых. А Вы?»

Агенство ADV-DVA
Авторы: Пинигин Игорь, Чеботарев Сергей

Проект соціальної відповідальності «Допомогти так легко»

ТОВ «Астеліт» оператор LIFE:)

3

«Зупинимо Туберкульоз»

РА «А Сміт А»

За ІІ місце нагороджуються:

Назва роботи

Учасник

1

Соціальна програма
«Здорові діти у щасливій країні»

Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ»
Автор: Летенко Сергій Михайлович

2

«Школьный портфель для сироты»

Донецький міський благодійний фонд «Доброта»
Автор: Рогалін Яків Фридрихович

3

«Всесвітній день допомоги дітям
у МакДональдз® 2006-2007»

DDB - Ukraine

За І місце нагороджуються:

Назва роботи

Учасник

1

Проект
«Велике серце маленького життя»

Група компаній «Фокстрот»

2

Соціальна PR-компанія
«Кожній дитині потрібна родина»

ПБО «Кожній дитині» в Україні

Краща робота в номінації

Гран – прі Фестивалю

Диплом та Гран_прі Фестивалю вручали

  • Ольга Герасимюк, громадський діяч, народний депутат України. Ведуча телепрограми «Без табу»

  • Михайло Старощук, Голова Журі, Голова Спілки рекламістів України, Член національної Спілки журналістів України, Лауреат міжнародних конкурсів, Професор Київського інституту реклами

Соціальна PR-компанія
«Кожній дитині потрібна родина»

ПБО «Кожній дитині» в Україні

Краща робота в номінації



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Друк. Вторая республиканская конференция по высокомолекулярным соединениям. Изд. "Наукова думка", г. Киев. 1970. С. 111 1,0

    Документ
    Республиканская научно-техническая конференция по проблемам совершенствования способов переработки каучуков и резиновых смесей, г.Ярославль. 1971. С.38
  2. Друк Ангелина Анатольевна 2010г. Дополнительная образовательная программа

    Образовательная программа
    Века и тысячелетия решается задача: осмыслить, сохранить и передать следующим поколениям и то всеобщее, чем жило человечество, и всё частное, что представляет неповторимое лицо данного народа.
  3. Методичні рекомендації для фахівців реабілітаційних центрів системи Міністерства праці та соціальної політики України Рекомендовано до друку

    Методичні рекомендації
    Інформаційно-інструктивний матеріал щодо написання та оформлення навчально-методичної літератури. (Методичні рекомендації для фахівців реабілітаційних центрів системи Міністерства праці та соціальної політики України).
  4. Законукра ї н и “ Про державне регулювання імпорту, захист конкуренції та прав споживачів на ринку друкованої продукції в Україні

    Закон
    Цей Закон встановлює порядок тарифного і нетарифного регулювання імпорту друкованих книг та інших виробів поліграфічної промисловості (далі – друкована продукція), а також систему заходів щодо захисту прав споживачів та виробників друкованої продукції.
  5. Шкодування витрат запитувачем інформації на копіювання та друк Голопристанській міській раді та виконавчому комітету Голопристанської міської ради (далі Норм)

    Документ
    регуляторного впливу проекту рішення міської ради «Про затвердження норм відшкодування витрат запитувачем інформації на копіювання та друк документів,

Другие похожие документы..