Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Доклад'
Развитие транспорта и других отраслей экономики тесно взаимосвязано. Характер подвижности населения, уровень развития производства и торговли определ...полностью>>
'Лекция'
Собственник вправе по своему усмотрению совершать в отношении принадлежащего ему имущества любые действия, не противоречащие закону и иным правовым а...полностью>>
'Внеклассное мероприятие'
Поджав величественно шею, горбатый карлик из дверей 4 В дорогой собольей душегрейке, Парчовая на маковке кичка, Жемчуги огрузили шею, На руках золоты...полностью>>
'Заседание'
В Торгово-промышленной палате Российской Федерации прошло расширенное заседание подкомитета по антикризисному управлению Комитета ТПП РФ по безопасно...полностью>>

Автономної Республіки Крим; Шушеначеву Марину ученицю 8 класу Тінистівської зош І-ІІІ ст. Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим; Переможці конкурс

Главная > Конкурс
Сохрани ссылку в одной из сетей:

ІІ зміна

23 червня - 6 липня

Автономна Республіка Крим (58 учнів)

Переможці трудовій акції «Юннатівський зеленбуд»:

  1. Веклич Тетяну – ученицю 8 класу Завіто-Ленінської СЗШ І-ІІІ ст. Джанкойського району Автономної Республіки Крим;

  2. Ракочую Христину – ученицю 10 класу Завіто-Ленінської СЗШ І-ІІІ ст. Джанкойського району Автономної Республіки Крим;

  3. Аметову Ленару – ученицю 8 класу Орлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;

  4. Кришталь Діану – ученицю 8 класу Ковильнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;

  5. Кушнаренко Валентину – ученицю 8 класу Ковильнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;

Переможці трудової акції «Ліси для нащадків»:

  1. Загороднього Василя – учня 8 класу Завіто-Ленінської ЗОШ І-ІІІ ст. Джанкойського району Автономної Республіки Крим;

  2. Швець Олену – ученицю 9 класу Лобанівського НВК Джанкойського району Автономної Республіки Крим;

  3. Снигерьову Інну – ученицю 7 класу Лобанівського НВК Джанкойського району Автономної Республіки Крим;

  4. Благого Дмитра - учня 9 класу Тінистівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;

  5. Благого Олександра – учня 8 класу Тінистівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;

  6. Шушеначеву Марину – ученицю 8 класу Тінистівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;

Переможці конкурсу «Парки – легені міст і сіл»:

  1. Сітнічука Антона учня 6 класу Стальновської загальноосвітньої школи Джанкойського району Автономної Республіки Крим;

  2. Чебер Оксану ученицю 10 класу Почетненської загальноосвітньої школи Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;

  3. Якубову Діану ученицю 10 класу Таврічеської загальноосвітньої школи Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;

  4. Менанову Муніру ученицю 7 класу Некрасовської загальноосвітньої школи I – II ступенів Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;

  5. Власенко Віолету ученицю 7 класу Некрасовської загальноосвітньої школи I – II ступенів Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;

  6. Кешвединову Феріду ученицю 7 класу Некрасовської загальноосвітньої школи I – II ступенів Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;

Переможці Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»

  1. Степанову Олену, ученицю 8 класу Охотської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньогорського району АР Крим;

  2. Двох юннатів гуртка “Юні квітоводи” Джанкойського районого еколого-натуралістичного центру учнівської молоді АР Крим;

Переможці Всеукраїнської трудової акції “Парад квітів біля школи”

  1. Двох вихованців гуртка “Юний біолог”, керівник: Говорова Майя Дмитрівна, Джанкойського еколого - натуралістичного центру учнівської молоді АР Крим;

  2. Учня Нижньогорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 АР Крим.

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край, моя земля»

  1. найактивнішого учасника конкурсу, вихованця Джанкойського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Джанкойської райдержадміністрації Автономної Республіки Крим;

  2. найактивнішого учасника конкурсу, вихованця Євпаторійської міської станції юних натуралістів Автономної Республіки Крим;

  3. найактивнішого учасника конкурсу, вихованця Кримського республіканського позашкільного навчального закладу „Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”;

Переможець трудової акції «Дослідницький марафон»

  1. Бурдакову Анастасію, ученицю 9 класу Рощинської ЗОШ І-ІІІ ст. Джанкойського району АР Крим.

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер»

  1. Кухарик Юлія, учениця 10 класу ЗОШ №10 м. Ялти.

  2. Смирнова Євгенія, учениця 10 класу Белогородської ОШ №2 І-ІІІ ступенів Белогірського району.

Переможці Всеукраїнського науково – освітнього проекту «Мікроскопічні водорості – показники екологічного стану довкілля»

  1. Орлов Георгій, учень 6 класу Феодосійської ОШ №18.

Учасники Всеукраїнських ботанічних стажувань

  1. Азрякова Марія, учениця 10 – В класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 м. Ялти.

  2. Садогурська Соф’я, учениця 10 класу Нікітського навчально – виховного комплексу вихованка гуртка «Біологія та екологія» Ялтинського центру науково – технічної творчості учнівської молоді АР Крим.

Переможці Всеукраїнського фестивалю «Природна мозаїка народних ремесел»

  1. Баранчук Наталію за роботу “Народи Криму. Караіми”, вихованку гуртка “Природа і народні промисли” КРЦЕНТУМ, АР Крим.

  2. Баранчук Аллу за роботу “Народи Криму. Євреї.”, вихованку гуртка “Природа і народні промисли” КРЦЕНТУМ, АР Крим.

  3. Моісєєнка Владислава за роботу “Народи Криму. Німці”, вихованця гуртка “Природа і народні промисли” КРЦЕНТУМ, АР Крим.

  4. Івченко Олену за роботу “Подушка “Українські мотиви”, вихованку студії “Майстриня” ЦДЮТ м. Армянськ, Ар Крим.

  5. Єлизарову Аліну за роботу “Подушка “Українські мотиви”, вихованку студії “Майстриня” ЦДЮТ м. Армянськ, АР Крим.

  6. Дубініну Катерину за роботу “Парочка”, вихованку студії “Джерельця” ЦДЮТ м. Армянськ, АР Крим.

  7. Тимофєєву Олену за роботу “Молодиця”, ученицю 9 класу ЗОШ №17 м. Керчь, АР Крим.

Зміни клімату: наші виклики”

  1. Абалишину Юлію, ученицю Чайкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Джанкойського району Автономної Республіки Крим;

  2. Тарасова Михайла, учня 2 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 м. Сімферополя Автономної Республіки Крим;

  3. Коршунову Юлію, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 м. Сімферополя Автономної Республіки Крим;

  4. Лук`яненко Юлію, ученицю школи – гімназії №25 м. Сімферополя Автономної Республіки Крим.

Птах року – жовна чорна”

  1. Дейнеку Сергія, вихованця гуртка “Квітковод-оранжувальник” Джанкойської міської СЮН Автономної Республіки Крим.

  2. Громова Євгена, учня 7-Б класу ЗОШ №11 м. Євпаторія Автономної Республіки Крим.

  3. Чернову Анну, ученицю 9-А класу Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Роздольненського району Автономної Республіки Крим.

  4. Андрійченко Олександру, ученицю 10-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Саки Автономної Республіки Крим.

  5. Лавренко Уміє, ученицю 5-А класу Новостепнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Джанкойського району Автономної Республіки Крим.

  6. найактивнішого учасника конкурсу “Птах року”, учня Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Л.Рябіки Автономної Республіки Крим.

Екологічна стежка”

  1. Нікітінську Світлану, ученицю 9 класу Чкалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;

  2. Ібрагімову Медіне, ученицю 10 класу Нижньогірської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Автономної Республіки Крим;

  3. Ковальчука Володимира, учня 8-А класу Зоркінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньогірського району Автономної Республіки Крим.

Біощит”

  1. Звягінцеву Руслану, вихованку гуртка «Юний еколог» Роздольненського Центру дитячої та юнацької творчості Автономної Республіки Крим.

Джміль та бджілка”

  1. Грищенко Ольгу, ученицю 5 класу Орловської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздольненського району Автономної Республіки Крим.

Всеукраїнська трудова дитяча акція «Плекаємо сад»

  1. Ситничука Антона -учня 9 класу Стальнівської ЗОШ І-ІП ст. Джанкойського району Автономної республіки Крим

Переможці акції «Кролик»

  1. Шайдарова Анастасія, учениця 8 класу Роздоленського району. Сінокосенської ЗОШ І-ІІІ ст.

  2. Газієв Ісмет уч. 10 кл. Роздоленський р-н. Чернишевська ЗОШ І-ІІІ ст.

  3. Нетета Ірина уч. 8 кл. Сімферопольської ЗОШ І – ІІІ ст.



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Автономної Республіки Крим, на площі 2,2000 га. Документація конкурс

    Конкурс
    Опис окремої частини або частин предмета закупівлі, щодо яких можуть бути подані пропозиції конкурсних торгів у разі, коли Замовник дозволяє подати пропозиції конкурсних торгів стосовно частини предмета закупівлі
  2. Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів ( Відомості Верховної Ради (ввр), 2004, n 30-31, ст. 382 ) Цей закон

    Закон
    міських голів Організація і порядок проведення виборів депутатів та сільських, селищних, міських голів (далі - місцевих виборів) регулюються Конституцією України ( 54к/9 -ВР ), цим та іншими законами України.
  3. Автономної Республіки Крим, управліннями освіти обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити організацію І проведення учнівських олімпіад, турнірів І конкурс (1)

    Конкурс
    Відповідно до Закону “Про освіту” та на виконання рішення колегії Міністерства освіти України від 29 липня 1998 року “Про стан і перспективи проведення учнівських олімпіад” і з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді,
  4. Автономної Республіки Крим, управліннями освіти обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити організацію І проведення учнівських олімпіад, турнірів І конкурс (2)

    Конкурс
    Відповідно до Закону "Про освіту" та на виконання рішення колегії Міністерства освіти України від 29 липня 1998 року "Про стан і перспективи проведення учнівських олімпіад" і з метою створення належних умов для
  5. Автономної Республіки Крим, управліннями освіти обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити організацію І проведення учнівських олімпіад, турнірів І конкурс (3)

    Конкурс
    Про затвердження Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності

Другие похожие документы..