Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Документ'
Английские лорды кичатся своими родословными, в Берли­не, говорят, живет человек, который по документам и старинным хроникам может проследить жизнь с...полностью>>
'Документ'
Вашему вниманию предлагается выпускная квалификационная работа на тему: «Учетный процесс и учет заработной платы», выполненная на материалах ООО «Уни...полностью>>
'Конкурс'
1.5. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефак...полностью>>
'Программа'
В методическом пособии представлена программа преподавания дисциплины «Информатика и ИКТ» в школе с 5-го по 11-й классы на основе системно-информацион...полностью>>

Результати «Лелека» 2011 р

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Результати «Лелека» 2011 р.

АРК

Всього:

01000

(Шифр)

НВК " Школа-сад" № 15

М"ясников Віктор Володимирович

Класи

5 кл

6 кл

7 кл

8 кл

9 кл

10 кл

11 кл

Разом

Учні

24

47

29

52

22

13

4

191

Прізвище, ім’я

шифр регіону

клас

кількість балів

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7
Сімферопольської міської ради Координатор у школі: Теплухіна Наталія Петрівна

1

Мартинов Андрій Юрійович

01000

5

100

НАвчально-виховний комплекс «ШКОЛА-САД» № 15
Сімферопольської міської ради Координатори у школі: Нікіточкіна-Костру Наталія Віталіївна (5, 7-8, 11 класи ) Кузьомкіна Жанна Сергіївна (6, 9-10 класи)

1

Абібуллаєва Аліме Ильясівна

01000

5-У

28

2

Басова Ярина Сергіївна

01000

5-Б

30

3

Кадиралієва Уміє Діляверівна

01000

5-А

66

4

Козубов Олексій Сергійович

01000

5-У

40

5

Муслімова Емілє Рефатовна

01000

5-А

66

6

Тарабановська Світлана Ігорівна

01000

5-А

62

7

Цамцова Джессіка Петрівна

01000

5-А

62

8

Аблязова Урмет Таірівна

01000

6-А

91

9

Адилгазієв Руслан Діляверович

01000

6-А

92

10

Асанова Аліє Султанівна

01000

6-А

85

11

Асанова Ельвіна Русланівна

01000

6-А

86

12

Башкірцев Іван Максимович

01000

6-У

79

13

Борцова Наталія Віталіївна

01000

6-А

83

14

Валеєв Дмитро Юрійович

01000

6-А

56

15

Ерманбетова Мавіле Серверівна

01000

6-А

85

16

Камалова Лілія Селімівна

01000

6-А

80

17

Керімова Феріде Айдерівна

01000

6-А

80

18

Коваленко Євгенія Володимирівна

01000

6-А

78

19

Ковальова Вікторія Андріївна

01000

6-У

74

20

Котович Юрій Андрійович

01000

6-А

83

21

Кушнер Сергій Сергійович

01000

6-А

76

22

Мамедова Гульміра Ельданіз

01000

6-А

50

23

Михальчук Микита Андрійович

01000

6-А

90

24

Поварнін Георгій Борисович

01000

6-А

80

25

Халілова Фатіме Айдерівна

01000

6-А

86

26

Янчуков Дмитрий Александрович

01000

6-А

63

27

Алядінова Ельмаз Азіз-кизи

01000

7-Б

34

28

Древетняк Ілля Олександрович

01000

7-А

29

29

Ібрагімова Арзи Азіз-кизи

01000

7-Б

34

30

Кадиралієва Аніфє Діляверівна

01000

7-Б

32

31

Лихошерстова Юлія Анатоліївна

01000

7-Б

43

32

Тарубар Юлія Сергіївна

01000

7-Б

38

33

Яновський Дмитро Олексійович

01000

7-У

24

34

Абібулаєа Ріяна Едемовна

01000

8-Б

44

35

Антонова Дарина Владиславівна

01000

8-Б

58

36

Большакова Єлизавета Андріївна

01000

8-Б

51

37

Бохняк Яна Станіславівна

01000

8-А

44

38

Буряк Вікторія Володимирівна

01000

8-А

40

39

Валієва Карина Юсуфівна

01000

8-А

38

40

Воронкина Полина Сергіївна

01000

8-А

35

41

Денисова Ганна Сергіївна

01000

8-А

38

42

Драч Анастасія Юріївна

01000

8-у

63

43

Єрмілко Станіслав Вікторович

01000

8-В

45

44

Єфанова Марія Михайлівна

01000

8-А

42

45

Ітаров Олександр Сергійович

01000

8-А

42

46

Кочкіна Євгенія Олексіївна

01000

8-Б

52

47

Ладінська Анастасія Олександрівна

01000

8-у

69

48

Лівада Єгор Олександрович

01000

8-А

44

49

Макріді Анастасія Володимирівна

01000

8-А

38

50

Маметов Наріман Кадріевич

01000

8-у

69

51

Мінаєв Дмитро Федорович

01000

8-А

44

52

Муждабаєв Алі Ескендерович

01000

8-У

75

53

Мустафаева Афізе Серверівна

01000

8-Б

45

54

Парова Аделіна Олександрівна

01000

8-А

40

55

Погорелова Юлія Русланівна

01000

8-Б

44

56

Розсоха Юрій Миколайович

01000

8-У

73

57

Сараметова Саніє Мамутівна

01000

8-Б

52

58

Судьбіна Вікторія Олександрівна

01000

8-У

22

59

Суїнова Айше Айдарівна

01000

8-Б

17

60

Тініна Марина Олександрівна

01000

8-Б

39

61

Файзієва Султаніє Рейфатівна

01000

8-Б

55

62

Харачіх Зарема Таірівна

01000

8-А

33

63

Хомич Ігор Ігоревич

01000

8-У

69

64

Чмиленко Олеся Олександрівна

01000

8-А

42

65

Асанов Ільмі Мідатович

01000

9-В

36

66

Гусєв Максим Володимирович

01000

9-А

46

67

Калугіна Христина Олександрівна

01000

9-В

41

68

Стеблінова Анастасія Олександрівна

01000

9-В

46

69

Строков Віктор Сергійович

01000

9-А

53

70

Суворов Сергій Сергійович

01000

9-А

44

71

Голдаєва Олена Валеріївна

01000

10-А

54

72

Дика Вероніка Костянтинівна

01000

10-У

74

73

Коньяков Олександр Тимофійович

01000

10-У

67

74

Литвиненко Ольга Георгіївна

01000

10-А

43

75

Пономарьова Ганна Сергіївна

01000

10-А

52

76

Бабкова Вікторія Віталіївна

01000

11-у

76

77

Клеїв Ігор Сергійович

01000

11-У

Захворів

НАвчально-виховний комплекс «ШКОЛА-САД» № 36
Сімферопольської міської ради Координатор у школі: Сінікова Оксана Володимирівна

1

Деревянкіна Ганна Андріївна

01000

5-А

82

2

Зав’ялова Олена Едуардівна

01000

5-А

82

3

Мацківський Ігорь Олегович

01000

5-А

82

4

Іванча Микола Олександрович

01000

6-А

87

5

Миць Роман Сергійович

01000

6-А

92

6

Семерджян Аліса Володимирівна

01000

6-А

98

7

Тасенко Валерія Олександрівна

01000

6-А

94

8

Галич Микита Максимович

01000

7-Б

68

9

Козакевич Дар’я Костянтинівна

01000

7-А

59

10

Пудла Олександр Олександрович

01000

7-А

42

11

Семенова Ксенія Віталіївна

01000

7-А

64

12

Вома Ернест Ерленович

01000

9-А

56

13

Голубова Анжела Олександрівна

01000

9-А

54

14

Райнчук Марія Ігорівна

01000

9-Б

62

15

Савенкова Анастасія Василівна

01000

9-Б

52

16

Субботіна Наталія Володимирівна

01000

9-Б

70

17

Аметов Феррат Рамазанович

01000

10-Б

96

18

Богданевич Анастасія Сергіївна

01000

10-Б

96

19

Глибко Вікторія Леонідівна

01000

10-Б

94

20

Джапарова Емине Русланівна

01000

10-Б

17

21

Петренко Юлія Володимирівна

01000

10-А

79

НАвчально-виховний комплекс «ШКОЛА-гімназія» № 39
Сімферопольської міської ради Координатор у школі: Карюк Сергій Іванович

1

Карюк Олександр Сергійович

01000

7-А

82

2

Крольман Єсенія Олексіївна

01000

10-Б

64

спеціалізований НАвчально-виховний комплекс «лінгвіст» Сімферопольської міської ради Координатори у школі: Шостак Олена Миколаївна Томенко Олена Маратівна

1

Вульфін Яків Дмитрович

01000

5-б

58

2

Мартинов Андрій Юрійович

01000

5-а

100

3

Циганкова Анастасія Михайлівна

01000

5-б

76

4

Відішева Катерина Дмитрівна

01000

6

30

5

Дем’яненко Вадим Геннадійович

01000

7

36

6

Кокова Анастасія Дмитрівна

01000

7

54

7

Колесников Владислав Євгенійович

01000

7

28

8

Руссо Еллина Андріївна

01000

7

59

9

Теретина Ірина Олександрівна

01000

7

59

10

Васильєв Дмитро Олексійович

01000

8

29

11

Веселовська Алена Сергіївна

01000

8

16

12

Герасимук Анастасія Ростиславівна

01000

8

62

13

Денисенко Арина Андріївна

01000

8

46

14

Калабаєва Валерія Павлівна

01000

8

55

15

Каменцева Анастасія Олексіївна

01000

8

51

16

Лагода Валерія Андріївна

01000

8

54

17

Пахомова Валерія Вадимівна

01000

8

37

18

Акименко Ігор Валерійович

01000

9

30

19

Кучер Денис Сергійович

01000

9

44

20

Мароховська Ксенія Сергіївна

01000

9

35

навчально-виховний комплекс
«Сімферопольський економічний ліцей» Сімферопольської міської ради Координатор у школі: Прохорова Алла Вікторівна

1

Бережной Андрій Юркевич

01000

5

36

2

Дамирова Хадія Гюндузівна

01000

5

16

3

Кармазин Андрій Костянтинович

01000

5

46

4

Пренко Артем Володимирович

01000

5

18

5

Радіонов Олександр Вікторович

01000

5

22

6

Салим Сюзанна Вахід

01000

5

34

7

Черченко Катерина Володимирівна

01000

5

40

8

Щербакова Анастасія Андріївна

01000

5

40

9

Воробйова Євгенія Олександрівна

01000

6-Б

27

10

Головіна Єлизавета Арсеньєва

01000

6-А

41

11

Кірюхин Антон Ігоревич

01000

6-А

42

12

Орлов Олександр Леонідович

01000

6-А

26

13

Орловська Катерина Сергіївна

01000

6-А

24

14

Сергєєв Сергій Олександрович

01000

6-А

52

15

Акімова Ельмаз Ельдарівна

01000

7-А

29

16

Зарицкий Олександр Васильович

01000

7-А

38

17

Карпук Маргарита Володимирівна

01000

7-А

25

18

Мацуняк Катерина Михайлівна

01000

7-А

34

19

Панченко Лада Сергіївна

01000

7-А

32

20

Сугоняко Максим Андрійович

01000

7-А

39

21

Аллахвердієв Ельнур Гамат-огли

01000

8

34

22

Кузьмина Вероніка Сергіївна

01000

8

36

23

Лепіна Марія Костянтинівна

01000

8

40

24

Фіш Роман Едуардович

01000

8

29

25

Чабанова Мір’ем Сеітібрагимівна

01000

8

30

26

Альберенко Юлія Олегівна

01000

9

22

27

Баранов Владислав Юрійович

01000

9

22

28

Бойко Христина Ігорівна

01000

9

24

29

Дегтерьова Ксенія Сергіївна

01000

9

43

30

Кадирова Сабіна Тахирівна

01000

9

43

31

Нікуткіна Юлія Едуардівна

01000

9

29

32

Власенко Юрій Сергійович

01000

10

41

33

Немировський Георгій Сергійович

01000

10

36

34

Оразалієв Юрій Володимирович

01000

10

40

35

Кравченко Костянтин Ігоревич

01000

11

53

36

Хабловський Денис Павлович

01000

11

21

приватний навчально-виховний комплекс
«гімназія-школа-сад «Консоль» м. сімферополя Координатори у школі: Вязовін Віктор Миколайович (5 клас) Кісломед Владислава Володимирівна (6-8 клас)

1

Костелова Аліна Юріївна

01000

5

76

2

Савутіна Марія Олександрівна

01000

5

74

3

Шпоха Олександра Андріївна

01000

5

72

4

Бабенко Вікторія Олегівна

01000

6

46

5

Бахарєв Дмитро Костянтинович

01000

6

Захворів

6

Безазієва Камілла Джамшидівна

01000

6

27

7

Дмітрієв Максим Михайлович

01000

6

Захворів

8

Доніч Євген Сергійович

01000

6

78

9

Курніцька Єлизавета Вікторівна

01000

6

51

10

Лещинський Олексій Сергійович

01000

6

36

11

Ниметуллаєв Ролан Рустемович

01000

6

Захворів

12

Пашаєв Фелікс Асіфович

01000

6

53

13

Скорозвон Костянтин Валерійович

01000

6

54

14

Субботіна Олександра Дмитрівна

01000

6

Захворів

15

Тетерін Микита Олексійович

01000

6

49

16

Фетіслямов Павло Костянтинович

01000

6

47

17

Юріков Кирило Євгенович

01000

6

53

18

Єріняк Єлизавета Юріївна

01000

7

38

19

Зайнулін Артем Олександрович

01000

7

22

20

Решетняк Руслан Сергійович

01000

7

30

21

Фролікова Діана Віталіївна

01000

7

25

22

Цибулько Микита Сергійович

01000

7

46

23

Анацький Костянтин Ігоревич

01000

8

62

24

Бас Іван Валерійович

01000

8

42

25

Воронков Олександр Сергійович

01000

8

Захворів

26

Ємлютіна Ганна Андріївна

01000

8

53

27

Золотов Роман Олексійович

01000

8

Захворів

28

Комар Артем Володимирович

01000

8

34

29

Моргун Олександр Олександрович

01000

8

28

30

Пономарьов Євген Олександрович

01000

8

46

31

Сухомлін Ігор Олександрович

01000

8

4

мазанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
сімферопольського района Координатор у школі: Боднар Марина Ігорівна

1

Лук’янцева Альбіна Миколаївна

01000

6-А

64

2

Смоліна Арина Олегівна

01000

6-А

64

3

Глазова Олександра Валеріївна

01000

9-Б

54

4

Діденко Юлія Олександрівна

01000

9-Б

48

01001

(Шифр)

Гімназія № 9

Огарь Людмила Юліанівна / вчитель історії

Класи

5 кл

6 кл

7 кл

8 кл

9 кл

10 кл

11 кл

Разом

Учні

19

14

20

3

5

__

14

75

Прізвище, ім’я

шифр регіону

клас

кількість балів

1

Анфилова Валерия

01001

5

68

2

Полуэктова Анна

01001

5

92

3

Смирнов Иван

01001

5

72

4

Плюта Андрей

01001

5

58

5

Слезко Никита

01001

5

74

6

Шаля Андрей

01001

5

76

7

Зарванская Евгения

01001

5

74

8

Реутова Элеонора

01001

5

78

9

Фомкина Любовь

01001

5

100

10

Загута Артем

01001

5

68

11

Лагута Валентин

01001

5

78

12

Пилип Андрей

01001

5

94

13

Спектор Александра

01001

5

72

14

Кузнецов Михаил

01001

5

72

15

Чубун Валентин

01001

5

46

16

Труханович Ярослав

01001

5

76

17

Кунцова Маргарита

01001

5

76

18

Пигарев Роман

01001

5

80

19

Бевз Владислав

01001

5

70

20

Евич Маргарита

01001

6

44

21

Инкин Александр

01001

6

59

22

Клысь Эвелина

01001

6

43

23

Макарьин Родион

01001

6

68

24

Меметов Аким

01001

6

26

25

Буров Иван

01001

6

58

26

Балабанов Никита

01001

6

60

27

Дрёмов Максим

01001

6

55

28

Джелялов Мустафа

01001

6

51

29

Исраелян Влад

01001

6

70

30

Костромитин Илья

01001

6

53

31

Скиба Татьяна

01001

6

27

32

Чичиркоза Анжелика

01001

6

64

33

Сенько Ольга

01001

6

71

34

Мусат Анастасия

01001

7

51

35

Закусилова Анастасия

01001

7

44

36

Кунцов Кирилл

01001

7

58

37

Красовский Тимур

01001

7

50

38

Пиронко Ирина

01001

7

43

39

Черватюк Вячеслав

01001

7

44

40

Кургинян Алина

01001

7

65

41

Бережная Елизавета

01001

7

79

42

Изотова Маргарита

01001

7

70

43

Щербак Татьяна

01001

7

70

44

Тарабрина Виолетта

01001

7

61

45

Потоцкая Катерина

01001

7

59

46

Рустемова Шахсне

01001

7

58

47

Авраменко Екатерина

01001

7

63

48

Петренко Данил

01001

7

51

49

Шевченко Мария

01001

7

46

50

Тихоненко Андрей

01001

7

49

51

Емельянов Дмитрий

01001

7

69

52

Купченко Владислав

01001

7

53

53

Боднар Илья

01001

7

43

54

Агиевич Данил

01001

8

56

55

Просянникова Мария

01001

8

45

56

Фистель Елизавета

01001

8

64

57

Устинов Александр

01001

9

47

58

Верёвочкин Денис

01001

9

27

59

Галас Оксана

01001

9

39

60

Котелевская Марина

01001

9

42

61

Сенина Виктория

01001

9

41

62

Луценко Евгений

01001

11

87

63

Наумов Никита

01001

11

75

64

Козюра Юля

01001

11

78

65

Корогод Алиса

01001

11

80

66

Кривопустова Дарья

01001

11

42

67

Гончаров Михал

01001

11

63

68

Дунайцев Никита

01001

11

90

69

Богатырев Александр

01001

11

78

70

Аксенова Кристина

01001

11

76

71

Букина Алиса

01001

11

84

72

Нараева Полина

01001

11

78

73

Бондаренко Олег

01001

11

83

74

Никитенко Александра

01001

11

82

75

Карабут Екатерина

01001

11

90

01002

(Шифр)

Яркополянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Азябіна Інна Сергіївна / вчитель історії

Класи

5 кл

6 кл

7 кл

8 кл

9 кл

10 кл

11 кл

Разом

Учні

4

2

2

3

4

8

3

26

Прізвище, ім’я

шифр регіону

клас

кількість балів

1

Дрозда Вероника Константиновна

01002

5

94

2

Ибрагимовна Эльвина Шевкетовна

01002

5

98

3

Тымко Анастасия Павловна

01002

5

88

4

Тарасов Алексей Анатольович

01002

5

98

5

Бекташева Гульнара Эреджеповна

01002

6

79

6

Яскевич Дмитрий Сергеевич

01002

6

62

7

Ковальчук Сергей Викторович

01002

7

54

8

Карпенко Никон Николаевич

01002

7

51

9

Сейтмеметов Ибрам Сейтмеметович

01002

8

44

10

Гафаров Саид Леманович

01002

8

43

11

Колоног Евгения Романовна

01002

8

48

12

Асан-Уста Алиме Диляверовна

01002

9

78

13

Аджихалилова Айше Мусрединовна

01002

9

83

14

Малыгина Анастасия Андреевна

01002

9

85

15

Иванова Юлия Витальевна

01002

9

85

16

Деменева Наталья Владимировна

01002

10

50

17

Асанова Лиля Наримановна

01002

10

58

18

Абдулкадырова Шасне Рустемовна

01002

10

75

19

Мустафаева Джеваир Сейтмустафаевна

01002

10

75

20

Колоног Анна Романовна

01002

10

72

21

Лагута Ольга Андреевна

01002

10

69

22

Чашли Алиме Аметовна

01002

10

58

23

Сейтумерова Эльмаз Рустемовна

01002

10

75

24

Алешин Никита Васильевич

01002

11

65

25

Дмитренко Павел Сергеевич

01002

11

65

26

Пруглов Максим Александрович

01002

11

71

01003

(Шифр)

Ялтинський НВК № 15 імені

С. Руданського

Черніцька Наталія Миколаївна/ вчитель історії

Класи

5 кл

6 кл

7 кл

8 кл

9 кл

10 кл

11 кл

Разом

Учні

__

___

5

5

13

__

1

24

Прізвище, ім’я

шифр регіону

клас

кількість балів

1

Підорич Андрій Олександрович

01003

11

77

2

Браткова Альона Василівна

01003

9

34

3

Вачко Степан Романович

01003

9

37

4

Герасько Наталія Михайлівна

01003

9

36

5

Здрачук Катерина Валеріївна

01003

9

60

6

Космач Альона Борисівна

01003

9

44

7

Котовська Марина Сергіївна

01003

9

56

8

Саврілов Андрій Федорович

01003

9

16

9

Ситнікова Оксана Віталіївна

01003

9

49

10

Степанчук Аліна Сергіївна

01003

9

39

11

Цикін Євген Олегович

01003

9

26

12

Церкуник Вікторія Володимирівна

01003

9

48

13

Шандабила Андрій Миколайович

01003

9

50

14

Шуляк Галина Олександрівна

01003

9

26

15

Гончаренко Катерина Олексіївна

01003

8

59

16

Кожбакова Олександра Олександрівна

01003

8

63

17

Сакович Маргарита Максимівна

01003

8

70

18

Слінченко Іван Андрійович

01003

8

45

19

Рашкова Донна Миколаївна

01003

8

24

20

Краузе Евеліна Рудольфівна

01003

7

54

21

Машков Євген

01003

7

21

22

Миненко Ілля Юрійович

01003

7

35

23

Мосін Олександр Євгенійович

01003

7

34

24

Фурса Анастасія Віталіївна

01003

7

54



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Итоги работы за 2010-2011 учебный год

    Документ
    Управление качеством образования в рамках Государственной программы «Образование и развитие инновационной экономики: Внедрение современной модели образования в 2010-2-11 гг.
  2. Субота, 23 липня 2011 року, №№59 60 (№№11419 11420)

    Документ
    Найближчим часом в Україні має бути доопрацьована програма з відновлення виробництва сільськогосподарської техніки та проведення технічного переоснащення аграрного сектору
  3. План роботи районного методичного об’єднання вчителів предметів суспільно-гуманітарного спрямування на 2011/2012 навчальний рік

    Документ
    У загальноосвітніх навчальних закладах району в 2010/2011 навчальному році історію викладало 62 вчителі, з них 23 (37,1 %) мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 26 (41,9 %) – кваліфікаційну категорію «спеціаліст
  4. Харківської міської ради Харківської області від 30. 08

    Документ
    1. Повна назва навчального закладу: Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 146 Харківської міської ради Харківської області. Згідно з наказом управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради від 20.
  5. Методичні рекомендації до проведення Уроку знань у 2010 2011 навчальному році

    Методичні рекомендації
    Головне управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників пропонують провести Урок знань у 2010 – 2011 році,

Другие похожие документы..