Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Документ'
Бородина, И. Н. Эпидемиологический анализ заболеваемости парентеральными гепатитами / И. Н. Бородина, О. С. Кищенко Вестн. СПб гос. мед. акад. им. И...полностью>>
'Документ'
Моя тема называется: «Медальный ряд России XVIII – первой половины XIX в.». Мы будем рассматривать период от правления Софьи до правления Николая I, т...полностью>>
'Курсовая'
Жизнь горожан в эпоху феодализма была сложной и многогранной. В основе развития городов лежал, прежде всего, труд населявших его ремесленников и торг...полностью>>
'Документ'
При разработке системы вентиляции в первую определяют ее тип. Классификация типов вентиляционных систем производится на основе следующих основных приз...полностью>>

Наказ управління освіти І науки Житомирської облдержадміністрації

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

НАКАЗ

управління освіти і науки

Житомирської облдержадміністрації

від 03.04. 2009 року №122

Про підсумки ІІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад

з базових дисциплін у 2008-2009

навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових i спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослiдницьких робiт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Мiнiстерства освiти України вiд 18 серпня 1998 року № 305 і на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 09.07.2008 року №628 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів у 2008/2009 навчальному році» у листопаді-грудні 2008 року у школах, районах i мiстах області були проведенi I та ІІ етапи Всеукраїнських олiмпiад з української мови та лiтератури, математики, інформатики, фiзики, хiмiї, бiологiї, географiї, економiки, правознавства, історії, російської мови, російської та зарубіжної літератури, iноземних мов (англiйської, iспанської, нiмецької, французької, польської) і трудового навчання.

Протягом січня-березня 2009 року в області пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, в яких взяли участь 2250 вихованців загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів, переможцями визнано 576 учнів.

Активну участь в організації та проведенні обласних предметних олімпіад і навчальних зборів учасників ІІІ етапу взяли ректорат, наукові кафедри та викладачі Житомирського державного університету ім.Ів.Франка.

Значна частина школярiв справилась з бiльшiстю запропонованих завдань, виявила глибокi знання теоретичного матерiалу, показала вмiння застосовувати їх на практицi в стандартних i нестандартних ситуаціях, проводити експериментальні дослідження, розв’язувати задачі з використанням електронно-обчислювальної техніки, давати одержаним результатам правильне теоретичне обґрунтування.

За протоколами журі обласних олімпіад стали переможцями 50 учнів Житомирського обласного педагогічного ліцею (5 – І місце, 23 – ІІ місце, 22 – ІІІ місце), 26 учнів Житомирського міського ліцею при ЖДТУ (8 – І місце, 8 – ІІ місце, 10 – ІІІ місце), 23 учнів Бердичівського ЗНВК №4 (2 – І місце, 7 – ІІ місце, 14 – ІІІ місце), 17 школярів Черняхівської гімназії (1 – І місце, 7 – ІІ місце, 9 – ІІІ місце), 16 учнів Новогуйвинської гімназії Житомирського району (5 – І місце, 4 – ІІ місце, 7 – ІІІ місце), 15 учнів Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 (4 – І місце, 5 – ІІ місце, 6 – ІІІ місце), 13 школярів Романівської гімназії (3 – І місце, 3 – ІІ місце, 7 – ІІІ місце),13 учнів Любарської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (3 – І місце, 2 – ІІ місце, 8 – ІІІ місце), 12 учнів ЗНВО «Гімназія ім. Лесі Українки – дошкільний навчальний заклад» м. Новограда-Волинського (1 – І місце, 3 – ІІ місце, 8 – ІІІ місце), 11 учнів ліцею №25 ім. М. О. Щорса м. Житомира (2 – І місце, 3 – ІІ місце, 6 – ІІІ місце), 11 школярів гуманітарної гімназії №23 м. Житомира (3 – І місце, 5 – ІІ місце, 3 – ІІІ місце), 11 учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №12 м. Житомира (3 – І місце, 4 – ІІ місце, 4 – ІІІ місце); 9 переможців – учні гуманітарної гімназії №5 м. Коростишева (4 – ІІ місце, 5 – ІІІ місце), 9 дипломів отримали учні ЗОШ І-ІІІ ст. №16 м. Житомира (3 – І місце, 4 – ІІ місце, 2 – ІІІ місце), 9 учнів Ємільчинської ЗОШ №1 (1 – І місце, 2 – ІІ місце, 6 – ІІІ місце), по 8 дипломів отримали учні загальноосвітньої школи №27 м. Житомира, Малинського ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної», Новоград – Волинського колегіуму, по 7 переможців з ЕЗОШ І-ІІІ ст. №10 м. Бердичева, Коростенської міської гімназії, НВК «Школи –ліцею» №2 м. Коростишева, по 6 дипломів вибороли учні Грозинської ЗОШ І-ІІІ ст. Коростенського району, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 м. Бердичева, Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, НВК «Дитячий садок-школа-гімназія» №12 м. Коростеня.

В 2009 році учні загальноосвітніх навчальних закладів Новоград-Волинського району вибороли 18 призових місць, що на 10 більше, ніж в 2008 р. Вихованці шкіл Баранівського району – 14 (на 7 більше), Чуднівського району – 15 (на 8 більше), Черняхівського району – 30 (на 4 більше), Коростенського району – 10 (на 4 більше ), ніж в минулому році.

На рівні минулорічних досягнень зупинились школярі Ємільчинського районів.

Знизили показники успішності учні Брусилівського району – 2 переможці проти 7 минулого року; Попільнянського району – 4 переможці проти 8; Радомишльського району – 10 призових місць проти 15 перемог у 2008 році; Ружинського району – 7 переможців проти 13 у минулому році.

Всього у заходах Всеукраїнських предметних олімпіад в 2009 році в області взяли участь 11835 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Відповідно до протоколів предметних журі та подання організаційного комітету обласних учнівських олімпіад

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Нагородити дипломами управління освіти і науки відповідного ступеня переможців обласних предметних олімпіад 2008/2009 навчального року:

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

1. Поліщук Анастасія Петрівна учениця 8 класу Житомирської гуманітарної гімназії №23;

2. Кучерук Олексій Валерійович – учень 9 класу Головинської гімназії Черняхівського району;

3. Яремчук Ольга Юріївна – учениця 10 класу Бердичівського загальноосвітнього НВК №4;

4. Порадовська Анна Олександрівна – учениця 11 класу Житомирського екологічного ліцею №24.

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

5. Агафонова Катерина Валеріївна – учениця 8 класу Житомирського екологічного ліцею №24;

6. Коваль Ольга Сергіївна – учениця 8 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №27;

7. Ансіфорова Марина Сергіївна – учениця 8 класу Новоград-Волинського колегіуму;

8. Подкур Олександр Віталійович – учень 9 класу Головинської гімназії Черняхівського району;

9. Шуляковська Маргарита Сергіївна – учениця 9 класу Житомирської гуманітарної гімназії №1;

10. Малявська Юлія Пилипівна – учениця 10 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

11. Шарварчук Ірина В’ячеславівна – учениця 10 класу Любарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

12. Заброцька Інна Павлівна – учениця 10 класу Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району;

13. Процюк Марія Володимирівна – учениця 10 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

14. Ковтонюк Наталія Петрівна – учениця 10 класу Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

15. Таргонська Таїса Петрівна – учениця 11 класу Лугинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

16. Маліновська Марина Ігорівна – учениця 11 класу Андрушівської гімназії Житомирського району;

17. Білгородська Катерина Петрівна – учениця 11 класу Головинської гімназії Черняхівського району.

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

18. Галагуз Ліна Михайлівна – учениця 8 класу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

19. Кондрацька Вікторія Іванівна – учениця 8 класу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

20. Нікитчук Анна Вікторівна – учениця 8 класу НВК «Дитячий садок –школа-гімназія» №12 м. Коростеня;

21. Калініченко Євгеній Генадійович – учень 8 класу Радомишльської гімназії;

22. Недашківська Тетяна Миколаївна – учениця 8 класу Малинської ЗОШ

І-ІІІ ст. №4;

23. Фальківська Ірина Василівна – учениця 8 класу Чорнорудської ЗОШ І-ІІ ст. Ружинського району;

24. Лепешко Ірина Вікторівна – учениця 8 класу Бердичівської ЕЗОШ І-ІІІ ст. №10;

25. Торгонська Ірина Анатоліївна – учениця 8 класу Олевської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

26. Литвинчук Дарія Олександрівна – учениця 9 класу Коростенської ЗОШ

І-ІІІ ст. №6;

27. Чайківська Ірина Олегівна – учениця 9 класу Новоборівської гімназії Володарсько-Волинського району;

28. Коваленко Ганна Ігорівна – учениця 9 класу Денишівської ЗОШ Житомирського району;

29. Оханська Богдана Леонідівна – учениця 9 класу Черняхівської ЗОШ І-ІІ ст.;

30. Багинський Олександр Валентинович – учень 9 класу Малинської ЗОШ

І-ІІІ ст. №4;

31. Півень Анна Вікторівна – учениця 9 класу Радомишльської гімназії;

32. Горай Марія В’ячеславівна – учениця 9 класу НВК «Школа-ліцей»

м. Коростишева;

33. Линдіна Анна Андріївна – учениця 9 класу Попільнянської гімназії №1;

34. Брюханова Анастасія Олексіївна – учениця 9 класу Бердичівського загальноосвітнього НВК №4;

35. Малецька Маргарита Василівна – учениця 10 класу Чуднівської гімназії;

36. Шиманська Аліна Артурівна – учениця 10 класу Житомирського міського ліцею при ЖДТУ;

37. Кобилинська Марія Олександрівна – учениця 10 класу Лугинської ЗОШ

І-ІІІ ст. №1;

38. Бабійчук Анастасія Валеріївна – учениця 10 класу Мирославської ЗОШ

І-ІІІ ст. Бердичівського району;

39. Горбалюк Аліна Дмитрівна – учениця 10 класу Черняхівської гімназії;

40. Бугайчук Катерина В’ячеславівна – учениця 10 класу Бердичівського загальноосвітнього НВК №4;

41. Якуш Анна Василівна – учениця 10 класу Вишевицької ЗОШ І-ІІІ ст. Радомишльського району;

42. Євтушок Марія Сергіївна – учениця 11 класу Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

43. Баранов Євген Васильович – учень 11 класу міської гуманітарної гімназії №2

м. Бердичева;

44. Лисецька Юлія Василівна – учениця 11 класу Червонецької ЗОШ І-ІІІ ст. Андрушівського району;

45. Базилівська Олена Олександрівна – учениця 11 класу Черняхівської гімназії;

46. Ебель Анна Олександрівна – учениця 11 класу Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирського району;

47. Гончарук –Хомин Мирослав Юрійович – учень 11 класу Любарської ЗОШ

І-ІІІ ст. №1;

48. Козачевська Леся Михайлівна – учениця 11 класу Житомирської ЗОШ

І-ІІІ ст. №27;

49. Кондратюк Тетяна Вікторівна – учениця 11 класу Романівської гімназії;

50. Венгловська Ірина Вадимівна – учениця 11 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею.

З ІСТОРІЇ

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

1. Павлюк Вікторія Олексіївна – учениця 8 класу Новоград-Волинського колегіуму;

2. Малярчук Ігор Ігорович – учень 9 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

3. Процюк Марія Володимирівна – учениця 10 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

4. Чапля Сергій Валерійович – учень 11 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №16.

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

5. Недашківська Тетяна Миколаївна – учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4

м. Малина;

6. Малярчук Аліна Володимирівна – учениця 8 класу Черняхівської гімназії;

7. Криницька Наталія Валентинівна – учениця 8 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6;

8. Аврамчук Вероніка Петрівна – учениця 9 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

9. Іваненко Андрій Петрович – учень 9 класу Грозинської ЗОШ І-ІІІ ст. Коростенського району;

10. Гречківський Євген Леонідович – учень 10 класу Житомирського міського колегіуму;

11. Аврамчук Олександр Петрович – учень 10 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

12. Рудніцький Мирослав Валентинович – учень 10 класу гуманітарної гімназії №23 м. Житомира;

13. Матвієнко Сергій Вікторович – учень 11 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №16;

14. Серт Олександр Володимирович – учень 11 класу Романівської гімназії;

15. Симон Михайло Петрович – учень 11 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

16. Корнійчук Тарас Юрійович – учень 11 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

17. Микитенко Анна Вікторівна – учениця 11 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №36;

18. Андрійчук Ігор Олександрович – учень 11 класу Гранітнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Малинського району.

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

19. Зотько Аліна Михайлівна – учениця 8 класу гуманітарної гімназії №23

м. Житомира;

20. Руцько Анастасія Романівна – учениця 8 класу Коростенської міської гімназії;

21. Якимчук Наталія Ігорівна – учениця 8 класу Овруцької гімназії;

22. Голуб Анастасія Петрівна – учениця 8 класу Сл. Романівського ЗНВО Новоград-Волинського району;

23. Завада Ірина Анатоліївна – учениця 8 класу Новогуйвинської гімназії Житомирського району;

24. Уляницька Тереса Анатоліївна – учениця 8 класу Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст. Баранівського району;

25. Полякова Юлія Андріївна – учениця 9 класу ЗНВО м. Новограда-Волинського;

26. Фулей Ярослава Іванівна – учениця 9 класу ЕЗОШ І-ІІІ ст. №10 м. Бердичева;

27. Михайлова Альона Ігорівна – учениця 9 класу Коростишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10;

28. Ількович Вікторія Миколаївна – учениця 9 класу Хижівської ЗОШ І-ІІІ ст. Баранівського району;

29. Гончаренко Ірина Миколаївна – учениця 9 класу Новогуйвинської гімназії;

30. Прищепа Віктор Анатолійович – учень 9 класу Курчицькогутянської ЗОШ

І-ІІ ст. Новоград - Волинського району;

31. Ковальчук Ольга Альбертівна – учениця 10 класу гуманітарної гімназії №23

м. Житомира;

32. Лаговський Роман Володимирович – учень 10 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №36;

33. Бабійчук Анастасія Валеріївна – учениця 10 класу Мирославської ЗОШ І-ІІ ст. Бердичівського району;

34. Панченко Володимир Ігорович – учень 10 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

35. Яремчук Ольга Юріївна – учениця 10 класу НВК №4 м. Бердичева;

36. Залізінський Володимир Володимирович – учень 10 класу Овруцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

37. Палько Микола Олександрович – учень 10 класу Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

38. Макарчук Роман Васильович – учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6 м. Житомира;

39. Євтушок Марія Сергіївна – учениця 11 класу Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

40. Романюк Іван Миколайович – учень 11 класу Слободороманівського ЗНВО Новоград-Волинського району;

41. Козленко Ірина Олегівна – учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Малина;

42. Назаренко Іван Іванович – учень 11 класу Радомишльської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

43. Бурківський Дмитро Олександрович – учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2

м. Коростеня.

З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

(секція лінгвістів)

  1. Коваль Ольга Сергіївна – учениця 8 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №27;

2. Козюн Дарія Костянтинівна – учениця 9 класу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

3. Тулес Тетяна Сергіївна – учениця 9 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №12;

4. Шарварчук Ірина В’ячеславівна – учениця 10 класу Любарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

5. Бикова Олександра Валеріївна – учениця 11 класу міської гуманітарної гімназії №2 м. Бердичева;

6. Козачевська Леся Михайлівна – учениця 11 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №27;

(секція літературознавців)

7. Ткачук Тетяна Василівна – учениця 8 класу НВК «Дитячий садок –школа-гімназія» №12 м. Коростеня;

8. Оханська Богдана Леонідівна – учениця 9 класу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

9. Сидорчук Юлія Василівна – учениця 10 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №36;

10. Євтушок Марія Сергіївна – учениця 11 класу Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

11. Бойко Вероніка Вікторівна – учениця 11 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №30.

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

(секція лінгвістів)

12. Шквара Людмила Віталіївна – учениця 8 класу Малинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

13. Андрієнко Катерина Сергіївна – учениця 9 класу Коростенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

14. Брюханова Анастасія Олексіївна – учениця 9 класу Бердичівського ЗНВК №4;

15. Горай Марія В’ячеславівна – учениця 9 класу Коростишівського НВК «Школи-ліцею»;

16. Пушковська Катерина Ігорівна – учениця 10 класу Коростишівського НВК «Школи-ліцею»;

17. Бугайчук Катерина В’ячеславівна – учениця 10 класу Бердичівського ЗНВК №4;

18. Омельянчук Марина Володимирівна – учениця 11 класу Бердичівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

(секція літературознавців)

19. Цвіра Анна Ігорівна – учениця 8 класу Володарськ- Волинської гімназії;

20. Мартинюк Олена Миколаївна – учениця 8 класу Малочернявської ЗОШ І-ІІІ ст. Ружинського району;

21. Перковська Маргарита Альбертівна – учениця 9 класу Бердичівського ЗНВК №4;

22. Багинський Олександр Валентинович – учень 9 класу Малинської ЗОШ

І-ІІІ ст. №4;

23. Ромащенко Даря Олегівна – учениця 10 класу Попільнянської гімназії №1;

24. Мухіна Ольга Ігорівна – учениця 10 класу Романівської гімназії;

25. Чапля Сергій Валерійович – учень 11 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №16.

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

(секція лінгвістів)

26. Хмельовська Олександра Олександрівна – учениця 8 класу Мирославської ЗОШ І-ІІІ ст. Бердичівського району;

27. Кудря Олена Юріївна – учениця 8 класу Новобілокоровицької ЗОШ І-ІІІ ст. Олевського району;

28. Яковенко Олена Сергіївна – учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Новограда-Волинського;

29. Гуцалюк Тетяна Олександрівна – учениця 9 класу Житомирської ЗОШ І-ІІІ ст. №12;

30. Підько Катерина Сергіївна – учениця 9 класу Бердичівського ЗНВК №4;

31. Мороз Ганна Олексіївна – учениця 10 класу Коростенської гімназії;

32. Ципцюра Оксана Артурівна – учениця 10 класу Ружинської гімназії;

33. Березовська Євгенія Олексіївна – учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №7

м. Новограда-Волинського;

34. Яремчук Ольга Юріївна – учениця 10 класу ЗНВК №4 м. Бердичева;

35. Таргонська Таїсія Петрівна – учениця 11 класу Лугинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

36. Мамрай Надія Володимирівна – учениця 11 класу Троковицької ЗОШ І-ІІІ ст. Черняхівського району;

37. Андрійчук Ігор Олександрович – учень 11 класу Гранітнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Малинського району.

(секція літературознавців)

38. Галагуз Ліна Михайлівна – учениця 8 класу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

39. Ганнущенко Марія Миколаївна – учениця 8 класу Коростишівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

40. Тюрменко Ірина Дмитрівна – учениця 8 класу Новогуйвинської гімназії Житомирського району;

41. Буцко Діана Володимирівна – учениця 9 класу Житомирської гуманітарної гімназії №1;

42. Волтарніст Денис Володимирович – учень 9 класу Романівської гімназії;

43. Руденко Анастасія Сергіївна – учениця 9 класу Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

44. Малярська Юлія Пилипівна – учениця 10 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

45. Нестерчук Галина Василівна – учениця 10 класу Грозинської ЗОШ І-ІІІ ст. Коростенського району;

46. Литвиненко Надія Дмитрівна – учениця 10 класу Бердичівського ЗНВК №4;

47. Нагорна Марина Романівна – учениця 10 класу Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирського району;

48. Баранов Євген Васильович – учень 11 класу Бердичівської міської гімназії №2;

49. Журавська Людмила Олександрівна – учениця 11 класу Любарської ЗОШ

І-ІІІ ст. №1.

З МАТЕМАТИКИ

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

1. Чорна Олена Захарівна – учениця 7 класу Новогуйвинської гімназії Житомирського району;

2. Крижанівський Олексій Олексійович – учень 7 класу Черняхівської гімназії;

3. Сарана Анна Олександрівна – учениця 8 класу Житомирського міського ліцею №25;

4. Сковлюк Дарія Юріївна – учениця 9 класу Житомирського міського ліцею №25;

5. Оніщук Олександр Сергійович – учень 10 класу Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті;

6. Ільчишина Ольга Ярославівна – учениця 11 класу Житомирської гуманітарної гімназії №23;

7. Корзун Юрій Васильович – учень 11 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею.

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

8. Барабаш Олександра Андріївна – учениця 7 класу Озерненської гімназії Житомирського району;

9. Ковальчук Олексій Сергійович – учень 7 класу Овруцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1;

10. Каленчук Марина Олександрівна – учениця 7 класу Красносільської середньої загальноосвітньої школи Чуднівського району;

11. Гурєв Владислав Олександрович – учень 8 класу Бердичівського ЗНВК №4;

12. Вансович Олександр Володимирович – учень 8 класу ЗНВО «Гімназія

ім. Лесі Українки - ДНЗ» м. Новограда-Волинського;

13. Боровик Вадим Олександрович – учень 9 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

14. Сайкевич Богдан Олександрович – учень 10 класу Житомирського міського ліцею №2;

15. Коберник Михайло Володимирович – учень 10 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

16. Безпалюк Ігор Григорович – учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №27 м. Житомира;

17. Сергієнко Олег Миколайович – учень 11 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

18. Литвинчук Павло Миколайович – учень 11 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею.

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

19. Круть Валерія Миколаївна – учениця 7 класу Любарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1;

20. Горпиніч Павло Васильович – учень 7 класу ліцею №25 ім. М.О. Щорса

м. Житомира;

21. Фещенко Юлія Петрівна – учениця 7 класу Чоповицького ЗНВК «Школа-сад» І-ІІІ ст. Малинського району;

22. Вознюк Сергій Андрійович – учень 7 класу Овруцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4;

23. Стаднік Наталія Володимирівна – учениця 7 класу Романівської гімназії;

24. Садовський Геннадій Віталійович – учень 8 класу Новогуйвинської гімназії Житомирського району;

25. Сидорчук Ольга Євгеніївна – учениця 8 класу Любарської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

26. Стриженко Сергій Сергійович – учень 8 класу ліцею №25 ім. М.О. Щорса

м. Житомира;

27. Пригорницький Тарас Миколайович – учень 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 м. Коростеня;

28. Ярко Олена Василівна – учениця 8 класу Стрибізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Червоноармійського району;

29. Малярчук Аліна Володимирівна – учениця 8 класу Черняхівської гімназії;

30. Кравченко Марія Миколаївна – учениця 9 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

31. Гоц Олексій Петрович – учень 9 класу Попільнянської гімназії №1;

32. Будім Артур Олександрович – учень 10 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

33. Нестерук Євген Володимирович – учень 10 класу Житомирського обласного педагогічного ліцею;

34. Єфіменко Лілія Василівна – учениця 11 класу Новогуйвинської гімназії Житомирського району;

35. Фещенко Оксана Валеріївна – учениця 11 класу Грозинської ЗОШ І-ІІІ ст. Коростенського району;

36. Сергійчук Максим Петрович – учень 11 класу Кремненської ЗОШ І-ІІІ ст. Лугинського району;

37. Лаврик Олена Ігорівна –учениця 11 класу ліцею №25 ім. М.О. Щорса

м. Житомира;

38. Артиш Людмила Олександрівна – учениця 11 класу Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті;

39. Марчук Олександр Миколайович – учень 11 класу Попільнянської гімназії;

40. Ліхова Олена Василівна – учениця 11 класу Романівської гімназії.



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Україна житомирська обласна державна адміністрація управління освіти І науки (2)

    Документ
    На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. №785 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року», Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31.
  2. Управління освіти І науки (5)

    Конкурс
    На виконання наказу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 20.08.2008р. №1.4/11-182В „Про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу ”Робітнича професія - 2009”,
  3. Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти управлінська діяльність в загальноосвітньому навчальному закладі в умовах профільного навчання

    Диплом
    Ідея досвіду: Створення цілісної системи, у межах якої здійснюється диференційований підхід до навчання, формування умінь і навичок за обраним профілем професії, що передбачає врахування освітніх потреб, нахилів та здібностей учнів,
  4. Міністерство освіти І науки України (110)

    Документ
    Інформаційний бюлетень відображає основні події, факти, результати діяльності УкрІНТЕІ і регіональних центрів науково-технічної і економічної інформації (ЦНТЕІ) та інформує про найбільш значимі заходи, інформаційні продукти і послуги.
  5. Указу Президента України від 10. 12. 08 №1152 «Про відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» управління освіти І науки облдержадміністрації надсилає методичні рекомендації

    Методичні рекомендації
    Відповідно до листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 11.11.09 № 1.4/18-4454 щодо виконання Указу Президента України від 10.

Другие похожие документы..