Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Рассказ'
На дне. Мать. Сказки об Италии( -3 п/в). С.Есенин. Стихотворения. Анна Снегина. Черный человек. Д.Фурманов. Чапаев (обзор). А.Фадеев. Разгром....полностью>>
'Документ'
• частных методик изучения дисциплин — определяют место соответствующей учебной дисциплины в общей системе дисциплин учебного плана, ее основные учеб...полностью>>
'Закон'
Про стан кадрової роботи в районній державній адміністрації у І півріччі 2011 року, щодо виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Мі...полностью>>
'Документ'
История этой книги недлинная, но одновременно и непростая. Всё началось с небольшой лекции, которую автора попросили написать для Русской молодёжи. Ав...полностью>>

Україна запорізька обласна державна адміністрація управління освіти І науки нака з

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

УКРАЇНА

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ



Н А К А З

від «08» лютого 2011 р. м. Запоріжжя № 108

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського гуманітарного

конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

Згідно з наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.10.2010 року № 570 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» та планом роботи комунального закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради на 2011 рік з 15 грудня 2010 року по 30 січня 2011 року на базі зазначеного закладу було проведено конкурс-виставку «Космічні фантазії».

На конкурс-виставку було надано понад 1100 найрізноманітніших за формою і змістом робіт учнів шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів з районів та міст Запорізької області (Додаток 1).

Конкурс-виставка проводився у чотирьох номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, література та журналістика, філософія та історія. У конкурсі брали участь діти віком від 6 до 17 років.

Обласним журі було відзначено високий рівень виконання робіт, відповідність їх технічним, естетичним та експозиційним вимогам та з них відібрано 75 найкращих - для участі у Всеукраїнському етапі у м. Києві.

Проте були й недоліки:

- несвоєчасне проведення міських та районних етапів конкурсів, що ускладнило проведення обласного етапу;

- документація багатьох учасників конкурсів-виставок не відповідала умовам проведення.

За результатами конкурсу на підставі рішення журі

Н А К А З У Ю:

  1. Нагородити дипломами комунального закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії» (Додаток 2).

  1. Керівникам органів управління освітою відзначити педагогів, вихованці яких посіли призові місця.

  1. Винести подяку організатору конкурсу-виставки – комунальному закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради (директор – Едель М. Г.) за значну роботу з організації обласного конкурсу-виставки «Космічні фантазії».

  1. Директору комунального закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради Еделю М. Г.:

- укомплектувати колекцію найкращих експонатів для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу згідно затвердженому Протоколу журі.

- 24 - 26 лютого 2011 року відрядити 4-х працівників Центру «Грані» для

транспортування експонатів на Всеукраїнський етап конкурсу;

- відрядити до м. Києва делегацію учнів - переможців Всеукраїнського фінального етапу (за викликом організаторів).

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації В. М. Захарчука.

Начальник управління О. Г. Вєрозубов

Чурикова, 239-02-62

Додаток № 1 До наказу обл УОН № 108 від « 02 » лютого 2011 р.

Інформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

п/п

Міста та райони

Запорізької області

Загальна

кількість представлених

робіт

Кількість призових місць

I місце

II місце

III місце

1

м. Запоріжжя:

2

Заводський район

15

5

1

2

3

Жовтневий район

45

11

3

10

4

Комунарський район

52

6

7

15

5

Ленінський район

70

6

5

2

6

Орджонікідзевський район

73

18

6

10

7

Шевченківський район

16

6

3

2

8

Хортицький район

11

2

3

3

9

Запорізький район

8

1

3

3

10

м. Бердянськ та р-н

130

11

3

16

11

м. Енергодар

67

14

10

9

12

м. Мелітополь та р-н

134

16

27

26

13

м. Токмак

14

1

1

-

14

Василівський р-н

Не брали участь

15

Веселівський район

10

-

1

3

16

Великобілозерський район

44

3

7

9

17

Вільнянський р-н

45

8

1

7

18

Гуляйпільський район

26

11

-

1

19

Кам’янко-Дніпровський район

14

4

3

1

20

Куйбишевський район

14

1

1

3

21

Михайлівський район

6

5

-

-

22

Новомиколаївський район

18

-

2

4

23

Оріхівський район

8

2

1

-

24

Пологівський район

25

2

3

4

25

Приазовський район

13

2

1

5

26

Приморський район

135

9

7

17

27

Розівський район

13

2

1

1

28

Токмацький район

11

2

4

1

29

Чернігівський район

54

4

4

11

30

Якимівський район

Не брали участь

Додаток № 2

до наказу ОблУон № 108

від « 08 » лютого 2011 р.

Переможці обласного етапу гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

У молодшій віковій групі (6-12 років) нагороджено:

Дипломом І ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника

1

Христенко Дар’я

Молодша група

«А годы летят, наши годы, как птицы летят…»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з паперу)

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бережна М.П.

2

Селіна Аліна Олександрівна

03.03.1998

«Світ майбутнього»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 38, Комунарський р-н

Молебна О.І.

3

Гук Антоніна Олександрівна

Хамєтова Поліна Сергіївна

17.08.1999

31.10.1999

«Масяні на планеті Земля»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з солоного тіста)

Районний будинок творчості школярів м. Молочанськ (Таврійська ЗОШ) 6 клас

Половинка Н.А.

4

Тарасенко Катерина

12 років

«За мрією до зірок»

Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу А.М. Темника, 7-А клас

Тарасенко Г.Г.

5

Островська Вікторія Федорівна

01.06.1998

Образотворче мистецтво, колаж

«Парад планет»

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія дизайну, м. Мелітополь

Карайлієва Наталя Євгенівна

6

Гаркуша Валерія Сергіївна

03.10.1998

«Планета мотильків»

Образотворче мистецтво, колаж

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія дизайну, м. Мелітополь

Карлова Н.В.

7

Ременюк Олексій Романович

24.04.1998

«Космічні пригоди»

Образотворче мистецтво, графіка

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія дизайну, м. Мелітополь

Карайлієва Наталя Євгенівна

8

Донська Емма Вікторівна

18.08.2001

«Привет из космоса»

Образотворче мистецтво, живопис

ЗНЗ № 7, 4 клас, м. Мелітополь

Майдебура Наталя Борисівна

9

Печоркіна Олександра Дмитріївна

07.08.1999

«До планети Ніберу»

Образотворче мистецтво, живопис

Г № 19, 6-В клас, м. Мелітополь

Левенок Жанна Андріївна

10

Момот Марина Олегівна

24.06.1999

«Космічні гості»

Космічне мистецтво

КЗ «Дитячий центр» смт. Михайлівка

Прядка Тетяна Володимирівна

11

Пісклов Олександр Дмитрович

25.09.2002

«Космічний дельфінарій»

Космічне мистецтво

КЗ «Дитячий центр» смт. Михайлівка

Хникін Олександр Миколайович

12

Гунько Ганна Андріївна

Гришунова Катерина Сергіївна

Круть Марія Олександрівна

13.02.2000

21.01.2000

25.11.1999

«Планета Квітковий птах»

Образотворче мистецтво

Запорізький колегіум № 98, 5-Б

Петренко Л.М.

13

Лемеш Ганна Сергіївна

24.12.1999

«Космічний корабель»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 76, 5-А клас, м. Запоріжжя

Дзядик Л.А.

14

Головатенко Діана Андріївна

03.02.1998

«Все неможливе можливо»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, м. Запоріжжя

Карпушева О.В.

15

Лисенко Тетяна Олександрівна

18.12.2000

«Космічна Рада»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 76, 4-А клас, м. Запоріжжя

Дзядик Л.А.

16

Пшеничний Олександр Валерійович

19.03.2003

«В космічному просторі»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, 2-А, м. Запоріжжя

Мірошникова А.М.

17

Шевчук Софія Віталіївна

01.11.2002

«Елзіки з планети Андрос»

Образотворче мистецтво

Запорізька гімназія №2, 3-А клас м. Запоріжжя

Луценко М.Ф.

18

Фоміна Катерина Євгеніївна

03.03.00

«Народження планети»

Образотворче мистецтво

Гімназія «Світоч» м. Вільнянськ, 5 клас

Кузьменко Ірина Олександрівна

19

Варуша Аліна Едуардівна

1999

«Космічна дискотека»

Гуаш

М. Вільнянськ

Купцевич Н.І.

20

Скрипник Анна Валеріївна

2000

«Міжгалактична родина»

«Космічне мистецтво»

БДЮТ с. Велика Білозерка

Онищенко Н.М.

21

Бєлік Наталія Віталіївна

2002

«Ми скафандри одягли і у подорож пішли. Як незвично нам ходити –так і хочеться злетіти»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Великобілозерівська спеціалізована школа «Первоцвіт »

Богослав Наталія Іванівна

22

Корнієнко Аліна Сергіївна

30.11.1999

«Позаземний розум»

Образотворче мистецтво

ЗНЗ № 12, 5-В клас

Єфремова Ольга Миколаївна

23

Скумаєва Юлія

04.09.2001

«Політ у ві сні…»

Декоративно-ужиткове мистецтво

ЗНВК № 52, 32 клас

Неманежина Олена Іванівна

24

Колектив учнів 5-7 класів

«Небесні гойдалки»

Декоративно-ужиткове мистецтво

ЗНЗ № 52, 5-7 клас

Неманежина Олена Іванівна

25

Степанова Дар’я Валеріївна

16.04.2002

«Ми-діти Всесвіту»

Космічне мистецтво

М. Приморськ ЗОШ № 2, 3-А клас

Степанова Олена Олександріївна

26

Сичова Олена Генадіївна

15.05.2000

«Подорож до України»

Образотворче мистецтво

Приморська ДХШ

Мітєва О.І.

27

Матвієнко Валерія Андріївна

01.03.1999

«Друзі»

Образотворче мистецтво

Приморська ДХШ

Мітєва О.І.

28

Смірнов Богдан Сергійович

31.05.2000

«Космічні квіти»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приморська ДХШ

Середа О.В.

29

Плаксіна Ганна Олексіївна

22.06.2001

«Космос ТВ»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приморська ДХШ

Мітєва О.І.

30

Грабаня Наталія Костянтинівна

04.10.2000

«Космічні фантазії»

Телерепортаж

Новодніпровська ЗОШ І-ІІІ ст., 4кл. Кам’янсько-Дніпровський р-н

Грабаня І.М.

31

Галай Ганна

28.08.2000

«Космічне місто»

Образотворче мистецтво

ЗЗНВК «Мала гуманітарна академія», м. Запоріжжя, 4 Б клас

Нікітіна Галина Костянтинівна

32

Хаджиков Артем

28.05.2004

«У гості до друзів за розумом»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 5, 1-Б клас, м. Бердянськ

Горобій Ірина Володимирівна

33

Неговєлов Дмитро Сергійович

14.04.2000

«У далекому космосі»

Образотворче мистецтво

ЦДЮТ м. Бердянськ

Кордек Світлана Мечиславівна

34

Святненко Дарина Андріївна

20.10.1998

«Політ»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №11, 6-Б клас, м. Бердянськ

Немчінова Н.Д.

35

Хомутовський Володимир

Марчук Дмитро

28.02.1998

09.04.1997

«Космічний корабель»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №11, 7 клас, м. Бердянськ

Немчінова Н.Д.

36

Дяченко Дар’я

2000

«Космічні фантазії»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №7

4-А, м. Бердянськ

Шульц Валентина Василівна

37

Кінчевський Микита

2004

«Міжпланетний зліт»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 12, 1 клас, м. Бердянськ

Іванюта Тетяна Вікторівна

38

Дунданова Катерина

Шибаєва Дарина

15.01.1997

26.03.1998

«Космічні фантазії»

Образотворче мистецтво

Гімназія №3

8-В, м. Бердянськ

Шатуніна Ольга Веніамінівна

39

Панкова Ірина,

10 років

«Пісня про землю»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний Центр молоді та школярів, гурток образотворчого мистецтва

Поташева І.В.

40

Мілашевич Ліза

11 років

«Космічний котик-муркотик»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний Центр молоді та школярів, гурток образотворчого мистецтва

Поташева І.В.

41

Притула Ганна

15.12.1999

«Крізь планети до зірок»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Веселі олівці»

Циганок Олена Іванівна

42

Герасименко Лідія

04.03.1998

«На зустріч новому»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Веселі олівці»

Циганок Олена Іванівна

43

Аляліна В.Г.

Данілевська О.С

Кащенко В.Р.

Громикін Назар і Данило

08.07.2000

24.02.01

24.11.99

11.12.01

«Межпланетна станція»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ. М. Запоріжжя, гурток «ПТМ»

Трубіцина Т.М.

44

Вієнко Діана Костянтинівна

01.03.1999

«Подорож у часі»

Образотворче мистецтво

ЗЗШ № 29

М. Запоріжжя

5 клас

Цинкуш Н.В.

45

Корнієнко Ірина Геннадіївна

29.04.1998

«Я хочу в космос»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 89 м. Запоріжжя 7-А клас

Буйнякова Світлана Анатоліївна

46

Головань Карина Володимирівна

23.07.1998

«Око Всесвіту»

Космічне мистецтво (Вітражний розпис)

КДТТ ПК Металургів ВАТ «Запоріжсталь» Гурток «Вміла голочка»

Бережна Ірина Євгеніївна

47

Дев’ятилетська Валерія Романівна

12.09.2003

«Казкова планета»

Образотворче мистецтво

Гуляйпільський колегіум «Лідер», 2 клас

Степаненко світлана Віталіївна

48

Серебрій Діана

1999

«Навкруги Землі»

Колаж

ЗОШ №4, м. Енергодар, гурток «Фітодизайн»

Шаповалова Г.О.

49

Сагань Анжеліка

10 років

«Космічний супермаркет»

Образотворче мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Чарівна палітра»

Руденко Євгенія Олексіївна

50

Заставська Анастасія

10 років

«Космічні розваги»

Образотворче мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Чарівна палітра»

Руденко Євгенія Олексіївна

51

Квашневський Євгеній

8 років

«Метелики у космосі»

Декоративно-прикладне мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Чиполіно»

Сидоренко Рита Вікторівна

52

Шарай Ольга Сергіївна

Строєва Таїсія Романівна

Журєнкова Аліна

Олександрівна

1998

2000

2000

«НЛО»

Декоративно-ужиткове мистецтво

МПДЮТ, гурток

«Оріана»

Бєляєва Тетяна Миколаївна

53

Данилів Володимир Ігорович

2001

«На зустріч до зірок»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво)

БДЮТ м. Мелітополь, 3 клас (дитина-інвалід, недорозвинені фаланги пальців рук)

Скоковська Алевтина Яківна

49-81-51

0985637148

54

Пашаєва Анастасія Сергіївна

15.10.2000

Знаки Зодіаку (6 шт.)

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Пашаєва Олена Володимирівна

55

Шкабарня Олександра Вікторівна

09.06.2000

«Знаки Зодіаку (6 шт.)»

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Пашаєва Олена Володимирівна

56

Титаренко Богдан

4 клас

«Пригоди Землі у Всесвіті»

Літературна творчість

Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Надія», гурток «Журналістика»

57

Вигінський Сергій Олександрович

1999

Проект «Репортаж довжиною у півстоліття». Сходинками космічного злету людства

Космічне мистецтво

Журналістика репортаж

Приютненський НВК, «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. –дошкільний навчальний заклад» 5 клас, Гуляйпільський р-н

Боярчук Валентина Василівна

58

Назаренко Поліна Сергіївна

26.08.98

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ №11, 6-Б клас, м. Бердянськ

Чкан Т.А.

59

Оксов Станіслав Григорович

12.01.1998

«История освоения Космоса»

Космічна історія

Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 7 клас, Приморський р-н

Оксова Людмила Іванівна

0984251705

60

Біленька Владислава Олексіївна

01.04.1999

«Мій світ.ua»

Космічне мистецтво (Літературна творчість)

Костянтинівська ЗШ І-ІІІ ст.. № 3, 6 клас, Мелітопольський р-н

Біленька Інна Вікторівна

61

Жила Марія

03.03.2000

Казка «Чарівна планета»

Космічне мистецтво

Новополтавська ЗОШ, Чернігівський р-н

Стряпан Олена Валентинівна

62

Кучеренко Федір

12 років

«Усі ми діти єдиного світу»

Космічна історія

ЦДЮТ м. Енергодар

Кучеренко Н.М.

63

Слава Єгор

15.01.1999

«Шлях майбутнього»

Образотворче мистецтво

Михайлівський НВК ім.. О.Т. Слободчикова Вільнянський р-н с. Михайлівка

64

Іванова Марія Вікторівна

17.08.1998

«У світі новітніх технологій шануймо живу красу»

Образотворче мистецтво

Кінськороздолівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Пологівський р-н

Смєнова Ганна Павлівна



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (5)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  2. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (6)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  3. Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  4. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних
  5. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (2)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних

Другие похожие документы..