Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Доклад'
Муниципальное общеобразовательное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 13 г.Пугачева Саратовской области» (свидетельство регистрационный н...полностью>>
'Документ'
Ну что, друзья, вот новый учебный год уже и настал. Да еще как! Одно то, что десятых классов теперь 6 групп – это уже интригует. Сразу в коридорах и ...полностью>>
'Автореферат'
Научный руководитель: Заслуженный юрист Республики Таджикистан, Заслуженный деятель науки и техники РТ, доктор юридических наук, профессор Менглиев Ш...полностью>>
'Автореферат'
Защита диссертации состоится 30 июня 2009 г. в часов назаседании диссертационного совета Д.521.027.01 по защите диссертаций на соискание ученой степе...полностью>>

Україна запорізька обласна державна адміністрація управління освіти І науки нака з

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

1

Смотреть полностью

УКРАЇНА

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ



Н А К А З

від «08» лютого 2011 р. м. Запоріжжя № 108

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського гуманітарного

конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

Згідно з наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.10.2010 року № 570 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» та планом роботи комунального закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради на 2011 рік з 15 грудня 2010 року по 30 січня 2011 року на базі зазначеного закладу було проведено конкурс-виставку «Космічні фантазії».

На конкурс-виставку було надано понад 1100 найрізноманітніших за формою і змістом робіт учнів шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів з районів та міст Запорізької області (Додаток 1).

Конкурс-виставка проводився у чотирьох номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, література та журналістика, філософія та історія. У конкурсі брали участь діти віком від 6 до 17 років.

Обласним журі було відзначено високий рівень виконання робіт, відповідність їх технічним, естетичним та експозиційним вимогам та з них відібрано 75 найкращих - для участі у Всеукраїнському етапі у м. Києві.

Проте були й недоліки:

- несвоєчасне проведення міських та районних етапів конкурсів, що ускладнило проведення обласного етапу;

- документація багатьох учасників конкурсів-виставок не відповідала умовам проведення.

За результатами конкурсу на підставі рішення журі

Н А К А З У Ю:

  1. Нагородити дипломами комунального закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії» (Додаток 2).

  1. Керівникам органів управління освітою відзначити педагогів, вихованці яких посіли призові місця.

  1. Винести подяку організатору конкурсу-виставки – комунальному закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради (директор – Едель М. Г.) за значну роботу з організації обласного конкурсу-виставки «Космічні фантазії».

  1. Директору комунального закладу «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради Еделю М. Г.:

- укомплектувати колекцію найкращих експонатів для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу згідно затвердженому Протоколу журі.

- 24 - 26 лютого 2011 року відрядити 4-х працівників Центру «Грані» для

транспортування експонатів на Всеукраїнський етап конкурсу;

- відрядити до м. Києва делегацію учнів - переможців Всеукраїнського фінального етапу (за викликом організаторів).

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації В. М. Захарчука.

Начальник управління О. Г. Вєрозубов

Чурикова, 239-02-62

Додаток № 1 До наказу обл УОН № 108 від « 02 » лютого 2011 р.

Інформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

п/п

Міста та райони

Запорізької області

Загальна

кількість представлених

робіт

Кількість призових місць

I місце

II місце

III місце

1

м. Запоріжжя:

2

Заводський район

15

5

1

2

3

Жовтневий район

45

11

3

10

4

Комунарський район

52

6

7

15

5

Ленінський район

70

6

5

2

6

Орджонікідзевський район

73

18

6

10

7

Шевченківський район

16

6

3

2

8

Хортицький район

11

2

3

3

9

Запорізький район

8

1

3

3

10

м. Бердянськ та р-н

130

11

3

16

11

м. Енергодар

67

14

10

9

12

м. Мелітополь та р-н

134

16

27

26

13

м. Токмак

14

1

1

-

14

Василівський р-н

Не брали участь

15

Веселівський район

10

-

1

3

16

Великобілозерський район

44

3

7

9

17

Вільнянський р-н

45

8

1

7

18

Гуляйпільський район

26

11

-

1

19

Кам’янко-Дніпровський район

14

4

3

1

20

Куйбишевський район

14

1

1

3

21

Михайлівський район

6

5

-

-

22

Новомиколаївський район

18

-

2

4

23

Оріхівський район

8

2

1

-

24

Пологівський район

25

2

3

4

25

Приазовський район

13

2

1

5

26

Приморський район

135

9

7

17

27

Розівський район

13

2

1

1

28

Токмацький район

11

2

4

1

29

Чернігівський район

54

4

4

11

30

Якимівський район

Не брали участь

Додаток № 2

до наказу ОблУон № 108

від « 08 » лютого 2011 р.

Переможці обласного етапу гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

У молодшій віковій групі (6-12 років) нагороджено:

Дипломом І ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника

1

Христенко Дар’я

Молодша група

«А годы летят, наши годы, как птицы летят…»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з паперу)

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бережна М.П.

2

Селіна Аліна Олександрівна

03.03.1998

«Світ майбутнього»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 38, Комунарський р-н

Молебна О.І.

3

Гук Антоніна Олександрівна

Хамєтова Поліна Сергіївна

17.08.1999

31.10.1999

«Масяні на планеті Земля»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з солоного тіста)

Районний будинок творчості школярів м. Молочанськ (Таврійська ЗОШ) 6 клас

Половинка Н.А.

4

Тарасенко Катерина

12 років

«За мрією до зірок»

Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу А.М. Темника, 7-А клас

Тарасенко Г.Г.

5

Островська Вікторія Федорівна

01.06.1998

Образотворче мистецтво, колаж

«Парад планет»

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія дизайну, м. Мелітополь

Карайлієва Наталя Євгенівна

6

Гаркуша Валерія Сергіївна

03.10.1998

«Планета мотильків»

Образотворче мистецтво, колаж

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія дизайну, м. Мелітополь

Карлова Н.В.

7

Ременюк Олексій Романович

24.04.1998

«Космічні пригоди»

Образотворче мистецтво, графіка

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія дизайну, м. Мелітополь

Карайлієва Наталя Євгенівна

8

Донська Емма Вікторівна

18.08.2001

«Привет из космоса»

Образотворче мистецтво, живопис

ЗНЗ № 7, 4 клас, м. Мелітополь

Майдебура Наталя Борисівна

9

Печоркіна Олександра Дмитріївна

07.08.1999

«До планети Ніберу»

Образотворче мистецтво, живопис

Г № 19, 6-В клас, м. Мелітополь

Левенок Жанна Андріївна

10

Момот Марина Олегівна

24.06.1999

«Космічні гості»

Космічне мистецтво

КЗ «Дитячий центр» смт. Михайлівка

Прядка Тетяна Володимирівна

11

Пісклов Олександр Дмитрович

25.09.2002

«Космічний дельфінарій»

Космічне мистецтво

КЗ «Дитячий центр» смт. Михайлівка

Хникін Олександр Миколайович

12

Гунько Ганна Андріївна

Гришунова Катерина Сергіївна

Круть Марія Олександрівна

13.02.2000

21.01.2000

25.11.1999

«Планета Квітковий птах»

Образотворче мистецтво

Запорізький колегіум № 98, 5-Б

Петренко Л.М.

13

Лемеш Ганна Сергіївна

24.12.1999

«Космічний корабель»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 76, 5-А клас, м. Запоріжжя

Дзядик Л.А.

14

Головатенко Діана Андріївна

03.02.1998

«Все неможливе можливо»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, м. Запоріжжя

Карпушева О.В.

15

Лисенко Тетяна Олександрівна

18.12.2000

«Космічна Рада»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 76, 4-А клас, м. Запоріжжя

Дзядик Л.А.

16

Пшеничний Олександр Валерійович

19.03.2003

«В космічному просторі»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, 2-А, м. Запоріжжя

Мірошникова А.М.

17

Шевчук Софія Віталіївна

01.11.2002

«Елзіки з планети Андрос»

Образотворче мистецтво

Запорізька гімназія №2, 3-А клас м. Запоріжжя

Луценко М.Ф.

18

Фоміна Катерина Євгеніївна

03.03.00

«Народження планети»

Образотворче мистецтво

Гімназія «Світоч» м. Вільнянськ, 5 клас

Кузьменко Ірина Олександрівна

19

Варуша Аліна Едуардівна

1999

«Космічна дискотека»

Гуаш

М. Вільнянськ

Купцевич Н.І.

20

Скрипник Анна Валеріївна

2000

«Міжгалактична родина»

«Космічне мистецтво»

БДЮТ с. Велика Білозерка

Онищенко Н.М.

21

Бєлік Наталія Віталіївна

2002

«Ми скафандри одягли і у подорож пішли. Як незвично нам ходити –так і хочеться злетіти»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Великобілозерівська спеціалізована школа «Первоцвіт »

Богослав Наталія Іванівна

22

Корнієнко Аліна Сергіївна

30.11.1999

«Позаземний розум»

Образотворче мистецтво

ЗНЗ № 12, 5-В клас

Єфремова Ольга Миколаївна

23

Скумаєва Юлія

04.09.2001

«Політ у ві сні…»

Декоративно-ужиткове мистецтво

ЗНВК № 52, 32 клас

Неманежина Олена Іванівна

24

Колектив учнів 5-7 класів

«Небесні гойдалки»

Декоративно-ужиткове мистецтво

ЗНЗ № 52, 5-7 клас

Неманежина Олена Іванівна

25

Степанова Дар’я Валеріївна

16.04.2002

«Ми-діти Всесвіту»

Космічне мистецтво

М. Приморськ ЗОШ № 2, 3-А клас

Степанова Олена Олександріївна

26

Сичова Олена Генадіївна

15.05.2000

«Подорож до України»

Образотворче мистецтво

Приморська ДХШ

Мітєва О.І.

27

Матвієнко Валерія Андріївна

01.03.1999

«Друзі»

Образотворче мистецтво

Приморська ДХШ

Мітєва О.І.

28

Смірнов Богдан Сергійович

31.05.2000

«Космічні квіти»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приморська ДХШ

Середа О.В.

29

Плаксіна Ганна Олексіївна

22.06.2001

«Космос ТВ»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приморська ДХШ

Мітєва О.І.

30

Грабаня Наталія Костянтинівна

04.10.2000

«Космічні фантазії»

Телерепортаж

Новодніпровська ЗОШ І-ІІІ ст., 4кл. Кам’янсько-Дніпровський р-н

Грабаня І.М.

31

Галай Ганна

28.08.2000

«Космічне місто»

Образотворче мистецтво

ЗЗНВК «Мала гуманітарна академія», м. Запоріжжя, 4 Б клас

Нікітіна Галина Костянтинівна

32

Хаджиков Артем

28.05.2004

«У гості до друзів за розумом»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 5, 1-Б клас, м. Бердянськ

Горобій Ірина Володимирівна

33

Неговєлов Дмитро Сергійович

14.04.2000

«У далекому космосі»

Образотворче мистецтво

ЦДЮТ м. Бердянськ

Кордек Світлана Мечиславівна

34

Святненко Дарина Андріївна

20.10.1998

«Політ»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №11, 6-Б клас, м. Бердянськ

Немчінова Н.Д.

35

Хомутовський Володимир

Марчук Дмитро

28.02.1998

09.04.1997

«Космічний корабель»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №11, 7 клас, м. Бердянськ

Немчінова Н.Д.

36

Дяченко Дар’я

2000

«Космічні фантазії»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №7

4-А, м. Бердянськ

Шульц Валентина Василівна

37

Кінчевський Микита

2004

«Міжпланетний зліт»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 12, 1 клас, м. Бердянськ

Іванюта Тетяна Вікторівна

38

Дунданова Катерина

Шибаєва Дарина

15.01.1997

26.03.1998

«Космічні фантазії»

Образотворче мистецтво

Гімназія №3

8-В, м. Бердянськ

Шатуніна Ольга Веніамінівна

39

Панкова Ірина,

10 років

«Пісня про землю»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний Центр молоді та школярів, гурток образотворчого мистецтва

Поташева І.В.

40

Мілашевич Ліза

11 років

«Космічний котик-муркотик»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний Центр молоді та школярів, гурток образотворчого мистецтва

Поташева І.В.

41

Притула Ганна

15.12.1999

«Крізь планети до зірок»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Веселі олівці»

Циганок Олена Іванівна

42

Герасименко Лідія

04.03.1998

«На зустріч новому»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Веселі олівці»

Циганок Олена Іванівна

43

Аляліна В.Г.

Данілевська О.С

Кащенко В.Р.

Громикін Назар і Данило

08.07.2000

24.02.01

24.11.99

11.12.01

«Межпланетна станція»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ. М. Запоріжжя, гурток «ПТМ»

Трубіцина Т.М.

44

Вієнко Діана Костянтинівна

01.03.1999

«Подорож у часі»

Образотворче мистецтво

ЗЗШ № 29

М. Запоріжжя

5 клас

Цинкуш Н.В.

45

Корнієнко Ірина Геннадіївна

29.04.1998

«Я хочу в космос»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 89 м. Запоріжжя 7-А клас

Буйнякова Світлана Анатоліївна

46

Головань Карина Володимирівна

23.07.1998

«Око Всесвіту»

Космічне мистецтво (Вітражний розпис)

КДТТ ПК Металургів ВАТ «Запоріжсталь» Гурток «Вміла голочка»

Бережна Ірина Євгеніївна

47

Дев’ятилетська Валерія Романівна

12.09.2003

«Казкова планета»

Образотворче мистецтво

Гуляйпільський колегіум «Лідер», 2 клас

Степаненко світлана Віталіївна

48

Серебрій Діана

1999

«Навкруги Землі»

Колаж

ЗОШ №4, м. Енергодар, гурток «Фітодизайн»

Шаповалова Г.О.

49

Сагань Анжеліка

10 років

«Космічний супермаркет»

Образотворче мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Чарівна палітра»

Руденко Євгенія Олексіївна

50

Заставська Анастасія

10 років

«Космічні розваги»

Образотворче мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Чарівна палітра»

Руденко Євгенія Олексіївна

51

Квашневський Євгеній

8 років

«Метелики у космосі»

Декоративно-прикладне мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Чиполіно»

Сидоренко Рита Вікторівна

52

Шарай Ольга Сергіївна

Строєва Таїсія Романівна

Журєнкова Аліна

Олександрівна

1998

2000

2000

«НЛО»

Декоративно-ужиткове мистецтво

МПДЮТ, гурток

«Оріана»

Бєляєва Тетяна Миколаївна

53

Данилів Володимир Ігорович

2001

«На зустріч до зірок»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво)

БДЮТ м. Мелітополь, 3 клас (дитина-інвалід, недорозвинені фаланги пальців рук)

Скоковська Алевтина Яківна

49-81-51

0985637148

54

Пашаєва Анастасія Сергіївна

15.10.2000

Знаки Зодіаку (6 шт.)

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Пашаєва Олена Володимирівна

55

Шкабарня Олександра Вікторівна

09.06.2000

«Знаки Зодіаку (6 шт.)»

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Пашаєва Олена Володимирівна

56

Титаренко Богдан

4 клас

«Пригоди Землі у Всесвіті»

Літературна творчість

Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Надія», гурток «Журналістика»

57

Вигінський Сергій Олександрович

1999

Проект «Репортаж довжиною у півстоліття». Сходинками космічного злету людства

Космічне мистецтво

Журналістика репортаж

Приютненський НВК, «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. –дошкільний навчальний заклад» 5 клас, Гуляйпільський р-н

Боярчук Валентина Василівна

58

Назаренко Поліна Сергіївна

26.08.98

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ №11, 6-Б клас, м. Бердянськ

Чкан Т.А.

59

Оксов Станіслав Григорович

12.01.1998

«История освоения Космоса»

Космічна історія

Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст.., 7 клас, Приморський р-н

Оксова Людмила Іванівна

0984251705

60

Біленька Владислава Олексіївна

01.04.1999

«Мій світ.ua»

Космічне мистецтво (Літературна творчість)

Костянтинівська ЗШ І-ІІІ ст.. № 3, 6 клас, Мелітопольський р-н

Біленька Інна Вікторівна

61

Жила Марія

03.03.2000

Казка «Чарівна планета»

Космічне мистецтво

Новополтавська ЗОШ, Чернігівський р-н

Стряпан Олена Валентинівна

62

Кучеренко Федір

12 років

«Усі ми діти єдиного світу»

Космічна історія

ЦДЮТ м. Енергодар

Кучеренко Н.М.

63

Слава Єгор

15.01.1999

«Шлях майбутнього»

Образотворче мистецтво

Михайлівський НВК ім.. О.Т. Слободчикова Вільнянський р-н с. Михайлівка

64

Іванова Марія Вікторівна

17.08.1998

«У світі новітніх технологій шануймо живу красу»

Образотворче мистецтво

Кінськороздолівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Пологівський р-н

Смєнова Ганна Павлівна

Дипломом ІІ ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника

1

Сергєєв Нікіта Юрійович

29.06.2003

«Ти – мій друг, і я – твій друг»

Декоративно-ужиткове мистецтво (аплікація тканини)

Нововасилівський НВК «Гармонія» Приазовського р-ну Запорізької області, 2 клас

Лісниченко Ольга Миколаївна

2

Коробков Владислав Володимирович

2001

«Повернення з космічної прогулянки»

Комп’ютерна графіка

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Лукашева А.О.

3

Терещенко Анна

Котляров Євген

Таран Софія

7 років

6 років

6 років

«Подорож до Космосу»

Декоративно-ужиткове мистецтво: аплікація

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, гурток «ПТМ»

Журибіда І.В.

4

Лебідь Катерина Сергіївна

08.03.2000

«Тайна планет»

Декоративно-ужиткове мистецтво(бісер)

Молочанська СШ №1 І-ІІІ ст. 5-А клас

Бараннік К.М.

5

Шишкін Богдан Ярославович

23.04.1999

«Космічна станція»

ДУМ (вироби з паперу)

Молочанська СШ № 1 І-ІІІ ст. 6-А клас

Плющаков С.І.

6

Колективна робота учнів 2-6 класів

7-11 років

«Намалюю я ракету і на сонячну планету у фантазіях своїх полечу скоріш за всіх. В подорож візьму з собою кращих друзів, весь свій клас – зустрічайте друзі нас!»

Космічне мистецтво (Декоративно-ужиткове мистецтво)

Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. (гурток екодизайн), Мелітопольський р-н

Биша Галина Миколаївна

7

Мороз Олександр Олександрович

10 років

«Космічний пірат»

Космічне мистецтво (Декоративно-ужиткове мистецтво)

Відродженська ЗШ І-ІІІ ст., 5 клас, м. Мелітополь

Кухар Олександра Данилівна

8

Борзов Олег Олександрович

27.09.2000

«Танок Всесвіту»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Борзова Олена Олександрівна

9

Кисіль Олена Юріївна

14.06.1999

«Редблек»

Декоративно-ужиткове мистецтво, пап’є-маше

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Глушкова Вікторія Юріївна

10

Котвицька Вікторія Олександрівна

31.08.1999

«Ф’юджи»

Декоративно-ужиткове мистецтво, пап’є-маше

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну

М. Мелітополь

Глушкова Вікторія Юріївна

11

Адоньєва Марія Євгенівна

09.05.2001

«Жувблонд»

Декоративно-ужиткове мистецтво, м’яка іграшка

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Болбат Юлія Вікторівна

12

Деменчук Єва Русланівна

13.09.2001

«Пан Коцький»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з бісеру

СЮТ м. Мелітополь, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Валуйська Олена Віталіївна

13

Пройчєв Станіслав Михайлович

09.10.2001

«Північна зірка»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з бісеру

СЮТ м. Мелітополь, гурток декоративно - прикладної творчості

Пройчева Олена Віталіївна

14

Хахаєва Маргарита Едуардівна

05.06.2001

«Космічне різнобарв’я»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з пластиліну

ЗОШ № 17, 4-А клас, м. Мелітополь

Ревякіна Ірина В’ячеславівна

15

Чижик Юлія Костянтинівна

03.03.1999

«Космічний рейнджер»

Образотворче мистецтво

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія образотворчого мистецтва, м. Мелітополь

Карайлієва Тетяна Вікторівна

16

Михайленко Дарина Денисівна

29.05.1999

«Космічний історик»

Образотворче мистецтво, живопис

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія образотворчого мистецтва, м. Мелітополь

Карайлієва Тетяна Вікторівна

17

Міщенко Олег Ігоревич

18.04.1998

«Я потрапив на чудову планету»

Образотворче мистецтво, живопис

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія образотворчого мистецтва, м. Мелітополь

Карайлієва Тетяна Вікторівна

18

Гаркуша Валерія Сергіївна

03.10.1998

«Планета НОСО - Лунатиків»

Образотворче мистецтво, колаж

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія дизайну, м. Мелітополь

Карайлієва Наталя Євгенівна

19

Удинський Микита Сергійович

21.03.2003

«Правила космічного руху»

Образотворче мистецтво, аплікація

ЗНЗ № 8, 2-А клас, м. Мелітополь

Бондаренко Ірина Валентинівна

20

Маслов Станіслав В’ячеславович

15.08.2000

«Є життя на інших планетах»

Образотворче мистецтво, комп’ютерна графіка

ЗНЗ № 14, 5 клас, м. Мелітополь

Прядка Любов Василівна

21

Чистякова Олена Олегівна

15.07.2000

«Подорож у космічному світі»

Образотворче мистецтво, живопис

Г № 19, 5-В клас, м. Мелітополь

Левенок Жанна Андріївна

22

Стожок Яків Олегович

03.03.1998

«Земля в ілюмінаторі»

Образотворче мистецтво, живопис

Г№ 20, 7-А клас, м. Мелітополь

Андріяшко Володимир Миколайович

23

Стовба Ірина Валеріївна

24.07.1999

«Зоряна планета»

образотворче мистецтво, живопис

СШ № 23, 6 клас, м. Мелітополь

Кацило Наталя Вікторівна

24

Янель Юлія Володимирівна

13.07.1998

«Перші космонавти»

Образотворче мистецтво, малюнок

СШ № 24, 7-А клас, м. Мелітополь

Миронова Віталіна Сергіївна

25

Малютін Владислав Сергійович

18.02.1998

«Дослідження планети»

Образотворче мистецтво, малюнок

СШ № 24, 7-А клас, м. Мелітополь

Миронова Віталіна Сергіївна

26

Жуков Олександр Дмитрович

11.07.1999

«Вперед до зірок»

Образотворче мистецтво

Запорізький Академічний ліцей, 6-А клас

Хлонь Т.С.

27

Ісаєв Ілля Русланович

«Космічний простір»

Купріянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вільнянський р-н

Ісаєва Т.М.

28

Лиходід Анастасія Анатоліївна

09.11.1998

Одни ли мы во всей вселенной

Історія та філософія

ЗЗШ № 15, 6а

Новікова М.М.

29

Скрипник Аліна Миколаївна

2000

«Прибулець

«Космічне мистецтво»

Великобілозерівський БДЮТ

Онищенко Н.М.

30

Скрипник Єлизавета Сергіївна

2001

«Галактична зустріч»

«Космічне мистецтво»

Великобілозерівський БДЮТ

Онищенко Н.М.

31

Колективна робота

«Міфи та легенди астрономії»

Космічна філософія

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІ ст. №6

Шевченко Сергій Анатолійович

32

Яремчик Олександр

2003

«Космічні прибульці»

Образотворче мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Волкова Ірина Володимирівна

33

Голий Юрій Володимирович

2000

«Мій політ у космос»

Образотворче мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Денисова Катерина Дмитрівна

34

Зінченко максим Миколайович

3 клас

Вірш «Пригода»

Літературна творчість

Гюнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Великобілозерівський р-н

Батрак Катерина Василівна

35

Заліська Яна Сергіївна

03.05.2000

«Космічна рибалка»

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Суханова Оксана Анатоліївна

36

Чабаненко Лариса Володимирівна

27.07.1998

«Таємниці Всесвіту»

Літературна творчість, вірші

Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», 7 клас

Парамонова Н.В.

37

Воцко Вікторія Сергіївна

1999

«Всесвіт очима дитини»

Декоративно-ужиткове мистецтво (аплікація з соломки)

КДЮТ «Зоряний», м. Бердянськ

Шерстюк Марина Леонідівна

38

Юдіна Дар’я

1998

«Планета драконів»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №2, 7-А клас, м. Бердянськ

Кіпершлак Р.Б.

39

Власова Сєда Сергіївна

02.03.1998

«Інопланетянка»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів МАУБ школа дизайну м. Запоріжжя вул. Ситова 17/а

Зимокос Марія Олександрівна

40

Юдін Андрій

13.11.1999

«Приземлення на місяці»

ДУМ

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Радуга» зразковий художній колектив «Фенікс»

Клокова Тетяна Іванівна

41

Котенко Артем

10 років

«Зоряна прогулянка Великої Ведмедиці»

Нестерянська СРЗОШ І-ІІІ ст. м. Оріхів

42

Зайченко Михайло.О.

06.09.02

«Макет космічного корабля «Комета»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Запоріжжя, гурток Астрономії

Гаськова С.А.

43

Зайченко Михайло.О.

06.09.02

Гра космічної тематики «Запусти супутник Землі»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Запоріжжя, гурток Астрономії

Гаськова С.А.

44

Переверзева Катерина

2002

«Народження нової зірки»

Образотворче мистецтво (живопис)

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Барвінок»

Філіппович О.В.

45

Хаврошина Катерина

27.08.2000

«Лунатик завітав у гості»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з паперу)

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Сувенір»

Тимошенко В.М.

46

Блях Катерина

2000

«Годинник сузірь»

Вишивка

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Орнамент»

Морозова В.С.

47

Ліхторович Тетяна

1999

«Зірки і галактики»

Фітодизайн

ЗОШ №4, м. Енергодар, гурток «Фітодизайн»

Шаповалова Г.О.

48

Забродін Олег Ігоревич

Моргун Віка Володимирівна

Усачова Дарина Сергіївна

Микитенко Марина Ігорівна

23.08.2001

10.10.2001

01.08.2001

22.09.2000

«Жива Земля»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з ниток)

КЗ КНТТУМ «Політ» ЗМР ЗО

Янько С.В.

Лічкус А. Т.

49

Костіна Іра, Ткаченко Марія

«Караван планет»

Плетіння гачком та спицями

ЦДЮТ смт. Веселе, гурток «Берегиня»

Ткаченко Людмила Вікторівна

50

Лукьянець Марія

22.08.2003

«Планети у космосі»

Образотворче мистецтво

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані » ЗОР

Матвієнко К.І.

51

Шевченко Вікторія

Молодша вікова категорія

«Казкова прогулянка інопланетян»

М. Мелітополь

52

Татарін Володимир

«Подорож на Марс»

Чернігівський р-н

53

Ратєєва Анастасія

«Космічна сімейка»

Кам’янсько-Дніпровський р-н

54

Ковалько Володимир

1998

Сценарій свята «Піонери Всесвіту»

Літературна творчість

ЦДЮТ м. Токмак, гурток «Авіамодельний»

Савченко Л.Т.

55

Сокирко Марина Вадимівна

18.03.1998

Сценарій гри «Екіпаж на старт»

Космічне мистецтво

Новополтавська ЗОШ, Чернігівський р-н

Вул. Фрунзе, б. 79, с. Зоря, Чернігівський р-н

56

Крижко Оксана Андріївна

9 років

Репортаж «Космічні фантазії»

Космічне мистецтво

Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Надія»

57

Рибальченко Ганна

31.08.1999

«Казка про космічні сузір’я»

Літературна творчість

ЗОШ № 5, 5-Б

Клас, м. Бердянськ

Кокра Тетяна Володимирівна

5-79-14

58

Дорожкіна Євгенія Олександрівна

04.08.2000

«Космічна подорож»

Літературна творчість

Пологівська СРШ І-ІІІ ст №2

Штандюк С.І.

59

Духаніна Маргарита Михайлівна

Кириченко Іван Павлович

08.11.2000

21.07.2001

Сценарій «Космічний КВК»

Літературна творчість

Клуб юних моряків «Екватор» з флотилією, гурток «Юнга»

Дємєхіна Олена Іванівна

60

Кудряшова Марина Володимирівна

23.10.1998

«Перед нами таємниці розкриваютьс, відкриваються далекії світи»

Літературна творчість

Гуляйпільська ЗОШ №1

Сіріньок Тетяна володимирівна

61

Ястребова Карина

5-Б клас

«Як Місяць із Сонцем посварились»

Літературна творчість

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Осипчук М.Г.

62

Скирда Юлія

7 Б клас

Образотворче мистецтво

Гімназія № 50 Ленінський р-н

Сердюк В.В.

63

Рижова Ольга

7 Б клас

Образотворче мистецтво

Гімназія № 50 Ленінський р-н

Сердюк В.В.

64

Марченко Рената Олександрівна

01.05.1998

«Парад планет»

Образотворче мистецтво

Пологівська СРШ І-ст №2

Юрченко Ірина Михайлівна

65

Шкуренко Катерина

2003

«Іншопланетянка»

Декоративно-ужиткове мистецтво

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Тюкова Л.М.

Дипломами ІІІ ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника, телефон

1

Колодіна Вікторія Сергіївна, Колодіна Кристина Сергіївна

28.12.2001

13.12.2002

«Космопузики»

Декоративно-ужиткове мистецтво(вироби з солоного тіста)

Нововасилівський НВК

«Гармонія» Приазовського р-ну Запорізької області, 2,3 клас

Кінащук Ірина Вікторівна

2

Дяченко Вероніка

21.08.2003

«Розважаємось та летимо»

Образотворче мистецтво

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані » ЗОР

Матвієнко К.І.

3

Мартинюк Кирило Костянтинович

2000

«Перед стартом у космос»

Комп’ютерна графіка

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Лукашева А.О.

4

Колективна робота

Середня група

Просторова композиція «Новий рік на НЛО»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приазовський РБДЮТ гурток «Нанизування бісеру»

Проскурня Л.М.

5

Убийкінь Дарина Олександрівна

02.02. 1998

Всю ночь созвездия блестящие не замедляют хоровод

Образотворче мистецтво

Приазовський РБДЮТ гурток «Образотворче мистецтво»

Пономарьова Є.В.

6

Тарасенко Катерина

12 років

«Парад планет»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

7

Судак Людмила

11 років

«Привіт із Сонячної Системи»

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

8

Козленко Каріна

11 років

«Привіт землянам»

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

9

Галич Анастасія

9 років

«Таємниці Всесвіту»

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

10

Вінічук Віталіна

9 років

«Гости из будущего»

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

11

Момот Герман Геннадійович

08.08.1998

Образотворче мистецтво

Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст

Момот Л.В

12

Самойленко Ольга

12 років

«Зло космічного масштабу»

Живопис

Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівський р-н

Тимофєєва Людмила Леонідівна

13

Чипігіна Вікторія Андріївна

01.01.1998

«Всевидяче око космосу»

Космічне мистецтво (Декоративно-ужиткове мистецтво)

Костянтинівський ліцей «Ерудит», 7 клас, м. Мелітополь

Тарарухіна Анна Євгеніївна

14

Косинець Вікторія Олександрівна

15.12.2002

«Парад планет»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Костянтинівський ліцей «Ерудит», 2 клас, м. Мелітополь

Сапронова Наталія Григорівна

15

Ващакіна Юлія Анатоліївна

29.07.2002

«Космічні пригоди»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Терпіннівський колегіум «Джерело», 3 клас, м. Мелітополь

Лисенко Людмила Вікторівна

16

Чорненька Орина Артемівна

11.07.2000

«Зустріч на зоряному шляху»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Костянтинівське районне НВО «Гімназія – Мала академія наук №1 «Таврія», 4 клас», м. Мелітополь

Драгун Поліна Василівна

17

Тверітівна Олександра Анатоліївна

16.05.2003

«Ракета»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Мелітополь, гурток декоративно - прикладної творчості

Лугініна Людмила Миколаївна

18

Курасова Ганна Олександрівна

25.11.2003

«Чарівна комета»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Мелітополь, гурток декоративно - прикладної творчості

Лугініна Людмила Миколаївна

19

Ільмазов Руслан Володимирович

05.09.2002

«Прибульці»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з бісеру

СЮТ м. Мелітополь, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Ситіна Галина Дмитрівна

20

Чайка Анастасія Олександрівна

Кузнєцова Анастасія Едуардівна

25.07.1995

24.11.1998

«Знаки зодіаку»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з паперу (торцювання)

ЦЕНТУМ гурток «юні орнітологи», м. Мелітополь

Яриш Ксенія Володимирівна

21

Кочергіна Катерина

Спиця Христина

Павлова Діана

Власов Гліб

21.11.2000

24.04.2000

15.10.2000

02.03.2001

«Прибульці»

Декоративно-ужиткове мистецтво , вироби з паперу (кв.іллінг)

ЦЕНТУМ, гурток «Юні друзі природи», м. Мелітополь

Просвірина І.Г.

Бормотова В.В.

22

Максимова Анастасія Віталіївна

21.09.2003

«Міжпланетна екскурсія»

Декоративно-ужиткове мистецтво (природній матеріал)

ЗНЗ №1, 2-Б клас, м. Мелітополь

Пасьовин Наталія Айдеровна

23

Кравець Златоміра Олексіївна

22.05.2002

«Космічний простір»

Образотворче мистецтво, малюнок

ЗОШ №2, 3-Б клас, м. Мелітополь

Вінник Валентина Андріївна

24

Артеха Софія Олександрівна

07.05.2001

«Ти, найкрасивіша, плането Земля»

Образотворче мистецтво, живопис

ЗНЗ № 4, 4-А клас, м. Мелітополь

Золотова Ніна Олексанрівна

25

Анзіна Тетяна Миколаївна

28.11.1999

«міжгалактичний ровесник»

Образотворче мистецтво, живопис

ЗНЗ № 4, 5-Б клас, м. Мелітополь

Тихонова Ольга Олександрівна

26

Ткачук Єгор Андрійович

25.07.1999

«Мальовничий космос»

Образотворче мистецтво, живопис

Г №5, 6-А клас м. Мелітополь

Саєнко Лілія Миколаївна

27

Новікова Вікторія Євгеніївна

08.08.2000

«Місто майбутнього»

Образотворче мистецтво, живопис

Г № 19, 5-В клас, м. Мелітополь

Левенок Жанна Андріївна

28

Богданова Сабіна Арсенівна

01.02.1998

«Космос.New Year»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, 7-Г клас, м. Запоріжжя

Карпушева О.В.

29

Величко Тамара Андріївна

30.08.2002

«Народження нового життя»

Образотворче мистецтво

Запорізька гімназія № 2, 3-А клас

Луценко М.Ф.

30

Глянько Карина Сергіївна

27.08.1999

«Космічний простір»

Образотворче мистецтво

Запорізька гімназія №11, 6-В клас

Колєснікова Т.В.

31

Нікіфорова Катерина Сергіївна

25.03.1999

«Прибулець»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, 6-А клас, м. Запоріжжя

Мірошникова А.М.

32

Кузьменко Лілія Сергіївна

21.04.2001

«Краса космосу»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 76, 4-а клас, м. Запоріжжя

Дзядик Л.А.

33

Іса Лілонге Аманда

28.03.1998

«Зоряний Всесвіт»

Образотворче мистецтво

Запорізька гімназія №2, 7-А клас

Суслова Т.А.

34

Зайченко Ганна Сергіївна

26.11.1998

«Зустріч на орбіті з прибульцями»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. №3, 6-А клас, м. Запоріжжя

Мірошникова А.М.

35

Бабушко Ольга Станіславівна

06.11.2001

«Космос у майбутньому»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Запорізька гімназія №2, 3-А клас

Луценко М.Ф.

36

Сидоренко Богдан Максимович

05.08.2001

«Долетим до самого Солнца»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Запорізька гімназія №2, 3-В клас

Красюк А.М.

37

Кулікова Валерія

28.04.2001

«Полет в космос»

Літературна творчість

М. Запоріжжя

Куцова Людмила Адамівна

38

Кулікова Валерія

28.04.2001

«Марсіани»

Вироби з ниток

М. Запоріжжя

Куцова Людмила Адамівна

39

Тряпіцина Юлія Сергіївна

14.04.1999

Комета «Юліана»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Тернівська ЗОШ І-ІІІФ ст. 6 клас, м. Вільнянськ

Крюк Наталія Вікторівна

40

Хачова Вікторія Володимирівна

26.08.1998

«Сузір’я»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Привільненська ЗОШ

7 клас, м. Вільнянськ

Хачова О.В.

41

Вержанська Ірина Анатоліївна

2000

«Несподівана зустріч»

гуаш

М. Вільнянськ

Купцевич Н.І.

42

Корабльов Євген

Корабльова Катерина

Ахметов Андрій

Ясинецька Каріна

2000

1999

2001

2001

«Космос - 2012»

Моделювання із побутових матеріалів

ЦДЮТ м. Вільнянськ

Тріщук Іван Васильович

43

Діхтярь

Тетяна Валентинівна

30.06.2000

Прибульці з Юпітеру

Образотворче мистецтво, малюнок, орігамі

Вільноандріївська ЗОШ І-ІІ ст., Вільнянський р-н, с. Вільноандріївка, вул. Дніпровська 6, т. 96-33-6

Бойко Олена Вікторівна

44

Вовк Назар Юрійович

18.08.2003

«Прогулянка з Тузиком»

Декоративно-ужиткове мистецтво (Вироби з глини та пластиліну)

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Бузова О.О.

45

Скиба Юлія Павлівна

2001

«На космічній дорозі»

Образотворче мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Денисова Катерина Дмитрівна

46

Лютіков Павло Сергійович

03.02.2000

«Політ на Марс»

Космічне мистецтво, літературна творчість

ЗОШ № 80, м. Запоріжжя 5-А клас

Безкибальна Н.М.

47

Шишацький Олександр Сергійович

30.03.2001

«Космічні брати»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 41, 4-А, м. Запоріжжя

Васильєва Н.Й.

48

Баженова Єва Кирилівна

22.06.2000

«Таємнича планета»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 41 5-А клас, м. Запоріжжя

Васильєва Н.Й.

49

Макагон Діана Сергіївна

03.09.2000

«Космічне скерцо»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 41, 4-А, м. Запоріжжя

Васильєва Н.Й.

50

Соколюк Наталя Дмитрівна

17.10.98

«Українці в космосі»

Космічне мистецтво

Юр’ївська БСЗШ, 11 клас, Приморський р-н

Головіна О.М.

51

Герченова Ірина Володимирівна

06.03.1998

«Моя мрія»

Образотворче мистецтво малюнок

Зеленівська ЗОШ І-ІІІ ст. природничо математичного напряму, 7 клас, Приморський р-н

Цонєва Галина Іванівна

52

Кара Юрій Юрійович

18.02.1998

«Наше майбутнє»

Образотворче мистецтво

Зеленівська ЗОШ І-ІІІ ст. природничо математичного напряму, 7 клас, Приморський р-н

Цонєва Галина Іванівна

53

Цвєткова Єлизавета Євгеніївна

12.04.1998

«Невідома планета»

образотворче мистецтво

НВК «Банівська ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» , Приморський р-н

Хамідуліна Ірина Володимирівна

54

Колективна робота

«Космічні фантазії»

Декоративно-ужиткове мистецтво (природні матеріали)

Радолівська ЗОШ І-ІІІ ст. 1-4 кл. , Приморський р-н

Артюхова Світлана Віталіївна

55

Гудкова Аліна віталіївна

05.09.2000

Космічне мистецтво

М. Приморськ ЗОШ № 2, 4-б клас

Іорганська світлана Юріївна

56

Шопов Кирило Миколайович

16.09.2004

«Космопузик»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Мануйлівська ЗОШ І-ІІІ ст. 1 клас Приморський район

Іотова Тетяна Андріївна

57

Кальмус Дар’я Олегівна

24.10.2000

«Космічний простір»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЗОШ №1 м. Приморськ, 4 Б клас

Бутенко Ольга Василівна

58

Смірнов Богдан Сергійович

31.05.2000

«Космічна база»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приморська ДХШ

Середа О.В.

59

Парапанов Олег Олегович

04.02.2002

«Прогулянка в Космосі»

Образотворче мистецтво

Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст., 3 клас, Приморський р-н

Чіпчева Лариса Георгіївна

60

Кот Юлія Віталіївна

17.10.2002

«Мрії на далекій планеті»

Образотворче мистецтво

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт, 2-Б клас»

Окатова Ольга Миколаївна

61

Шара Тетяна

«Зоряне небо»

Декоративно-ужиткове мистецтво

2-ФР9 БМК м. Бердянськ

Гонтар Г.В.

62

Сімонова Єлизавета сергіївна

01.08.2002

«Космічні дослідники»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №11, 3-Б клас, м. Бердянськ

Шатіло О.В.

63

Щербаков Кирило

1998

«Відкриття нової планети»

Образотворче мистецтво

БСШ № 16, м. Бердянськ

Чиньонна Натяля Семенівна

64

Макаренко Маргарита

12 років

Вишивка

«Планета всміхається»

Комунарський районний Центр молоді та школярів, гурток «Калинка»

Ригоц Л.А.

65

Хмирова Яна

16.06.1998

«Сяйво далекої зірки»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Дивоцвіт»

Ковба Юлія Олександрівна

66

Кравченко Микита.В.

01.02.1999

«Друг з космічної планети»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Запоріжжя, гурток «Екодизайн»

Рукас Л.В.

67

Чеботарьов О.О.

18.12.1998

«Політ до Сонячних планет»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Запоріжжя, гурток «Екодизайн»

Рукас Л.В.

68

Затірка Ярослава Андріївна

28.04.2001

«Всесвіт»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Мирненський НВК, 4 клас, Гуляйпільський р-н

Онищук Валенктина Василівна

69

Махова Ксенія

1999

«Гість із майбутнього»

Виріб із солоного тіста

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Солоне тісто»

Гулак В.Г.

70

Масенко Ілона

9 років

«Веселі прибульці»

Виріб із солоного тіста

ЗОШ №6, м. Енергодар

Коваленко О.П.

71

Вороніца Ігор

2001

«Зоряне майбутнє»

Вишивка

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Орнамент»

Морозова В.С.

72

Петров Владислав

8 років

«Оборотна сторона Місяця»

Вироби із пластиліну

НВК «ДНЗ-ЗНЗ» №10 м. Енергодар

Карпуніна Л.В.

73

Григоренко Євген

9 років

«Космос»

Вироби із пластиліну

НВК «ДНЗ-ЗНЗ» №10 м. Енергодар

Карпуніна Л.В.

74

Маркова Юлія

8 років

«Планета котів»

Вироби із пластиліну

НВК «ДНЗ-ЗНЗ» №10 м. Енергодар

Карпуніна Л.В.

75

Тарасенко Марія

1998

«Фантастична планета»

Скульптура із бісером

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Колобова Л.В

76

Колпакова Олена

1998

«Мандрую у космос»

Об’ємна аплікація

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «М’яка іграшка»

Куц Н.В.

77

Карнаух Ганна

12 років

«Марсіанські куми»

Декоративно-ужиткове мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Забава»

Улитенко Наталія Анатоліївна

78

Лазутін Даніїл Дмитрович

16.12.2000

«Шлях космічними просторами»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з паперу)

КЗ КНТТУМ «Політ» ЗМР ЗО

Мокієнко Н.О.

79

Козлов Сергій Андрійович

01.05.98

«Космічні зайці»

Образотворче мистецтво

МПДЮТ, гурток

«Мрія», м. Запоріжжя

Головань Яна Володимирівна

80

Мельник Глорія

«Ілюзія»

Ізонитка

ЦДЮТ смт. Веселе, гурток «Ниткова графіка»

Микоць Лариса Кузьмівна

81

Романько Олена

«Каламбур зірок»

Ізонитка

ЦДЮТ смт. Веселе, гурток «Ниткова графіка»

Микоць Лариса Кузьмівна

82

Мельник Давид

«Зірка»

Ізонитка

ЦДЮТ смт. Веселе, гурток «Ниткова графіка»

Микоць Лариса Кузьмівна

83

Завгородній Герман Олександрович

11.07.2002

«Космічні історії»

Образотворче мистецтво

НВК «Барвінок», м. Запоріжжя, 2 клас

Кривега А.О.

84

Притула Ганна

15.12.1999

«Десь далеко в Космосі»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Веселі олівці»

Циганок Олена Іванівна

95-50-22

85

Лінцова Єлизавета

10.05.2002

«Космічний прибулець»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Великобілозерівський р-н

86

Янковський Єгор

2001

«Космічне перехрестя»

Декоративно-ужиткове мистецтво

ЦДЮТ Ленінський р-н

Попова Л.Г.

87

Зайцева Христина

«Схід Сонця на супутнику Юпітера»

Чернігівський р-н

88

Лут Тетяна

12 років

«Незвичайні пригоди у Космосі»

Літературна творчість

Розівський районний будинок дитячої творчості

Голояд Людмила Петрівна

89

Кравченко Дар’я

10 років

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

М. Бердянськ

90

Помазан Ярослав Андрійович

07.11.2001

Вірш «Дивний сон»

Космічне мистецтво

Новополтавська ЗОШ, Чернігівський р-н

Чечет Наталія Володимирівна

91

Падалка Карина Віталіївна

01.07.99

«Дивний сон, космічні фантазії»

Літературна творчість

НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. ст.. - ДНЗ», Приморський р-н

Тігова Катерина Василівна

92

Гацький Дмитро Олександрович

02.07.2000

«Чарівне Дерево бажань»

проза

Богданівська загальноосвітня школа І-ІІ ст., Чернігівський р-н

Скригун О.А.

93

Павленко Ростислав

28.08.1999

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ №11, 5-А клас, м. Бердянськ

Деркач Ажела Олександрівна

94

Тисленко Маргарита

09.09.2000

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ №11, 5-В клас, м. Бердянськ

Горошко Оксана Анатоліївна

95

Гальченко Карина

2000

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ №3

5-Б, м. Бердянськ

Біберова С.Ф.

96

Бражко Ольга Іванівна

16.09.1999

«Космічна казка»

Літературна творчість

Балабинська гімназія «Престиж» 6-а клас, Запорізький р-н

Толматова Тамара миколаївна

223-331-32

97

Трофименко Єлизавета

7 клас

«Погляд з іншої планети»

Літературна творчість

Панфілівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Братішко Наталія Віталіївна

98

Тімченко Єлизавета Сергіївна

14.12.2000

«Космічні фантазії»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 1, 4-Б, м. Бердянськ

Тімченко Олена Іванівна

99

Габов Владислав Євгенійович

02.12.2000

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ № 20, 4-А, м. Бердянськ

Крехальова О.М.

100

Дядіна Ганна Сергіївна

08.07.1999

«Космічні фантазії»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 1, 5-А, м. Бердянськ

Тунда Тетяна Анатоліївна

101

Попова Софія

07.05.2004

«Космічні мандри»

Літературна творчість

ЗОШ № 5, 1-Б клас, м. Бердянськ

Горобій Ірина Володимирівна

5-43-29

102

Деркач Софія

23.01.2002

«Привіт з Космосу»

Космічне мистецтво

Благовіщенська ЗОШ І-ІІІ ст.., смт. Куйбишеве

Ордюнова Л.В.

103

Броцька Дарина

23.07.1999

«Комета мчится между звезд»

«Космічне мистецтво»

Куйбишевська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.. «Інтелект»

Рябець Т.О.

104

Кошовий Тарас Максимович

03.09.2001

«Планета «Ентомологія»

Образотворче мистецтво

Кінськороздолівська ЗОШ І-ІІІ ст. Пологівський р-н

Смєнова Ганна Павлівна

105

Терещенко Віктор

2001

«И на Марсе будут яблони цвести»

Образотворче мистецтво

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Тарасова В.М.

106

Кудря Вікторія

10 років

«Космічна подорож»

живопис

БДЮТ м. Пологи

Тоцька Тетяна Володимирівна

107

Волков В’ячеслав Вікторович

23.07.2001

«Інопланетні створіння»

Космічне мистецтво (Літературна творчість)

Сторчівська ЗОШК, 5 клас

Запорізька обл.. Новомиколаївський р-н.

Татаренко Валентина Олександрівна

0663742357

У старшій віковій групі (13-17 років) нагороджено:

Дипломом І ступеня

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника

1

Матузко Дар’я Юріївна

30.11.97

«Планета Фетр»

Декоративно-ужиткове мистецтво ( виріб з пластиліну)

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР,

Гімназія № 71-А клас

Михайліченко Олександр Григорович

2

Пенкіна Анастасія Андріївна

20.11.1996

«В космосі»

Літературна творчість

8-А ЗНВК № 20, КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Куцова Т.В.

3

Вахлаєва-Висоцька Анна Андріївна

16.08.1997

«зіткнення планет»

Літературна творчість

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Вороненко Лариса Володимирівна

4

Глазебна Кристина

Оберемок Тетяна

Панченко Альона

25.05.94

16.11.93

03.09.94

«Космічна лабораторія»

Колаж

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

5

Холод Саманта, Охріменко Катерина

19.03.96

07.04.96

«Космічний хаос»

Колаж

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

6

Завадська Валерія

01.03.96

«Гламурний Марс»

Колаж

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

7

Антоненко Юлія Едуардівна

31.05.95

«Космічні фантазії»

Малюнок, графіка

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

8

Шевчук Маргарита Юріївна

07.12.1996

Міжпланетна допомога

Космічне мистецтво (літературний твір)

Молочанська СШ № 1 І-ІІІ

8-Б клас, Токмацький р-н

Рицька О.С.

9

Кара Людмила Вікторівна

06.02.1996

Просторова композиція «Небесний світ»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Гурток «Нанизування бісеру» Приазовський РБДЮТ

Проскурня Л.М.

10

Жечева Валерія Федорівна

27.05.1996

Сатурн непременно узнаешь в лицо – его окружает большое кольцо!

Декоративно-ужиткове мистецтво

Гурток «Образотворче мистецтво», Приазовський РБДЮТ

Пономарьова Є.В.

11

Зубова Евеліна Олександрівна

11.10.1997

«Гра на космічних гойдалках. Сьогодні Космос милосердний до людей. А завтра..?»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Терпіннівський колегіум «Джерело», 7 клас, Мелітопольський р-н

Лисенко Людмила Вікторівна

12

Харів Владислав Станіславович

03.09.1995

«Далекі світи»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Полянівська ЗШ І-ІІІ ст. 9 клас, Мелітопольський р-н

Іванова Тетяна Володимирівна

13

Сердюк Анастасія Володимирівна

10.07.1996

«Арарітто»

Декоративно-ужиткове мистецтво, пап’є-маше

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Глушкова Вікторія Юріївна

14

Тицький Максим Юрійович

29.071997

Збірка віршів

Літературна творчість, вірші

Г№19, 7-А клас, м. Мелітополь

Шутілова Валентина Олександрівна

15

Бобкова Катерина Андріївна

Кваско Юлія Вікторівна

07.05.1995

03.01.1995

Доповідь

Космічна філософія

Г№19, 10-А клас, м. Мелітополь

Шутілова Валентина Олександрівна

16

Замніус Галина Сергіївна

18.08.1993

«Історія астрономії як складова частина історії розвитку людської цивілізації »

Космічна історія

МВЗШ 31, 10-А клас, м. Мелітополь

Мігуля Олена Анатоліївна

17

Сидоренко Ірина Віталіївна

14.10.1995

«Космічний вирій»

Космічне мистецтво

Смт. Михайлівка КЗ «Дитячий центр»

061-32-2-17-51

Прядка Тетяна Володимирівна

18

Горлакова Олена Сергіївна

22.03.1996

«Народження зірки»

Космічне мистецтво

Смт. Михайлівка КЗ «Дитячий центр»

061-32-2-17-51

Прядка Тетяна Володимирівна

19

Сушко Ілона Віталіївна

17.01.1997

«Всесвіт»

Космічне мистецтво

Смт. Михайлівка КЗ «Дитячий центр»

Марущак Наталія Василівна

20

Березовська Анастасія Дмитрівна

22.07.1995

«Галюцинації»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст 11-А клас, м. Запоріжжя

21

Комелева Олександра Сергіївна

30.06.1997

«Зустріч з Блакитною зіркою»

Образотворче мистецтво

Запорізький колегіум № 98, 7-А клас

Петренко Л.М.

22

Коваленко Маргарита Вікторівна

25.07.1995

«Світ – це мистецтво, а без миру не було б світу»

Образотворче мистецтво

Запорізька Гімназія № 2, 9-Б

23

Бутенко Антон Миколайович

24.08.1994

«Дивовижні краєвиди Всесвіту»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №1, 10 клас

Вільнянський р-н

Войта Тетяна Володимирівна

24

Косовненко Анастасія Олегівна

1995

«Лунатики»

ДУМ, м’яка іграшка

Нововасилівська ЗОШ І-ІІ ст., Вільнянський р-н

Ортякова Тетяна Анатоліївна

25

Бурдило Олександра Вікторівна

09.09.1997

«Лялька - мотанка»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з тканини)

Петро-Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст., Вільнянський р-н

Харитонова Світлана Анатоліївна

26

Назаренко Зоя Станіславівна

10.12.1997

«Житель планети сонячних зайчиків»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з ниток, шкіри, дерева, хутра)

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Бузова О.О.

27

Сиц Таїсія Михайлівна

18.10.1996

«Спогади Нарнії»

образотворче мистецтво (живопис)

М. Вільнянськ ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Бузова О.О.

28

Богиня Едуард Олександрович

19.09.1994

«Загадочные рисунки пустуни Наска»

Історія та філософія

ЗЗШ № 15, 10 б

Завірова М.Л.

29

Онищенко Павло Сергійович

1997

«Родина прибульців»

«Космічне мистецтво»

Великобілозерівський БДЮТ

Онищенко Н.М.

30

Бураджиєва Валерія Володимирівна

25.09.97

«Квіти з Венери»

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Суханова Оксана Анатоліївна

31

Гайдаржийський Дмитро Іванович

11.06.1997

«История астрономи, как составная часть истории развития человеческой цивилизации»

Космічна історія (реферат)

Зеленівська ЗОШ І-ІІІ ст. природничо математичного напряму, 8 клас, Приморський р-н

Гайдаржийська Світлана Анатоліївна

32

Литвиненко Вадим В’ячеславович

23.01.1995

«Зірковий захисник»

Образотворче мистецтво (кольорова графіка, акварельні олівці)

Приморська ДХШ

Мітєва О.І.

33

Сущенко Олена Олександрівна

22.04.1994

Дослідження процесу формування філософських уявлень людства про виникнення та еволюцію Всесвіту

Реферат

Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», 10 клас

Гулякова В.В.

34

Панкєєв Володимир Юрійович

23.11.1994

Презентація «Україна – космічна держава»

Комп’ютерна творчість

Благовіщенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, М. Кам’янка-Дніпровська

Яковлєв Олександр Олександрович

35

Чулкова Олександра Володимирівна

10.08.1993

Презентація «Сонячна система»

Комп’ютерна творчість

Благовіщенська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, М. Кам’янка-Дніпровська

Дегтярова Г.І.

36

Тохтамиш Марія Ігорівна

14.10.1996

«Загадка планети Фліп»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 1, 8-А м. Бердянськ

Тохтамиш Наталя Геннадіївна

37

Бойко Вікторія Юріївна

1993

«Космічні фантазії»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №7

11-Б, м. Бердянськ

Ірхіна Світлана Володимирівна

38

Погребняк Валентина Павлівна

12.06.1995

«Мешканці третьої планети»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Багатопрофільна гімназія №2, 9-Б клас, м. Бердянськ

Хатько Лілія Іванівна

39

Сініцина Ганна Олександрівна

02.08.1995

«Ритм ангел»

Образотворче мистецтво

БМЛ

9 клас, м. Бердянськ

Алабугіна Наталія Федорівна

40

Бурима Анастасія Дмитрівна

07.06.1996

«Інопланетяшки»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів МАУБ школа дизайну м. Запоріжжя вул. Ситова 17/а

Зимокос Марія Олександрівна

41

Саєнко Владислав

14 років

«Погляд ії Всесвіту»

Нестерянська СРЗОШ І-ІІІ ст.

м. Оріхів

42

Гаврилик Владислав

15 років

«Космічні фантазії»

Яснополянська ЗОШ І-ІІІ ст. м. Оріхів

43

Волокітіна Анастасія

03.01.1997

«Зародження нової планети»

Образотворче мистецтво

Запорізький багатопрофільний ліцей № 62

Веремієнко Світлана Олександрівна

44

Кузнецова Катя

1997

«Планета бубликов»

Образотворче мистецтво

ЦДЮТ Ленінський р-н, гурток «Дивосвіт»

Попова Людмила Григорівна

45

Стольник Дарина

27.06.1997

«Космічна колискова»

Образотворче мистецтво

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар, гурток «Веселка»

Колобова Л.В.

46

Панченко Ольга

16.08.1995

«Часопис Всесвіту»

Образотворче мистецтво

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар, гурток «Веселка»

Колобова Л.В.

47

Наріжна Олександра

14 років

«Таємниці космічного міста»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №7, м. Енергодар, гурток «Барвінок»

Семенюк В.М.

48

Ямполець Кирило

16 років

«Через тернії до зірок»

Нетрадиційна техніка (фарби для графіті)

ЗОШ № 7, м. Енергодар, гурток «Барвінок»

Семенюк В.М.

49

Ямполець Кирило

16 років

«Єдність світів»

Нетрадиційна техніка (фарби для графіті)

ЗОШ № 7, м. Енергодар, гурток «Барвінок»

Семенюк В.М.

50

Ямполець Кирило

16 років

«Зачарована зірка»

Нетрадиційна техніка (фарби для графіті)

ЗОШ № 7, м. Енергодар, гурток «Барвінок»

Семенюк В.М.

51

Хомутовська Анастасія Андріївна

16.03.1995

«Тендітний Світ і безмежний Всесвіт»

«Космічна фотографія»

Запорізький технічний ліцей, 10 клас;

Студія перукарської майстерності «Краса» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району

Єрохіна Людмила Миколаївна

52

Хомутовська Анастасія Андріївна

16.03.1995

«Мікро космос – Макро космос»

«Космічна фотографія»

Запорізький технічний ліцей, 10 клас;

Студія перукарської майстерності «Краса» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району

Єрохіна Людмила Миколаївна

53

Гундар Ольга

15 років

«Живий світ Сіріуса»

Образотворче мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Чарівна палітра»

Руденко Євгенія Олексіївна

54

Стасик Альона Олександрівна

20.05.1993

«Планета снів»

Образотворче мистецтво

Гуляйпільська ЗОШ І_ІІІ ст №2, 11 клас

Варакута Тетяна Дмитрівна

55

Колективна робота

5-11 клас

«Календар 2011 «Космічні фантазії»

Комп’ютерна графіка

М. Мелітополь

Катюха С.М.

56

Вахлаєва-Висоцька Анна Андріївна

16.08.1997

«Весна-6»

Літературна творчість

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Вороненко Лариса Володимирівна

57

Міненко Олександр

Свідерська Альона

Агафонова Наталія

Доценко Руслан

Вологін Назар

Лук’яненко Марина

Лук’яненко Катерина

01.04.1994

03.11.1996

06.03.1997

06.03.1994

17.11.2001

23.12.2002

16.09.1996

«Космічні мандри»

ДУМ

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Гриняєва Н.Г.

58

Жила Інна

12.07.2000

«Прибульці»

ДУМ

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Гриняєва Н.Г.

769-80-50

59

Чигарова Інна

27.07.2000

«Прибульці»

ДУМ

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Гриняєва Н.Г.

769-80-50

60

Дишленко Ганна

01.11.2000

«Прибульці»

ДУМ

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Гриняєва Н.Г.

769-80-50

61

Жанберов Даніїл

26.09.2000

«Прибульці»

ДУМ

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Гриняєва Н.Г.

769-80-50

62

Руднєва Світлана

13.01.99

«Прибульці»

ДУМ

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Гриняєва Н.Г.

769-80-50

63

Лук’яненко Марина

Лук’яненко Катерина

23.12.2002

16.09.1996

«Прибульці»

ДУМ

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Гриняєва Н.Г.

769-80-50

64

Бабаченко Владислав В’ячеславович

26.10.1996

Оповідання «Один день із життя Скріббі»

Літературна творчість

Гуляйпільський колегіум «Лідер»

8 клас

Терзі Любов Григорівна

4-16-61

65

Розкаряка Віталій Вікторович

14.11.1997

Оповідання «Країна Атомів»

Літературна творчість

Успенівський НВК

Бірюк Любов Прокофіївна

9-94-25

66

Безпалюк Марина Вікторівна

1995

«Зірниця»

Декоративно-ужиткове мистецтво

ЦДЮТ м. Токмак, 10 клас, гурток «Модельєри одягу»

Ковтуненко Н.О.

(06178)-2-25-90

67

Бабіч Олександр Олександрович

30.06.1997

«Мої космічні фантазії»

Літературна творчість

Лукашівський НВК, 8 клас

Донець Ольга Андріївна

093-95-71-956

68

Педан Анастасія Андріївна

06.04.96

«На планеті Мендос»

Літературна творчість

НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. ст.. - ДНЗ», Приморський р-н

Груба Людмила Павлівна

7-68-68

69

Огилько Анна Павлівна

14.08.1994

«Через гори часу»

Космічна філософія

Панфілівська ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівський р-н

Корякова Олександра Андріївна

70

Стамінова Анастасія Едуардівна

05.01.1995

«Людина і Всесвіт»

Космічне мистецтво (Літературна творчість)

Мирненська ЗШ І-ІІІ ст., 10 клас, Мелітопольський р-н

Сиващенко Світлана Павлівна

71

Бульба Єлизавета Володимирівна

08.02.1996

«Пригоди Пауля»

Літературна творчість (проза)

Миколаївська ЗШ І-ІІІ ст.., 8 клас, Бердянський р-н

Брицун Л.С.

96-6-94

72

Шейко Юлія Сергіївна

19.10.1994

Доповідь «Феномен чисел»

Космічна філософія

Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, 11 клас

Сіріньок Алла Анатоліївна

4-10-95

73

Крамар Ірина

18.03.1996

«Вивчення небесних світил та Космосу людиною з найдавніших часів»

Космічна історія

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., смт. Куйбишеве

Абліцова В.В.

74

Шмигля Анастасія

9 клас

«Пригоди Зари та Сиріуса»

Літературна творчість

НВК №1м. Енергодар

Остроух О.О.

75

Коломоєць Ольга Ігорівна

05.01.1994

Доповідь «Разум в Космосе и его возможные формы»

Космічна філософія

Темирівський НВК, 11 клас, Гуляйпільський р-н

Алєксєнцева Любов Миколаївна

9-05-25

76

Хітарова Анастасія Андріївна

19.03.1994

«Чорні діри. Їх походження та роль у Космосі»

Космічна історія

Гуляйпільська ЗОШ І_ІІІ ст №1, 11 клас

Свірєпова Вікторія Сергіївна

4-10-95

77

Байбара Ілона

17 років

Он открыл путь человечеству к другим мирам

Літературна творчість

Сладководнянськая ООШ І-ІІІ ст., Розівський р-н

Товстогань В.І.

78

Родькіна Альона

9-А клас

«Уявлення народів світу про будову Сонячної системи у різні часи»

Космічна історія

ЗОШ №7, м. Енергодар

Ганзюк Ж.М.

79

Демехін Данило

1995

Подорож до космосу

Літературна творчість

КЮМ м. Енергодар

Демєхіна О.І.

80

Чепурних Олексій

12 клас

«Космічний кросворд»

Літературна творчість

НВК «ЗНЗ-МНВК» м. Енергодар

Рубцова І.В.

81

Трошина Дарина

8-Б клас

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Козлова Р.Ф.

82

Гончарова Юлія

10 клас

«Уявлення народів світу про будову Сонячної системи у різні часи»

Космічна історія

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Степанова І.Г.

83

Сафронова Альона

11-А клас

«Створення Всесвіту. Теорія великого вибуху»

Космічна історія

НВК №5, м. Енергодар

Кабакова О.В.

84

Барабаш Маргарита

1995

Ідеї Теслі та сучасність

Космічна історія

Філія КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР колегіум «Елінт»

Чечонкіна Ольга Вікторівна

Дипломами ІІ ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника, телефон

1

Антоненко Юлія

31.05.95

«Космічний дарунок»

Графіка

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

2

Ковтун Оксана Олександрівна

10.08.1994

Что в имени твоїм созвездие?

Журналістика

ЗОШ № 83, м. Запоріжжя, в. Барикадна 2, 11-А

Тораєва Т.Р.

3

Лоцман Павло Вадимович

16.07.1997

«Велике відкриття і велике спасіння»

Космічне мистецтво

Новополтавська ЗОШ, Чернігівський р-н

Романчук Ганна Зіновіївна

4

Родін Олег Григорович

30.04.1996

«Чи досягнуто піку космічної ери»

Журналіст (мультимедійна презентація)

Таврійсько ЗОШ І-ІІІ ст. с. Таврія, 9 клас, Токмацький р-н

Родіна І.В.

5

Калініченко Олексндра Олегівна

25.11.1994

«Уявлення народів світу»

Космічна історія

Молочанська СШ №1 І-ІІІ ст. 10 клас, Токмацький р-н

Рицька О.С.

6

Мамонтова Аліна Михайлівна

12.10.1996

«Космічна подорож»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Астраханська ЗШ І-ІІІ ст. 8 клас, Мелітопольський р-н

Щербакова Ірина Володимирівна

7

Мучичко Лоліта Віталіївна

17.08.1996

«На космических дорожках»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з природного матеріалу)

БДЮТ м. Мелітополь, 9 клас

Соколова Олена Миколаївна

8

Шевченко Олександр Олегович

1997

«Зореліт Україна 2010»

Декоративно-ужиткове мистецтво (конструювання з металу)

БДЮТ м. Мелітополь, 8 клас

Середняк Олександр Володимирович

9

Дарашкевичус Ксенія Михайлівна

27.07.1996

«Їжачок Хейлі»

Декоративно-ужиткове мистецтво, пап’є-маше

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Глушкова Вікторія Юріївна

10

Шахтарин Кирило Олександрович

04.09.1997

«Зустрічі на невідомій планеті»

Образотворче мистецтво, малюнок

СШ № 24, 7-А клас, м. Мелітополь

Миронова Віталіна Сергіївна

11

Пітішкіна Марія Олександрівна

15.11.1996

«Зоряний похід»

Літературна творчість

ЗНЗ № 4, 8-А клас, м. Мелітополь

Денищенко Людмила Іванівна

12

Харченко Олександр Олегович

03.12.1997

Збірка віршів

Літературна творчість, вірші

Г № 19, 7-А клас, м. Мелітополь

Шутілова Валентина Олександрівна

13

Бєліков Владислав Миколайович

Литвиненко Антон Юрійович

Рязанов Дмитро Віталійович

Шмаровоз Костянтин Вадимович

25.09.1996

21.09.1996

21.11.1996

12.11.1995

«Ми боялись кінця світу»

«Література та журналістика»

Запорізький Академічний ліцей, 9-А клас

Рязанова О.С.

14

Завірова Анастасія Леонідівна

11.11.1995

«Комети і люди: історія знайомства»

«Історія та філософія»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, 10-А клас, м. Запоріжжя

Завірова М.Л.

15

Чебукіна Анастасія Андріївна

1995

«Планета чудес»

Тістопластика, розпис

М. Вільнянськ

Купцевич Н.І.

16

Долиніна Валерія Вікторівна

29.07.1994

Другой мир (отрывак из дневника космонавта)

Література

ЗЗШ № 15, 11а

Шкарупа О.І.

17

Серга Оксана Володимирівна

03.03.1995

Мы не одни во вселенной

Історія та філософія

ЗЗШ № 15, 10 б

Завірова М.Л.

18

Лецин Ірина Валеріївна

1997

Вірші

«Космічне мистецтво»

Великобілозерівський БДЮТ

Маловічко Віктор Олександрович

19

Венжега Ольга Русланівна

23.07.97

«І на Марсі будуть яблуні цвісти …»

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Суханова Оксана Анатоліївна

20

Ковшар Уляна Миколаївна

02.02.1995

«Урок малювання у космосі»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 94, 9-А, м. Запоріжжя

Васильєва Н.Й.

21

Власова Ольга Сергіївна

20.12.1992

Астрономия древних

Космічна історія

11 клас Маринівська ЗОШ І-ІІІ ст. , Приморський р-н

Кузьменко Ірина Валентинівна

22

Дєдушева Юлія Юріївна

23.09.1993

«Сузір’я»

Космічне мистецтво

Юр’ївська БСЗШ, 11 клас, Приморський р-н

Панченко Н.С.

23

Авекіна марина Сергіївна

29.07.1996

«Всесвіт»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Нельгівська СЗШ, 8 клас, Приморський р-н

Самійленко олексій Віталійович

24

Пікар Оксана Володимирівна

Шелудько Юлія Павлівна

Лисенко Віта Олександрівна

05.01.97

27.11.97

07.09.98

«Космічні фантазії»

Декоративно-ужиткове мистецтво

НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. ст. - ДНЗ», Приморський р-н

Шутак Віталій Михайлович Сичова Наталія

25

Тонєв Владислав Валерійович

15.01.1994

«Історія пізнання людиною космосу»

Реферат

Радолівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 клас, Приморський р-н

Орел Олександр Олександрович

26

Голосієнко Анастасія Петрівна

03.08.1994

«Нехай всі вороги від заздрощів помруть, бо українці і на Марсі проживуть!»

Космічне мистецтво

Петрівська ЗОШ, 11 клас, Приморський р-н

Шопова Наталія Іванівна

27

Єрьоменко Катерина Олександрівна

22.04.1994

Вірш «Вчений»

Літературна творчість

ЗЗНВК «Мала гуманітарна академія», м. Запоріжжя, 10 клас

Коцеруба Тетяна Дмитрівна

28

Куліченко Олена Михайлівна

03.01.1994

Література

Гімназія № 107, м. Запоріжжя

Бабиченко Л.Б.

29

Наконечний Едуард Олегович

16.12.1994

«Між світами»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів МАУБ школа дизайну м. Запоріжжя вул. Ситова 17/а

Зимокос Марія Олександрівна

30

Третьякова Яна

01.10.1997

«Народження планети»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Веселі олівці»

Циганок Олена Іванівна

31

Касян Юлія

06.09.1997

«Космічна галактика»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Радуга» зразковий художній колектив «Фенікс» гурток «Веселка»

Кулікова Ольга Миколаївна

32

Іваницька Анастасія

14.09.1997

«Прогулянка»

Образотворче мистецтво (гуаш)

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар, гурток «Веселка»

Колобова Л.В.

33

Самарцева Марія

06.11.1997

«Спогади про майбутнє»

Образотворче мистецтво

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Жар птиця»

Девятова О.Г.

34

Щербіна Аліна

14 років

«І на Марсі будуть рости…гарбузи»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №7, м. Енергодар, гурток «Барвінок»

Семенюк В.М.

35

Шаринська Карина

13 років

«Космічний лунатик»

Образотворче мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Чарівна палітра»

Руденко Євгенія Олексіївна

36

Македонська Інна

11 клас

«Перспективи розвитку людської цивілізації на Землі і в Космосі»

Літературна творчість

ЗОШ І-ІІ ст., №90, Комунарський р-н, м. Запоріжжя

Юдаєва Т.В.

37

Ганзина Віта Олегівна

16.06.93

«Незабутня зустріч»

Літературна творчість

НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. ст.. - ДНЗ», Приморський р-н

Рябко Тамара Миколаївна

38

Колективна робота учнів 9 класу

14 років

«Космічна служба новин»

Космічне мистецтво (Журналістика)

Вознесенська гімназія «Орієнтир»

Чулакова Олена Миколаївна

49-29-89

39

Луханова Ангеліна Миколаївна

03.06.1993

«Фантастична подорож у безмежний космічний простір»

Космічне мистецтво (Літературна творчість)

Костянтинівський ліцей «Ерудит», 11 клас, Мелітопольський р-н

Фільчагова Ольга Михайлівка

44-13-43

40

Мальцева Вікторія Вікторівна

25.11.1995

Спецвипуск газети «Ракета»

Космічне мистецтво (журналістика)

Балабинська гімназія «Престиж», 9-Б клас, Запорізький р-н

Пересунько Тетяна Миколаївна

223-31-32

41

Федорова Аліна Сергіївна

22.05.1994

«Українські жінки астрономи»

Космічна історія

М-Пільська ЗШ І-ІІІ ст., 10 клас Запорізький р-н

Степенко Тамара Миколаївна

287-43-36

42

Неспрядько Костянтин Олексійович

18.04.1993

«Прибулець із космосу»

Літературна творчість

Малокатеринівська гімназія «Мрія»

Крохмаль Людмила Василівна

97-51-30

43

Ілієнко Юлія Григорівна

02.03.1994

Віршований альманах «Космос», «Сузір’я як серця…», «Зорепад»

Літературна творчість

Гуляйпільський колегіум «Лідер»

11 клас

Петелько Ніна Миколаївна

4-16-61

44

Гой Вадим

15 років

«Тлумачення легенд та міфів різних народів про виникнення Землі, Сонячної системи, Всесвіту»

Літературна творчість

Зеленопільська ЗОШ І-ІІ ст., Розівський р-н

Носова Н.І.

45

Журавко Валерій

04.12.1997

«Початок історії дослідження проблеми будови всесвіту»

Космічна філософія

Верхньотерсянський НВК, 7 клас, Гуляйпільський р-н

Білан Світлана Іванівна

46

Полянська Оксана Олександрівна

06.01.1994

«Гра»Щасливий випадок»

Літературна творчість

Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. Пологівський р-н

Шепель Н.М.

47

Лісняк Альона

05.01.1994

«Таємниці Всесвіту»

Космічна філософія

Благовіщенська ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Куйбишеве

Шафранко Т.М.

48

Силенко Олександра

10 Б клас

«Любовь без преград»

Літературна творчість

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Двадненко М.В.

49

Смаглюк Марина

9 В клас

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Двадненко М.В.

50

Третьяков Дмитро

11 клас

«Боротьба за життя»

Літературна творчість

ЗОШ №7, м. Енергодар

Швагер С.І.

51

Дутчак Олена

14 років

«Всесвітом править Любов»

Образотворче мистецтво

Розівський БДТ, гурток «Палітра»

Кіршева М.М.

52

Безрук Марина Леонідовна

25.05.1994

«Леді з зірки Сіріус»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Новомиколаївський ЦДЮТ

Царьова Надія Миколаївна

53

Хижняк Євгенія Вадимівна

1995

Путешествие во Вселенной

Космічна історія

Філія КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР колегіум «Елінт»

Чечонкіна Ольга Вікторівна

54

Покотиленко Микола

Максименко Олександр

8 клас

Декоративно-ужиткове мистецтво

Розівська ЗОШ №1

Радченко Т.М.

55

Листопад Валерія Олександрівна

1994

«Прогулянка»

Образотворче мистецтво

Пологівська ДШМ, Художнє відділення, 5 клас

Порада Н.В.

56

Плетінь Валерія

15 років

«Політ по зодіаку»

живопис

БДЮТ м. Пологи

Тоцька Тетяна Володимирівна

57

Муравйова Софія Михайлівна

26.08.1997

«Парад планет»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Софіївська ЗОШК, 8 клас

Абрашкіна О.О. 0667220283

Дипломами ІІІ ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника, телефон

1

Сівякова марія

Мельник Жанна

23.02.94

17.05.94

«Мій світ…»

фото

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

2

Федченко Ольга Миколаєвна

13.04.94

«Космічне янголя»

Колаж

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

3

Блощинська Наталія

28.05.95

«Космічні гості»

Ліплення з полімерної глини

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

4

Орловська Вероніка

Завдська Валерія

23.05.96

01.03.96

«Космічні подумки»

Колаж

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

5

Вангілєєв Федір

14 років

Відкриття планети Україна

Образотворче мистецтво

Розівський БДТ, гурток «Палітра»

Кіршева М.М.

6

Сировєшкіна Вєроніка Олегівна

19.03.1997

«Хто ж там живе?»

Образотворче мистецтво

Софіївська ЗОШК, 8 клас, Новомиколаївський р-н

Абрашкіна О.О.

7

Покасюк Роман Дмитрович

21.12.1994

Космічним братам і сестрам

Літературна творчість

Запорізький НВК № 23 Запорізької міської ради 11-А клас

Мельник Ірина Анатоліївна

8

Венгер Ганна Андріївна

19.06.1995

Космос

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 83, м. Запоріжжя, в. Барикадна 2, 9-А

Тораєва Т.Р.

9

Ковтун Руслан

«Состав и масштабы солнечной системы»

Космічна історія

НВК №103, м. Запоріжжя

Радчук В.В.

10

Тертишний Володимир

«Таємниці червоної планети»

Космічна історія

НВК № 103м. Запоріжжя

Радчук В.В.

11

Жмаєва Аліна Олексіївна

09.12.1997

Раскинув свой огнистый хвост, комета мчится между звезд

Образотворче мистецтво

Приазовський РБДЮТ гурток «Образотворче мистецтво»

Пономарьова Є.В.

12

Зозуля Віталій Олександрович

18.05.1997

Таємниці Всесвіту

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приазовський РБДЮТ гурток «Випалювання»

Зозуля І.М.

13

Скоковський Микита Анатолійович

1997

«Космічні мрії»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

БДЮТ м. Мелітополь, 8 клас

Скоковська Алевтина Яківна

14

Купенко Діана Євгенівна

1996

«У відкритому космосі»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

БДЮТ м. Мелітополь, 9 клас

Скоковська Алевтина Яківна

15

Очкань Ірина Вікторівна

06.03.1996

«Космік»

Декоративно-ужиткове мистецтво, пап’є-маше

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Глушкова Вікторія Юріївна

16

Островська Ірина Олексіївна

03.05.95

«Космічна комета»

Декоративно-ужиткове мистецтво, шкіра аплікація

НВК №9, 9-Б клас, м. Мелітополь

Катюха Світлана Михайлівна

17

Тюріна Тетяна Олександрівна

15.10.1996

«Космічний друг»

Образотворче мистецтво, живопис

ЗНЗ №7, 8 клас, м. Мелітополь

Майдебура Наталя Борисівна

18

Крива Ксенія Сергіївна

23.11.1997

«Народження Землі»

Образотворче мистецтво, декоративний живопис

СШ № 23, 7 клас, м. Мелітополь

Кацило Наталя Вікторівна

19

Панченко Оксана В’ячеславівна

28.06.1997

«Приземлення на далекій планеті»

Образотворче мистецтво, малюнок

СШ № 24, 7-А клас, м. Мелітополь

Миронова Віталіна Сергіївна

20

Шарко Євген Іванович

12.02.1996

«Космічні фантазії»

Літературна творчість, реферат

НВК № 16, 9-В клас, м. Мелітополь

Момот Валентина Миколаївна

21

Федотова Єлизавета Валеріївна

25.01.1997

«З міжгалактичного форуму «Екологічна безпека Всесвіту»

Журналістика, репортаж

Г № 19, 8-Б клас, м. Мелітополь

Меснянко Наталя Михайлівна

22

Мурадимов Олександр Олексійович

29.08.1997

«Відкриття Нового Світу»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. №3, 7-А клас, м. Запоріжжя

Мірошникова А.М.

23

Федосєєва Дар’я Ігорівна

20.10.1996

Рукотворное чудо

Образотворче мистецтво

ЗЗШ №15, 8б

Карпушева О.В.

24

Лященюк Олег Сергійович

1993

Представление народов мира о строении Вселенной и Солнечной системы в разные времена

Космічна історія

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вул. Лугова, 2

Пархоменко Людмила Петрівна

25

Василишина Тетяна Петрівна

1993

Исследование процесса формирования философских представлений человечества о возникновении и эволюции Вселенной

Космічна філософія

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вул. Лугова, 2

Пархоменко Людмила Петрівна

26

Лаврищева Людмила Іванівна

1996

Вірш «Космічна елегія»

Космічне мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІ ст. №6

Черненко Алла Григорівна

27

Ніколін Дмитро

1995

«Людина в космічному просторі»

Образотворче мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Занога Тетяна Григорівна

28

Гвоздик Ольга Степанівна

10 клас

Вірш «Космонавт»

Літературна творчість

Гюнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 с. Велика Білозерка

Скрипник Руслана Миколаївна

29

Онищенко Ольга Михайлівна

10 клас

Вірш «Що я знаю про космос»

Літературна творчість

Гюнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, с. Велика Білозерка

Скрипник Руслана Миколаївна

30

Баранов Вадим

1997

Оповідання «Пригода в космосі»

Літературна творчість

Великобілозерівський НВК №1

Баранова Олена Володимирівна

31

Рубаха Ганна Петрівна

18.07.95

«Увесь Всесвіт у твоїх руках»

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Суханова Оксана Анатоліївна

32

Дем’яненко Катерина Андріївна

15.02.1993

Сценарій «Подорож у космічному просторі»

Космічне мистецтво

Юр’ївська БСЗШ, 11 клас, Приморський р-н

Григоренко Л.П.

33

Курасов Віталій Ігорович

01.07.1993

«Життя та праця геніальних вчених, які дали людству нові уявлення про Всесвіт»

Космічна історія

Юр’ївська БСЗШ, 11 клас, Приморський р-н

Непочатих Ю.В.

34

Лопатнюк Артур В’ячеславович

31.10.1997

«В гості до нових друзів»

Образотворче мистецтво

НВК «Банівська ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ», Приморський р-н

Хамідуліна Ірина Володимирівна

35

Нікіфорова Любов Іванівна

14.02.1993

«І незабаром прийде час-Земля добром зустріне нас»

Космічне мистецтво

Петрівська ЗОШ, 11 клас, Приморський р-н

Штенгелова Марина Іванівна

36

Авєріна Оксана Леонтіївна

26.02.1996

«Гамонія»

Образотворче мистецтво

Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 клас, Кам’янсько-Дніпровський р-н

Пенькова О.В.

37

Васильева Таїсія

22.02.1997

«Подорож в Космос»

Космічна фантазія

Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 клас, Бердянський р-н

Новак Л.О.

38

Сизко Ірина Володимирівна

22.11.1995

«Загадковий незнайомець»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Миколаївська ЗШ І-ІІІ ст., 9 клас, м. Бердянськ

Сизко Т.М.

39

Чепой Антоніна Олександрівна

15.02.1997

«Гала-принцеса космосу»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 1, 8-А м. Бердянськ

Тохтамиш Наталя Геннадіївна

40

Наконечний Едуард Олегович

16.12.1994

«Розмалюю всесвіт»

Комп’ютерна графіка

Комунарський районний центр молоді та школярів МАУБ школа дизайну м. Запоріжжя вул. Ситова 17/а

Букрєєва Наталья Сергіївна

41

Міщенко Дар’я Дмитрівна

15.04.1996

«Планета відпочинку»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів МАУБ школа дизайну м. Запоріжжя вул. Ситова 17/а

Зимокос Марія Олександрівна

42

Шестакова Анастасія

04.27.1997

«Зореліт»

ДУМ

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Радуга» зразковий художній колектив «Фенікс»

Клокова Тетяна Іванівна

43

Нікішина Марина Миколаївна

04.02.1994

«В об’єктиві-Астрономія»

Образотворче мистецтво

ЗНВК №7

Махоріна Л.В.

44

Якушева Веста Юріївна

18.06.1996

«Мерцающая планета»

Образотворче мистецтво

ЗНВК №7

Махоріна Л.В.

45

Тіманова Марія

1996

«Мандрівники у космос»

Образотворче мистецтво

НВК №1, гурток «Образотворчого мистецтва» м. Енергодар

Горкунова О.В.

46

Федосеєнко Ірина Олександрівна

16.12.1994

«Перспектива розвитку людської цивілізації»

Космічна історія

Молочанська СШ № 1 І-ІІІ ст.. 10 клас

Вергун К.А.

47

Звягінцева Ганна Андріївна

09.05.1996

«Астрономічна культура складова частина загальної культури сучасної людини»

Космічна історія

Лежинський НВК, 10 клас, Запорізький р-н

Савелко Людмила Вікторівна

48

Павленко Тетяна Володимирівна

18.01.1996

«Дискусія з приводу існування НЛО»

Літературна творчість

Успенівська ЗШ І-ІІ ст.. 9 клас, Бердянський р-н

Павленко Любов Іванівна

49

Дойнов Роман Сергійович

27.08.1997

«Николай Коперник»

Космічна історія

8 клас, Маринівська ЗОШ І-ІІІ ст., Приморський р-н

Кузьменко Ірина Валентинівна

50

Бондаренко Єлизавета Євгеніївна

17.10.1995

«Український слід у вивченні та освоєнні Космосу»

Космічна історія

Семенівська ЗШ І-ІІІ ступенів 9 клас, Мелітопольський р-н

Мінько Дмитро Володимирович

51

Грибачов Денис Анатолійович

27.11.1996

«Зоряні мрії»

Космічне мистецтво (Літературна творчість)

Новгородківська ЗШ І-ІІІ ст.., 8 клас, Мелітопольський р-н

Швігель Лариса Дмитрівна, Панкова Олена Володимирівна

52

Бєлоус Ксенія

11 клас

«Стихотворения о Космосе»

Літературна творчість

Борисівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Хобенко А.В.

53

Рядова Дар’я

1996

«Вітання з космосу»

Літературна творчість

ЗОШ №7

8-Б, м. Бердянськ

Лола Наталя Миколаївна

54

Зіненко Дарина Олександрівна

17.09.93

«Вивчення небесних світил та Космосу людиною з найдавніших часів»

Космічна історія

Борисівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 клас, Приморський р-н

Сизоненко О.В.

55

Марусик Андрій

05.02.1996

«Таємниці Всесвіту»

Космічна філософія

Комиш-Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст., Куйбишевський р-н

Симоненко І.А.

56

Олійник Володимир Володимирович

8 клас

Історія дослідження Місяця та сучасні дослідницькі програми

Космічна історія

Філія КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР колегіум «Елінт»

Чечонкіна Ольга Вікторівна

095-53-88-455

57

Бобир Діана Олексіївна

16.10.1997

«Планета розжарених скель»

Образотворче мистецтво

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., 7 клас, Пологи

Деревянко Лідія Іванівна

58

Заргана Ксенія Олександрівна

06.02.1996

«Вічні таємниці Землі і Космосу»

Образотворче мистецтво

Басаньська ЗОШ І-ІІІ ст.. 11 клас, Пологівський р-н

Сиваш Тетяна Петрівна

59

Федурко Віра

17.031996

«Планета на кометі»

Образотворче мистецтво

Любицька ЗОШ І-ІІІ ст.. 9 клас, Новомиколаївський р-н

Чала Н.О.

061-44-9-65-47

60

Тонконіг Юрій Михайлович

17.04.1994

«Космічна галактика»

Образотворче мистецтво

Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2, 11 клас

Чучкова Алла Олександрівна, т. 9-14-63

1

Смотреть полностью


Скачать документ

Похожие документы:

  1. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (5)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  2. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (6)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  3. Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  4. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних
  5. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (2)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних

Другие похожие документы..