Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Реферат'
Одной из наиболее существенных черт рыночной системы является предпринимательство. Самой историей доказано: предпринимательство было и будет основным...полностью>>
'Рабочая программа'
Рабочая программа составлена в соответствии с государственным образовательным стандартом направления 130500 «Нефтегазовое дело» специальности 130501 ...полностью>>
'Документ'
Добро пожаловать в парк развлечений «МИР ФАНТАЗИИ». На несколько часов вы вернетесь в мир детства с каруселями и забавными героями из любымих мультфи...полностью>>
'Документ'
В работе рассматриваются численные методы решения дифференциальных уравнений в частных производных (ДУЧП). Предложено использование радиально-базисны...полностью>>

Україна запорізька обласна державна адміністрація управління освіти І науки нака з

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Дипломами ІІ ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника, телефон

1

Антоненко Юлія

31.05.95

«Космічний дарунок»

Графіка

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

2

Ковтун Оксана Олександрівна

10.08.1994

Что в имени твоїм созвездие?

Журналістика

ЗОШ № 83, м. Запоріжжя, в. Барикадна 2, 11-А

Тораєва Т.Р.

3

Лоцман Павло Вадимович

16.07.1997

«Велике відкриття і велике спасіння»

Космічне мистецтво

Новополтавська ЗОШ, Чернігівський р-н

Романчук Ганна Зіновіївна

4

Родін Олег Григорович

30.04.1996

«Чи досягнуто піку космічної ери»

Журналіст (мультимедійна презентація)

Таврійсько ЗОШ І-ІІІ ст. с. Таврія, 9 клас, Токмацький р-н

Родіна І.В.

5

Калініченко Олексндра Олегівна

25.11.1994

«Уявлення народів світу»

Космічна історія

Молочанська СШ №1 І-ІІІ ст. 10 клас, Токмацький р-н

Рицька О.С.

6

Мамонтова Аліна Михайлівна

12.10.1996

«Космічна подорож»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Астраханська ЗШ І-ІІІ ст. 8 клас, Мелітопольський р-н

Щербакова Ірина Володимирівна

7

Мучичко Лоліта Віталіївна

17.08.1996

«На космических дорожках»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з природного матеріалу)

БДЮТ м. Мелітополь, 9 клас

Соколова Олена Миколаївна

8

Шевченко Олександр Олегович

1997

«Зореліт Україна 2010»

Декоративно-ужиткове мистецтво (конструювання з металу)

БДЮТ м. Мелітополь, 8 клас

Середняк Олександр Володимирович

9

Дарашкевичус Ксенія Михайлівна

27.07.1996

«Їжачок Хейлі»

Декоративно-ужиткове мистецтво, пап’є-маше

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Глушкова Вікторія Юріївна

10

Шахтарин Кирило Олександрович

04.09.1997

«Зустрічі на невідомій планеті»

Образотворче мистецтво, малюнок

СШ № 24, 7-А клас, м. Мелітополь

Миронова Віталіна Сергіївна

11

Пітішкіна Марія Олександрівна

15.11.1996

«Зоряний похід»

Літературна творчість

ЗНЗ № 4, 8-А клас, м. Мелітополь

Денищенко Людмила Іванівна

12

Харченко Олександр Олегович

03.12.1997

Збірка віршів

Літературна творчість, вірші

Г № 19, 7-А клас, м. Мелітополь

Шутілова Валентина Олександрівна

13

Бєліков Владислав Миколайович

Литвиненко Антон Юрійович

Рязанов Дмитро Віталійович

Шмаровоз Костянтин Вадимович

25.09.1996

21.09.1996

21.11.1996

12.11.1995

«Ми боялись кінця світу»

«Література та журналістика»

Запорізький Академічний ліцей, 9-А клас

Рязанова О.С.

14

Завірова Анастасія Леонідівна

11.11.1995

«Комети і люди: історія знайомства»

«Історія та філософія»

ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, 10-А клас, м. Запоріжжя

Завірова М.Л.

15

Чебукіна Анастасія Андріївна

1995

«Планета чудес»

Тістопластика, розпис

М. Вільнянськ

Купцевич Н.І.

16

Долиніна Валерія Вікторівна

29.07.1994

Другой мир (отрывак из дневника космонавта)

Література

ЗЗШ № 15, 11а

Шкарупа О.І.

17

Серга Оксана Володимирівна

03.03.1995

Мы не одни во вселенной

Історія та філософія

ЗЗШ № 15, 10 б

Завірова М.Л.

18

Лецин Ірина Валеріївна

1997

Вірші

«Космічне мистецтво»

Великобілозерівський БДЮТ

Маловічко Віктор Олександрович

19

Венжега Ольга Русланівна

23.07.97

«І на Марсі будуть яблуні цвісти …»

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Суханова Оксана Анатоліївна

20

Ковшар Уляна Миколаївна

02.02.1995

«Урок малювання у космосі»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 94, 9-А, м. Запоріжжя

Васильєва Н.Й.

21

Власова Ольга Сергіївна

20.12.1992

Астрономия древних

Космічна історія

11 клас Маринівська ЗОШ І-ІІІ ст. , Приморський р-н

Кузьменко Ірина Валентинівна

22

Дєдушева Юлія Юріївна

23.09.1993

«Сузір’я»

Космічне мистецтво

Юр’ївська БСЗШ, 11 клас, Приморський р-н

Панченко Н.С.

23

Авекіна марина Сергіївна

29.07.1996

«Всесвіт»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Нельгівська СЗШ, 8 клас, Приморський р-н

Самійленко олексій Віталійович

24

Пікар Оксана Володимирівна

Шелудько Юлія Павлівна

Лисенко Віта Олександрівна

05.01.97

27.11.97

07.09.98

«Космічні фантазії»

Декоративно-ужиткове мистецтво

НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. ст. - ДНЗ», Приморський р-н

Шутак Віталій Михайлович Сичова Наталія

25

Тонєв Владислав Валерійович

15.01.1994

«Історія пізнання людиною космосу»

Реферат

Радолівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 клас, Приморський р-н

Орел Олександр Олександрович

26

Голосієнко Анастасія Петрівна

03.08.1994

«Нехай всі вороги від заздрощів помруть, бо українці і на Марсі проживуть!»

Космічне мистецтво

Петрівська ЗОШ, 11 клас, Приморський р-н

Шопова Наталія Іванівна

27

Єрьоменко Катерина Олександрівна

22.04.1994

Вірш «Вчений»

Літературна творчість

ЗЗНВК «Мала гуманітарна академія», м. Запоріжжя, 10 клас

Коцеруба Тетяна Дмитрівна

28

Куліченко Олена Михайлівна

03.01.1994

Література

Гімназія № 107, м. Запоріжжя

Бабиченко Л.Б.

29

Наконечний Едуард Олегович

16.12.1994

«Між світами»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів МАУБ школа дизайну м. Запоріжжя вул. Ситова 17/а

Зимокос Марія Олександрівна

30

Третьякова Яна

01.10.1997

«Народження планети»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Веселі олівці»

Циганок Олена Іванівна

31

Касян Юлія

06.09.1997

«Космічна галактика»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Радуга» зразковий художній колектив «Фенікс» гурток «Веселка»

Кулікова Ольга Миколаївна

32

Іваницька Анастасія

14.09.1997

«Прогулянка»

Образотворче мистецтво (гуаш)

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар, гурток «Веселка»

Колобова Л.В.

33

Самарцева Марія

06.11.1997

«Спогади про майбутнє»

Образотворче мистецтво

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Жар птиця»

Девятова О.Г.

34

Щербіна Аліна

14 років

«І на Марсі будуть рости…гарбузи»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №7, м. Енергодар, гурток «Барвінок»

Семенюк В.М.

35

Шаринська Карина

13 років

«Космічний лунатик»

Образотворче мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Чарівна палітра»

Руденко Євгенія Олексіївна

36

Македонська Інна

11 клас

«Перспективи розвитку людської цивілізації на Землі і в Космосі»

Літературна творчість

ЗОШ І-ІІ ст., №90, Комунарський р-н, м. Запоріжжя

Юдаєва Т.В.

37

Ганзина Віта Олегівна

16.06.93

«Незабутня зустріч»

Літературна творчість

НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. ст.. - ДНЗ», Приморський р-н

Рябко Тамара Миколаївна

38

Колективна робота учнів 9 класу

14 років

«Космічна служба новин»

Космічне мистецтво (Журналістика)

Вознесенська гімназія «Орієнтир»

Чулакова Олена Миколаївна

49-29-89

39

Луханова Ангеліна Миколаївна

03.06.1993

«Фантастична подорож у безмежний космічний простір»

Космічне мистецтво (Літературна творчість)

Костянтинівський ліцей «Ерудит», 11 клас, Мелітопольський р-н

Фільчагова Ольга Михайлівка

44-13-43

40

Мальцева Вікторія Вікторівна

25.11.1995

Спецвипуск газети «Ракета»

Космічне мистецтво (журналістика)

Балабинська гімназія «Престиж», 9-Б клас, Запорізький р-н

Пересунько Тетяна Миколаївна

223-31-32

41

Федорова Аліна Сергіївна

22.05.1994

«Українські жінки астрономи»

Космічна історія

М-Пільська ЗШ І-ІІІ ст., 10 клас Запорізький р-н

Степенко Тамара Миколаївна

287-43-36

42

Неспрядько Костянтин Олексійович

18.04.1993

«Прибулець із космосу»

Літературна творчість

Малокатеринівська гімназія «Мрія»

Крохмаль Людмила Василівна

97-51-30

43

Ілієнко Юлія Григорівна

02.03.1994

Віршований альманах «Космос», «Сузір’я як серця…», «Зорепад»

Літературна творчість

Гуляйпільський колегіум «Лідер»

11 клас

Петелько Ніна Миколаївна

4-16-61

44

Гой Вадим

15 років

«Тлумачення легенд та міфів різних народів про виникнення Землі, Сонячної системи, Всесвіту»

Літературна творчість

Зеленопільська ЗОШ І-ІІ ст., Розівський р-н

Носова Н.І.

45

Журавко Валерій

04.12.1997

«Початок історії дослідження проблеми будови всесвіту»

Космічна філософія

Верхньотерсянський НВК, 7 клас, Гуляйпільський р-н

Білан Світлана Іванівна

46

Полянська Оксана Олександрівна

06.01.1994

«Гра»Щасливий випадок»

Літературна творчість

Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. Пологівський р-н

Шепель Н.М.

47

Лісняк Альона

05.01.1994

«Таємниці Всесвіту»

Космічна філософія

Благовіщенська ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Куйбишеве

Шафранко Т.М.

48

Силенко Олександра

10 Б клас

«Любовь без преград»

Літературна творчість

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Двадненко М.В.

49

Смаглюк Марина

9 В клас

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Двадненко М.В.

50

Третьяков Дмитро

11 клас

«Боротьба за життя»

Літературна творчість

ЗОШ №7, м. Енергодар

Швагер С.І.

51

Дутчак Олена

14 років

«Всесвітом править Любов»

Образотворче мистецтво

Розівський БДТ, гурток «Палітра»

Кіршева М.М.

52

Безрук Марина Леонідовна

25.05.1994

«Леді з зірки Сіріус»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Новомиколаївський ЦДЮТ

Царьова Надія Миколаївна

53

Хижняк Євгенія Вадимівна

1995

Путешествие во Вселенной

Космічна історія

Філія КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР колегіум «Елінт»

Чечонкіна Ольга Вікторівна

54

Покотиленко Микола

Максименко Олександр

8 клас

Декоративно-ужиткове мистецтво

Розівська ЗОШ №1

Радченко Т.М.

55

Листопад Валерія Олександрівна

1994

«Прогулянка»

Образотворче мистецтво

Пологівська ДШМ, Художнє відділення, 5 клас

Порада Н.В.

56

Плетінь Валерія

15 років

«Політ по зодіаку»

живопис

БДЮТ м. Пологи

Тоцька Тетяна Володимирівна

57

Муравйова Софія Михайлівна

26.08.1997

«Парад планет»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Софіївська ЗОШК, 8 клас

Абрашкіна О.О. 0667220283

Дипломами ІІІ ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника, телефон

1

Сівякова марія

Мельник Жанна

23.02.94

17.05.94

«Мій світ…»

фото

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

2

Федченко Ольга Миколаєвна

13.04.94

«Космічне янголя»

Колаж

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

3

Блощинська Наталія

28.05.95

«Космічні гості»

Ліплення з полімерної глини

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

4

Орловська Вероніка

Завдська Валерія

23.05.96

01.03.96

«Космічні подумки»

Колаж

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Бабіч Л.І.

5

Вангілєєв Федір

14 років

Відкриття планети Україна

Образотворче мистецтво

Розівський БДТ, гурток «Палітра»

Кіршева М.М.

6

Сировєшкіна Вєроніка Олегівна

19.03.1997

«Хто ж там живе?»

Образотворче мистецтво

Софіївська ЗОШК, 8 клас, Новомиколаївський р-н

Абрашкіна О.О.

7

Покасюк Роман Дмитрович

21.12.1994

Космічним братам і сестрам

Літературна творчість

Запорізький НВК № 23 Запорізької міської ради 11-А клас

Мельник Ірина Анатоліївна

8

Венгер Ганна Андріївна

19.06.1995

Космос

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 83, м. Запоріжжя, в. Барикадна 2, 9-А

Тораєва Т.Р.

9

Ковтун Руслан

«Состав и масштабы солнечной системы»

Космічна історія

НВК №103, м. Запоріжжя

Радчук В.В.

10

Тертишний Володимир

«Таємниці червоної планети»

Космічна історія

НВК № 103м. Запоріжжя

Радчук В.В.

11

Жмаєва Аліна Олексіївна

09.12.1997

Раскинув свой огнистый хвост, комета мчится между звезд

Образотворче мистецтво

Приазовський РБДЮТ гурток «Образотворче мистецтво»

Пономарьова Є.В.

12

Зозуля Віталій Олександрович

18.05.1997

Таємниці Всесвіту

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приазовський РБДЮТ гурток «Випалювання»

Зозуля І.М.

13

Скоковський Микита Анатолійович

1997

«Космічні мрії»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

БДЮТ м. Мелітополь, 8 клас

Скоковська Алевтина Яківна

14

Купенко Діана Євгенівна

1996

«У відкритому космосі»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

БДЮТ м. Мелітополь, 9 клас

Скоковська Алевтина Яківна

15

Очкань Ірина Вікторівна

06.03.1996

«Космік»

Декоративно-ужиткове мистецтво, пап’є-маше

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Глушкова Вікторія Юріївна

16

Островська Ірина Олексіївна

03.05.95

«Космічна комета»

Декоративно-ужиткове мистецтво, шкіра аплікація

НВК №9, 9-Б клас, м. Мелітополь

Катюха Світлана Михайлівна

17

Тюріна Тетяна Олександрівна

15.10.1996

«Космічний друг»

Образотворче мистецтво, живопис

ЗНЗ №7, 8 клас, м. Мелітополь

Майдебура Наталя Борисівна

18

Крива Ксенія Сергіївна

23.11.1997

«Народження Землі»

Образотворче мистецтво, декоративний живопис

СШ № 23, 7 клас, м. Мелітополь

Кацило Наталя Вікторівна

19

Панченко Оксана В’ячеславівна

28.06.1997

«Приземлення на далекій планеті»

Образотворче мистецтво, малюнок

СШ № 24, 7-А клас, м. Мелітополь

Миронова Віталіна Сергіївна

20

Шарко Євген Іванович

12.02.1996

«Космічні фантазії»

Літературна творчість, реферат

НВК № 16, 9-В клас, м. Мелітополь

Момот Валентина Миколаївна

21

Федотова Єлизавета Валеріївна

25.01.1997

«З міжгалактичного форуму «Екологічна безпека Всесвіту»

Журналістика, репортаж

Г № 19, 8-Б клас, м. Мелітополь

Меснянко Наталя Михайлівна

22

Мурадимов Олександр Олексійович

29.08.1997

«Відкриття Нового Світу»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. №3, 7-А клас, м. Запоріжжя

Мірошникова А.М.

23

Федосєєва Дар’я Ігорівна

20.10.1996

Рукотворное чудо

Образотворче мистецтво

ЗЗШ №15, 8б

Карпушева О.В.

24

Лященюк Олег Сергійович

1993

Представление народов мира о строении Вселенной и Солнечной системы в разные времена

Космічна історія

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вул. Лугова, 2

Пархоменко Людмила Петрівна

25

Василишина Тетяна Петрівна

1993

Исследование процесса формирования философских представлений человечества о возникновении и эволюции Вселенной

Космічна філософія

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вул. Лугова, 2

Пархоменко Людмила Петрівна

26

Лаврищева Людмила Іванівна

1996

Вірш «Космічна елегія»

Космічне мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІ ст. №6

Черненко Алла Григорівна

27

Ніколін Дмитро

1995

«Людина в космічному просторі»

Образотворче мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Занога Тетяна Григорівна

28

Гвоздик Ольга Степанівна

10 клас

Вірш «Космонавт»

Літературна творчість

Гюнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 с. Велика Білозерка

Скрипник Руслана Миколаївна

29

Онищенко Ольга Михайлівна

10 клас

Вірш «Що я знаю про космос»

Літературна творчість

Гюнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, с. Велика Білозерка

Скрипник Руслана Миколаївна

30

Баранов Вадим

1997

Оповідання «Пригода в космосі»

Літературна творчість

Великобілозерівський НВК №1

Баранова Олена Володимирівна

31

Рубаха Ганна Петрівна

18.07.95

«Увесь Всесвіт у твоїх руках»

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Суханова Оксана Анатоліївна

32

Дем’яненко Катерина Андріївна

15.02.1993

Сценарій «Подорож у космічному просторі»

Космічне мистецтво

Юр’ївська БСЗШ, 11 клас, Приморський р-н

Григоренко Л.П.

33

Курасов Віталій Ігорович

01.07.1993

«Життя та праця геніальних вчених, які дали людству нові уявлення про Всесвіт»

Космічна історія

Юр’ївська БСЗШ, 11 клас, Приморський р-н

Непочатих Ю.В.

34

Лопатнюк Артур В’ячеславович

31.10.1997

«В гості до нових друзів»

Образотворче мистецтво

НВК «Банівська ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ», Приморський р-н

Хамідуліна Ірина Володимирівна

35

Нікіфорова Любов Іванівна

14.02.1993

«І незабаром прийде час-Земля добром зустріне нас»

Космічне мистецтво

Петрівська ЗОШ, 11 клас, Приморський р-н

Штенгелова Марина Іванівна

36

Авєріна Оксана Леонтіївна

26.02.1996

«Гамонія»

Образотворче мистецтво

Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 клас, Кам’янсько-Дніпровський р-н

Пенькова О.В.

37

Васильева Таїсія

22.02.1997

«Подорож в Космос»

Космічна фантазія

Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 клас, Бердянський р-н

Новак Л.О.

38

Сизко Ірина Володимирівна

22.11.1995

«Загадковий незнайомець»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Миколаївська ЗШ І-ІІІ ст., 9 клас, м. Бердянськ

Сизко Т.М.

39

Чепой Антоніна Олександрівна

15.02.1997

«Гала-принцеса космосу»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 1, 8-А м. Бердянськ

Тохтамиш Наталя Геннадіївна

40

Наконечний Едуард Олегович

16.12.1994

«Розмалюю всесвіт»

Комп’ютерна графіка

Комунарський районний центр молоді та школярів МАУБ школа дизайну м. Запоріжжя вул. Ситова 17/а

Букрєєва Наталья Сергіївна

41

Міщенко Дар’я Дмитрівна

15.04.1996

«Планета відпочинку»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів МАУБ школа дизайну м. Запоріжжя вул. Ситова 17/а

Зимокос Марія Олександрівна

42

Шестакова Анастасія

04.27.1997

«Зореліт»

ДУМ

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Радуга» зразковий художній колектив «Фенікс»

Клокова Тетяна Іванівна

43

Нікішина Марина Миколаївна

04.02.1994

«В об’єктиві-Астрономія»

Образотворче мистецтво

ЗНВК №7

Махоріна Л.В.

44

Якушева Веста Юріївна

18.06.1996

«Мерцающая планета»

Образотворче мистецтво

ЗНВК №7

Махоріна Л.В.

45

Тіманова Марія

1996

«Мандрівники у космос»

Образотворче мистецтво

НВК №1, гурток «Образотворчого мистецтва» м. Енергодар

Горкунова О.В.

46

Федосеєнко Ірина Олександрівна

16.12.1994

«Перспектива розвитку людської цивілізації»

Космічна історія

Молочанська СШ № 1 І-ІІІ ст.. 10 клас

Вергун К.А.

47

Звягінцева Ганна Андріївна

09.05.1996

«Астрономічна культура складова частина загальної культури сучасної людини»

Космічна історія

Лежинський НВК, 10 клас, Запорізький р-н

Савелко Людмила Вікторівна

48

Павленко Тетяна Володимирівна

18.01.1996

«Дискусія з приводу існування НЛО»

Літературна творчість

Успенівська ЗШ І-ІІ ст.. 9 клас, Бердянський р-н

Павленко Любов Іванівна

49

Дойнов Роман Сергійович

27.08.1997

«Николай Коперник»

Космічна історія

8 клас, Маринівська ЗОШ І-ІІІ ст., Приморський р-н

Кузьменко Ірина Валентинівна

50

Бондаренко Єлизавета Євгеніївна

17.10.1995

«Український слід у вивченні та освоєнні Космосу»

Космічна історія

Семенівська ЗШ І-ІІІ ступенів 9 клас, Мелітопольський р-н

Мінько Дмитро Володимирович

51

Грибачов Денис Анатолійович

27.11.1996

«Зоряні мрії»

Космічне мистецтво (Літературна творчість)

Новгородківська ЗШ І-ІІІ ст.., 8 клас, Мелітопольський р-н

Швігель Лариса Дмитрівна, Панкова Олена Володимирівна

52

Бєлоус Ксенія

11 клас

«Стихотворения о Космосе»

Літературна творчість

Борисівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Хобенко А.В.

53

Рядова Дар’я

1996

«Вітання з космосу»

Літературна творчість

ЗОШ №7

8-Б, м. Бердянськ

Лола Наталя Миколаївна

54

Зіненко Дарина Олександрівна

17.09.93

«Вивчення небесних світил та Космосу людиною з найдавніших часів»

Космічна історія

Борисівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 клас, Приморський р-н

Сизоненко О.В.

55

Марусик Андрій

05.02.1996

«Таємниці Всесвіту»

Космічна філософія

Комиш-Зорянська ЗОШ І-ІІІ ст., Куйбишевський р-н

Симоненко І.А.

56

Олійник Володимир Володимирович

8 клас

Історія дослідження Місяця та сучасні дослідницькі програми

Космічна історія

Філія КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР колегіум «Елінт»

Чечонкіна Ольга Вікторівна

095-53-88-455

57

Бобир Діана Олексіївна

16.10.1997

«Планета розжарених скель»

Образотворче мистецтво

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., 7 клас, Пологи

Деревянко Лідія Іванівна

58

Заргана Ксенія Олександрівна

06.02.1996

«Вічні таємниці Землі і Космосу»

Образотворче мистецтво

Басаньська ЗОШ І-ІІІ ст.. 11 клас, Пологівський р-н

Сиваш Тетяна Петрівна

59

Федурко Віра

17.031996

«Планета на кометі»

Образотворче мистецтво

Любицька ЗОШ І-ІІІ ст.. 9 клас, Новомиколаївський р-н

Чала Н.О.

061-44-9-65-47

60

Тонконіг Юрій Михайлович

17.04.1994

«Космічна галактика»

Образотворче мистецтво

Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2, 11 клас

Чучкова Алла Олександрівна, т. 9-14-63



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (5)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  2. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (6)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  3. Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  4. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних
  5. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (2)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних

Другие похожие документы..