Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Исследовательская работа'
Теплым августовским вечером 1706 года в Киев, где находился Петр Ι, прибыл гонец с печальной вестью о смерти сподвижника и помощника императора, граф...полностью>>
'Основная образовательная программа'
Учебно-методический комплекс по дисциплине «Детали машин» составлен с требованиями федерального компонента к обязательному минимуму содержания и уров...полностью>>
'Урок'
Аккуратный, дискуссия, ровесник, режиссёр, продюсер, сверстник, коттедж, перрон, интриганка, комментарий, декадентство, аннотация, импресарио, грампла...полностью>>
'Семинар'
Создание и развитие деятельности Молодежного парламента г. Дзержинска Нижегородской области: Сборник материалов семинара «Молодежь. Политика. Общество...полностью>>

Україна запорізька обласна державна адміністрація управління освіти І науки нака з

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Дипломами ІІІ ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника, телефон

1

Колодіна Вікторія Сергіївна, Колодіна Кристина Сергіївна

28.12.2001

13.12.2002

«Космопузики»

Декоративно-ужиткове мистецтво(вироби з солоного тіста)

Нововасилівський НВК

«Гармонія» Приазовського р-ну Запорізької області, 2,3 клас

Кінащук Ірина Вікторівна

2

Дяченко Вероніка

21.08.2003

«Розважаємось та летимо»

Образотворче мистецтво

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані » ЗОР

Матвієнко К.І.

3

Мартинюк Кирило Костянтинович

2000

«Перед стартом у космос»

Комп’ютерна графіка

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Лукашева А.О.

4

Колективна робота

Середня група

Просторова композиція «Новий рік на НЛО»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приазовський РБДЮТ гурток «Нанизування бісеру»

Проскурня Л.М.

5

Убийкінь Дарина Олександрівна

02.02. 1998

Всю ночь созвездия блестящие не замедляют хоровод

Образотворче мистецтво

Приазовський РБДЮТ гурток «Образотворче мистецтво»

Пономарьова Є.В.

6

Тарасенко Катерина

12 років

«Парад планет»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

7

Судак Людмила

11 років

«Привіт із Сонячної Системи»

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

8

Козленко Каріна

11 років

«Привіт землянам»

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

9

Галич Анастасія

9 років

«Таємниці Всесвіту»

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

10

Вінічук Віталіна

9 років

«Гости из будущего»

Чернігівський р-н

Тарасенко Г.Г.

11

Момот Герман Геннадійович

08.08.1998

Образотворче мистецтво

Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст

Момот Л.В

12

Самойленко Ольга

12 років

«Зло космічного масштабу»

Живопис

Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівський р-н

Тимофєєва Людмила Леонідівна

13

Чипігіна Вікторія Андріївна

01.01.1998

«Всевидяче око космосу»

Космічне мистецтво (Декоративно-ужиткове мистецтво)

Костянтинівський ліцей «Ерудит», 7 клас, м. Мелітополь

Тарарухіна Анна Євгеніївна

14

Косинець Вікторія Олександрівна

15.12.2002

«Парад планет»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Костянтинівський ліцей «Ерудит», 2 клас, м. Мелітополь

Сапронова Наталія Григорівна

15

Ващакіна Юлія Анатоліївна

29.07.2002

«Космічні пригоди»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Терпіннівський колегіум «Джерело», 3 клас, м. Мелітополь

Лисенко Людмила Вікторівна

16

Чорненька Орина Артемівна

11.07.2000

«Зустріч на зоряному шляху»

Космічне мистецтво (Образотворче мистецтво

Костянтинівське районне НВО «Гімназія – Мала академія наук №1 «Таврія», 4 клас», м. Мелітополь

Драгун Поліна Василівна

17

Тверітівна Олександра Анатоліївна

16.05.2003

«Ракета»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Мелітополь, гурток декоративно - прикладної творчості

Лугініна Людмила Миколаївна

18

Курасова Ганна Олександрівна

25.11.2003

«Чарівна комета»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Мелітополь, гурток декоративно - прикладної творчості

Лугініна Людмила Миколаївна

19

Ільмазов Руслан Володимирович

05.09.2002

«Прибульці»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з бісеру

СЮТ м. Мелітополь, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Ситіна Галина Дмитрівна

20

Чайка Анастасія Олександрівна

Кузнєцова Анастасія Едуардівна

25.07.1995

24.11.1998

«Знаки зодіаку»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з паперу (торцювання)

ЦЕНТУМ гурток «юні орнітологи», м. Мелітополь

Яриш Ксенія Володимирівна

21

Кочергіна Катерина

Спиця Христина

Павлова Діана

Власов Гліб

21.11.2000

24.04.2000

15.10.2000

02.03.2001

«Прибульці»

Декоративно-ужиткове мистецтво , вироби з паперу (кв.іллінг)

ЦЕНТУМ, гурток «Юні друзі природи», м. Мелітополь

Просвірина І.Г.

Бормотова В.В.

22

Максимова Анастасія Віталіївна

21.09.2003

«Міжпланетна екскурсія»

Декоративно-ужиткове мистецтво (природній матеріал)

ЗНЗ №1, 2-Б клас, м. Мелітополь

Пасьовин Наталія Айдеровна

23

Кравець Златоміра Олексіївна

22.05.2002

«Космічний простір»

Образотворче мистецтво, малюнок

ЗОШ №2, 3-Б клас, м. Мелітополь

Вінник Валентина Андріївна

24

Артеха Софія Олександрівна

07.05.2001

«Ти, найкрасивіша, плането Земля»

Образотворче мистецтво, живопис

ЗНЗ № 4, 4-А клас, м. Мелітополь

Золотова Ніна Олексанрівна

25

Анзіна Тетяна Миколаївна

28.11.1999

«міжгалактичний ровесник»

Образотворче мистецтво, живопис

ЗНЗ № 4, 5-Б клас, м. Мелітополь

Тихонова Ольга Олександрівна

26

Ткачук Єгор Андрійович

25.07.1999

«Мальовничий космос»

Образотворче мистецтво, живопис

Г №5, 6-А клас м. Мелітополь

Саєнко Лілія Миколаївна

27

Новікова Вікторія Євгеніївна

08.08.2000

«Місто майбутнього»

Образотворче мистецтво, живопис

Г № 19, 5-В клас, м. Мелітополь

Левенок Жанна Андріївна

28

Богданова Сабіна Арсенівна

01.02.1998

«Космос.New Year»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, 7-Г клас, м. Запоріжжя

Карпушева О.В.

29

Величко Тамара Андріївна

30.08.2002

«Народження нового життя»

Образотворче мистецтво

Запорізька гімназія № 2, 3-А клас

Луценко М.Ф.

30

Глянько Карина Сергіївна

27.08.1999

«Космічний простір»

Образотворче мистецтво

Запорізька гімназія №11, 6-В клас

Колєснікова Т.В.

31

Нікіфорова Катерина Сергіївна

25.03.1999

«Прибулець»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, 6-А клас, м. Запоріжжя

Мірошникова А.М.

32

Кузьменко Лілія Сергіївна

21.04.2001

«Краса космосу»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. № 76, 4-а клас, м. Запоріжжя

Дзядик Л.А.

33

Іса Лілонге Аманда

28.03.1998

«Зоряний Всесвіт»

Образотворче мистецтво

Запорізька гімназія №2, 7-А клас

Суслова Т.А.

34

Зайченко Ганна Сергіївна

26.11.1998

«Зустріч на орбіті з прибульцями»

Образотворче мистецтво

ЗОШ І-ІІІ ст. №3, 6-А клас, м. Запоріжжя

Мірошникова А.М.

35

Бабушко Ольга Станіславівна

06.11.2001

«Космос у майбутньому»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Запорізька гімназія №2, 3-А клас

Луценко М.Ф.

36

Сидоренко Богдан Максимович

05.08.2001

«Долетим до самого Солнца»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Запорізька гімназія №2, 3-В клас

Красюк А.М.

37

Кулікова Валерія

28.04.2001

«Полет в космос»

Літературна творчість

М. Запоріжжя

Куцова Людмила Адамівна

38

Кулікова Валерія

28.04.2001

«Марсіани»

Вироби з ниток

М. Запоріжжя

Куцова Людмила Адамівна

39

Тряпіцина Юлія Сергіївна

14.04.1999

Комета «Юліана»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Тернівська ЗОШ І-ІІІФ ст. 6 клас, м. Вільнянськ

Крюк Наталія Вікторівна

40

Хачова Вікторія Володимирівна

26.08.1998

«Сузір’я»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Привільненська ЗОШ

7 клас, м. Вільнянськ

Хачова О.В.

41

Вержанська Ірина Анатоліївна

2000

«Несподівана зустріч»

гуаш

М. Вільнянськ

Купцевич Н.І.

42

Корабльов Євген

Корабльова Катерина

Ахметов Андрій

Ясинецька Каріна

2000

1999

2001

2001

«Космос - 2012»

Моделювання із побутових матеріалів

ЦДЮТ м. Вільнянськ

Тріщук Іван Васильович

43

Діхтярь

Тетяна Валентинівна

30.06.2000

Прибульці з Юпітеру

Образотворче мистецтво, малюнок, орігамі

Вільноандріївська ЗОШ І-ІІ ст., Вільнянський р-н, с. Вільноандріївка, вул. Дніпровська 6, т. 96-33-6

Бойко Олена Вікторівна

44

Вовк Назар Юрійович

18.08.2003

«Прогулянка з Тузиком»

Декоративно-ужиткове мистецтво (Вироби з глини та пластиліну)

Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Бузова О.О.

45

Скиба Юлія Павлівна

2001

«На космічній дорозі»

Образотворче мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Денисова Катерина Дмитрівна

46

Лютіков Павло Сергійович

03.02.2000

«Політ на Марс»

Космічне мистецтво, літературна творчість

ЗОШ № 80, м. Запоріжжя 5-А клас

Безкибальна Н.М.

47

Шишацький Олександр Сергійович

30.03.2001

«Космічні брати»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 41, 4-А, м. Запоріжжя

Васильєва Н.Й.

48

Баженова Єва Кирилівна

22.06.2000

«Таємнича планета»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 41 5-А клас, м. Запоріжжя

Васильєва Н.Й.

49

Макагон Діана Сергіївна

03.09.2000

«Космічне скерцо»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 41, 4-А, м. Запоріжжя

Васильєва Н.Й.

50

Соколюк Наталя Дмитрівна

17.10.98

«Українці в космосі»

Космічне мистецтво

Юр’ївська БСЗШ, 11 клас, Приморський р-н

Головіна О.М.

51

Герченова Ірина Володимирівна

06.03.1998

«Моя мрія»

Образотворче мистецтво малюнок

Зеленівська ЗОШ І-ІІІ ст. природничо математичного напряму, 7 клас, Приморський р-н

Цонєва Галина Іванівна

52

Кара Юрій Юрійович

18.02.1998

«Наше майбутнє»

Образотворче мистецтво

Зеленівська ЗОШ І-ІІІ ст. природничо математичного напряму, 7 клас, Приморський р-н

Цонєва Галина Іванівна

53

Цвєткова Єлизавета Євгеніївна

12.04.1998

«Невідома планета»

образотворче мистецтво

НВК «Банівська ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» , Приморський р-н

Хамідуліна Ірина Володимирівна

54

Колективна робота

«Космічні фантазії»

Декоративно-ужиткове мистецтво (природні матеріали)

Радолівська ЗОШ І-ІІІ ст. 1-4 кл. , Приморський р-н

Артюхова Світлана Віталіївна

55

Гудкова Аліна віталіївна

05.09.2000

Космічне мистецтво

М. Приморськ ЗОШ № 2, 4-б клас

Іорганська світлана Юріївна

56

Шопов Кирило Миколайович

16.09.2004

«Космопузик»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Мануйлівська ЗОШ І-ІІІ ст. 1 клас Приморський район

Іотова Тетяна Андріївна

57

Кальмус Дар’я Олегівна

24.10.2000

«Космічний простір»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЗОШ №1 м. Приморськ, 4 Б клас

Бутенко Ольга Василівна

58

Смірнов Богдан Сергійович

31.05.2000

«Космічна база»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Приморська ДХШ

Середа О.В.

59

Парапанов Олег Олегович

04.02.2002

«Прогулянка в Космосі»

Образотворче мистецтво

Інзівська ЗОШ І-ІІІ ст., 3 клас, Приморський р-н

Чіпчева Лариса Георгіївна

60

Кот Юлія Віталіївна

17.10.2002

«Мрії на далекій планеті»

Образотворче мистецтво

Матвіївський ЗНВК «Всесвіт, 2-Б клас»

Окатова Ольга Миколаївна

61

Шара Тетяна

«Зоряне небо»

Декоративно-ужиткове мистецтво

2-ФР9 БМК м. Бердянськ

Гонтар Г.В.

62

Сімонова Єлизавета сергіївна

01.08.2002

«Космічні дослідники»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №11, 3-Б клас, м. Бердянськ

Шатіло О.В.

63

Щербаков Кирило

1998

«Відкриття нової планети»

Образотворче мистецтво

БСШ № 16, м. Бердянськ

Чиньонна Натяля Семенівна

64

Макаренко Маргарита

12 років

Вишивка

«Планета всміхається»

Комунарський районний Центр молоді та школярів, гурток «Калинка»

Ригоц Л.А.

65

Хмирова Яна

16.06.1998

«Сяйво далекої зірки»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Дивоцвіт»

Ковба Юлія Олександрівна

66

Кравченко Микита.В.

01.02.1999

«Друг з космічної планети»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Запоріжжя, гурток «Екодизайн»

Рукас Л.В.

67

Чеботарьов О.О.

18.12.1998

«Політ до Сонячних планет»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Запоріжжя, гурток «Екодизайн»

Рукас Л.В.

68

Затірка Ярослава Андріївна

28.04.2001

«Всесвіт»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Мирненський НВК, 4 клас, Гуляйпільський р-н

Онищук Валенктина Василівна

69

Махова Ксенія

1999

«Гість із майбутнього»

Виріб із солоного тіста

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Солоне тісто»

Гулак В.Г.

70

Масенко Ілона

9 років

«Веселі прибульці»

Виріб із солоного тіста

ЗОШ №6, м. Енергодар

Коваленко О.П.

71

Вороніца Ігор

2001

«Зоряне майбутнє»

Вишивка

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Орнамент»

Морозова В.С.

72

Петров Владислав

8 років

«Оборотна сторона Місяця»

Вироби із пластиліну

НВК «ДНЗ-ЗНЗ» №10 м. Енергодар

Карпуніна Л.В.

73

Григоренко Євген

9 років

«Космос»

Вироби із пластиліну

НВК «ДНЗ-ЗНЗ» №10 м. Енергодар

Карпуніна Л.В.

74

Маркова Юлія

8 років

«Планета котів»

Вироби із пластиліну

НВК «ДНЗ-ЗНЗ» №10 м. Енергодар

Карпуніна Л.В.

75

Тарасенко Марія

1998

«Фантастична планета»

Скульптура із бісером

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Колобова Л.В

76

Колпакова Олена

1998

«Мандрую у космос»

Об’ємна аплікація

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «М’яка іграшка»

Куц Н.В.

77

Карнаух Ганна

12 років

«Марсіанські куми»

Декоративно-ужиткове мистецтво

БДЮТ Заводського р-ну

«Забава»

Улитенко Наталія Анатоліївна

78

Лазутін Даніїл Дмитрович

16.12.2000

«Шлях космічними просторами»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з паперу)

КЗ КНТТУМ «Політ» ЗМР ЗО

Мокієнко Н.О.

79

Козлов Сергій Андрійович

01.05.98

«Космічні зайці»

Образотворче мистецтво

МПДЮТ, гурток

«Мрія», м. Запоріжжя

Головань Яна Володимирівна

80

Мельник Глорія

«Ілюзія»

Ізонитка

ЦДЮТ смт. Веселе, гурток «Ниткова графіка»

Микоць Лариса Кузьмівна

81

Романько Олена

«Каламбур зірок»

Ізонитка

ЦДЮТ смт. Веселе, гурток «Ниткова графіка»

Микоць Лариса Кузьмівна

82

Мельник Давид

«Зірка»

Ізонитка

ЦДЮТ смт. Веселе, гурток «Ниткова графіка»

Микоць Лариса Кузьмівна

83

Завгородній Герман Олександрович

11.07.2002

«Космічні історії»

Образотворче мистецтво

НВК «Барвінок», м. Запоріжжя, 2 клас

Кривега А.О.

84

Притула Ганна

15.12.1999

«Десь далеко в Космосі»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Буревісник» зразковий художній колектив «Джерело», гурток «Веселі олівці»

Циганок Олена Іванівна

95-50-22

85

Лінцова Єлизавета

10.05.2002

«Космічний прибулець»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Великобілозерівський р-н

86

Янковський Єгор

2001

«Космічне перехрестя»

Декоративно-ужиткове мистецтво

ЦДЮТ Ленінський р-н

Попова Л.Г.

87

Зайцева Христина

«Схід Сонця на супутнику Юпітера»

Чернігівський р-н

88

Лут Тетяна

12 років

«Незвичайні пригоди у Космосі»

Літературна творчість

Розівський районний будинок дитячої творчості

Голояд Людмила Петрівна

89

Кравченко Дар’я

10 років

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

М. Бердянськ

90

Помазан Ярослав Андрійович

07.11.2001

Вірш «Дивний сон»

Космічне мистецтво

Новополтавська ЗОШ, Чернігівський р-н

Чечет Наталія Володимирівна

91

Падалка Карина Віталіївна

01.07.99

«Дивний сон, космічні фантазії»

Літературна творчість

НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. ст.. - ДНЗ», Приморський р-н

Тігова Катерина Василівна

92

Гацький Дмитро Олександрович

02.07.2000

«Чарівне Дерево бажань»

проза

Богданівська загальноосвітня школа І-ІІ ст., Чернігівський р-н

Скригун О.А.

93

Павленко Ростислав

28.08.1999

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ №11, 5-А клас, м. Бердянськ

Деркач Ажела Олександрівна

94

Тисленко Маргарита

09.09.2000

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ №11, 5-В клас, м. Бердянськ

Горошко Оксана Анатоліївна

95

Гальченко Карина

2000

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ №3

5-Б, м. Бердянськ

Біберова С.Ф.

96

Бражко Ольга Іванівна

16.09.1999

«Космічна казка»

Літературна творчість

Балабинська гімназія «Престиж» 6-а клас, Запорізький р-н

Толматова Тамара миколаївна

223-331-32

97

Трофименко Єлизавета

7 клас

«Погляд з іншої планети»

Літературна творчість

Панфілівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Братішко Наталія Віталіївна

98

Тімченко Єлизавета Сергіївна

14.12.2000

«Космічні фантазії»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 1, 4-Б, м. Бердянськ

Тімченко Олена Іванівна

99

Габов Владислав Євгенійович

02.12.2000

«Космічні фантазії»

Літературна творчість

ЗОШ № 20, 4-А, м. Бердянськ

Крехальова О.М.

100

Дядіна Ганна Сергіївна

08.07.1999

«Космічні фантазії»

Образотворче мистецтво

ЗОШ № 1, 5-А, м. Бердянськ

Тунда Тетяна Анатоліївна

101

Попова Софія

07.05.2004

«Космічні мандри»

Літературна творчість

ЗОШ № 5, 1-Б клас, м. Бердянськ

Горобій Ірина Володимирівна

5-43-29

102

Деркач Софія

23.01.2002

«Привіт з Космосу»

Космічне мистецтво

Благовіщенська ЗОШ І-ІІІ ст.., смт. Куйбишеве

Ордюнова Л.В.

103

Броцька Дарина

23.07.1999

«Комета мчится между звезд»

«Космічне мистецтво»

Куйбишевська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.. «Інтелект»

Рябець Т.О.

104

Кошовий Тарас Максимович

03.09.2001

«Планета «Ентомологія»

Образотворче мистецтво

Кінськороздолівська ЗОШ І-ІІІ ст. Пологівський р-н

Смєнова Ганна Павлівна

105

Терещенко Віктор

2001

«И на Марсе будут яблони цвести»

Образотворче мистецтво

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Тарасова В.М.

106

Кудря Вікторія

10 років

«Космічна подорож»

живопис

БДЮТ м. Пологи

Тоцька Тетяна Володимирівна

107

Волков В’ячеслав Вікторович

23.07.2001

«Інопланетні створіння»

Космічне мистецтво (Літературна творчість)

Сторчівська ЗОШК, 5 клас

Запорізька обл.. Новомиколаївський р-н.

Татаренко Валентина Олександрівна

0663742357



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (5)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  2. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (6)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  3. Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  4. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних
  5. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (2)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних

Другие похожие документы..