Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Документ'
Таблица 6.1. Рейтинговая оценка инновационного потенциала Чувашской Республики (в соответствии с методикой рейтинговой оценки инвестиционной привлека...полностью>>
'Документ'
"Чим вищий статус університету, вузу, якісніше підготовка базових дисциплін, краще викладацький склад, тим більше затребувані його випускники в ...полностью>>
'Документ'
Гончарство – один із найдавніших видів народного ремесла. Гончарство несе в собі незбагненно цінну інформацію про етнографічні особливості побуту най...полностью>>
'Документ'
О современной семье много пишут и говорят. Как верно подметил Д.Сантаяна «Семья – один из шедевров природы». С этим трудно не согласиться. «Всё самое...полностью>>

Україна запорізька обласна державна адміністрація управління освіти І науки нака з

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Дипломом ІІ ступеня:

ПІБ учасника

Дата народження

Назва роботи

Назва номінації, в якій представлена робота

Навчальний заклад, клас

ПІБ керівника

1

Сергєєв Нікіта Юрійович

29.06.2003

«Ти – мій друг, і я – твій друг»

Декоративно-ужиткове мистецтво (аплікація тканини)

Нововасилівський НВК «Гармонія» Приазовського р-ну Запорізької області, 2 клас

Лісниченко Ольга Миколаївна

2

Коробков Владислав Володимирович

2001

«Повернення з космічної прогулянки»

Комп’ютерна графіка

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Лукашева А.О.

3

Терещенко Анна

Котляров Євген

Таран Софія

7 років

6 років

6 років

«Подорож до Космосу»

Декоративно-ужиткове мистецтво: аплікація

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, гурток «ПТМ»

Журибіда І.В.

4

Лебідь Катерина Сергіївна

08.03.2000

«Тайна планет»

Декоративно-ужиткове мистецтво(бісер)

Молочанська СШ №1 І-ІІІ ст. 5-А клас

Бараннік К.М.

5

Шишкін Богдан Ярославович

23.04.1999

«Космічна станція»

ДУМ (вироби з паперу)

Молочанська СШ № 1 І-ІІІ ст. 6-А клас

Плющаков С.І.

6

Колективна робота учнів 2-6 класів

7-11 років

«Намалюю я ракету і на сонячну планету у фантазіях своїх полечу скоріш за всіх. В подорож візьму з собою кращих друзів, весь свій клас – зустрічайте друзі нас!»

Космічне мистецтво (Декоративно-ужиткове мистецтво)

Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. (гурток екодизайн), Мелітопольський р-н

Биша Галина Миколаївна

7

Мороз Олександр Олександрович

10 років

«Космічний пірат»

Космічне мистецтво (Декоративно-ужиткове мистецтво)

Відродженська ЗШ І-ІІІ ст., 5 клас, м. Мелітополь

Кухар Олександра Данилівна

8

Борзов Олег Олександрович

27.09.2000

«Танок Всесвіту»

Декоративно-ужиткове мистецтво

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Борзова Олена Олександрівна

9

Кисіль Олена Юріївна

14.06.1999

«Редблек»

Декоративно-ужиткове мистецтво, пап’є-маше

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Глушкова Вікторія Юріївна

10

Котвицька Вікторія Олександрівна

31.08.1999

«Ф’юджи»

Декоративно-ужиткове мистецтво, пап’є-маше

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну

М. Мелітополь

Глушкова Вікторія Юріївна

11

Адоньєва Марія Євгенівна

09.05.2001

«Жувблонд»

Декоративно-ужиткове мистецтво, м’яка іграшка

Палац дитячої та юнацької творчості ім. Д. Водвуденко, студія технічного моделювання та креативного дизайну, м. Мелітополь

Болбат Юлія Вікторівна

12

Деменчук Єва Русланівна

13.09.2001

«Пан Коцький»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з бісеру

СЮТ м. Мелітополь, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Валуйська Олена Віталіївна

13

Пройчєв Станіслав Михайлович

09.10.2001

«Північна зірка»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з бісеру

СЮТ м. Мелітополь, гурток декоративно - прикладної творчості

Пройчева Олена Віталіївна

14

Хахаєва Маргарита Едуардівна

05.06.2001

«Космічне різнобарв’я»

Декоративно-ужиткове мистецтво, вироби з пластиліну

ЗОШ № 17, 4-А клас, м. Мелітополь

Ревякіна Ірина В’ячеславівна

15

Чижик Юлія Костянтинівна

03.03.1999

«Космічний рейнджер»

Образотворче мистецтво

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія образотворчого мистецтва, м. Мелітополь

Карайлієва Тетяна Вікторівна

16

Михайленко Дарина Денисівна

29.05.1999

«Космічний історик»

Образотворче мистецтво, живопис

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія образотворчого мистецтва, м. Мелітополь

Карайлієва Тетяна Вікторівна

17

Міщенко Олег Ігоревич

18.04.1998

«Я потрапив на чудову планету»

Образотворче мистецтво, живопис

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія образотворчого мистецтва, м. Мелітополь

Карайлієва Тетяна Вікторівна

18

Гаркуша Валерія Сергіївна

03.10.1998

«Планета НОСО - Лунатиків»

Образотворче мистецтво, колаж

Палац дитячої та юнацької творчості ім.. Д. Водвуденко, студія дизайну, м. Мелітополь

Карайлієва Наталя Євгенівна

19

Удинський Микита Сергійович

21.03.2003

«Правила космічного руху»

Образотворче мистецтво, аплікація

ЗНЗ № 8, 2-А клас, м. Мелітополь

Бондаренко Ірина Валентинівна

20

Маслов Станіслав В’ячеславович

15.08.2000

«Є життя на інших планетах»

Образотворче мистецтво, комп’ютерна графіка

ЗНЗ № 14, 5 клас, м. Мелітополь

Прядка Любов Василівна

21

Чистякова Олена Олегівна

15.07.2000

«Подорож у космічному світі»

Образотворче мистецтво, живопис

Г № 19, 5-В клас, м. Мелітополь

Левенок Жанна Андріївна

22

Стожок Яків Олегович

03.03.1998

«Земля в ілюмінаторі»

Образотворче мистецтво, живопис

Г№ 20, 7-А клас, м. Мелітополь

Андріяшко Володимир Миколайович

23

Стовба Ірина Валеріївна

24.07.1999

«Зоряна планета»

образотворче мистецтво, живопис

СШ № 23, 6 клас, м. Мелітополь

Кацило Наталя Вікторівна

24

Янель Юлія Володимирівна

13.07.1998

«Перші космонавти»

Образотворче мистецтво, малюнок

СШ № 24, 7-А клас, м. Мелітополь

Миронова Віталіна Сергіївна

25

Малютін Владислав Сергійович

18.02.1998

«Дослідження планети»

Образотворче мистецтво, малюнок

СШ № 24, 7-А клас, м. Мелітополь

Миронова Віталіна Сергіївна

26

Жуков Олександр Дмитрович

11.07.1999

«Вперед до зірок»

Образотворче мистецтво

Запорізький Академічний ліцей, 6-А клас

Хлонь Т.С.

27

Ісаєв Ілля Русланович

«Космічний простір»

Купріянівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вільнянський р-н

Ісаєва Т.М.

28

Лиходід Анастасія Анатоліївна

09.11.1998

Одни ли мы во всей вселенной

Історія та філософія

ЗЗШ № 15, 6а

Новікова М.М.

29

Скрипник Аліна Миколаївна

2000

«Прибулець

«Космічне мистецтво»

Великобілозерівський БДЮТ

Онищенко Н.М.

30

Скрипник Єлизавета Сергіївна

2001

«Галактична зустріч»

«Космічне мистецтво»

Великобілозерівський БДЮТ

Онищенко Н.М.

31

Колективна робота

«Міфи та легенди астрономії»

Космічна філософія

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІ ст. №6

Шевченко Сергій Анатолійович

32

Яремчик Олександр

2003

«Космічні прибульці»

Образотворче мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Волкова Ірина Володимирівна

33

Голий Юрій Володимирович

2000

«Мій політ у космос»

Образотворче мистецтво

Великобілозерівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Денисова Катерина Дмитрівна

34

Зінченко максим Миколайович

3 клас

Вірш «Пригода»

Літературна творчість

Гюнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Великобілозерівський р-н

Батрак Катерина Василівна

35

Заліська Яна Сергіївна

03.05.2000

«Космічна рибалка»

Космічне мистецтво

ЦДЮТ Шевченківського р-ну м. Запоріжжя

Суханова Оксана Анатоліївна

36

Чабаненко Лариса Володимирівна

27.07.1998

«Таємниці Всесвіту»

Літературна творчість, вірші

Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», 7 клас

Парамонова Н.В.

37

Воцко Вікторія Сергіївна

1999

«Всесвіт очима дитини»

Декоративно-ужиткове мистецтво (аплікація з соломки)

КДЮТ «Зоряний», м. Бердянськ

Шерстюк Марина Леонідівна

38

Юдіна Дар’я

1998

«Планета драконів»

Образотворче мистецтво

ЗОШ №2, 7-А клас, м. Бердянськ

Кіпершлак Р.Б.

39

Власова Сєда Сергіївна

02.03.1998

«Інопланетянка»

Образотворче мистецтво

Комунарський районний центр молоді та школярів МАУБ школа дизайну м. Запоріжжя вул. Ситова 17/а

Зимокос Марія Олександрівна

40

Юдін Андрій

13.11.1999

«Приземлення на місяці»

ДУМ

Комунарський районний центр молоді та школярів філія «Радуга» зразковий художній колектив «Фенікс»

Клокова Тетяна Іванівна

41

Котенко Артем

10 років

«Зоряна прогулянка Великої Ведмедиці»

Нестерянська СРЗОШ І-ІІІ ст. м. Оріхів

42

Зайченко Михайло.О.

06.09.02

«Макет космічного корабля «Комета»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Запоріжжя, гурток Астрономії

Гаськова С.А.

43

Зайченко Михайло.О.

06.09.02

Гра космічної тематики «Запусти супутник Землі»

Декоративно-ужиткове мистецтво

СЮТ м. Запоріжжя, гурток Астрономії

Гаськова С.А.

44

Переверзева Катерина

2002

«Народження нової зірки»

Образотворче мистецтво (живопис)

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Барвінок»

Філіппович О.В.

45

Хаврошина Катерина

27.08.2000

«Лунатик завітав у гості»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з паперу)

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Сувенір»

Тимошенко В.М.

46

Блях Катерина

2000

«Годинник сузірь»

Вишивка

ЦДЮТ м. Енергодар, гурток «Орнамент»

Морозова В.С.

47

Ліхторович Тетяна

1999

«Зірки і галактики»

Фітодизайн

ЗОШ №4, м. Енергодар, гурток «Фітодизайн»

Шаповалова Г.О.

48

Забродін Олег Ігоревич

Моргун Віка Володимирівна

Усачова Дарина Сергіївна

Микитенко Марина Ігорівна

23.08.2001

10.10.2001

01.08.2001

22.09.2000

«Жива Земля»

Декоративно-ужиткове мистецтво (вироби з ниток)

КЗ КНТТУМ «Політ» ЗМР ЗО

Янько С.В.

Лічкус А. Т.

49

Костіна Іра, Ткаченко Марія

«Караван планет»

Плетіння гачком та спицями

ЦДЮТ смт. Веселе, гурток «Берегиня»

Ткаченко Людмила Вікторівна

50

Лукьянець Марія

22.08.2003

«Планети у космосі»

Образотворче мистецтво

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані » ЗОР

Матвієнко К.І.

51

Шевченко Вікторія

Молодша вікова категорія

«Казкова прогулянка інопланетян»

М. Мелітополь

52

Татарін Володимир

«Подорож на Марс»

Чернігівський р-н

53

Ратєєва Анастасія

«Космічна сімейка»

Кам’янсько-Дніпровський р-н

54

Ковалько Володимир

1998

Сценарій свята «Піонери Всесвіту»

Літературна творчість

ЦДЮТ м. Токмак, гурток «Авіамодельний»

Савченко Л.Т.

55

Сокирко Марина Вадимівна

18.03.1998

Сценарій гри «Екіпаж на старт»

Космічне мистецтво

Новополтавська ЗОШ, Чернігівський р-н

Вул. Фрунзе, б. 79, с. Зоря, Чернігівський р-н

56

Крижко Оксана Андріївна

9 років

Репортаж «Космічні фантазії»

Космічне мистецтво

Чернігівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Надія»

57

Рибальченко Ганна

31.08.1999

«Казка про космічні сузір’я»

Літературна творчість

ЗОШ № 5, 5-Б

Клас, м. Бердянськ

Кокра Тетяна Володимирівна

5-79-14

58

Дорожкіна Євгенія Олександрівна

04.08.2000

«Космічна подорож»

Літературна творчість

Пологівська СРШ І-ІІІ ст №2

Штандюк С.І.

59

Духаніна Маргарита Михайлівна

Кириченко Іван Павлович

08.11.2000

21.07.2001

Сценарій «Космічний КВК»

Літературна творчість

Клуб юних моряків «Екватор» з флотилією, гурток «Юнга»

Дємєхіна Олена Іванівна

60

Кудряшова Марина Володимирівна

23.10.1998

«Перед нами таємниці розкриваютьс, відкриваються далекії світи»

Літературна творчість

Гуляйпільська ЗОШ №1

Сіріньок Тетяна володимирівна

61

Ястребова Карина

5-Б клас

«Як Місяць із Сонцем посварились»

Літературна творчість

ЕБГ «Гармонія» м. Енергодар

Осипчук М.Г.

62

Скирда Юлія

7 Б клас

Образотворче мистецтво

Гімназія № 50 Ленінський р-н

Сердюк В.В.

63

Рижова Ольга

7 Б клас

Образотворче мистецтво

Гімназія № 50 Ленінський р-н

Сердюк В.В.

64

Марченко Рената Олександрівна

01.05.1998

«Парад планет»

Образотворче мистецтво

Пологівська СРШ І-ст №2

Юрченко Ірина Михайлівна

65

Шкуренко Катерина

2003

«Іншопланетянка»

Декоративно-ужиткове мистецтво

КЗ ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР

Тюкова Л.М.



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (5)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  2. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (6)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  3. Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій,
  4. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (1)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних
  5. Міністерство освіти І науки україни, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги (2)

    Документ
    Просимо оргкомітети з проведення зазначених заходів підготувати у місячний строк після їх проведення (звіт за формою, програму, рішення конференції, збірник доповідей) та надіслати їх до Державної наукової установи «Інститут інноваційних

Другие похожие документы..