Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Книга'
Книга, которую вы держите в руках, поможет вам открыть для себя много нового, интересного и полезного, в том числе и некоторые секреты манипулирования...полностью>>
'Документ'
Работа выполнена в федеральном государственном бюджетном образовательном учреждении высшего профессионального образования Санкт-Петербургском государ...полностью>>
'Документ'
20 лет назад (1990) вступила в силу Конвенция по правам ребенка, принятая 44-й сессией Генеральной Ассамблеи ООН 20 ноября 1989 г. Подписана 26 январ...полностью>>
'Документ'
Авторская песня, ставшая одним из магистральных направлений поэтической культуры второй половины ХХ столетия, явилась актом глубокого, свободного от ...полностью>>

Курс курс курс Координатор від факультету та його заступники Перелік спеціальностей, що пропонуються на факультеті

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Кафедра економічної географії та екологічного менеджменту

Руденко Валерій Петрович

Завідувач кафедри

професор

584854

Бурка Володимир Йосипович

доцент

584854

Бурка Йосип Андрійович

доцент

584854

Брижак Петро Михайлович

викладач

584854

Вацеба Володимир Ярославович

доцент

584854

Гостюк Михайло Троянович

доцент

584854

Грицку Вероніка Степанівна

доцент

584854

Григор’єва Галина Володимирівна

аспірант

584854

Данілова Ольга Миколаївна

доцент

584854

Кібич Ірина Володимирівна

доцент

584854

Константинова Любов Григорівна

с.н.с.

584854

Лапушняк Мирослава Дмитрівна

методист

584854

Мельник Антон Анатолійович

асистент

584854

Наконечний Костянтин Петрович

к.геогр.н., асистент

584854

Настюк Микола Григорович

асистент

584854

Рибчук Євген Октавіанович

м.н.с.

584854

Олексійчук Тетяна Володимирівна

асистент

584854

Паламарюк Марія Юріївна

асистент

584854

Соловей Тетяна Василівна

доцент

584854

Худіковська Валентина Анатоліївна

асистент

584854

Чубрей Олександра Степанівна

доцент

584854

Цепенда Михайло Володимирович

доцент

584854

Цепенда Микола Михайлович

аспірант

584854

Шелест Оксана Богданівна

зав. лабораторією

584854

Ячнюк Марина Олександрівна

аспірант

584854

Баран Лівія Вікторівна

лаборант

584854

Лабораторія оцінки природно-ресурсного потенціалу

Бучко Нестор Дмитрович

фахівець

584854

Міжкафедральна навчальна лабораторія

Руснак Наталія Сергіївна

старший лаборант

584854

Яворський Ярослав Мар’янович

м.н.с.

584854

Комп’ютерний клас

Худіковська Валентина Анатоліївна

лаборант

584854

Кафедра фізичної географії та раціонального природокористування

Круль Володимир Петрович

Завідувач кафедри

професор

584853

Гуцуляк Василь Миколайович

професор

584853

Дутчак Микола Васильович

доцент

584853

Дячук Аліна Іванівна

фахівець ІІ категорії

584853

Киналь Ольга Володимирівна

доцент

584853

Кирилюк Сергій Миколайович

к.геогр.н., асистент

584853

Косарєва Олеся Миколаївна

асистент

584853

Проскурняк Мирослав Михайлович

доцент

584853

Рідуш Богдан Тарасович

доцент

584853

Танасюк Михайло Васильович

аспірант

584853

Ходан Галина Дмитрівна

аспірант

584853

Холявчук Дарія Іванівна

аспірант

584853

Чернега Петро Іванович

доцент

584853

Чобан Алла Федорівна

зав.лаб.

584853

Ковальчук Ірина Петрівна

фахівець ІІ категорії

584853

Грунтово-геохімічна лабораторія

Михайленко Лариса Олександрівна

лаборант

584852

Геолого-географічний музей

Вілянська Ольга Миколаївна

завідувач музеєм

520020

Цапок Ірина Леонідівна

лаборант

520020

Кафедра соціальної географії та рекреаційного природокористування

Кілінська Клавдія Йосипівна

Завідувач кафедри

д.геогр.н., доцент

524129

Аніпко Наталія Петрівна

доцент

524129

Андрусяк Наталія Степанівна

к.б.н., асистент

524129

Каланча Степан Дмитрович

асистент

524129

Коновалова Надія Іллівна

доцент

524129

Павлюк Світлана Миколаївна

асистент

524129

Скутар Тетяна Дмитрівна

аспірант

524129

Лісовська Алла Григорівна

асистент

524129

Гриб’юк Світлана Іллівна

ст.лаборант

524129

Присакар Світлана Іванівна

лаборант

524129

Костащук Володимир Іванович

асистент

524129

Навчально-наукова геофізична обсерваторія

Ніколаєв Андрій Миколайович

Директор

584716

Сергєєва Тетяна Миколаївна

завідувач

584716

Веренич Світлана Василівна

провідний фахівець

584716

Попович Володимир Васильович

старший лаборант

584716

Кравченко Віктор В’ячеславович

лаборант

584716

Кисилиця Ілля Валерійович

фахівець

584716

Список викладачів з інших факультетів, що читають дисципліни на географічному факультету факультеті

I курс

Дзісь Руслана Петрівна (філологічний факультет)

Петричук Петро Анатолійович (педагогічний факультет)

Давидович Віктор Олександрович (фізичний факультет)

Горбатюк Олег Васильович (філологічний факультет)

Фратавчан Тоня Михайлівна (факультет комп’ютерних наук)

Дутчак Микола Васильвич (географічний факультет)

Білокриницький Сергій Миколайович(географічний факультет )

Кострюков Федір Миколайович (географічний факультет)

Ботушанський Олег Васильович (історичний факультет)

Собчук Одександр Васильвич (математичний факультет)

Москалик Галина Григорівна (біологічний факультет)

Бортник Світлана Борисівна (факультет іноземних мов)

ІІ курс

Петричук Петро Анатолійович (педагогічний факультет)

Собчук Одександр Васильвич (математичний факультет)

Білокриницький Сергій Миколайович (географічний факультет )

Сухий Петро Олексійович (географічний факультет)

Любківська Людмила Валеріївна (географічний факультет)

Греков Сергій Анатолійович (географічний факультет)

Нікорич Володимир Андрійович (біологічний факультет)

Турко Ольга Василівна (філософсько-теологічний факультет)

Цвик Тетяна Іванівна (біологічний факультет)

Бунчук О.В. (юридичний факультет)

Сайфуліна Ю.В. (юридичний факультет)

Заячук мирослав Дмитрович (географічний факультет)

Черлінка Василь Романович (біологічний факультет)

Бортник Світлана Борисівна (факультет іноземних мов)

III курс

Петричук Петро Анатолійович (педагогічний факультет)

Белінськи Перто Іванович (економічний факультет)

Печенюк Олег Олександрович (географічний факультет)

Дарчук Костянтин Вікторович (географічний факультет)

Ковбас Іван Васильвич (географічний факультет)

Крупела Леонтій Миколайович (географічний факультет)

Настюк Микола Григорович (географічний факультет)

Федоруца Олександр Миколайович (географічний факультет)

Ранський Микола Петрович (географічний факультет)

Польчина Світлана Михайлівна (біологічний факультет)

Беспалько Руслан Іванович (біологічний факультет)

Проскурняк Ольга Петрівна (педагогічний факультет)

Кузьмук Петро Федорович (біологічний факультет)

Костащук Іван Іванович (географічний факультет)

Бортник Світлана Борисівна (факультет іноземних мов)

IV курс

Воробець Георгій Іванович (факультет комп’ютерних наук)

Кузьмук Петро Федорович (біологічний факультет)

Чубрей Олеся Степанівна (географічний факультет)

Костащук Іван Іванович (географічний факультет)

Печенюк Олег Олександрович (географічний факультет)

Скрипник Ярослав Петрович (географічний факультет)

Ранський Микола Петрович (географічний факультет)

Федоруца Олександр Миколайович (географічний факультет)

Білокриницький Сергій Миколайович (географічний факультет )

Смага Іван Степанович (біологічний факультет)

Беспалько Руслан Іванович (біологічний факультет)

Молочко Павло Олександрович (факультет історії, політології та між. відносин)

Греков Сергій Анатолійович (географічний факультет)

V курс

Костащук Іван Іванович (географічний факультет)

Березка Ігор Степанович (географічний факультет)

Скрипник Ярослав Петрович (географічний факультет)

Курко Ярослав Степанович (юридичний факультет)

Греков Сергій Анатолійович (географічний факультет)

Дмитрук Юрій Михайлович (біологічний факультет)

Щербань Віктор Андрійович (юридичний факультет)

Кузьмук Петро Федорович (біологічний факультет)

Бортник Світлана Борисівна (факультет іноземних мов)

V курс магістри

Білокриницький Сергій Миколайович (географічний факультет )

Сухий Петро Олексійович (географічний факультет )

Скрипник Ярослав Петрович (географічний факультет)

Щербань Віктор Андрійович (юридичний факультет)

Іванчук Марія Геогргіївна (педагогічний факультет)

Греков Сергій Анатолійович (географічний факультет)

Дмитрук Юрій Михайлович (біологічний факультет)

Курко Ярослав Степанович (юридичний факультет)

Черлінка Василь Романович (біологічний факультет)

Кузьмук Петро Федорович (біологічний факультет)

Бортник Світлана Борисівна (факультет іноземних мов)

Координатор від факультету та його заступники

Координатор

кандидат географічних наук, доцент Цепенда Михайло Володимирович

Адреса: 58012, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2

Телефон: (0372) 58-48-62;

Години прийому: понеділок – з 10.00 до 18.00 год

середа – з 14.00 до 16.00 год

четвер – з 8.00 до 14.00 год

п’ятниця – грудень (з 8.00 до 18.00 год)

Заступники

кандидат історичних наук, доцент Чубрей Олександра Степанівна

Адреса: м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2

Телефон: (0372) 58-48-54;

кандидат географічних наук, доцент Аніпко Наталія Петрівна

Адреса: м. Чернівці, вул. Худякова, 1

Телефон: (0372) 52-41-29

Перелік напрямків, що пропонуються на факультеті

Напрям „Географія”

  • ступінь бакалавра - 4 роки;

  • ступінь спеціаліста -1 рік;

  • ступінь магістра - 1 рік.

Напрям „Менеджмент”

  • ступінь бакалавра - 4 роки;

  • ступінь спеціаліста -1 рік;

  • ступінь магістра - 1 рік.

Напрям „Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”

  • ступінь бакалавра - 4 роки;

  • ступінь спеціаліста -1 рік;

  • ступінь магістра - 1 рік.

Напрям „Гідротехніка (водні ресурси)”

  • ступінь бакалавра - 4 роки;

  • ступінь спеціаліста -1 рік.

Напрям „Геодезія, картографія та землеустрій”

  • ступінь бакалавра - 4 роки;

  • ступінь спеціаліста -1 рік;

  • ступінь магістра - 1 рік.

Напрям „Туризм”

  • ступінь бакалавра - 4 роки;

  • ступінь спеціаліста -1 рік;

  • ступінь магістра - 1 рік.

Спеціальність „Економічна і соціальна географія”

  • ступінь спеціаліста -1 рік;

  • ступінь магістра - 1 рік.



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Міністерство освіти І науки україни чернівецький національний університет імені юрія федьковича географічний факультет (4)

    Документ
    картографії та геоінформатики Список викладачів з інших факультетів, що читають дисципліни на географічному факультеті I курс ІІ курс ІІІ курс IV курс V курс Координатор від факультету та його заступники Перелік спеціальностей, що
  2. Міністерство освіти І науки україни чернівецький національний університет імені юрія федьковича географічний факультет (2)

    Документ
    картографії та геоінформатики Список викладачів з інших факультетів, що читають дисципліни на географічному факультеті I курс ІІ курс ІІІ курс IV курс V курс Координатор від факультету та його заступники Перелік спеціальностей, що
  3. Міністерство освіти І науки україни чернівецький національний університет імені юрія федьковича географічний факультет (1)

    Документ
    Дана спеціальність створювалася з метою підготовки висококваліфікованих кадрів у сфері управління природоохоронною діяльністю, туристичною індустрією, готельним господарством, зокрема: керівників підприємств, установ та організацій
  4. European Credit Transfer System (5)

    Документ
    що пропонуються на факультеті Умови для навчання Основні методи навчання, способи оцінювання, що використовуються на факультеті СТУПЕНЕВА СТРУКТУРА Напрям „Гідротехніка (водні ресурси) ДИСЦИПЛІНИ Гуманітарні та соціально-економічні
  5. Міністерство освіти І науки україни чернівецький національний університет імені юрія федьковича географічний факультет european Credit Transfer System

    Документ
    що читають дисципліни на географічному факультеті I курс II курс III курс IV курс V курс Координатор від факультету та його заступники Перелік напрямків, що пропонуються на факультеті Умови для навчання Основні методи навчання і викладання,

Другие похожие документы..