Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Памятка'
…А ведь по всеобщему признанию, нигде в мире больше не найти напитка, который хотя бы отдаленно напоминал неповторимый вкус свежего чешского пива. Зо...полностью>>
'Реферат'
Арбат! Как бесконечно много говорит это слово москвичу! Для него это название не только одной из самых московских улиц, по и густо примыкающих к нему...полностью>>
'Документ'
Защита семейных прав; 15. Понятие и история брака; 1 . Условия заключения брака и обстоятельства, препятствующие вступлению брака; 17....полностью>>
'Методические рекомендации'
знание семантической системы современного русского литературного языка, элементарную осведомленность в происхождении слов и понимание закономерностей...полностью>>

Творчості учнівської молоді (2)

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ

ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

НАКАЗ № 3-М

від «04» лютого 2011 року м. Ужгород

Про підсумки обласної виставки-

конкурсу декоративно-ужиткового

і образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

На виконання наказів управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 30.12.2009 року №952 «Про проведення обласних масових заходів з технічної творчості та роботи Малої академії наук серед учнівської молоді на 2010 рік», від 06.12.2010 року №927 «Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та Умов проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» від 05.10.2010 року, в м. Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 15 грудня 2010 року - 01 лютого 2011 року була проведена обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На виставку-конкурс надійшло 698 робіт із 142 закладів районів та міст області, а саме: Берегівського району (РОКЦНМ, РБДТ, Варієвської, Мужієвської ЗОШ), м.Берегова (МБШ, гімназії), Великоберезнянського району (РЦПРДЮ, Лютянської, Ставненської, ЗОШ), Виноградівського району (РЦПРД, Великопаладської, Вербовецької, Виноградівської ЗОШ №1, 2, 8, гімназії, Вілоцької, Королівської ЗОШ №1, Новосільської, Олешницької, Оноцької, Сасівської, Холмовецької, Широківської ЗОШ), Воловецького району (РЦПРДТ, Біласовицької, Верб’язької, Воловецької, Гукливської, Жденіївської, Н.Ворітської школи-інтернату, Підполозянської, Скотарської ЗОШ), Іршавського району (РСЮТ, РБДТ, Білківської, Броньківської, Довжанської, Дубрівської, Імстичівської, Приборжавської, Чорнопотіцької ЗОШ), Міжгірського району (РБДТ, СЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.Волошина), Мукачівського району (РЦДЮТ, Великолучківської, Завидівської, Лалівської, Обавської, Ракошинської, Станівської, Червенівської, Чомонинської ЗОШ), м.Мукачева (СЮТ, БШ, Мукачівської гімназії, школи-інтернату, ЗОШ №1, 7, 8, 11, 13), Перечинського району (РБДТ, Дубриницької, Т.-Пасіцької, Перечинської, Перечинської гімназії, Порошківської, Раківської, Т.Реметівської, Сімерської, Турицької ЗОШ), Рахівського району (РЦНТТ, РБДЮТ), Свалявського району

(РБШ, Свалявської гімназії, Голубинської, Дусинської, Керецьківської, Неліпинської, Росошанської, Тибавської ЗОШ), Тячівського району (РЦДЮТ, Бедевлянської, Буштинської гімназії-інтернату, Великоугольської, Вонігівської, Ганичівської, Грушівської, Дубівської, Калинівської, Кривської, Кричівської, Лопухівської, Новоселицької, Округлянської, Тарасівської, Тереблянської, Тернівської, Тисалівської, Тячівської ЗОШ №1 ім.В.Гренджі-Донського, №3 ім.Ш.Голлоші), Ужгородського району (РЦДТ, Кам’яницької, Лінцівської, Пацканівської, Руськокомарівської, Худлівської ЗОШ), м.Ужгорода (ЗОЦНТТУМ, ПАДІЮН), Хустського району (РЦНТТУМ, ЦПР, Боронявської, Вишківської, Данилівської, Заломської, Золотарівської, Ізянської, Кічерельської, Кошелівської, Крайниківської, Липчанської, Нанківської, Н.Бистрівської, Л.Полянської, Ракошської, Рокосівської, Н.Селищенської, Сокирницької, Стеблівської, Яблунівської ЗОШ), м.Хуста (МЦНТТУМ, гімназії-інтернату, ЗОШ №1, 2, 3, 4, 5, 6).

Роботи були представлені з таких видів мистецтва:

  1. Декоративно-ужиткове мистецтво:

    • художнє різьблення по дереву;

    • гончарство та художня кераміка;

    • вироби з пластиліну;

    • художнє плетіння, ткацтво;

    • колаж;

    • в’язання спицями, гачком;

    • витинання;

    • художня вишивка;

    • вишивка стрічкою;

    • народна лялька;

    • м’яка іграшка;

    • писанкарство;

    • вироби з тіста;

    • декоративний розпис, народний живопис;

    • бісероплетіння;

    • аплікація бісером;

    • паперова пластика та оригамі;

    • аплікація з паперу;

    • ізонитка;

    • лозоплетіння;

    • вироби з соломки;

    • вироби з шкіри;

    • вироби з природних матеріалів.

  2. Образотворче мистецтво:

    • графіка;

    • живопис;

    • скульптура;

    • батик.

На підставі протоколу рішення журі обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити призами та дипломами І ступеня Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді переможців обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (І місце) (додаток №1).

2. Нагородити дипломами відповідних ступенів Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді учасників обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», які зайняли ІІ-і та ІІІ-і місця (додаток №1).

3. Затвердити таблицю результатів обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (додаток №2).

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор В.Ю.Зомбор

Левляс Т.В.

66-81-28

Додаток №1

до наказу ЗОЦНТТУМ

від 04.02.2011 р.№ 3-М

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор В.Ю. Зомбор

_________________________

Список переможців

обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО

Молодша вікова категорія

(6-10 років)

ХУДОЖНЄ РІЗЬБЛЕННЯ ПО ДЕРЕВУ

Диплом І ступеня

1.

Демеш Мартин

- вихованець гуртка початкового технічного моделювання Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «На ярмарок», керівник Теслевич М.В.;

ГОНЧАРСТВО ТА ХУДОЖНЯ КЕРАМІКА

Диплом І ступеня

1.

Мінець Дар’я

- вихованка гуртка «Кераміка» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Несе Галя воду», керівник Орос Н.М.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Петришинець Крістіна

- вихованка гуртка «Умілі руки» Іршавської районної станції юних техніків, за роботу «Закарпатська мадонна», керівник Батрин Л.І.;

2.

Молнар Ніка, Твердоступ Настя

- вихованки гуртка «Художня кераміка» Берегівського міського Будинку школяра, за роботу «Котяча родина», керівник Бекені Г.І.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Біровчак Ніколетта

- вихованка гуртка «Кераміка» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Казки рідного краю «Дівчинка» керівник Ковтун О.М.;

2.

Мураль Крістіна

- вихованка гуртка «Кераміка» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Казки рідного краю «Хлопчик» керівник Ковтун О.М.;

3.

Колектив

- вихованців гуртка «Творча майстерня» Перечинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Панно «Квіти», керівник Майор Т.І.;

ВИРОБИ З ПЛАСТИЛИНУ

Диплом І ступеня

1.

Плиска Галина

- вихованка гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Колобок», керівник Олексюк Т.Г.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Магула Наталія

- учениця 4 класу Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Барви осені», керівник Магей О.В.;

2.

Немеш Олександр

- учень 2 класу Хустської СЗОШ І-ІІІ ст. №6, за роботу «Герб м. Хуста», керівник Чаусова О.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Булина Аліна

- учениця 5 класу Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району, за роботу «Хай Вас Бог оберігає», керівник Булина В.М.;

ХУДОЖНЄ ПЛЕТІННЯ, ТКАЦТВО

Диплом ІІ ступеня

1.

Жидик Юлія

- вихованка гуртка «Макраме» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Віночок», керівник Макай М.П.;

2.

Повпа Ольга

- вихованка гуртка «Художнє плетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Дитяча сумка», керівник Томишин Ю.М.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Лабош Вікторія

- вихованка гуртка «Художнє плетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Хлібниця», керівник Томишин Ю.М.;

2.

Бонтлаб Яна

- вихованка гуртка «Художнє плетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Салатниця», керівник Томишин Ю.М.;

КОЛАЖ

Диплом І ступеня

1.

Огняник Лариса

- вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Іршавської районної станції юних техніків, за роботу

«Осіння композиція», керівник Ловга Л.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Слісенко Люба

- вихованка гуртка «Умілі руки» Іршавської районної станції юних техніків, за роботу «Квіти нашої країни», керівник Батрин Л.І.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Тар Ніколетта

- вихованка гуртка «Чарівний клубок» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Метелик», керівник Вульпе С.П.;

В’ЯЗАННЯ СПИЦЯМИ, ГАЧКОМ

Диплом І ступеня

1.

Мельник Ганна

- вихованка гуртка «Рукоділля» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Виноградні грона», керівник Зеленяк Г.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Гайош Анастасія

- вихованка гуртка «В’язання гачком та народної вишивки» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Бабціна наука», керівник Ільченко О.М.;

2.

Павлишинець Маріанна

- учениця 5 класу Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Квіткова мережка», керівник Гобан Г.І.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Мерв’як Катерина

- вихованка гуртка «В’язання гачком та народної вишивки» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Серветка «Ярило», керівник Ільченко О.М.;

2.

Соскида Олександра

- вихованка гуртка «Чарівний клубок» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Серветка», керівник Вульпе С.П.;

3.

Мештер Аліна

- вихованка гуртка початкового технічного моделювання Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Курка і курчата», керівник Теслевич М.В.;

4.

Форкош Яна

- учениця 3 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Любе літечко»;

ВИТИНАННЯ

Диплом І ступеня

1.

Костю Анна-Марія

- вихованка гуртка «Умілі руки» Берегівського районного будинку дитячої творчості, за роботу «Веселий холовін», керівник Ковач О.П.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Попович Іванна

- учениця 4 класу Свалявської гімназії, за роботу «Аплікація», керівник Креба В.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Булеца Петро

- вихованець гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Сніжинка», керівник Лібак О.А.;

2.

Маркович Вероніка

- вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Сніжинка», керівник Лібак О.А.;

3.

Монич Богдан

- учень 2 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Квітуче дерево», керівник

Пийтер Т.І.;

4.

Пилипець Вікторія

- учениця 4 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Лебеді», керівник Пийтер Т.І.;

ХУДОЖНЯ ВИШИВКА

Диплом І ступеня

1.

Мерв’як Катерина

- вихованка гуртка «В’язання гачком та народної вишивки» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Корівка Мілка», керівник Ільченко О.М.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Берегій Руслана

- учениця 3 класу Скотарської ЗОШ І-ІІІ ст. Воловецького району, за роботу «Декоративний кошик», керівник Шекмар М.Ю.;

2.

Ярош Олена

- вихованка гуртка «Художня вишивка» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Зайчик –побігайчик», керівник Різак М.І.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Івасюк Алесія

- вихованка гуртка «Рукоділля» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Котик», керівник Ілічук Н.М.;

2.

Куцин Наталія

- учениця 4 класу Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Червона шапочка»;

3.

Пінчук Ліліана

- вихованка гуртка «Юний митець» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Сніговичок», керівник Романко Л.М.;

4.

Кут Андріана

- вихованка гуртка «Народні умільці» Хустського центру позашкільної роботи, за роботу «Чарівні квіти», керівник Попович Н.М.;

ВИШИВКА СТРІЧКОЮ

Диплом ІІ ступеня

1.

Черевко Станіслав

- учень 2 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Квітуча планета», керівник

Черевко С.Д.;

НАРОДНА ЛЯЛЬКА

Диплом І ступеня

1.

Шекмар Аліна

- учениця 3 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Лялька», керівник Тербан М.Ю.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Андрійчак Юлія

- учениця 3 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Лялька», керівник Тербан М.Ю.;

2.

Зозулич Димитрій

- учень 4 класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, за роботу «Охоронець городу»;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Попович Ольга

- вихованка гуртка початкового технічного моделювання Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Весняночка-паняночка», керівник Теслевич М.В.;

2.

Корнута Богдана

- учениця 2 класу Великоугольської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Мій котик», керівник Корнута Т.П.;

М’ЯКА ІГРАШКА

Диплом І ступеня

1.

Плиска Оксана, Богоста Ірина

- вихованки гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Казка «Шехиризада», керівник Олексюк Т.Г.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Йовбак Аліна

- учениця 3 класу Ключарківської ЗОШ І-ІІ ст. Мукачівського району, за роботу «Школярка Дарина», керівник Ржевська С.О.;

2.

Перец Іванна, Помернюк Валентина

- вихованки гуртка «Майстриня» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Ведмедики побралися», керівник Гера О.М.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Віраг Вендел

- вихованець гуртка «Умілі руки» Берегівського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Бджола», керівник Ковач О.П.;

2.

Тидір Іван

- вихованець гуртка «Художня вишивка» Воловецького районного центру позашкільної роботи і дитячої творчості, за роботу «Мишачий король», керівник Фензь М.В.;

ПИСАНКАРСТВО

Диплом І ступеня

1.

Бендак Мирослава

- вихованка гуртка «Англійська мова» Рахівського районного центру науково-технічної творчості, за роботу «Писанки», керівник Лопоногова Г.О.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Грицак Валерія

- учениця 5 класу Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Писанка», керівник Данча М.В.;

ВИРОБИ З ТІСТА

Диплом І ступеня

1.

Горбатюк Клавдія

- вихованка гуртка «Дитячий вернісаж» Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, за роботу «Рідний край», керівник

Лях Н.С.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Чопей Роман, Чопей Назар

- учні 1-5 класів Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Чарівна тарілочка», керівник Гренджа М.М.;

2.

Павлюк Валерія

- учениця 3 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Полонина», керівник

Лавинець М.М.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Колектив

- вихованців гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Воловецького районного Центру позашкільної роботи і дитячої творчості, за роботу «Натюрморт», керівник Чорней Л.В.;

2.

Вовчок Аделіна

- учениця 5 класу Хустської гімназії-інтернату, за роботу «Баба Мотря», керівник Січ В.І.;

3.

Орсаг Анна

- учениця 4 класу Буштинської гімназії-інтернату Тячівського району, за роботу «Мій котик», керівник Рущак О.В.;

ДЕКОРАТИВНИЙ РОЗПИС,

НАРОДНИЙ ЖИВОПИС

Диплом І ступеня

1.

Куца Оксана

- учениця 4 класу Порошківської ЗОШ І-ІІІ ст. Перечинського району, за роботу «Жар-птиця», керівник Микульця Д.О.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Голіш Ніколетта

- учениця 2 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №13, за роботу «Півник»;

2.

Гудак Тетяна

- вихованка гуртка «Малюнок та живопис» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Калина», керівник Плиска Н.А.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Калинич Ангеліна

- учениця 4 класу Хустського навчально-виховного комплексу №1, за роботу «Квіти у віночку», керівник Теслевич М.В.;

2.

Петрина Каріна

- учениця 3 класу Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 ім.А.Волошина, за роботу «Корівка», керівник Шутко Н.С.;

3.

Тидір Іван

- вихованець гуртка «Юний художник» Воловецького районного Центру позашкільної роботи і дитячої творчості, за роботу «Букет мамі», керівник

Чорней Л.В.;

БІСЕРОПЛЕТІННЯ

Диплом І ступеня

1.

Зеленяк Іван

- вихованець гуртка «Бісероплетіння» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Квіти Закарпаття», керівник Поляк Я.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Хмельницька Вікторія

- вихованка гуртка «Сувенірчик» Воловецького районного Центру позашкільної роботи і дитячої творчості, за роботу «Плетінка», керівник Буцко М.Н.;

2.

Колектив

- вихованців гуртка «М’яка іграшка» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Жучки-скарабеї», керівник Дебич Д.М.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Владімірова Еріка

- вихованка гуртка «Бісерне сяйво» Свалявського районного Будинку школярів, за роботу «Віночок», керівник Пецкар Т.В.;

2.

Фотан Іванна

- учениця 4 класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, за роботу «Намисто і квіти для мами»;

3.

Ярош Олена

- вихованка гуртка «Художня вишивка» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Барвисте літо», керівник Різак М.І.;

АПЛІКАЦІЯ БІСЕРОМ

Диплом І ступеня

1.

Юришинець Ангеліна

- учениця 4 класу Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «EVRO-2012 – Бути!», керівник Хмара Л.Д.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Колектив

- вихованців гуртка «Народознавство» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Наші святині», керівник Кричфалушій Т.М.;

2.

Колектив

- учнів 1 класу Нижньобистрівської ЗОШ-інтернату І-ІІ ст. Хустського району, за роботу «Котилася тарілочка», керівник Грицак О.Ю.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Іваняс Тетяна

- учениця 3 класу Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Три горішки для Попелюшки», керівник Якубець О.І.;

2.

Ясінський Андрій

- вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Казкове місто», керівник Бекені Г.І.;

ПАПЕРОВА ПЛАСТИКА ТА ОРИГАМІ

Диплом І ступеня

1.

Колектив

- вихованців гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Ваза», керівник Лібак О.А.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Колектив

- вихованців гуртка «Оригамі» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Весняна клумба», керівник Лібак О.А.;

2.

Петрицька Світлана

- вихованка гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Чайні троянди», керівник Олексюк Т.Г.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Рогач Марина

- вихованка гуртка «Художні народні промисли» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Лебідь майбутнього», керівник Балаж М.І.;

2.

Чубелко Олег

- вихованець гуртка «Оригамі» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Різдвяна іграшка», керівник Лібак О.А.;

3.

Колектив

- вихованців гуртка «Витинанка» Перечинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Квітковий рай», керівник Євчинець В.В.;

4.

Паш Андріана

- учениця 4 класу Буштинської гімназії-інтернату Тячівського району, за роботу «Лебеді», керівник

Рущак О.В.;

АПЛІКАЦІЯ З ПАПЕРУ

Диплом І ступеня

1.

Колектив

- вихованців гуртка «Юний керамік» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Проект керамічного посуду «Літо, літечко», керівник Левляс Т.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Юришинець Інесса

- вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Осінній пейзаж», керівник Юришинець Т.Ю.;

2.

Лендєл Марина

- учениця 4 класу Свалявської гімназії, за роботу «Казкове дерево», керівник Креба В.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Чех Анна-Марія

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Писанка-мозаїка», керівник Бекені Г.І.;

2.

Бенца Святослав

- вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Рибки в акваріумі», керівник Юришинець Т.Ю.;

ІЗОНИТКА

Диплом І ступеня

1.

Домокош Олександр

- вихованець гуртка «Умілі руки» Берегівського районного будинку дитячої творчості, за роботу «Півник веселковий», керівник Ковач О.П.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Гайович Назар

- вихованець гуртка «Художня вишивка» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Парусник», керівник Немеш М.М.;

2.

Павлишинець Яна

- учениця 5 класу Кічерлянської ЗОШ І-ІІ ст. Хустського району, за роботу «Кінь», керівник

Бойсак Л.В.;

ЛОЗОПЛЕТІННЯ

Диплом І ступеня

1.

Томищ Анна

- вихованка гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Качечка», керівник Калинюк Н. Ю.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Попович Ольга

- вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Музей писанки», керівник Теслевич М.В.;

2.

Зейкан Ганна

- учениця 3 класу Заломської ЗОШ І-ІІ ст. Хустського району, за роботу «Пляшка», керівник Чопей М.І.;

ВИРОБИ З СОЛОМКИ

Диплом І ступеня

1.

Сігетій Вікторія

- вихованка гуртка «Художня аплікація соломкою» Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, за роботу «Самоцвіти», керівник

Густа С.І.;

ВИРОБИ З ШКІРИ

Диплом І ступеня

1.

Худан Володимир

- учень 3 класу Буштинської гімназії-інтернату Тячівського району, за роботу «Квіти для мами», керівник Олаг В.С.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Крегул Яна

- учениця 3 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.Тячівського району, за роботу «Квіти», керівник Куцин Л.М.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Сіренко Дмитро

- учень 4 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, за роботу «Летюча миша»;

ВИРОБИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Диплом І ступеня

1.

Симанчик Мирослава, Симанчик Яна

- вихованки гуртка «Чарівна шкатулка» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Ужгородський замок», керівник Горгош Н.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Ладані Віталій, Ковач Іван

- учні 4 класу Великолучківської ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівського району, за роботу «Батьківська хата», керівник Ладані З.Ф.;

2.

Січ Ігор

- учень 3 класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, за роботу «Бабусина хатиночка», керівник Козьма Г.Й.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Мелеш Людмила

- учениця 3 класу Тибавської ЗОШ І-ІІ ст. Свалявського району, за роботу «Осіння фантазія», керівник

Цюцька О.І.;

2.

Лемак Ксенія

- учениця 3 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Свіча горіла», керівник Пастух Н.І.;

3.

Конолош Іван

- вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Стежинкою додому»,

керівник Теслевич М.В.;

4.

Колектив

- вихованців гуртка «Сувенір» Воловецького районного центру позашкільної роботи і дитячої творчості, за роботу «Спогад про море», керівник Концуряк Т.Ю.;

5.

Юришинець Інесса

- вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Їжачок», керівник

Юришинець Т.Ю.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Молодша вікова категорія

(6-10 років)

ГРАФІКА

Диплом І ступеня

1.

Попович Діана

- учениця 2 класу Осійської ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району, за роботу «Замок «Паланок», керівник

Шуба Т.Е.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Козурак Володимир

- вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Пам’ятки архітектури», керівник Ворохта М.М.;

2.

Делеган Аліна

- учениця 3 класу Мукачівської школи-інтернату, за роботу «Дівчинка-сніжинка», керівник Дуднік М.О.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Йоно Діана

- учениця 5 класу Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівського району, за роботу «Знай і люби свій край», керівник Зан Д.М.;

2.

Ясінський Андрій

- вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Різдвяні дзвони», керівник Бекені Г.І.;

ЖИВОПИС

Диплом І ступеня

1.

Ворохта Наталія

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «На полонину», керівник

Ворохта М.М.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Бушко Богдана

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Прогулянка», керівник Кузик Є.М.;

2.

Гарда Богдана

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Мукачівського Будинку школярів, за роботу «Мої гори Карпати», керівник Старостенко Я.С.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Стецо Катерина

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Мукачівського Будинку школярів, за роботу «Мій рідний край», керівник Старостенко Я.С.;

2.

Карабиньош Єлізавета

- вихованка студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «На околиці села», керівник Микита Л.Б.;

3.

Фаринюк Ясміна

- вихованка гуртка «Графіка» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Мандрівка в гори», керівник Тесовська Н.А.;

4.

Надь Тімея

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Маки», керівник Пануліна М.А.;

СКУЛЬПТУРА

Диплом І ступеня

1.

Попович Анастасія

- вихованка гуртка «Кераміка» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Закарпатська коломийка», керівник Орос Н.М.;

ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО

Середня вікова категорія

(11-15 років)

ХУДОЖНЄ РІЗЬБЛЕННЯ ПО ДЕРЕВУ

Диплом І ступеня

1.

Кухта Герго

- вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Поранений олень», керівник Добрянський В.О.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Гарга Павло

- вихованець гуртка «Різьба по дереву» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Підкова щастя», керівник Рахівський М.М.;

2.

Зубаль Олександр, Лукачко Василь

- учні 7 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Декоративне панно «Карпатський ліс», керівник

Козик Я.Ю.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Лавринюк Віктор

- учень 8 класу Голубинської ЗОШ І-ІІ ст. Свалявського району, за роботу «Ми – опеньки ніжки тоненькі», керівник Суран Г.О.;

2.

Брандіс Йосип

- вихованець гуртка «Різьба по дереву» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Глухар», керівник Штенюк В.Ю.;

3.

Гаранді Йосип

- вихованець гуртка «Різьба по дереву» Рахівського районного центру науково-технічної творчості, за роботу «Годинник», керівник Боднар М.А.;

ГОНЧАРСТВО ТА ХУДОЖНЯ КЕРАМІКА

Диплом І ступеня

1.

Паславський Слава

- учень 5 класу Мукачівської гімназії, за роботу «Історія нашого краю», керівник Масалович О.Ф.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Поп Анна-Ангеліна, Шушко Крістіна

- вихованки гуртка «Юний керамік» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Різдво», керівник

Левляс Т.В.;

2.

Желізник Андріяна, Соломахіна Вероніка

- вихованки гуртка «Художня кераміка» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Декоративні рибки», керівник Чалбаш А.Д.;

3.

Слоква Олександра

- вихованка гуртка «Художня кераміка» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Декоративні намиста», керівник Чалбаш А.Д.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Колектив

- вихованців гуртка «Творча майстерня» Перечинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Квіти», керівник Майор Т.І.;

2.

Заволока Анастасія

- вихованка гуртка «Кераміка» Великоберезнянського районного центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, за роботу «Мрія», керівник Панько В.М.;

3.

Роля Юрій

- вихованець гуртка «Кераміка» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Казки рідного краю «Хлопчик з книжкою», керівник

Ковтун О.М.;

ВИРОБИ З ПЛАСТИЛІНУ

Диплом ІІ ступеня

1.

Бода Естер

- учениця 5 класу Чомонинської ЗОШ І-ІІ ст. Мукачівського району, за роботу «Красивий півник», керівник Годор Т.В.;

2.

Рознай Юрій

- вихованець гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Знайомство», керівник Олексюк Т.Г.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Граб Тетяна

- учениця 6 класу Тур’я-Пасіцької ЗОШ І-ІІІ ст. Перечинського району, за роботу «Ніч, яка місячна...», керівник Попадинець Н.В.;

2.

Рягузов Сергій

- вихованець гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Мишколов», керівник Олексюк Т.Г.;

ХУДОЖНЄ ПЛЕТІННЯ, ТКАЦТВО

Диплом І ступеня

1.

Колектив

- вихованців гуртка «Ткацтво» Іршавської районної станції юних техніків, за роботу «Серветка святкова», керівник Глеба М.Д.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Попович Олеся

- вихованка гуртка «Килимарство» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Бузьок нам щастя приносить», керівник Ватаман Н.Д.;

2.

Мішак Елеонора

- вихованка гуртка «Яскраві візерунки» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Пори року «Осінь», керівник Надь А.Ф.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Ідяртов Руслана

- вихованка гуртка «Художнє плетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Сумка жіноча», керівник Томишин Ю.М.;

2.

Колектив

- учнів 5 класу Канорської ЗОШ І-ІІІ ст. Воловецького району, за роботу «Серветка», керівник Панець Н.М.;

3.

Костевич Владислава

- учениця 9 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Моя вишивана Україна»;

4.

Гудачок Мирослава

- учениця 6 класу Обавської ЗОШ І-ІІ ст. Мукачівського району, за роботу «Закарпатські візерунки», керівник Гудачок О.В.;

КОЛАЖ

Диплом І ступеня

1.

Симканич Анюта

- вихованка гуртка «Декор» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Нічне місто», керівник Дворак О.Я.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Майкут Вікторія

- вихованка гуртка «Рослини-символи України» Мукачівського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, за роботу «Квітковий вернісаж», керівник Яцканич В.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Колектив

- вихованців гуртка «Витинанка» Перечинського районного будинку дитячої творчості, за роботу «На дні морському», керівник Євчинець В.В.;

2.

Кляп Віталія

- вихованка гуртка «Рукоділля» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Зустріч біля колодязя», керівник Мельничук Н.В.;

3.

Тар Яна

- вихованка гуртка «Умілі руки – швейна справа» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Барви Закарпаття», керівник Мікла О.О.;

ВЯЗАННЯ СПИЦЯМИ, ГАЧКОМ

Диплом І ступеня

1.

Місарош Марина

- вихованка гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Дитячий набір «Сарафан, шапочка», керівник Калинюк Н.Ю.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Попович Марія

- вихованка гуртка «В’язання гачком» Свалявського районного Будинку школярів, за роботу «Ляльки», керівник Гриценко Н.В.;

2.

Токарська Марина

- вихованка гуртка «В’язання гачком та народної вишивки» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Карпатська рапсодія», керівник Ільченко О.М.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Чуп Іванна

- учениця 6 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Осінні квіти», керівник Цімбота С.І.;

2.

Колектив

- вихованців гуртка «В’язання спицями та гачком» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Букет ромашок», керівник Свида Л.Л.;

3.

Поп Корнелія

- учениця 9 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.Гренджі-Донського, за роботу «Лебедина сім’я», керівник Бокоч Л.В.;

4.

Дудаш Вікторія

- учениця 9 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Гілка калини», керівник

Думнич М.П.;

ВИТИНАННЯ

Диплом І ступеня

1.

Фельцан Евеліна

- вихованка гуртка «Декор» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Дерево достатку», керівник Дворак О.Я.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Волошин Оксана

- вихованка гуртка «Дивосвіт» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Світанок», керівник Мельник Л.М.;

2.

Кочей Дарина

- учениця 8 класу Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Великдень», керівник Кострець О.О.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Попович Василь

- учень 6 класу Свалявської гімназії, за роботу «Витинанка», керівник Креба В.В.;

2.

Халус Лілія

- учениця 7 класу Біласовицької ЗОШ І-ІІ ст. Воловецького району, за роботу «Ой, чий то кінь стоїть...», керівник Губинець С.Є.;

3.

Понзель Софія

- учениця 8 класу Н.Ворітської школи-інтернату Воловецького району, за роботу «Новий рік», керівник Понзель В.І.;

ХУДОЖНЯ ВИШИВКА

Диплом І ступеня

1.

Вовчок Іванна

- учениця 9 класу Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.В.Вовчка Хустського району, за роботу «Доріжка»,

керівник Тегза Г.С.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Хома Марія

- вихованка гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Панно «Герб України», керівник Калинюк Н.Ю.;

2.

Мороз Мирослава

- учениця 9 класу Н.Бистрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.В.Вовчка Хустського району, за роботу «Рушник»,

керівник Тегза Г.С.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Тюшка Мрія

- вихованка гуртка «Веселковий дивограй» Руськокомарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району, за роботу «Серветка», керівник Булеца А.І.;

2.

Колектив

- вихованців гуртка «Художня вишивка» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Орнаменти для вишиванок», керівник Дем’янчук Г.В.;

3.

Гецко Ніколетта

- вихованка гуртка «Художня вишивка» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Закарпатські мотиви», керівник Чолбаш А.Д.;

4.

Пішкар Аліна

- учениця 8 класу Сімерської ЗОШ І-ІІ ст. Перечинського району, за роботу «Ми - українці», керівник Штелиха Н.І.;

5.

Пальох Мар’яна

- вихованка гуртка «Художня вишивка» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Сільська ідилія», керівник Бажів О.Т.;

6.

Сірко Вікторія

- учениця 9 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Ференца Келчеі Хустського району, за роботу «Захід сонця», керівник Болаж С.Г.;

ВИШИВКА СТРІЧКОЮ

Диплом І ступеня

1.

Стець Ольга

- учениця 7 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Гортензія», керівник Пастух Н.І.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Пазина Юлія

- учениця 8 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Літній букет», керівник Пазина М.В.;

2.

Кошеля Наталія

- учениця 9 класу Мукачівської ЗОШ-інтернату І-ІІ ст., за роботу «Кошик з квітами», керівник Шинкарюк Л.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Мориляк Каміла

- учениця 6 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. Свалявського району, за роботу «Соняшники», керівник Ребриш Т.Г.;

2.

Жупан Анастасія, Ісмайлова Вікторія

- учениці 6 класу Концівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району, за роботу «Радість», керівник Горгош Н.В.;

3.

Бенца Аліна

- вихованка гуртка «Народознавство» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Троянди», керівник Кричфалушій Т.М.;

НАРОДНА ЛЯЛЬКА

Диплом І ступеня

1.

Полянич Діана

- вихованка гуртка «Народна іграшка» Свалявського районного Будинку школярів, за роботу «Лялька-мотанка», керівник Ярчич Ж.Й.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Орос Євгенія, Орос Марина

- вихованки гуртка «М’яка іграшка» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Родина України», керівник Ларь Л.В.;

2.

Колектив

- вихованців гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Іршавської районної станції юних техніків, за роботу «Лялька «Маруся», керівник Ловга Л.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Ласло Ілдіка

- учениця 6 класу Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Виноградівського району, за роботу «Корабель з козаком», керівник Чукран Е.Г.;

2.

Крішан Іветта

- учениця 6 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім.Ш.Голлоші, за роботу «Заслужений відпочинок», керівник Тарусин Д.М.;

3.

Орос Надія

- вихованка гуртка «Юний модельєр» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Козачок», керівник

Ларь Л.В.;

4.

Демко Леся

- учениця 7 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.Гренджі-Донського, за роботу «Україночка», керівник Демко С.П.;

М’ЯКА ІГРАШКА

Диплом І ступеня

1.

Крулько Аліна

- учениця 6 класу Бедевлянської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Ведмедик», керівник Кручаниця Н.М.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Стойка Ангеліна

- учениця 7 класу Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Морячок», керівник Томишинець М.І.;

2.

Кокіш Ганна

- вихованка гуртка «Рукоділля» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості,

за роботу «Рахівчанка», керівник Мельничук Н.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Цендра Ірина

- учениця 6 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Гномик», керівник Гавріш М.І.;

2.

Симик Євгенія

- учениця 7 класу Голубинської ЗОШ І-ІІ ст. Свалявського району, за роботу «Восьминіг», керівник Суран Г.О.;

3.

Борис Анжеліка

- учениця 8 класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Річкова красуня», керівник Гелеван Г.М.;

ПИСАНКАРСТВО

Диплом І ступеня

1.

Попруженко Едуард

- учень 9 класу Скотарської ЗОШ І-ІІ ст. Воловецького району, за роботу «Великоднє яйце», керівник Ігнатишин В.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Колектив

- учнів 6-7 класів Сімерської ЗОШ І-ІІ ст. Перечинського району, за роботу «Великодні візерунки», керівник Штелиха Н.І.;

2.

Демеш Богдан, Демеш Анастасія

- вихованці гуртка «Народні ремесла» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Писанкове гніздечко»,

керівник Пригара О.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Гернешій Марія

- вихованка гуртка «Майстриня» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Писанка», керівник Балаж М.І.;

2.

Дячок Марія

- вихованка гуртка «Майстриня» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Бісерна писанка», керівник Балаж М.І.;

3.

Бонкало Василь

- вихованець гуртка «Художня кераміка» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Великодня писанка», керівник Бекені Г.І.;

ВИРОБИ З ТІСТА

Диплом І ступеня

1.

Зизень Василь

- вихованець гуртка «Прикладне мистецтво» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Дерево життя», керівник

Дьордяй С.І.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Бойсак Іванна

- учениця 9 класу Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст. Хустського району, за роботу «Опудало», керівник Бойсак Л.В.;

2.

Ворохта Ольга

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Рахіського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Струківська церква», керівник Ворохта М.М.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Ковач Каталін

- вихованка гуртка «Образотворче та прикладне мистецтво» Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин, за роботу «Чарівні квіти», керівник Вагрін Є.М.;

2.

Колектив

- вихованців гуртка «Витинанка» Перечинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Закохані на капелях», керівник Євчинець В.В.;

3.

Поляк Ріта

- вихованка гуртка «Образотворче та прикладне мистецтво» Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин, за роботу «Декоративний підсвічник», керівник Вагрін Є.М.;

4.

Шеркезі Анастасія

- учениця 7 класу Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Виноградівського району, за роботу «Україночка», керівник Гелетюк Н.А.;

5.

Калинич Таїсія, Шалабонін Микита

- учні 9 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Весела розвага»;

ДЕКОРАТИВНИЙ РОЗПИС,

НАРОДНИЙ ЖИВОПИС

Диплом І ступеня

1.

Годор Евелін

- учениця 6 класу Чомонинської ЗОШ І-ІІ ст. Мукачівського району, за роботу «Жар-птиця», керівник Годор Т.В;

Диплом ІІ ступеня

1.

Граб Тетяна

- учениця 7 класу Туря-Пасіцької ЗОШ І-ІІІ ст. Перечинського району, за роботу «Задивилася на воду», керівник Попадинець Н.В.;

2.

Годор Адам

- вихованець гуртка «Юні художники» Мукачівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Красива пава», керівник Годор Т.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Нірода Мирослава

- вихованка гуртка «Декоративний розпис» Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, за роботу «Дерево життя», керівник Столець Г.І.;

2.

Розман Андрій

- вихованець гуртка «Художня студія» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Та я собі сіно гребла», керівник Розман М.А.;

3.

Шкирта Емілія

- вихованка гуртка «Рослини-символи України» Мукачівського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, за роботу «Квіти на склі», керівник Яцканич В.В.;

БІСЕРОПЛЕТІННЯ

Диплом І ступеня

1.

Синичка Владислав

- вихованець гуртка «Умілі руки» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Квітучі сади Закарпаття», керівник Мікла О.О.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Кузьманич Міла

- учениця 6 класу Порошківської ЗОШ І-ІІІ ст. Перечинського району, за роботу «Бузок», керівник Ковач Г.І.;

2.

Сідак Тетяна

- учениця 7 класу Біласовицької ЗОШ І-ІІ ст. Воловецького району, за роботу «Бабусине намисто», керівник Губинець С.Є.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Стойка Юлій

- учень 5 класу Новосільської ЗОШ І-ІІ ст. Виноградівського району, за роботу «Кольє «Сонце», керівник Івашко Н.І.;

2.

Маслей Оксана

- учениця 6 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Вовк і семеро козенят», керівник Гавріш М.І.;

3.

Калинич Юлія

- учениця 8 класу Лалівської ЗОШ І-ІІ ст. Мукачівського району, за роботу «Радість і моє натхнення», керівник Піняшко Т.М.;

4.

Шкріба Ангеліна

- учениця 7 класу Колоднянської ЗОШ І-ІІ ст. Іршавського району, за роботу «Віночок», керівник Попович Н.В.;

АПЛІКАЦІЯ БІСЕРОМ

Диплом І ступеня

1.

Слава Василь

- вихованець гуртка «Бісероплетіння» Великоберезнянського районного центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, за роботу «Муха-цокотуха», керівник Шивринська М.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Щербан Тетяна, Продан Оксана

- учениці 7 класу Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІ ст. Хустського району, за роботу «Троянди», керівник Голуб О.І.;

2.

Танчинець Наталія

- учениця 5 класу Берегівської гімназії, за роботу «Зимова рапсодія», керівник Чалбаш А.Д.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Кас’яненко Вероніка

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Соковита полуниця», керівник Бекені Г.І.;

ПАПЕРОВА ПЛАСТИКА ТА ОРИГАМІ

Диплом І ступеня

1.

Звонар Ірина

- вихованка студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Прикраса для весілля», керівник Микита Л.Б.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Вербич Валентин

- вихованець гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Кусудама «Скринька», керівник Лібак О.А.;

2.

Волос Іванна

- вихованка гуртка «Декоративна композиція» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Цукерниця», керівник

Петейчук М.В.;

3.

Йонаш Аделіна

- вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Кольорова кулька», керівник Лібак О.А.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Гафинець Іванна

- учениця 9 класу Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст. Хустського району, за роботу «Лебідь», керівник Бойсак Л.В.;

2.

Логай Лілія

- учениця 5 класу Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ст. Мукачівського району, за роботу «Українське поле», керівник Бубич О.М.;

3.

Юркуц Надія

- вихованка гуртка «Іграшки-сувеніри» Рахівського районного центру науково-технічної творчості, за роботу «Кусудама «Лілія», керівник Ткач Г.М.;

4.

Колектив

- вихованців гуртка «Художня обробка матеріалів» Іршавської районної станції юних техніків, за роботу «Райський птах», керівник «Чонговай Т.В.;

АПЛІКАЦІЯ З ПАПЕРУ

Диплом І ступеня

1.

Ісак Анастасія

- вихованка гуртка «Дивосвіт» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Дерев’яна церква», керівник Ісак Л.Ю.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Бочок Марина, Лучинська Антоніна

- учениці 7 класу Кривської ЗОШ І-ІІ ст. Тячівського району, за роботу «Мухомор»;

2.

Ференчук Аліна

- учениця 7 класу Кривської ЗОШ І-ІІ ст. Тячівського району, за роботу «Снігур»;

ІЗОНИТКА

Диплом І ступеня

1.

Перегиня Наталія

- учениця 7 класу Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Чапля»;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Ворон Михайло

- вихованець гуртка «Майстриня» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Морська зірка», керівник Балаж М.І.;

2.

Шинкарук Богдана

- учениця 9 класу Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Диск», керівник Липчей О.Ю.;

ЛОЗОПЛЕТІННЯ

Диплом І ступеня

1.

Штець Світлана

- вихованка гуртка «Лозоплетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Корзина для фруктів», керівник Козир М.Ю.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Петрище Євгенія

- вихованка гуртка «Лозоплетіння» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Фруктовниця», керівник Головко І.М.;

2.

Баняс Крістіна

- учениця 7 класу Великопаладської ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівського району, за роботу «Равлик», керівник Молнар З.А.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Пал Патриція

- вихованка гуртка «Умілі руки» Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин, за роботу «Вінок дружби», керівник Біров І.З.;

2.

Зеленько Наталія

- вихованка гуртка «Лозоплетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Ажурна корзина», керівник Козир М.Ю.;

ВИРОБИ З СОЛОМКИ

Диплом І ступеня

1.

Скраль Крістіна

- вихованка гуртка «Умілі руки» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Хатинка», керівник Попович Н.В.;

Диплом ІІІступеня

1.

Русин Мирослав

- учень 6 класу Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за роботу «Квітка», керівник Тимкович О.В.;

2.

Губинець Вікторія

- учениця 9 класу Біласовицької ЗОШ І-ІІ ст. Воловецького району, за роботу «Рамка для фото», керівник Губинець С.Є.;

ВИРОБИ З ШКІРИ

Диплом І ступеня

1.

Кінаш Ганна

- учениця 8 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Паняночка», керівник Гримут М.Ф.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Лісіцкі Наталія

- учениця 9 класу Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, за роботу «Букет з любов’ю», керівник Розгоні Т.В.;

2.

Пазина Юлія

- учениця 8 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Осінні квіти», керівник Пазина М.В.;

ВИРОБИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Диплом І ступеня

1.

Мартин Оксана

- вихованка гуртка «Рукоділля» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Будинок лісника», керівник Копин Є.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Матвіїв Габріелла

- учениця 5 класу Свалявської гімназії, за роботу «Казкові метелики», керівник Креба В.В.;

2.

Бринзаник Наталія

- вихованка гуртка «Художні народні промисли» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Чарівні соняшники», керівник Дебич Д.М.;

Диплом ІІІ ступеня

1

Фозекош Ганна

- вихованка гуртка «Образотворче та прикладне мистецтво» Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин, за роботу «Квітучі килими», керівник Вагрін Є.М.;

2.

Мушак Андріана

- учениця 9 класу Ставненьської ЗОШ І-ІІІ ст. Великоберезнянського району, за роботу «У рідному куточку», керівник Гасич Н.Ю.;

3.

Фриган Мар’яна

- вихованка гуртка «Дитячий вернісаж» Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, за роботу «Плодове дерево», керівник

Столець Г.І.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Середня вікова категорія

(11-15 років)

ГРАФІКА

Диплом І ступеня

1.

Томищ Іван

- учень 6 класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, за роботу «Карпатський мотив», керівник Дзямко М.М.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Ткач Ганна

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Зачаровані сопілкою», керівник Ворохта М.М.;

2.

Мучичка Людмила

- вихованка гуртка «Чарівний олівець» Мукачівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Натюрморт», керівник Мучичка К.В.;

3.

Поп Петро

- вихованець студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Коляди», керівник Микита Л.Б.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Вербещук Світлана

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Рахівського районного центру науково-технічної творчості, за роботу «Час, як прочитана книга», керівник Паращук Л.Я.;

2.

Варга Єва

- вихованка гуртка «Образотворче та прикладне мистецтво» Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин, за роботу «На околиці села», керівник Вагрін Є.М.;

3.

Росткович Оксана

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Дитячий сон», керівник Бекені Г.І.;

4.

Пашко Василь

- учень 9 класу Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6, за роботу «Вид з вікна», керівник Цюпко Т.Й.;

ЖИВОПИС

Диплом І ступеня

1.

Ворохта Ольга

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Батькова наука», керівник Ворохта М.М.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Деренак Габріелла

- вихованка гуртка «Графіка» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Народне мистецтво Закарпаття», керівник Турак А.А.;

2.

Звонар Ірина

- вихованка студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Веселка», керівник Микита Л.Б.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Намняк Віталія

- вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Мій гуцульський край», керівник Ватаман Н.Д.;

2.

Гайналій Вікторія

- вихованка гуртка «Дитячий вернісаж» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Я живу на Україні», керівник Герич Т.М.;

3.

Шафар Василь

- вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Проповідь слов’янських вчителів св.Кирила і св.Мефодія», керівник Ворохта М.М.;

4.

Крьока Віталій

- учень 7 класу Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІ ст. Хустського району, за роботу «Вівчар грає у дуду», керівник Тегза С.Ю.;

5.

Лобанова Мирослава

- вихованка гуртка «Живопис» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Символи нашого краю», керівник Надь А.Б.;

СКУЛЬПТУРА

Диплом І ступеня

1.

Колесник Андрій

- вихованець гуртка «Скульптура» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «Знову двійка...», керівник Малеш М.П.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Глеба Анастасія

- вихованка гуртка «Юний скульптор» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Краса врятує світ», керівник Щока Л.П.;

2.

Росткович Оксана

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Дід Мороз», керівник Бекені Г.І.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Томищ Іван

- вихованець гуртка «Художні народні промисли» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Старий замок», керівник Балаж М.І.;

2.

Кошілка Анна

- вихованка гуртка «Скульптура» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «В Україні вільній», керівник Малеш М.П.;

3.

Крьока Віталій

- учень 7 класу Нижньобистрівської ЗОШ-інтернату І-ІІ ст. Хустського району, за роботу «Господар лісу», керівник Голуб О.І.;

БАТИК

Диплом І ступеня

1.

Жулканич Олександра

- вихованка гуртка «Юний дизайнер» Великоберезнянського районного центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, за роботу «Моя матуся», керівник Панько В.М.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Каганець Валентина

- вихованка гуртка «Юний дизайнер» Великоберезнянського районного центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, за роботу «Танок метеликів», керівник Панько В.М.;

2.

Костел Едіна

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Сова», керівник Вереш А.П.;

3.

Ковач Богларка

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Берегівського міського Будинку школярів, за роботу «Перший сніг», керівник Вереш А.П.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Майкут Вікторія

- вихованка гуртка «Рослини-символи України» Мукачівського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, за роботу «Бджілки-трудівниці», керівник Яцканич В.В.;

2.

Ковач Михайло

- учень 9 класу Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6, за роботу «Автошлях», керівник Цюпко Т.Й.

ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО

Старша вікова категорія

(16-18 років)

ХУДОЖНЄ РІЗЬБЛЕННЯ ПО ДЕРЕВУ

Диплом І ступеня

1.

Брана Сергій

- вихованець гуртка «Коренепластика» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Гуцул», керівник Вайнагій О.О.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Гребли Іван

- вихованець гуртка «Коренепластика» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Ох, який добрий квас», керівник Вайнагій О.О.;

2.

Ремізник Аркадій

- вихованець гуртка «Різьба по дереву» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Куниця», керівник Штенюк В.Ю.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Ретізник Андрій

- вихованець гуртка «Різьба по дереву» Рахівського районного центру науково-технічної творчості, за роботу «Едельвейс», керівник Боднар М.А.;

2.

Тарас Корпанець

- вихованець гуртка «Художня обробка дерева» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Декоративна тарілка», керівник

Добрянський В.О.;

3.

Андращук Петро

- вихованець гуртка «Різьба по дереву» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Тетерів», керівник Штенюк В.Ю.;

ГОНЧАРСТВО ТА ХУДОЖНЯ КЕРАМІКА

Диплом І ступеня

1.

Гриньов Владислав

- вихованець гуртка «Юний керамік» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Козак», керівник

Левляс Т.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Конолош Тетяна

- вихованка гуртка «Народні ремесла» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Глечик і амулет», керівник

Пригара О.В.;

ХУДОЖНЄ ПЛЕТІННЯ, ТКАЦТВО

Диплом ІІ ступеня

1.

Лукач Оксана

- учениця 11 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.Гренджі-Донського, за роботу «Янгол на килиму», керівник Лукач О.В.;

2.

Піцур Олена

- вихованка гуртка «Вишивка та макраме» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Спогад про літо», керівник Медвецька Л.Ю.;

В’ЯЗАННЯ СПИЦЯМИ, ГАЧКОМ

Диплом І ступеня

1.

Лемак Наталія

- учениця 11 класу Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Листочок», керівник Липчей О.Ю.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Курта Лідія

- учениця 11 класу Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Серветка», керівник Цмоканич Г.О.;

2.

Полянська Олена

- учениця 11 класу Дусинської ЗОШ І-ІІІ ст. Свалявського району, за роботу «Серветка», керівник Мелеш М.І.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Тодавчич Анастасія

- учениця 11 класу Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Рожева шапочка», керівник Калабішка З.М.;

2.

Васко Андріана

- учениця 11 класу Крайниківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Серветка «Фантазія», керівник Цьока Л.Ю.;

ХУДОЖНЯ ВИШИВКА

Диплом І ступеня

1.

Галатиба Марія

- учениця 11 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірського району, за роботу «Богдан Хмельницький», керівник Бульчак С.Г.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Рубей Юлія

- вихованка гуртка «Декор» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Мак цвіте», керівник Глеба М.П.;

2.

Тома Мар’яна

- учениця 11 класу Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Христос воскрес», керівник Липчей О.Ю.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Мартин Оксана

- вихованка гуртка «Рукоділля» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Наш край», керівник Копин Є.В.;

2.

Ньорба Ярослава

- учениця 11 класу Майданської ЗОШ І-ІІІ ст. Міжгірського району, за роботу «Вишиванка», керівник Андренко Л.Б.;

3.

Чопей Тетяна

- учениця 11 класу Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Східні мотиви», керівник Гав’янець І.Ю.;

ВИШИВКА СТРІЧКОЮ

Диплом ІІ ступеня

1.

Мацола Наталія

- учениця 11 класу Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Серветка», керівник Цубера М.Ю.;

ПИСАНКАРСТВО

Диплом І ступеня

1.

Конолош Тетяна

- вихованка гуртка «Народні ремесла» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Писанки», керівник Пригара О.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Мацько Мар’яна

- учениця 11 класу Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Писанка», керівник Мацько О.І.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Пецкар Ніколь

- вихованка гуртка «Дизайн» Свалявського районного Будинку школярів, за роботу «Писанка», керівник Пецкар Т.В.;

ВИРОБИ З ТІСТА

Диплом І ступеня

1.

Шомко Дмитро

- вихованець гуртка «Декоративна композиція» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Сільський пейзаж», керівник Шомко Л.М.;

ДЕКОРАТИВНИЙ РОЗПИС,

НАРОДНИЙ ЖИВОПИС

Диплом ІІ ступеня

1.

Сухан Ганна

- вихованка гуртка «Гончарство» Рахівського районного центру науково-технічної творчості, за роботу «Літо в Карпатах», керівник Мартиш Т.В.;

БІСЕРОПЛЕТІННЯ

Диплом І ступеня

1.

Бобіта Діана

- учениця 10 класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, за роботу «Рідний край»;

Диплом ІІ ступеня

1.

Чепка Мирослава

- вихованка гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського Центру позашкільної роботи, за роботу «Розмаїття закарпатських оксамитів», керівник Сабадош Н.С.;

2.

Олексій Адріана

- вихованка гуртка «Бісероплетіння» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, за роботу «Тканий гайтан», керівник Ловга О.В.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Бобочка Світлана

- вихованка гуртка «Юний економіст» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Бісерні звірята», керівник Орбан І.С.;

2.

Морочило Наталія

- вихованка гуртка «Бісероплетіння» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Кали», керівник Ілічук Н.М.;

АПЛІКАЦІЯ БІСЕРОМ

Диплом І ступеня

1.

Філіп Тетяна

- учениця 10 класу Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Ікона», керівник Мацько О.І.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Мацько Мирослава

- учениця 11 класу Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Ікона», керівник Мацько О.І.;

2.

Дебич Роман

- учень 11 класу Бедевлянської ЗОШ І-ІІ ст. Тячівського району, за роботу «Квіти», керівник Дебич А.І.;

ПАПЕРОВА ПЛАСТИКА ТА ОРИГАМІ

Диплом І ступеня

1.

Сільцер Юліанна

- вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Кусудама «Сніжинка», керівник Лібак О.А.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Пеца Світлана

- вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Куля - весна», керівник Лібак О.А.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Філей Євгенія

- вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Новорічна іграшка», керівник Лібак О.А.;

2.

Долинай Анна-Крістіна

- вихованка гуртка «Геометричне моделювання» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Квіткова кусудама», керівник Лібак О.А.;

ІЗОНИТКА

Диплом І ступеня

1.

Баран Марина

- учениця 10 класу Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Хустського району, за роботу «Фантазія», керівник Липчей О.Ю.;

ЛОЗОПЛЕТІННЯ

Диплом І ступеня

1.

Пристая Наталія

- вихованка гуртка «Юний економіст» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Гусочка», керівник

Орбан І.С.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Самчук Людмила

- вихованка гуртка «Лозоплетіння» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Підвіска для квітів», керівник Козир М.Ю.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Галас Тетяна

- вихованка гуртка «Юний економіст» Хустського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Качечка», керівник

Орбан І.С.;

ВИРОБИ З СОЛОМКИ

Диплом ІІ ступеня

1.

Ферима Марія

- учениця 11 класу Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Відпочинок», керівник Фабрицій Р.Ю.;

ВИРОБИ З ПРИРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ

Диплом І ступеня

1.

Білич Василь

- учень 10 класу Тереблянської ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівського району, за роботу «Неприступна фортеця», керівник Чопик І.В.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Котло Артур

- вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Пам’ятка архітектури», керівник Ворохта М.М.;

2.

Шомко Дмитро

- вихованець гуртка «Декоративна композиція» Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Світанок», керівник Шомко Л.М.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Фленько Тетяна

- вихованка гуртка «Світ дизайну» Мукачівського Будинку школярів, за роботу «Польовий букет», керівник Кізман Г.Ф.;

2.

Колектив

- вихованців гуртка «Світ дизайну» Мукачівського Будинку школярів, за роботу «Осінній пейзаж», керівник Кізман Г.Ф.;

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Старша вікова категорія

(16-18 років)

ГРАФІКА

Диплом І ступеня

1.

Гаранчевська Крістіна

- вихованка гуртка «Художня обробка дерева» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Натюрморт з малиною», керівник Добрянський В.О.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Ганко Тібор

- учень 11 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Ференца Келчеі Хустського району, за роботу «Тіні», керівник Болаж С.Г.;

ЖИВОПИС

Диплом І ступеня

1.

Думен Юрій

- вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Пісня про рідний край», керівник Ворохта М.М.;

Диплом ІІ ступеня

1.

Куліш Анастасія

- вихована гуртка «Живопис» Ужгородського палацу дітей та юнацтва, за роботу «На лузі», керівник

Надь А.Б.;

2.

Каганець Тетяна

- вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Ужгородського районного центру дитячої творчості, за роботу «Натюрморт з полуницями», керівник Добрянський В.О.;

Диплом ІІІ ступеня

1.

Котло Артур

- вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Трембіти кличуть на свято», керівник Ворохта М.М.;

2.

Настич Марія

- учениця 11 класу Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст. Великоберезнянського району, за роботу «Як тебе не любити, рідна земле моя», керівник Опаленик Л.М.;

3.

Ганко Тібор

- учень 11 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.Ференца Келчеі Хустського району, за роботу «Зима», керівник Балаж С.Г.;

СКУЛЬПТУРА

Диплом ІІ ступеня

1.

Пецкар Ніколь

- вихованка гуртка «Дизайн» Свалявського районного Будинку школярів, за роботу «Декоративний листок», керівник Пецкар Т.В.;

БАТИК

Диплом І ступеня

1.

Лапичак Оксана

- вихованка гуртка «Народні ремесла» Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Дракон», керівник Пригара О.В.

Додаток №2

до наказу ЗОЦНТТУМ

від 04.02.2011 р.№ 3-М

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор В.Ю. Зомбор

_________________________

Таблиця результатів обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» 2011 року

п/п

Назва району (міста)

Кількість

1 місць

Кількість

2 місць

Кількість

3 місць

Загальна кількість

1

Берегівський район

2

0

6

8

2

м.Берегово

0

7

8

15

3

Великоберезнянський район

2

1

3

6

4

Виноградівський район

2

2

6

10

5

Воловецький район

2

5

8

15

6

Іршавський район

11

10

6

27

7

Міжгірський район

3

1

5

9

8

Мукачівський район

1

5

3

9

9

м.Мукачево

2

5

7

14

10

Перечинський район

1

3

7

11

11

Рахівський район

5

9

12

26

12

Свалявський район

1

6

8

15

13

Тячівський район

6

19

16

41

14

Ужгородський район

2

4

12

18

15

м.Ужгород

10

10

9

29

16

Хустський район

7

21

24

52

17

м.Хуст

8

9

12

29



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Творчості учнівської молоді (1)

    Документ
    На виконання наказів управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 29.12.2010 року № 1026 «Про проведення обласних масових заходів з учнівською молоддю Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської
  2. Творчості учнівської молоді (3)

    Документ
    На виконання наказів управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 29.12.2010 року № 1026 «Про проведення обласних масових заходів з учнівською молоддю Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської
  3. Комунальний заклад «запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «грані» запорізької обласної ради (1)

    Документ
    Умови проведення конкурсів з науково-технічної творчості учнівської молоді складені на 2009 – 2011 роки. Про можливі зміни щодо Умов проведення конкурсів буде додатково повідомлено у відповідний термін.
  4. Комунальний заклад «запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «грані» запорізької обласної ради (3)

    Закон
    Закон України «Про позашкільну освіту» передбачає надання дітям і учнівській молоді сукупності знань, умінь і навичок у позашкільних та інших навчально-виховних закладах освіти.
  5. Комунальний заклад «запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «грані» запорізької обласної ради (2)

    Документ
    Більшість матеріалів, що ввійшли до цього випуску, були використані на засіданнях науково-методичної ради та педрадах Комунального закладу «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР.

Другие похожие документы..