Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Документ'
У юридического лица не возникает обязанности по уплате налога на прибыль при передаче принадлежащих ему ценных бумаг третьих лиц (ДЗО) в качестве вкл...полностью>>
'Документ'
Основной задачей складской логистики является оптимизация бизнес процессов приемки, обработки, хранения и отгрузки товаров на складах. Складская логис...полностью>>
'Документ'
Приглашаем Вас, принять участие во Всероссийской научно-практической конференции «Неинфекционные заболевания и здоровье населения России» совместно с...полностью>>
'Руководство'
Незабываемое событие в жизни тех студентов, которые любят иностранный язык и отдают ему существенную часть своего времени и сил, состоялось 12 мая 20...полностью>>

Український державний центр позашкільної освіти (2)

Главная > Конкурс
Сохрани ссылку в одной из сетей:

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Н А К А З

від 11.11.2011 р. № 11-11

Про підсумки проведення заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.01.2011р. №37 «Про затвердження Плану міжнародних і всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік» протягом жовтня – листопада ц.р. було проведено завершальний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Всього на завершальний етап фотоконкурсу було представлено 535 робіт фотоаматорів учнівської та студентської молоді з 23 областей України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької та Автономної Республіки Крим, міста Києва.

На підставі рішення журі фотоконкурсу «Моя Україно!»

Н А К А З У Ю:

1. Нагородити переможців конкурсу у кожній номінації та віковій категорії (згідно з додатком)

2. Довести до відома керівників позашкільних навчальних закладів інформацію про результати завершального етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»: розмістити на сайті Українського державного центру позашкільної освіти.

3. Роботи переможців Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» надрукувати у міжнародному журналі про фотомистецтво «Digital Photographer», а також розмістити на сайті Українського державного центру позашкільної освіти.

4.Контроль за виконанням даного наказу покласти на Левіну І.Є., заступника директора.

Директор Віталій Ткачук

Додаток до наказу

№ 11-11 від 11. 11. 2011 року

Молодша вікова категорія

НОМІНАЦІЯ

«Портрет»

(студійний)

Диплом І ступеня

Дорошенко Олександра, вихованка Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, за роботу «В очікуванні дива».

Диплом ІІ ступеня

Чічкін Ілля, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим, за роботу «Фея осені».

Диплом ІІ ступеня

Ляховецька Марія, вихованка Летичівського районного центру творчості дітей та юнацтва Хмельницької області, за роботу «Софійка».

Диплом ІІІ ступеня

Гирявец Анастасія, вихованка гуртка «Цифрове фото» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Плітки».

Диплом ІІІ ступеня

Бабула Ігор, вихованець центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської області, за роботу «Щаслива мить».

Диплом ІІІ ступеня

Редько Ангеліна, вихованка Дубенської міської станції юних техніків Рівненської області, за роботу «Спогади».

«Портрет»

(репортажний)

Диплом І ступеня

Ющик Дмитро, вихованець Дубенського центру позашкільної освіти Рівненської області, за роботу «Мій ніжний друг».

Диплом ІІ ступеня

Федоренко Тамара, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» міста Біла Церква Київської області, за роботу «Автопортрет на пляжі».

Диплом ІІ ступеня

Кучерук Галина, вихованка Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької області, за роботу «Радості мить...».

Диплом ІІІ ступеня

Комарова Софія, вихованка Полігонівської загальноосвітньої школи Жовтневої районної ради Миколаївської області, за роботу «Кульбабка».

Диплом ІІІ ступеня

Шевченко Марія, вихованка Івано-Франківського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Річі».

Диплом ІІІ ступеня

Пелих Анна, вихованка Дубенської міської станції юних техніків Рівненської області, за роботу «Віка і равлики».

НОМІНАЦІЯ

«Пейзаж»

Диплом І ступеня

Пугач Андрій, вихованець Кам’янської станції юних техніків Кам’янської районної ради Черкаської області, за роботу «Туман яром, туман долиною».

Диплом ІІ ступеня

Наконечний Олексій, вихованець Станції юних техніків – центру науково-технічної творчості молоді Дніпровського району міста Києва, за роботу «Сільський пейзаж».

Диплом ІІІ ступеня

Філін Юрій, вихованець Маріупольського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Донецької області, за роботу «Київ вечірній».

НОМІНАЦІЯ

«Натюрморт»

Диплом І ступеня

Зеленська Марія, вихованка Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хмельницької області, за роботу «Кришталева горобина».

Диплом ІІ ступеня

Чічкін Ілля, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим, за роботи «Через терени до сонця», «Леді Виделка».

Диплом ІІІ ступеня

Муравецький Денис, вихованець Липоводолинського районного будинку дітей та юнацтва Сумської області, за роботу «Пробудження».

Диплом ІІІ ступеня

Редько Ангеліна, вихованка Дубенської міської станції юних техніків Рівненської області, за роботу «Ранковий чай».

НОМІНАЦІЯ

«Жанрове фото»

Диплом І ступеня

Шкорина В’ячеслав, вихованець відеостудії «Креатив» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області, за роботу «Задушевна розмова».

Диплом ІІ ступеня

Станков Віталій, вихованець Болградського районного центру дитячої та юнацької творчості Одеської області, за роботу «Самый молодой фермер».

Диплом ІІ ступеня

Дорошенко Олександра, вихованка Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, за роботу «Без назви».

Диплом ІІІ ступеня

Савісько Микола, вихованець Маріупольського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Донецької області, за роботу «Голуби і Маша».

НОМІНАЦІЯ

«позажанрове фото та експериментальне фото»

Диплом І ступеня

Клименко Катерина, вихованка гуртка «Хочу все знати» Бучанського центру позашкільної роботи Київської області, за роботу «Карпатське вузькоколійне ноу-хау».

Диплом ІІ ступеня

Мінакова Тетяна, вихованка Кривобалківської загальноосвітньої школи Миколаївської районної ради, за роботу «Шлях до зірок».

Диплом ІІ ступеня

Рученко Іван, вихованець Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Хмельницької області, за роботу «Умка в гостях у Кам’янці».

Середня вікова категорія

НОМІНАЦІЯ

«Портрет»

(студійний)

Диплом І ступеня

Джулай Людмила, вихованка Кам’янської станції юних техніків Кам’янської районної ради Черкаської області, за роботу «Погляд в унісон».

Диплом ІІ ступеня

Пугач Дар’я, вихованка Донецької міської станції юних техніків, за роботу «Справжня».

Диплом ІІІ ступеня

Ільницька Оксана, вихованка гуртка «Цифрове фото» Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Портрет дівчинки».

НОМІНАЦІЯ

«Портрет»

(репортажний)

Диплом І ступеня

Коваленко Галина, вихованка студії «Фотоаматор» Одеського Міського Палацу дитячої та юнацької творчості, за роботу «Діти в незалежній Україні».

Диплом ІІ ступеня

Мазур Анастасія, вихованка Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району Херсонської області, за роботу «Степова мавка».

Диплом ІІ ступеня

Мицкан Михайло, вихованець центру дитячої та юнацької творчості міста Сторожинець Чернівецької області, за роботу «Гуцулята».

Диплом ІІІ ступеня

Голуб Діана, вихованка Дубенської міської станції юних техніків Рівненської області, за роботу «Ангел».

Диплом ІІІ ступеня

Госик Оксана, вихованка центру дитячої та юнацької творчості міста Сторожинець Чернівецької області, за роботу «Гуцулочка».

НОМІНАЦІЯ

«Пейзаж»

Диплом І ступеня

Дмитренко Сергій, вихованець Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької області, за роботу «Осінь ходить тихо».

Диплом ІІ ступеня

Леженцева Варвара, вихованка Миколаївської загальноосвітньої школи №22 Миколаївської міської ради, за роботу «Картини природи».

Диплом ІІ ступеня

Чубай Мілена, вихованка Маріупольського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Донецької області, за роботу «Схід».

Диплом ІІІ ступеня

Марчак Олександр, вихованець Чортківського районного центру науково-технічної творчості та дозвілля учнівської молоді Тернопільської області, за роботу «Вартові».

Диплом ІІІ ступеня

Гараєва Альона, вихованка ліцею «Приморський» міста Одеса, за роботу «Звезда по шимени Солнце».

Диплом ІІІ ступеня

Голуб Діана, вихованка Дубенської міської станції юних техніків Рівненської області, за роботу «Вечір у Кам’янці-Подільському».

НОМІНАЦІЯ

«Натюрморт»

Диплом І ступеня

Денисенко Анна, вихованка Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, за роботу «М’який натюрморт».

Диплом ІІ ступеня

Громова Анастасія, вихованка фотостудії «Мить» Донецького міського палацу Дитячої та юнацької творчості, за роботу «Музика осені».

Диплом ІІ ступеня

Трофименко Федір, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Будинок школяра» Чернігівської районної ради, за роботу «Осінній натюрморт».

Диплом ІІІ ступеня

Шерепенко Євгенія, вихованка Хотівського навчально-виховного комплексу Київської області, за роботу «Німецький натюрморт».

Диплом ІІІ ступеня

Мигаль Катерина, вихованка позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості міста Черкаси» виконавчого комітету Черкаської міської ради, за роботу «Скло».

Диплом ІІІ ступеня

Пєтухова Марія, вихованка Рівненської спеціалізованої школи «Центр надії», за роботу «Люмінесцентні барви осені».

НОМІНАЦІЯ

«Жанрове фото»

Диплом І ступеня

Буланий Григорій, вихованець фотостудії «Мить» Донецького міського палацу Дитячої та юнацької творчості, за роботи «У бібліотеці», «Витоки духовності».

Диплом ІІ ступеня

Денисенко Анна, вихованка Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, за роботу без назви.

Диплом ІІІ ступеня

Юхно Катерина, вихованка позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості міста Черкаси» виконавчого комітету Черкаської міської ради, за роботу «Образа».

Диплом ІІІ ступеня

Остренко Юрій, вихованець Любомльської станції юних техніків Волинської області, за роботу «Ой, яка зима чудова, спустимося з гірки знову!».

НОМІНАЦІЯ

«позажанрове фото та експериментальне фото»

Диплом І ступеня

Сиротіна Влада, вихованка фотостудії «Мить» Донецького міського палацу Дитячої та юнацької творчості, за роботу «Дивитися крізь пальці».

Диплом ІІ ступеня

Кассем Діана, вихованка Черкаської районної станції юних техніків Черкаської районної ради, за роботу «Димова феєрія»

Диплом ІІ ступеня

Жук Михайло, вихованець Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області, за роботу «По Булгакову».

Диплом ІІІ ступеня

Жук Василь, вихованець Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області, за роботу «По Стендалю».

Старша вікова категорія

НОМІНАЦІЯ

«Портрет»

(студійний)

Диплом І ступеня

Григоряк Вікторія, вихованка Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Як мама».

Диплом ІІ ступеня

Курбанова Маргарита, вихованка фотостудії «Мить» Донецького міського палацу Дитячої та юнацької творчості, за роботу «Погляд з минулого».

Диплом ІІ ступеня

Ліміна Поліна, вихованка позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості міста Черкаси» виконавчого комітету Черкаської міської ради, за роботу «Катерина».

Диплом ІІІ ступеня

Павлова Катерина та Амбросова Ганна, вихованки Херсонської гімназії, за роботу «Квіткова діва».

НОМІНАЦІЯ

«Портрет»

(репортажний)

Диплом І ступеня

Ємельянова Катерина, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач», за роботу «Ранковий автопортрет».

Диплом ІІ ступеня

Сурженко Марія, вихованка фотостудії «Мить» Донецького міського палацу Дитячої та юнацької творчості, за роботу «На межі».

Диплом ІІ ступеня

Мушта Ігор, вихованець Дніпропетровського обласного центру наукової-творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, за роботу «Дідусеві мрії».

Диплом ІІІ ступеня

Серафім Кусакін, вихованець фотостудії «Мить» Донецького міського палацу Дитячої та юнацької творчості, за роботу «Молодша сестра».

Диплом ІІІ ступеня

Петрик Анастасія, вихованка Ольшанської загальноосвітньої школи Миколаївської районної ради, за роботу «Образа».

Диплом ІІІ ступеня

Коропчук Юлія, вихованка Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу «Погляд юності».

НОМІНАЦІЯ

«Пейзаж»

Диплом І ступеня

Мисак Тетяна, вихованка фотостудії «Безкінечність» центру науково-технічної творчості учнівської молоді Львівської міської ради, за роботу «Ранок».

Диплом ІІ ступеня

Драннікова Єлизавета, вихованка фотостудії «Мить» Донецького міського палацу Дитячої та юнацької творчості, за роботу «На краю світу».

Диплом ІІ ступеня

Ухач Тетяна, вихованка Хижанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Виноградівського району Закарпатської області, за роботу «Краса Криму».

Диплом ІІІ ступеня

Смирнова Катерина, вихованка навчально-виховного комплексу №8 міста Єнакієве Донецької області, за роботу «Чекання».

Диплом ІІІ ступеня

Пойманова Катерина, вихованка Дніпропетровського обласного центру наукової-творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, за роботу «У лузі».

Диплом ІІІ ступеня

Корєшніков Юрій, вихованець професійно-технічного училища №21 міста Калинівка Вінницької області, за роботу «Дорога до храму».

НОМІНАЦІЯ

«Натюрморт»

Диплом І ступеня

Карпенко Ольга, вихованка Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, за роботу «Сила тяжіння».

Диплом ІІ ступеня

Франчук Вадим, вихованець гуртка «Лідер» Фастівського районного еколого-етнографічного центру Київської області, за роботу «Ніжність».

Диплом ІІ ступеня

Волосянкіна Яна, вихованка Ніжинської станції юних техніків Чернігівської області, за роботу «Осіннє золото».

Диплом ІІІ ступеня

Асєєва Ганна, вихованка фотогуртка «Кадр» Свердловської станції юних техніків Луганської області, за роботу «Оксамити чистої води».

Диплом ІІІ ступеня

Лега Юлія, вихованка позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості міста Черкаси» виконавчого комітету Черкаської міської ради, за роботу «Хліб».

Диплом ІІІ ступеня

Кассем Діана та Левченко Радміла, вихованки Черкаської районної станції юних техніків Черкаської районної ради, за роботи «Без назви», «Водяна феєрія».

НОМІНАЦІЯ

«Жанрове фото»

Диплом І ступеня

Чихов Павло, вихованець Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, за роботу без назви.

Диплом І ступеня

Бордакова Марина, вихованка Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, за роботу «Хочется гуляти».

Диплом ІІ ступеня

Солопенко Анастасія, вихованка Феодосійського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді «Інтелект» Автономної Республіки Крим, за роботу «Пам’ятаєш?».

Диплом ІІ ступеня

Саричева Марина, вихованка фотостудії «Вогник» Ялтинського міського центру дитячої та юнацької творчості Автономної Республіки Крим, за роботу «Кар’єрний ріст».

Диплом ІІ ступеня

Кулик Діана, вихованка Чернівецького міського клубу юних техніків «Кварц», за роботу «На краю світу».

Диплом ІІІ ступеня

Вихованці фотогуртка «Ракурс» Донецького професійного ліцею автотранспорту, за роботу «Все в твоих руках».

Диплом ІІІ ступеня

Твердунова Христина, вихованка Ровеньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Луганської області, за роботу «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

Диплом ІІІ ступеня

Сурженко Марія, вихованка фотостудії «Мить» Донецького міського палацу Дитячої та юнацької творчості, за роботу «Джаз».

Диплом ІІІ ступеня

Мисак Тетяна, вихованка фотостудії «Безкінечність» центру науково-технічної творчості учнівської молоді Львівської міської ради, за роботу «Після балу».

НОМІНАЦІЯ

«позажанрове фото та експериментальне фото»

Диплом І ступеня

Ємельянова Катерина, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач», за роботи «Примара аляжу» та «Пляж Фелліні».

Диплом ІІ ступеня

Михайло Валерія, вихованка Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Київської області, за роботу «Дзеркало землі».

Диплом ІІ ступеня

Євтух Діана, вихованка Дубенської міської станції юних техніків Рівненської області, за роботу «Осіння меланхолія».

Диплом ІІІ ступеня

Валоватова Олена, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач», за роботу «Парасолька для двох».

Диплом ІІІ ступеня

Ковтун Аліна, вихованка Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області, за роботу «Місяць над Бостоном».

Диплом ІІІ ступеня

Валоватова Олена, вихованка Республіканського позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач», за роботу «Блакитна сльоза».

9



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Український державний центр позашкільної освіти (3)

    Документ
    Згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Українського державного центру позашкільної освіти в липні 2011 року підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого
  2. Український державний центр позашкільної освіти (1)

    Конкурс
    Згідно з Орієнтовним планом роботи Всеукраїнських і Міжнародних очно-заочних масових заходів з учнівською та студентською молоддю у 2009 році (лист Міністерства освіти і науки України від 31.
  3. Програми з позашкільної освіти Науково-технічний напрям випуск 1 Рекомендовано Міністерством освіти І науки України

    Документ
    Антоненко С. А., Антоненко Т. І., Биковська О. В., Вихренко Т. О., Гайдай Л. М., Галярник Р. А., Голубніча Л. І., Гусєв В. П., Дзезинський О. І., Домашенко В.
  4. Програми з позашкільної освіти випуск №2 Рекомендовано Міністерством освіти І науки України

    Документ
    Антоненко С. А., Антоненко Т. І., Биковська О. В., Вихренко Т. О., Гайдай Л. М., Галярник Р. А., Голубніча Л. І., Гусєв В. П., Дзезинський О. І., Домашенко В.
  5. Міністерство освіти І науки україни наказ (15)

    Документ
    Відповідно до Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.12.2006 № 1757 (із змінами),

Другие похожие документы..