Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Документ'
14-00 Конкурсная программа для молодежи «Универсальный студент» ДК Судженский 5 января, 17-00 Тематический вечер, посвященный творчеству В....полностью>>
'Публичный отчет'
Выполните анализ структуры и эффективности использования ресурсов предприятия питания. Рассчитайте и дайте оценку влияния на изменение оборота предпр...полностью>>
'Документ'
8. Тезис и предположение в процессе доказывания, их соотношение. 9. Виды актов в логическом доказывании, критерии их классификации. 10. Линейные и ал...полностью>>
'Конкурс'
Конкурс ООН для молоді на найкращий фільм про глобальні проблеми сучасностіОрганізація Об'єднаних Націй оголошує конкурс для молоді: «Яка проблема теб...полностью>>

Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 Про Міжнародний мовно-літературний конкурс (1)

Главная > Конкурс
Сохрани ссылку в одной из сетей:

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,

МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Н А К А З

м.Київ

13 05 2011 р. № 441

Про підсумки

І Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської

молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» й наказу Міністерства освіти і науки від 26.10.2010 № 1011 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2010 – 2011 навчальному році проведено І Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5 – 11 класів, ліцеїстів військових ліцеїв, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації усіх форм власності, у якому взяло участь понад 1 мільйон учасників.

Фінальний етап відбувся 5 березня 2011 року в Автономній Республіці Крим, усіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі. У ньому взяло участь 517 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 66 учнів професійно-технічних навчальних закладів, 254 студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності, 40 курсантів вищих військових навчальних закладів.

Учасники мовно-літературних змагань загалом продемонстрували високий рівень знань і виявили не лише фахову підготовку, а й креативність у розв’язанні конкурсних завдань. Більше 80% робіт характеризується творчим підходом: наявністю поетичних замальовок, художніх інкрустацій, композиційною оригінальністю, умінням римувати, полемізувати з висловлюваннями відомих істориків і письменників.

Конкурсні роботи виконувалися переважно українською мовою. Відповідно до умов проведення змагань деякі учасники скористалися своїм правом й виконували роботи рідною мовою – російською, молдовською, кримсько-татарською та польською.

Журі, затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 16.03.2011 № 233, визначило переможців цих інтелектуальних змагань.

За результатами фінального етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити списки переможців І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (додатки 1– 7).

2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

3.1. Довести до відома органів управлінь освіти результати І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

3.2. Проаналізувати результати І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і відзначити педагогічних працівників закладів та установ освіти, які провели значну роботу з організації та проведення відповідного заходу, враховувати цю роботу під час їх атестації.

4. Наказ розмістити на офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту – www.mon.gov.ua.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр Д.В. Табачник

Додаток 1

до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

від 13.05.2011441

Список переможців фінального етапу

І Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

5 клас

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Гриценко

Яна Анатоліївна

Полтавська гімназія № 17

Клочков

Валерій Михайлович

Томинобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білозерського району Херсонської області

Петраш

Анна Ігорівна

СЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького

Суліма

Софія Євгенівна

гімназія № 191 ім. П.Тичини м.Києва

Цуркан

Іван Михайлович

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Чернівецької міської ради

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Варварик

Костянтин Костянтинович

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30

м. Житомира

Дробниця

Марія Вікторівна

Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кролевецької районної ради Сумської області

Дунай

Андрій Віталійович

Одеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48

Кардинал

Вікторія Іванівна

Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Львівської області

Княжев

Андрій Олексійович

Одеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63

Криворука

Єлизавета Вікторівна

Цюрупинська СЗОШ № 4 Херсонської області

Маркович

Катерина Сергіївна

Прилуцька гімназія № 5 Прилуцької міської ради Чернігівської області

Радіонова

Любов Геннадіївна

Котелевська гімназія № 1 Полтавської області

Ремез

Ольга Олександрівна

комунальний заклад «Харківський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс для дітей з вадами зору ім. В.Г.Короленка Харківської обласної ради»

Саргсян

Евеліна Левонівна

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

Тихоновська

Аліна Хієн

Носівська районна гімназія Носівської районної ради Чернігівської області

Чесневський

Богдан Валентинович

Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради Волинської області

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Андрущенко

Анастасія Сергіївна

Лучистівська загальноосвітня школа I-III ступенів м. Алушти Автономної Республіки Крим

Бойчук

Юлія Юріївна

Костопільська гуманітарна гімназія Рівненської області

Васіна

Єлизавета Олександрівна

Донецький багатопрофільний ліцей № 124

Габрік

Наталія Євгенівна

гімназія № 178 м. Києва

Гетьманенко

Анастасія Олександрівна

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області

Гордовий

Кирило Олексійович

комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання – «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступеня «Гармонія» - гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Загоруйко

Тетяна Юріївна

Зміївський ліцей № 1 ім. двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області

Зіневич

Олеся Олегівна

Стрільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненського району Рівненської області

Кобилецька

Тетяна Вікторівна

Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20

Лісовець

Віталій Михайлович

Буська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Львівської області

Моторний

Денис Леонідович

Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради Миколаївської області

Мочалова

Дар’я Анатоліївна

гімназія «Інтелект» м. Горлівки Донецької області

Орел

Анастасія Петрівна

Писарівська загальноосвітня школа I-III ступенів Вінницького району Вінницької області

Ощепков

Костянтин Володимирович

Восходненська загальноосвітня школа I-III ступенів Красногвардійського району Автономної Республіки Крим

Пилипчук

Ангеліна Павлівна

Горбулівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. В.Н.Мартиненка Черняхівського району Житомирської області

Прокопенко

Юлія Сергіївна

Чоповицький ЗНВК «Гімназія-ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Малинського району Житомирської області

Пулькевич

Дарина Володимирівна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1м. Ізяслава Хмельницької області

Соботник

Діана Любомирівна

Отинійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради Івано-Франківської області

6 клас

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Ковальський

Віктор Олегович

Одеський навчально-виховний комплекс № 90

Костіна

Анастасія Володимирівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17

Харишин

Марія Миколаївна

Рогатинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземної мови Рогатинської районної ради Івано-Франківської області

Чабан

Олександр Юрійович

Снігурівська районна гімназія Снігурівської районної ради Миколаївської області

Якимець

Роман Валерійович

Рівненська гімназія „Гармонія”

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Жолуденко

Анатолій Анатолійович

Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Херсонської області

Колісник

Юлія Михайлівна

Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І–ІІ ступенів № 7 – колегіум» Черкаської області

Лазарева

Ніна В’ячеславівна

гімназія № 1 ім. К.Д.Ушинського м. Сімферополя

Лоцманова

Євгенія Ігорівна

навчально-виховний комплекс «Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.Гончара – ліцей» Балтського району Одеської області

Манько

Аліна Костянтинівна

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області

Мегела

Ангеліна Юріївна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Тур’я-Ремета Перечинського району Закарпатської області

Міськів

Уляна Володимирівна

Більче-Золотецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Борщівського району Тернопільської області

Правак

Юлія Богданівна

НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”м. Дунаєвець Хмельницької області

Сідляр

Ірина Василівна

Гаврилівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області

Унгурян

Ольга Володимирівна

гімназія № 7 Чернівецької міської ради

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Барабаш

Раїса Володимирівна

Радянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кобеляцького району Полтавської області

Борсук

Анна Іванівна

Малокомишуваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області

Василенко

Ярослава Ігорівна

гімназія № 191 ім. П.Тичини м. Києва

Грузіна

Вікторія Анатоліївна

Андрушівська гімназія Андрушівського району Житомирської області

Ковальчук

Анастасія Матвіївна

Калуська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 7 Калуської міської ради Івано-Франківської області

Лісогор

Олександра Сергіївна

Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Шполянської районної ради Черкаської області

Малиновська

Ольга Володимирівна

Нерубайський навчально-виховний комплекс Біляївського району Одеської області

Махно

Аліна Анатоліївна

Семенівський навчально-виховний комплекс № 1

ім. М.М.Хорунжого Полтавської області

Наришкіна

Крістіна Геннадіївна

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Петропавлівського району Дніпропетровської області

Палатай

Дар’я Володимирівна

Карлівська гімназія ім. Н.Герасименко Полтавської області

Полубоярова

Аліса Миколаївна

Костянтинівське районне НВО № 1 „Таврія” Мелітопольського району Запорізької області

Резаєв

Ярослав Олегович

гімназія № 315 м. Києва

Ривко

Оксана Іванівна

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Львівської області

Романюк

Марина Олегівна

Кіровоградський обласний загальноосвітній навчально-виховний комплекс гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат – школа мистецтв) Кіровоградської обласної ради

Савків

Павлина Ігорівна

Монастириська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської області

Сухіна

Поліна Романівна

Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Рубіжанської міської ради Луганської області

Трускова

Ірина Олександрівна

гімназія № 1 м. Севастополя

Хлівнюк

Сергій Сергійович

Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинського району Київської області

Шваленко

Вікторія Юріївна

Березнегуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради Миколаївської області

7 клас

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Качак

Христина Іванівна

Голинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області

Золотницька

Анастасія Вікторівна

Головинська гімназія Черняхівського району Житомирської області

Литвин

Олена Ярославівна

Тягинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бериславського району Херсонської області

Вахтіна

Галина В’ячеславівна

Іллічівська гімназія № 1 Одеської області

Пастух

Анастасія Олександрівна

Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кодимського району Одеської області

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Дейнека

Яна Віталіївна

Прилуцька спеціалізована загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Чернігівської області

Дмитровський

Михайло Юрійович

білінгвальна гімназії № 2 м. Севастополя

Заболотна

Аліна Олександрівна

гімназія м. Білої Церкви Київської області

Кликова

Ірина Вікторівна

комунальний заклад «Луганський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа І ступеня - гімназія № 52»

Коваленко

Андрій Павлович

Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Полтавської області

Лупан

Юлія Юріївна

Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільського району Київської області

Маркевич

Юлія Сергіївна

суспільно-гуманітарна гімназія м. Тореза Донецької області

Масловська

Ірина Михайлівна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 м. Житомира

Паневська

Наталія Ігорівна

гімназія № 1 Чернівецької міської ради

Тітарчук

Поліна Василівна

Хмельницька гімназія № 1 ім.В.Красицького

Ярощук

Анастасія Сергіївна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

м. Синельникового Дніпропетровської області

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Баган

Ірина Андріївна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м. Хоросткова Гусятинського району Тернопільської області

Биць

Олена Віталіївна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа –ліцей» Рівненського району Рівненської області

Будерецька

Анна Сергіївна

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 м. Волочиська Хмельницької області

Гупалик

Ірина Андріївна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Пнівне Камінь-Каширського району Волинської області

Завгородня

Ірина Іванівна

Хитцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області

Івончак

Анастасія Дмитрівна

Новобросковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сторожинецького району Чернівецької області

Качан

Анна Василівна

Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Київської області

Кучеренко

Валерія Володимирівна

Сокирянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Чернівецької області

Макар

Валентина Юріївна

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Закарпатської області

Михайленко

Іван Юрійович

Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 81 Дніпропетровської області

Міщук

Тетяна Володимирівна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Гуща Любомльського району Волинської області

Сарапіна

Анастасія Анатоліївна

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 смт. Ратне Волинської області

Сейдаметова

Ельнара Ісмаїлівна

НВК «ШФМЛ» м. Алушти Автономної Республіки Крим

Семикаш

Ірина Вікторівна

Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Смага

Тетяна Сергіївна

Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Ніжинської міської ради Чернігівської області

Солодовидченко

Світлана Сергіївна

Солоницівська гімназія № 3 Дергачівської районної ради Харківської області

Стоцька

Любов Романівна

Перегінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області

Фарбітник

Інна Володимирівна

Перша українська гімназія ім. М.Аркаса Миколаївської міської ради Миколаївської області

Хмара

Юлія Володимирівна

ЗСШ № 19 м. Павлограда Дніпропетровської області

Хоссейн

Басіра Саїд

загальноосвітня школа I-III ступенів № 33

м. Сімферополя

Чернега

Ольга Сергіївна

навчально-виховний комплекс «Гайворонська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Кіровоградської області

Чиженко

Ірина Андріївна

Сигнаївський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Указом Президента України від 30 вересня 2010 року №928 „Про Міжнародний мовно-літературний конкурс

    Конкурс
    1. Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс) проводиться згідно з Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 „Про Міжнародний мовно-літературний конкурс
  2. Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 „Про Міжнародний мовно-літературний конкурс

    Конкурс
    На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 „Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка” у 2011/2012 навчальному році відбудеться II Міжнародний мовно-літературний
  3. Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 Про Міжнародний мовно-літературний конкурс (2)

    Конкурс
    Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» й наказу Міністерства освіти і науки від 26.
  4. Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 Про Міжнародний мовно-літературний конкурс (3)

    Конкурс
    На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та
  5. Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928/2010 Про Міжнародний мовно-літературний конкурс

    Конкурс
    На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928/2010 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади

Другие похожие документы..