Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Автореферат'
Защита состоится «24» февраля 2012 года в13.00 часов на заседании диссертационного совета Д 212.101.06 в Кубанском государственном университете по адр...полностью>>
'Документ'
Следовательно, реализация этой программы позволит работать ей в течение нескольких поколений людей, полностью удовлетворяя их всеми материальными и д...полностью>>
'Урок'
Оборудование урока: Оформленная доска; плакаты, созданные руками учащихся, отражающие эпоху В.В.Маяковского. Презентация, раздаточный материал (стихи...полностью>>
'Документ'
Чтобы стать счастливым, человек должен научиться любить, уважать и принимать самого себя. Необходимо уметь понимать свои чувства, поступки, мотивы по...полностью>>

Юридична особа платник єдиного податку за ставкою 10% отримує виручку в іноземній валюті на поточний рахунок

Главная > Документ
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Юридична особа платник єдиного податку за ставкою 10% отримує виручку в іноземній валюті на поточний рахунок. Чи оподатковується єдиним податком позитивна курсова різниця, що виникла по залишках іноземної валюти на кінець звітного періоду (місяця) ?

Відповідь: Відповідно до ст. 1 Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» від 03 липня 1998 року № 727/98 застосування спрощеної системи оподаткування передбачає касовий метод обчислення виручки.

Крім того, згідно з п. 2 Порядку ведення Книги обліку доходів і витрат суб’єкта малого підприємництва – юридичної особи, затвердженого наказом ДПА України від 12.10.99 р. № 554 (зареєстровано в Мін’юсті України 19.10.99 р. за № 713/4006, за текстом – Порядок № 554), у графі 6 «Загальна сума виручки та позареалізаційних доходів» відображаються всі надходження, отримані на розрахунковий (поточний) рахунок та до каси суб’єктом малого підприємництва від продажу продукції (товарів, робіт, послуг), майна, включаючи основні фонди, які належать суб'єкту малого підприємництва й реалізовані у звітному (податковому) періоді, а також позареалізаційні доходи та виручку від іншої реалізації.

Отже, для визначення бази оподаткування єдиним податком окрім коштів, отриманих на розрахунковий рахунок та в касу від продажу продукції (товарів, робіт, послуг), потрібно враховувати суми позареалізаційних доходів, включаючи суми позитивної різниці від продажу валюти.

ДПІ у Дарницькому районі м. Києва



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Конспект лекцій удвох частинах Частина 2 для студентів спеціальності 030504 «Фінанси І кредит»

    Конспект
    Податковий менеджмент: Конспект лекцій. У двох частинах. Частина 2. Для студентів спеціальності 8.030504 «Фінанси і кредит» рівня підготовки «Магістр» / укладач О.
  2. Конспект лекцій Удвох частинах Частина 2 для студентів спеціальності 050104 «Фінанси» усіх форм навчання

    Конспект
    Відповідно до Закону України від 26.06.1997 р. № 400/97-ВР "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" і Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами і держав­ними цільовими
  3. Навчальний посібник підготовлено за сприяння Національного банку України

    Документ
    Банківське право України: Навч. посібник. Кол. авт.: Жуков А. М., Іоффе А. Ю., Кротюк В. Л., Пасічник В. В., Селіванов А. О. та ін. / За заг. ред. А. О.
  4. Питання: Чи має право платник податку на прибуток у 2011 році віднести на зменшення об’єкта оподаткування від’ємне значення, яке виникло за наслідками діяльності у 2009-2010 роках?

    Документ
    Питання: Чи має право платник податку на прибуток у 2011 році віднести на зменшення об’єкта оподаткування від’ємне значення, яке виникло за наслідками діяльності у 2009-2010 роках?
  5. Відповіді на запитання, які задавались під час оглядово- тематично го семінар у

    Документ
    «Огляд останніх змін у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку. Впровадження та застосування Податкового кодексу України», що проводився Корпорацією «Мережа» та Аудиторською фірмою «Украудит XXI - Захід» 1 листопада 2011 року

Другие похожие документы..