Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Урок'
Личный финансовый план, страхование . основные принципы инвестиций 3....полностью>>
'Закон'
Право на необходимую оборону является неотъемлемым атрибутом правового статуса личности. Часть 2 ст. 45 Конституции Российской Федерации закрепляет п...полностью>>
'Образовательная программа'
Подростки 12-15 лет. В группе 12 человек. Работоспособность группы хорошая. По темпу деятельности и уровню подготовки выделяются «сильная» и «слабая» ...полностью>>
'Реферат'
Ïðåæäå âñåãî íàäî ïîíÿòü, ÷òî çâåçäû, çà ðåä÷àéøèì èñêëþ÷åíèåì, íàáëþäàþòñÿ êàê "òî÷å÷íûå" èñòî÷íèêè èçëó÷åíèÿ. Ýòî îçíà÷àåò, ÷òî èõ óãëîâûå...полностью>>

Тематика науково-дослідницьких робіт учасників ІІ етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2009-2010 та 2010-2011 навчальні роки історико-географічне відділення

Главная > Конкурс
Сохрани ссылку в одной из сетей:

ТЕМАТИКА НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

УЧАСНИКІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

2009-2010 ТА 2010-2011 НАВЧАЛЬНІ РОКИ

Історико-географічне відділення

2010 рік

секція «Історія України»

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад/клас

Тема наукової роботи

1

Маргарян Ганна Маїсівна

Учениця 9 класу Білогірського НВК

Пилип Орлик та його конституція

2

Гладиш Віктор Владиславович

Учень 11 класу

Пилипо-Олександрівської

ЗОШ І-ІІІ ст.

Віньковецького району

Дослідження української повстанської армії у світлі документів за Українську Самостійну Соборну державу

3

Музика Оксана Валеріївна

Учениця 11 класу Бальковецької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Волочиського району

Еволюція українського націоналізму

4

Галаш Євген Сергійович

Учень 11 класу Вільховецької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Новоушицького району

Долі жителів Новоушиччини, насильно депортованих до Німеччини

5

Борей Вадим Петрович

Учень 9 класу Киликіївського НВК Славутського району

Степан Бандера-політичний портрет в історії України

6

Моросюк Олена Анатоліївна

Учениця 11 класу Староостропільського НВО

Старокостянтинівського району

ОУН-УПА. Міфи. Реальність. Сьогодення

7

Суханюк Лілія Сергіївна

Учениця 9 класу Волице-Поліської

ЗОШ І-ІІІ ст.

Теофіпольського району

Гетьман Пилип Орлик. Конституція та боротьба за незалежність України

8

Матвійчук Сергій Володимирович

Учень 10 класу Плесенської

ЗОШ І-ІІІ ст.

Шепетівського району

Становлення Галицько-Волинського князівства як спадкоємця Київської Русі

9

Ткачук Ігор Русланович

Учень 10 класу Соколівської

ЗОШ І-ІІІ ст.

Ярмолинецького району

Від Донських степів до Австрійських Альп (Бойовий шлях 68-ї гвардійської Проскурівської Червонопрапорної стрілецької дивізії

1941-1945рр.)

10

Куньковський Дмитро Сергійович

Учень 11 класу Кам.'янець-Подільської гімназії

Повсякденне життя українців у післявоєнний період (1945-1955рр.)

11

Поліщук Василь Леонідович

Учень 11 класу

Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки

Реалізація плану

“ОСТ” на Україні

12

Семенов Сергій Васильович

Учень 10 класу

Кам'янець-Подільського НВК:

“ЗОШ І-ІІ ст., ліцей”

Аграрна політика українських національних урядів (1917-1920 рр.)

13

Гаманчук Олександр Михайович

І курс Понінківського професійного ліцею Полонського району

Військова справа в Київській Русі

14

Слабіцька Юліана Юріївна

Учениця 10 класу Городоцької гімназії

Іван Мазепа — дві правди?

15

Яковенко Ольга Віталіївна

Учениця 10 класу Шатавського НВК Дунаєвецького району

Історія та уроки Голокосту в Україні 1941-1944 рр.

16

Клімчук

Святослав Олександрович

Учень 10 класу

технологічного багатопрофільного ліцею

м. Хмельницького

“Українське питання” в світлі іноземної преси: 1914-1918 рр. 9За матеріалами часописів “Діло” та “Вісника Союзу Визволення України”)

17

Шпак Анастасія Іванівна

Учениця 11 класу Меджєибізької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Летичівського району

Олена Сівницька-театральна зірка, народженна в Меджибожі

18

Немировська Аліна Олегівна

Учениця 11

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

м. Нетішина

Ідеологічна еволюція ОУН і УПА та роль в цьому процесі керівника головного осередку пропаганди Петра Федуна (Полтави)

19

Ткачук Андрій Андрійович

Учень 11 класу

НВК №1

м. Шепетівки

Інтегральний націоналізм Дмитра Донцова та національно-визвольний рух

20

Наконечна Марія Іванівна

Учениця 11 класу

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

м. Старокостянтинова

Український національно-визвольний рух в роки Другої Світової війни: до питання колаборації

21

Мельник Олександр Анатолійович

Учень 11 класу Маниковецької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Деражнянського району

Політичні репересії 1937-1938 рр. На Поділлі. Проблеми реабілітації

22

Шиян Віктор Володимирович

Учень 9 класу Пасічнянського НВК Старосинявського району

(ХОЦНТТУМ)

Військове мистецтво запорізьких козаків

23

Склепюк Ольга Олександрівна

Учениця 11 класу Черчецької ЗОШ І-ІІІ ст., Чемеровецького райлну

Українська діаспора як чинник національного державотворення

секція «Історичне краєзнавство»

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад/клас

Тема наукової роботи

1

Кушнірчук Леся Володимирівна

Учениця 11 класу Зіньківського НВК Віньковецького району

Вивчення життєпису відомих випускників

моєї школи Том ІІ

2

Собцева Квітослава

Учениця 10 клас Волочиського НВК

Володимир Лупійчук — видатний майстер-різьбяр, співець героїчної історії українського козацтва

3

Казик Сергій Миколайович

Учень 9 класу Ходоровецької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Кам'янець-Подільського району

Історія села Ходоровці

4

Ткач Микола Васильович

Учень 9 класу Отроківської

ЗОШ І-ІІІ ст.

Новоушицького району

Ігнатій Мархоцький і Миньковецька держава

5

Сідлецький Назар Миколайович

Учень 11 класу Берездівського НВК

Славутського району

Примусова депортація працездатних людей до Німеччини в роки

Другої світової війни

6

Ващук Дмитро Сергійович

Учень 11 класу Стецьківської

ЗОШ І-ІІІ ст.

Старокостянтинівського району

Село стецьки і околиці в період кінця 16-першої половини 20 століття

7

Євтух Вікторія Володимирівна

Учень 10 класу Старосинявського НВК

Голокост на Старосинявщині.

8

Вознюк

Діана Олегівна

Учениця 9 класу Чабанівської

ЗОШ І-ІІ ст.

Хмельницького району

Остарбайтери — історія неволі

9

Демедюк

Віктор Миколайович

Учень 11 класу Новицька ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району

Становлення демократичних цінностей у нашому краї на початку ХХ століття внаслідок революційних подій

10

Дерев'янко Марійка Олександрівна

Учениця 10 класу Ярмолинецького НВК

Визволення Ярмолинець від німецько-фашистських загарбників

11

Мудрий Петро Олександрович

Учень 11 класу Кам'янець-Подільської гімназії

Голокост на Кам'янеччині

12

Рудюк Павло Олесандрович

Учень 10 класу

Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки

Єврейське населення Славутчини

в 1941-1944 рр.

13

Крепп Світлана Ігорівна

Учениця 11 класу Полонської

ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Розвиток освіти на Полонщині

14

Казмірук Валентин Володимирович

Учень 9 класу

Волицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Красилівського району

Проблеми безробіття в Україні і Красилівському районі та шляхи їх вирішення

15

Палійчук Іван Богданович

Учень 11 класу Городоцької гімназії

Політичні репресії 1937-1938 років на Городоччині

16

Пелих Радіон

Учень 11 класу Шатавського НВК

Дунаєвецького району

Підземна архітектура Придністровського регіону Поділля

17

Гвоздовська Наталія Юріївна

Учениця 10 класу

НВК №2

м. Хмельницького

Подоляни в діаспорі

18

Заморський Олександр Володимирович

Учень 11 класу Ізяславського НВК

Пам'ятники Великої Вітчизняної війни на території Ізяславщини

19

Антохова Тетяна Василівна

Учениця 11 класу Летичівського НВК №1

Летичівщина у кінці

19 століття -у

першій світовій війні

20

Бабій Ганна Володимирівна

Учениця 11 класу

ЗОШ І-ІІІ ст. №1

м. Нетішина

Голокост та його прояви на території

Славутського району

21

Регула Олександр Сергійович

Учень 9 класу

НВК №3 м. Шепетівки

Шепетівчани — учасники війни в Афганістані

22

Надвірняк Олександр

Олександрович

Учень 10 класу

Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки

Розвиток і нрансформація товарних відносин в Подільській Губернії (кінець 18-19 століття)

23

Соболюк

Катерина Вікторівна

Учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6

м. Старокостянтинова

Архітектурними стежками Старокостянтинова.

Минуле і сучасність

24

Звездюк

Яна Вікторівна

Учениця 9 класу Жердянської

ЗОШ І-ІІІ ст., Чемеровецького району

Життєвий шлях

Марцеліни Даровської

секція «Археологія»

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад/клас

Тема наукової роботи

1

Касприк

Вадим Вікторович

Учень 11 класу Сутковецької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Ярмолинецького району

Перлина середньовічної оборонної архітектури в Україні — Покровська церква-фортеця с. Сутківці

2

Демко

Андрій Сергійович

Учень 10 класу

технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького

Археологія Волині. Культура кам'яного віку

3

Щур Тетяна Андріївна

Учень 10 класу

ЗОШ І-ІІІст. №6

м.Шепетівки

Фортифікаційне будівництво на території Болохівської землі

4

Ковпак

Вікторія Олегівна

Учениця 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки

Скарби Болохівської землі

5

Гончарук Василь Віталійович

Учень 11 класу Старокостянтинівського ліцею

Болохівське князівство у контексті Губинського городища

6

Содорчук Анна Володимирівна

Учениця 11 класу Дунаєвецької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Черняхівські поселення

с. Маліївці

Дунаєвецького району

секція «Етнологія»

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад/клас

Тема наукової роботи

1

Степчук Тетяна Василівна

Учениця 10 класу Пилипо-Олександрівської

ЗОШ І-ІІІ ст.

Віньковецького району

Нате вам народжене принесіть хрещене (особливості родинних обрядів)

2

Яшищена Ліна Валеріївна

Учениця 11 класу Волочиської

ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Обрядові звичаї на Поділлі

3

Сивоконь Анна Олексіївна

Учениця 11 класу Новицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Шепетівського району

Історичні і фольклорні джерела виникнення полі культурного середовища села Мальованки

4

Марінов Валерій Валерійович

Учень 11 класу Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ярмолинецького району

Доля української спільноти в ХХ столітті:

трагедії в 30-40 роки

5

Ковальська Валерія Ігорівна

Учениця 11 класу Кам'янець-Подільської гімназії

Стиляги-молодіжна субкультура 40-50-х років ХХ століття

6

Висоброшна Іоанна Петрівна

Учениця 11 класу Дунаєвецької

ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Історія єврейської общини Дунаєвеччини

7

Дворцова ОленаЮріївна

Учениця 11 класу

НВО №9

м. Хмельницького

Український національний одяг як джерело дослідження проблем етногенезу

українського народу

8

П'янков Тимофій Оллександрович

Учень 11 клас

ЗОШ І-ІІІ ст. №4

м. Нетішина

Соціально-економічні чинники трудової міграції Українців до країн СНД

9

Спеціальна Юлія Анатоліївна

Учениця 11 класу

НВК №1 м. Шепетівки

Символіка народного костюма в обрядовості Південно-Східної Волині

секція «Правознавство»

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад/клас

Тема наукової роботи

1

Сторожук Роман Анатолійович

Учениця 11 класу Голоської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кам'янець-Подільського району

Спори з суб'єктами владних повноважень

2

Чіпак Сергій Анатолійович

Учень 10 класу Івашковецької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Новоушицького району

Правовий та фактичний статус депутатів місцевих рад в Україні

3

Замрій Руслан Володимирович

Учень 10 класу Лісогриневецької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Хмельницького району

Право на охорону здоров'я: законодавство та реалії життя

4

Грабарчук Ніна Володимирівна

Учениця 11 класу Грицівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району

Роль конституції Пилипа Орлика у державотворенні України

5

Годна

Наталія Сергіївна

Учениця 11 класу

СЗОШ І-ІІІ ст. №9

ІКТ “Успіх” м. Славути

Правовий статус парламентської опозиції в Україні

6

Гриценюк Іван Анатолійович

Учениця 11 класу

Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки

Конституційна реформа в Україні

7

Галінський Максим Володимирович

Учень 11 класу Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Застава як спосіб забезпечення виконання зобов'язань

8

Сапрун Оксана Анатоліївна

Учениця 11 класу Городоцької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Правопорушення неповнолітніх як гостре срціальне явище

9

Дашевська Тетяна Дмитрівна

Учениця 11 класу

СЗШ №18

м.Хмельницький

Особливості здійснення жінкою своїх особистих немайнових прав

10

Демянчук Вікторія Григорівна

Учениця 11 класу Ізяславського НВК

Форми реалізації норм права

11

Левчук Анатолій Сергійович

Учень 10 класу Летичівського НВК №1

Актуальні проблеми розвитку місцевого самоврядування в контексті конституційних та демократичних реформ в Україні

12

Дубина Богдан Аркадійович

Учень 11 класу Нетішинського НВК

Захист права інтелектуальної власності

13

Павловська Ганна Миколаївна

Учениця 11 класу

НВК №1 м. Шепетівки

Довічне позбавлення волі як вид кримінального покарання

14

Бондарук Олександр Анатолійович

Учень 11 класу

ЗОШ І-ІІІ ст. №7

м. Старокостянтинова

Компенсація моральної шкоди за Цивільним Кодексом України

15

Сушков Дмитро Дмитрович

Учень 10 класу Шатавського НВК Дунаєвецького району

Особливості організації державної влади та судової системи в Україні в 17 ст.

16

Журбик Роман Михайлович

Учень 10 класу Чемеровецького НВК

Права людини та Інтернет

секція «Релігієзнавство та історія релігії»

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Навчальний заклад/клас

Тема наукової роботи

1

Мартинюк Лілія Олегівна

Учениця 10 класу Волочиського НВК

Становлення церкви на Волочищині у 18-19 століттях

2

Кінзерська Ольга Станіславівна

Учениця 9 класу Приворотської

ЗОШ І-ІІІ ст. Кам'янець-Подільського району

Свято-Вознесенська церква села Привороття: історичний аспект та філософія буття

3

Борисова Марина Валеріївна

Учениця 8 класу Пилипохребтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоушицького району

Духовне життя старообрядців с. Пилипи Хребтівські

4

Драчук Нікіта Сергійович

Учень 11 класу Пашковецької

ЗОШ І-ІІІ ст.

Старокостянтинівського району

Дерев'яні храми Старокостянтинівщини

5

Площинська Анастасія Олексіїївна

Учениця 11 класу Іванковецького НВК Хмельницького району

Історичне значення слов'янської міфології та зв'язок її праобразів із християнською релігією

6

Прокопчук Сергій Олексійович

Учень 10 класу Ярмолинецької

ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Богородичні ікони-віра і надія українського народу

7

Яковлєв Олександр Юрійович

Учень 9 класу Чаньківської

ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецького району

Релігія і церква на Поділлі

8

Матусевич Олександр Андрійович

Учень 10 класу

НВК №3 м. Шепетівки

Обряд хрещення у православній церкві

9

Яворський Ярослав Борисович

Учень 10 класу

гімназії №1

м.Хмельницького

Доля Проскурівського костьолу та парафії у період з 1796-1917 рр.

(за архівними документами)



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Правила оформлення роботи 15 розділ методичні рекомендації щодо написання науково-дослідницьких робіт (відділення філософії та суспільствознавства, історико-географічне) 19

    Методичні рекомендації
    У сучасній освіті України домінує ідея формування людини-дослідника, здатної до творчого мислення, самостійного пошуку шляхів вирішення актуальних проблем.
  2. Правила оформлення роботи розділ методичні рекомендації щодо написання науково-дослідницьких робіт відділення філософії та

    Методичні рекомендації
    У сучасній освіті України домінує ідея формування людини-дослідника, здатної до творчого мислення, самостійного пошуку шляхів вирішення актуальних проблем.
  3. Жовтнева районна рада управління освіти

    Документ
    Діяльність управління освіти в 2009-2010 навчальному році проходила на підставі законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про дошкільну освіту”, „Про позашкільну освіту”, „Про місцеве самоврядування”, Указу Президента України від 20.
  4. Положення про Ярмолинецьку районну філію Хмельницького територіального відділення Малої Академії наук України

    Документ
    Районна філія МАН є самостійним формуванням, яке об'єднує учнівнавчальних і позашкільних закладів району, здатних до наукового пошуку,зацікавлених у підвищенні свого інтелектуального та культурного рівня, щобажають поглибити свої
  5. Програма конкурсу > ІІ етап конкурсу проводиться з урахуванням навчальних досягнень учнів з відповідних базових дисциплін у таких секціях наукових відділень Малої академії наук України: Назва відділення

    Конкурс
    Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (далі – конкурс) проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей України, виховання їх в дусі патріотизму

Другие похожие документы..