Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Учебно-методический комплекс'
Слонов Тимур Людинович, кандидат биологических наук, доцент, Крапивина Елена Александровна, кандидат биологических наук, зав. учеб.-науч. лаб. «Герба...полностью>>
'Исследование'
Арсеньева Елена Валерьевна, преподаватель ФГОУ СПО «Северный колледж физической культуры и спорта», соискатель кафедры адаптивной физической культуры...полностью>>
'Лекция'
Семиотика: Язык. Природа. Культура: Курс лекций: Учеб. пособие для студ. филол., лингв, и переводовед. фак. высш. учеб. заведений. — М.: Издательский...полностью>>
'Документ'
Судоремонтное предприятие ОАО "ХК Дальзавод" полностью прекратило свою деятельность. 31 декабря 2009 года стал последним рабочим днем на бы...полностью>>

Навчальнні заклади учасники обласної виставці-конкурсі «космічні фантазії»

Главная > Конкурс
Сохрани ссылку в одной из сетей:

Додаток 1

до наказу ОблУОН

206

від 06.04.2010р.

НАВЧАЛЬННІ ЗАКЛАДИ УЧАСНИКИ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВЦІ-КОНКУРСІ «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

№ з\п

Найменування районів, міст

Навчальні заклади

Обласні навчальні заклади

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради

м. Запоріжжя

Міський Палац дитячої та юнацької творчості, Станція юних техніків Запорізької міської ради, Центр творчості дітей та юнацтва Жовтневого району, Комунарський центр молоді та школярів, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, Центр дозвілля дітей та юнацтва Орджонікідзевського району, Центр дитячої та юнацької творчості Ленінського району, навчально-виховний комплекс «Запорізька січ» військово-спортивного профілю, Комунальний заклад «Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді «Політ» Запорізької міської ради

в т.ч.: Заводський

Не брав участі

Жовтневий

Колегіум № 98, загальноосвітні школи (ЗОШ) №1, 3, 5, 15, 63; гімназія № 11, технічний ліцей

Комунарський

Навчально-виховний комплекс (НВК) №7, гімназія № 107, НВОК №110, ЗОШ № 83, 90

Ленінський

Колегіум «Елінт», багатопрофільний ліцей № 62, ЗОШ № 73

Орджонікідзевський

Гімназії № 4, 71, суспільно-гуманітарна гімназія № 27, ЗОШ № 20, 58, 78,спеціалізована загальноосвітня школа (СЗОШ) № 72

Шевченківський

Ліцей № 34, ЗОШ № 65, 52

Хортицький

Не брав участі

м. Бердянськ

Центр дитячої та юнацької творчості, клуб дитячої та юнацької творчості «Зоряний», станція юних техніків, ЗОШ № 4

м. Мелітополь

Станція юних техніків, Міський Палац дитячої та юнацької творчості, еколого-натуралістичний центр, ЗОШ № 1, 4, 6, 8, 13, 14, 17, 24, 25; СЗОШ № 23, НВК № 9, 16, гімназії № 5, 10, 19, початкова школа № 2

м. Енергодар

Центр дитячої та юнацької творчості, НВК № 1, 5, багатопрофільна гімназія «Гармонія»; ЗОШ № 2, 4, 7; НВК «Дошкільний навчальний заклад – загально навчальний заклад (НВК «ДНЗ – ЗНЗ») № 9

м. Токмак

Центр дитячої та юнацької творчості, ЗОШ № 1, 2, 4, 5, 12

Бердянський

Осипенківська ЗОШ , Новотроїцька ЗОШ

Василівський

Центр дитячої та юнацької творчості, гімназія «Софія» м. Дніпрорудне

Веселівський

Будинок дитячої та юнацької творчості, ЗОШ № 1

Великобілозерський

Будинок дитячої творчості, ЗОШ І-ІІ ст., СЗОШ І-ІІІ ст. «Первоцвіт», НВК № 1, ЗОШ № 2, 6, Гюнівська ЗОШ № 1

Вільнянський

Центр дитячої та юнацької творчості, ЗОШ І-ІІ ст., ЗОШ № 2, гімназія «Світоч», Петро-Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст., Московська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гуляйпільський

Комунальний заклад «Районний центр дитячої та юнацької творчості», колегіум «Лідер», СЗОШ І-ІІІ ст., ЗОШ № 1, 2, Темирівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ», Успенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Воздвижівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Приютненський НВК «Загально-навчальний заклад І-ІІІ ст. дошкільний навчальний заклад», Залізничний «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Запорізький

Малокатеринівська гімназія «Софія», Балабинська гімназія «Престиж», Григорівський НВК, Новозлатівська ЗОШ, Кушугумська СЗОШ «Інтелект»

К-Дніпровський

Будинок дитячої творчості

Куйбишевський

Центр дитячої та юнацької творчості

Мелітопольський

Районний будинок дитячої та юнацької творчості, Мирненська ЗОШ, Терпінівський колегіум «Джерело», Костянтинівський ліцей «Ерудит», Костянтинівське РНВО «гімназія №1-МАН «Таврія», Вознесенівська гімназія «Орієнтир», загальноосвітні школи: Фруктовська, Вознесенівська, Новомиколаївська, Полянівська, Спаська, Новобогданівська, Відродженська, Данило-Іванівська, Астраханська, Високівська, Федорівська, Новогородківська, Семенівська, Терпінівська.

Михайлівський

Комунальний заклад «Дитячий центр»

Новомиколаївський

Районний центр дитячої та юнацької творчості, ЗОШ № 2, Софіївська ЗОШК, Різдвянська ЗОШ ім. М. Попкова, Любицька ЗОШ.

Оріхівський

Гімназія № 1«Сузір’я», Нестерянська СЗОШ, ЗОШ: Омельницька, Новояковлівська, Новоіванівська, Новоданилівська СЗОШ, Комишуваський Будинок дитячої творчості

Пологівський

Комунальний комплексний позашкільний навчальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради, дитяча школа мистецтв, гімназія «Основа», ЗОШ № 2, 4, 6, СЗОШ І-ІІІ ст. № 2, колегіум № 1, ЗОШ: Чапаєвська, Новокарлівська, Басаньська, Шевченківська, Семенівська.

Приазовський

Будинок дитячої та юнацької творчості

Приморський

Районний центр дитячої творчості та юнацтва, ЗОШ № 2, 4, Мануйлівська, Маринівська, Банівська, Інзівська, Орлівська, Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ступеня

Розівський

Вишнюватська ЗОШ

Токмацький

Районний Будинок творчості школярів м. Молочанськ, Молочанські ЗОШ № 1, 2; Коханівська ЗОШ.

Чернігівський

Загальноосвітні школи:Чернігівська ім. А. М. Темника, Новополтавська, Панфілівська, Обіточненська, Замістянська , Новомихайлівський НВК, Широкоярський НВК.

Якимівський

Гімназія

Всього по області:

Позашкільні заклади –33

Загальноосвітні заклади – 146

Додаток 2

до наказу ОблУОН

№206

Від 06.04.2010р.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО УЧАСТЬ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ В ОБЛАСНІЙ ВИСТАВЦІ-КОНКУРСІ «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

Відповідно до наказу управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 29.09.2009 р. № 408 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» з 24 листопада 2009 р. по 26 лютого 2010 р. учнівська молодь 33 позашкільних та 146 загальноосвітніх закладів взяли участь у зазначеному конкурсі.

З оригінальною видумкою виконана робота «Сяйво космосу» учениці зразкового колективу «Джерело» гуртка «Дивоцвіт» Комунарського Центру учнівської молоді та школярів Крохмаль Яни , керівник Ковба Ю. О.

Слід відзначити незвичний підхід до виконання декількох експонатів з використанням викидного матеріалу. Серед них особливе враження справила робота «Прибулець» Ковальчук Аліни, учениці гуртка «Забава» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, керівник Улитенко Н. А.

Особливо слід відзначити вагомий внесок керівника гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР та гуртка «Народні ремесла» гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя Бабич Л. І., вихованці якої з успіхом поєднують древні народні ремесла з сучасними технологіями декоративного мистецтва.

В цьогорічному конкурсі найактивнішу участь взяли навчальні заклади м. Мелітополя та Мелітопольського району, представивши велику кількість експонатів, виконаних з використанням різноманітних технік. Заслуговують уваги літературні роботи «Світське життя з Катериною Космічною» гуртка «Медіа-культура» (Вознесенівська гімназія «Орієнтир» Мелітопольський район, керівник Нєдєліна О. М.), «Подорож у Безкінечність» Герасько Ксенії (Районний Будинок дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, керівник Фесенко О. М.).

Незабутнє враження справляють художні роботи «Народження планети» Горбунової Карини та «Візит космічної гості» Галич Яни з Районного Центру дитячої творчості та юнацтва м. Приморська, керівник Ламанова Г. М.; батик «Космічна подорож» Романенко Сергія з НВК № 5 м. Енергодара, керівник Верещагіна В. М.

Хочеться окремо наголосити, що в конкурсі беруть участь тільки дитячі роботи; роботи вчителів та керівників гуртків не розглядаються.

Основні недоліки викликані, безумовно, недостатньою увагою керівників до вимог оформлення конкурсних робіт, що викладені в Положенні про обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». Багато робіт не відповідали нормам щодо розмірів та оформлення, були громіздкими або занадто крихкими, що призвело до пошкоджень експонатів під час транспортування.

Багато навчальних закладів, подаючи роботи на конкурс, не оформили заявки, що значно утруднює роботу журі під час реєстрації та оцінювання робіт (ЦДДЮ Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, ЗОШ № 15 м. Запоріжжя, СЮТ та школи № 1, 11, 16, 17, 22, м. Мелітополя, ЦДЮТ м. Бердянська, БДЮТ Приазовського району, РЦДЮТ Гуляйпільського району, БДЮТ м. Пологи, школи Великобілозерського району, м. Вільнянську, Запорізького району, Оріхівського району, Приморського району, та інші.

Додаток № 3

до наказу ОблУОН

№206

від 06.04.2010р.

Переможці обласного гуманітарного конкурсу-виставки

«Космічні фантазії»

У молодшій віковій групі (6-12 років) нагороджені

Дипломом І ступеня:

  • Ревуцька Катерина, учениця гуртка «Петриківські барви» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічний птах-щастя» (керівник – Ковальова І. А.);

  • Ковальчук Аліна, учениця гуртка «Забава» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, за роботу «Прибулець» (керівник – Улитенко Н. А.);

  • Шевченко В’ячеслав, ученик загальноосвітньої школи № 3 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «На невідомій планеті» (керівник – Мірошникова А. М.);

  • Свергун Валентин, ученик загальноосвітньої школи № 3 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Відкриття нового світу» (керівник - Мірошникова А. М.);

  • Бойко Максим, учень колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні рейнджери» (керівник – Петренко М. Л.);

  • Кліменко Анастасія, учениця зразкової студії «Фенікс» філії «Райдуга» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Не знаю чи життя у Космосі існує, але кохання точно є» (керівник – Кандибей М. В.);

  • Крохмаль Оксана, учениця гуртка «Дивоцвіт» зразкового колективу «Джерело» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Сяйво Космосу» (керівник – Ковба Ю. О.);

  • Єрмулаєва Софія, учениця гуртка «Дивоцвіт» зразкового колективу «Джерело» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Таємниця Всесвіту» (керівник – Ковба Ю. О.);

  • Плешкань Яна, учениця зразкової студії «Веселкові візерунки» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Космічні ігри космо-Кличко-бокс» (керівник – Трушина О. Г.);

  • Очигава Олександр, учень гуртка «Початкового технічного моделювання» станції юних техніків м. Запоріжжя, за роботу «Міжпланетна станція» (керівник – Трубіцина Т. М.);

  • Даниленко Олександра, учениця студії декоративних квітів «Троянда» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Вишиваний Всесвіт» (керівник – Солдатова І. М.);

  • Щебетун Анастасія, учениця гуртка «Рукоділля» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Дерево Миротворення» (керівник – Суханова О. А.);

  • Одновол Анастасія, учениця Міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Місячний кіт» (керівник – Болбат Ю. В.);

  • Хахаєва Маргарита, учениця загальноосвітньої школи № 17 м. Мелітополь, за роботу «Народження нового дня» (керівник – Гончарова І. А.);

  • Стеценко Валерій, учень загальноосвітньої школи № 17 м. Мелітополь, за роботу «Сузір’я Єдинорога» (керівник – Куц І. Г);

  • Уколов Кирило, учень загальноосвітнього навчального закладу № 14 м. Мелітополь, за роботу «Космічне життя» (керівник – Ткаченко Л. Л.);

  • Рудченко Вероніка, учениця Вознесенівської гімназії «Орієнтир» Мелітопольського району, за роботу «Людина і Всесвіт» (керівник – Тімофєєва І. В.);

  • Монін Олександр, учень гімназії № 19 м. Мелітополь, за роботу «Космонавти»;

  • Скрипка Микита, учень загально навчального закладу № 8 м. Мелітополь, за роботу «Зірка бажання» (керівник – Сьомин В. Д.);

  • Соловьова Наталія, учениця Гуляйпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, за роботу «Демос – невідома планета Всесвіту» (керівник – Білай О. В.);

  • Онищенко Павло, учень Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Чудернацький космос» (керівник – Онищенко Н. М.);

  • Кришталь Тетяна, учениця Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Марсіанська сім’я» (керівник –Терещенко Т. В.);

  • Пономарьова Олександра, учениця Полянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Іванова Т. В.);

  • Мироненко Надія, учениця Бердянської загальноосвітньої школи № 4, вихованка Станції юних техніків, за роботу «Сонячна країна» (керівник – Мироненко О. Г.);

  • Григорова Олеся, вихованка Станції юних техніків м. Мелітополь, за роботу «Космодром» (керівник – Лугініна Л. М.);

  • Шувалов Микита, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Ленінського району м. Запоріжжя, за роботу «Народження сонця» (керівник – Попова Л. Г.);

  • Коротун Анастасія учениця загальноосвітньої школи № 24 м. Мелітополь, за роботу «Космічне БМВ» (керівник – Миронова В. С.);;

  • Ермакова Ганна, вихованка Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради, за роботу «Вселенський вибух» (керівник – Волова В. А.);

  • Дабіжа Анжеліка, учениця Пологівської гімназії «Основа», за роботу «Міжпланетний дитсадок» (керівник – Мережко Ю. О.);

  • Горбунова Карина, учениця Районного Центру дитячої та юнацької творчості м. Приморськ, за роботу «Народження планети» (керівник – Ламанова Г. М.);

  • Саган Сергій, учень Комунального закладу «Районний Центр дитячої та юнацької творчості» м. Гуляйполе, за роботу «Космічна феєрія» (керівник – Михайленко Ю. М.);

  • Гринь Світлана, учениця дитячої школи мистецтв м. Пологи, за роботу «Пікасо з Венери» (керівник – Порада Н. В.);

  • Згурська Тетяна учениця Московської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вільнянського району, за роботу «Небесні перипетії» (керівник – Яременко Н. В.);

  • Варуша Аліна, учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Вільнянськ, за роботу «Кицьки на планеті Шелезяка» (керівник – Купцевич Н. І.);

  • Середа Вікторія, учениця Любицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомиколаївського району, за роботу «Марсіани» (керівник – Чала Н. О.);

  • Руденко Валерія, учениця Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня, за роботу «Космічна феєрія» (керівник – Вайдемюллер Т. В.);

  • Тарасенко Катерина, учениця Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. А. М. Темника, за роботу «Тайна планети» (керівник – Тарасенко Г. Г.);

  • Ченькін Олександр, учень Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Зелені сни астронавтів» (керівник – Зальотіна Л. А.);

  • Яковенко Данило, учень Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Космічний корабель Nasa - 71» (керівник – Степура М. С.);

  • Матеш Владислав, учень загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Мілєв Олег, учень загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Онищенко Віталій, учень Гюнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Великобілозерського району, за літературну роботу «Що думали стародавні народи про Сонячну систему»;

  • Головатенко Діана, учениця загальноосвітньої школи № 15 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу літературну «Тайни неба» (керівник – Новакова Л. М.);

  • Трофіменко Єлизавета, учениця Панфілівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Чернігівського району, за літературну роботу «Дивний сон» (керівник – Братішко Н. В.);

  • Прокопенко Ірина, учениця Пологівської гімназії «Основа», за літературну роботу «Доля Всесвіту в наших руках»;

  • Романов Михайло, учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», за літературну роботу «Я в майбутньому» (керівник – Жовніренко А. В.).



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Про підсумки роботи педагогічних колективів закладів освіти Кілійського району у 2010-2011 н р. І основні завдання на 2011- 2012 н р

    Документ
    Сьогодні вітчизняна освіта зазнає суттєвих змін: змінюються пріоритети, структура і зміст освіти, вводяться нові стандарти. Реформи, які сьогодні відбуваються у нашому освітньому просторі, підпорядковані головній меті – підвищенню
  2. Учасникам Всеукраїнської науково-практичної конференції директорів обласних бібліотек України для юнацтва та молоді

    Документ
    Бібліотеки для юнацтва: від інформації до знань : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 12–14 жовт. 2010 р., м. Кіровоград / [уклад. В. Зеленіна ; ред.
  3. Вступ. Аналіз роботи Центру «Грані» за 2011 рік та пріоритетні завдання на 2012 рік

    Документ
    Позашкільна освіта України, як одна з важливих складових системи освіти, здатна задовольнити різноманітні потреби особистості у творчій самореалізації, забезпечити її інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток.
  4. Головне управління освіти І науки черкаської облдержадміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників до 2011-2012 навчального року

    Диплом
    Шляхи підвищення ефективності навчально-виховного процесу в освітніх навчальних закладах Черкащини (методичні рекомендації): Науково-методичний посібник / авт.
  5. Підготувала Семчишина Л. П

    Документ
    Швидкі темпи розвитку суспільства , характерні для останніх років, необхідність пошуку шляхів виходу нашої економіки з занепаду, впровадження нових технологій – усе це потребує докорінних змін у системі управління виробництвом, використання

Другие похожие документы..