Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Документ'
1. Настоящее Положение разработано в соответствии с действующим законодательством и является основным документом, определяющим задачи, организацию и ...полностью>>
'Документ'
Сложности медицинской диагностики и тактики хорошо объясняются высказыванием И. Дагмара, что "картина болезни всегда является чем-то большим, не...полностью>>
'Диплом'
Управление стоимостью компании путем финансовой (или операционной, или инвестиционной) реструктуризации (на основе внешних факторов, или на основе вн...полностью>>
'Диплом'
Основное музыкальное образование Никлас Шмидт получил в 1998-2003 гг. на композиторском факультете Санкт-Петербургской государственной консерватории ...полностью>>

Навчальнні заклади учасники обласної виставці-конкурсі «космічні фантазії»

Главная > Конкурс
Сохрани ссылку в одной из сетей:

1

Смотреть полностью

Додаток 1

до наказу ОблУОН

206

від 06.04.2010р.

НАВЧАЛЬННІ ЗАКЛАДИ УЧАСНИКИ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВЦІ-КОНКУРСІ «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

№ з\п

Найменування районів, міст

Навчальні заклади

Обласні навчальні заклади

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради

м. Запоріжжя

Міський Палац дитячої та юнацької творчості, Станція юних техніків Запорізької міської ради, Центр творчості дітей та юнацтва Жовтневого району, Комунарський центр молоді та школярів, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, Центр дозвілля дітей та юнацтва Орджонікідзевського району, Центр дитячої та юнацької творчості Ленінського району, навчально-виховний комплекс «Запорізька січ» військово-спортивного профілю, Комунальний заклад «Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді «Політ» Запорізької міської ради

в т.ч.: Заводський

Не брав участі

Жовтневий

Колегіум № 98, загальноосвітні школи (ЗОШ) №1, 3, 5, 15, 63; гімназія № 11, технічний ліцей

Комунарський

Навчально-виховний комплекс (НВК) №7, гімназія № 107, НВОК №110, ЗОШ № 83, 90

Ленінський

Колегіум «Елінт», багатопрофільний ліцей № 62, ЗОШ № 73

Орджонікідзевський

Гімназії № 4, 71, суспільно-гуманітарна гімназія № 27, ЗОШ № 20, 58, 78,спеціалізована загальноосвітня школа (СЗОШ) № 72

Шевченківський

Ліцей № 34, ЗОШ № 65, 52

Хортицький

Не брав участі

м. Бердянськ

Центр дитячої та юнацької творчості, клуб дитячої та юнацької творчості «Зоряний», станція юних техніків, ЗОШ № 4

м. Мелітополь

Станція юних техніків, Міський Палац дитячої та юнацької творчості, еколого-натуралістичний центр, ЗОШ № 1, 4, 6, 8, 13, 14, 17, 24, 25; СЗОШ № 23, НВК № 9, 16, гімназії № 5, 10, 19, початкова школа № 2

м. Енергодар

Центр дитячої та юнацької творчості, НВК № 1, 5, багатопрофільна гімназія «Гармонія»; ЗОШ № 2, 4, 7; НВК «Дошкільний навчальний заклад – загально навчальний заклад (НВК «ДНЗ – ЗНЗ») № 9

м. Токмак

Центр дитячої та юнацької творчості, ЗОШ № 1, 2, 4, 5, 12

Бердянський

Осипенківська ЗОШ , Новотроїцька ЗОШ

Василівський

Центр дитячої та юнацької творчості, гімназія «Софія» м. Дніпрорудне

Веселівський

Будинок дитячої та юнацької творчості, ЗОШ № 1

Великобілозерський

Будинок дитячої творчості, ЗОШ І-ІІ ст., СЗОШ І-ІІІ ст. «Первоцвіт», НВК № 1, ЗОШ № 2, 6, Гюнівська ЗОШ № 1

Вільнянський

Центр дитячої та юнацької творчості, ЗОШ І-ІІ ст., ЗОШ № 2, гімназія «Світоч», Петро-Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст., Московська ЗОШ І-ІІІ ст.

Гуляйпільський

Комунальний заклад «Районний центр дитячої та юнацької творчості», колегіум «Лідер», СЗОШ І-ІІІ ст., ЗОШ № 1, 2, Темирівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ», Успенівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Воздвижівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Приютненський НВК «Загально-навчальний заклад І-ІІІ ст. дошкільний навчальний заклад», Залізничний «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Запорізький

Малокатеринівська гімназія «Софія», Балабинська гімназія «Престиж», Григорівський НВК, Новозлатівська ЗОШ, Кушугумська СЗОШ «Інтелект»

К-Дніпровський

Будинок дитячої творчості

Куйбишевський

Центр дитячої та юнацької творчості

Мелітопольський

Районний будинок дитячої та юнацької творчості, Мирненська ЗОШ, Терпінівський колегіум «Джерело», Костянтинівський ліцей «Ерудит», Костянтинівське РНВО «гімназія №1-МАН «Таврія», Вознесенівська гімназія «Орієнтир», загальноосвітні школи: Фруктовська, Вознесенівська, Новомиколаївська, Полянівська, Спаська, Новобогданівська, Відродженська, Данило-Іванівська, Астраханська, Високівська, Федорівська, Новогородківська, Семенівська, Терпінівська.

Михайлівський

Комунальний заклад «Дитячий центр»

Новомиколаївський

Районний центр дитячої та юнацької творчості, ЗОШ № 2, Софіївська ЗОШК, Різдвянська ЗОШ ім. М. Попкова, Любицька ЗОШ.

Оріхівський

Гімназія № 1«Сузір’я», Нестерянська СЗОШ, ЗОШ: Омельницька, Новояковлівська, Новоіванівська, Новоданилівська СЗОШ, Комишуваський Будинок дитячої творчості

Пологівський

Комунальний комплексний позашкільний навчальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської міської ради, дитяча школа мистецтв, гімназія «Основа», ЗОШ № 2, 4, 6, СЗОШ І-ІІІ ст. № 2, колегіум № 1, ЗОШ: Чапаєвська, Новокарлівська, Басаньська, Шевченківська, Семенівська.

Приазовський

Будинок дитячої та юнацької творчості

Приморський

Районний центр дитячої творчості та юнацтва, ЗОШ № 2, 4, Мануйлівська, Маринівська, Банівська, Інзівська, Орлівська, Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ступеня

Розівський

Вишнюватська ЗОШ

Токмацький

Районний Будинок творчості школярів м. Молочанськ, Молочанські ЗОШ № 1, 2; Коханівська ЗОШ.

Чернігівський

Загальноосвітні школи:Чернігівська ім. А. М. Темника, Новополтавська, Панфілівська, Обіточненська, Замістянська , Новомихайлівський НВК, Широкоярський НВК.

Якимівський

Гімназія

Всього по області:

Позашкільні заклади –33

Загальноосвітні заклади – 146

Додаток 2

до наказу ОблУОН

№206

Від 06.04.2010р.

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО УЧАСТЬ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ В ОБЛАСНІЙ ВИСТАВЦІ-КОНКУРСІ «КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ»

Відповідно до наказу управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 29.09.2009 р. № 408 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» з 24 листопада 2009 р. по 26 лютого 2010 р. учнівська молодь 33 позашкільних та 146 загальноосвітніх закладів взяли участь у зазначеному конкурсі.

З оригінальною видумкою виконана робота «Сяйво космосу» учениці зразкового колективу «Джерело» гуртка «Дивоцвіт» Комунарського Центру учнівської молоді та школярів Крохмаль Яни , керівник Ковба Ю. О.

Слід відзначити незвичний підхід до виконання декількох експонатів з використанням викидного матеріалу. Серед них особливе враження справила робота «Прибулець» Ковальчук Аліни, учениці гуртка «Забава» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, керівник Улитенко Н. А.

Особливо слід відзначити вагомий внесок керівника гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР та гуртка «Народні ремесла» гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя Бабич Л. І., вихованці якої з успіхом поєднують древні народні ремесла з сучасними технологіями декоративного мистецтва.

В цьогорічному конкурсі найактивнішу участь взяли навчальні заклади м. Мелітополя та Мелітопольського району, представивши велику кількість експонатів, виконаних з використанням різноманітних технік. Заслуговують уваги літературні роботи «Світське життя з Катериною Космічною» гуртка «Медіа-культура» (Вознесенівська гімназія «Орієнтир» Мелітопольський район, керівник Нєдєліна О. М.), «Подорож у Безкінечність» Герасько Ксенії (Районний Будинок дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, керівник Фесенко О. М.).

Незабутнє враження справляють художні роботи «Народження планети» Горбунової Карини та «Візит космічної гості» Галич Яни з Районного Центру дитячої творчості та юнацтва м. Приморська, керівник Ламанова Г. М.; батик «Космічна подорож» Романенко Сергія з НВК № 5 м. Енергодара, керівник Верещагіна В. М.

Хочеться окремо наголосити, що в конкурсі беруть участь тільки дитячі роботи; роботи вчителів та керівників гуртків не розглядаються.

Основні недоліки викликані, безумовно, недостатньою увагою керівників до вимог оформлення конкурсних робіт, що викладені в Положенні про обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». Багато робіт не відповідали нормам щодо розмірів та оформлення, були громіздкими або занадто крихкими, що призвело до пошкоджень експонатів під час транспортування.

Багато навчальних закладів, подаючи роботи на конкурс, не оформили заявки, що значно утруднює роботу журі під час реєстрації та оцінювання робіт (ЦДДЮ Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, ЗОШ № 15 м. Запоріжжя, СЮТ та школи № 1, 11, 16, 17, 22, м. Мелітополя, ЦДЮТ м. Бердянська, БДЮТ Приазовського району, РЦДЮТ Гуляйпільського району, БДЮТ м. Пологи, школи Великобілозерського району, м. Вільнянську, Запорізького району, Оріхівського району, Приморського району, та інші.

Додаток № 3

до наказу ОблУОН

№206

від 06.04.2010р.

Переможці обласного гуманітарного конкурсу-виставки

«Космічні фантазії»

У молодшій віковій групі (6-12 років) нагороджені

Дипломом І ступеня:

  • Ревуцька Катерина, учениця гуртка «Петриківські барви» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічний птах-щастя» (керівник – Ковальова І. А.);

  • Ковальчук Аліна, учениця гуртка «Забава» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, за роботу «Прибулець» (керівник – Улитенко Н. А.);

  • Шевченко В’ячеслав, ученик загальноосвітньої школи № 3 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «На невідомій планеті» (керівник – Мірошникова А. М.);

  • Свергун Валентин, ученик загальноосвітньої школи № 3 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Відкриття нового світу» (керівник - Мірошникова А. М.);

  • Бойко Максим, учень колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні рейнджери» (керівник – Петренко М. Л.);

  • Кліменко Анастасія, учениця зразкової студії «Фенікс» філії «Райдуга» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Не знаю чи життя у Космосі існує, але кохання точно є» (керівник – Кандибей М. В.);

  • Крохмаль Оксана, учениця гуртка «Дивоцвіт» зразкового колективу «Джерело» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Сяйво Космосу» (керівник – Ковба Ю. О.);

  • Єрмулаєва Софія, учениця гуртка «Дивоцвіт» зразкового колективу «Джерело» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Таємниця Всесвіту» (керівник – Ковба Ю. О.);

  • Плешкань Яна, учениця зразкової студії «Веселкові візерунки» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Космічні ігри космо-Кличко-бокс» (керівник – Трушина О. Г.);

  • Очигава Олександр, учень гуртка «Початкового технічного моделювання» станції юних техніків м. Запоріжжя, за роботу «Міжпланетна станція» (керівник – Трубіцина Т. М.);

  • Даниленко Олександра, учениця студії декоративних квітів «Троянда» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Вишиваний Всесвіт» (керівник – Солдатова І. М.);

  • Щебетун Анастасія, учениця гуртка «Рукоділля» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Дерево Миротворення» (керівник – Суханова О. А.);

  • Одновол Анастасія, учениця Міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Місячний кіт» (керівник – Болбат Ю. В.);

  • Хахаєва Маргарита, учениця загальноосвітньої школи № 17 м. Мелітополь, за роботу «Народження нового дня» (керівник – Гончарова І. А.);

  • Стеценко Валерій, учень загальноосвітньої школи № 17 м. Мелітополь, за роботу «Сузір’я Єдинорога» (керівник – Куц І. Г);

  • Уколов Кирило, учень загальноосвітнього навчального закладу № 14 м. Мелітополь, за роботу «Космічне життя» (керівник – Ткаченко Л. Л.);

  • Рудченко Вероніка, учениця Вознесенівської гімназії «Орієнтир» Мелітопольського району, за роботу «Людина і Всесвіт» (керівник – Тімофєєва І. В.);

  • Монін Олександр, учень гімназії № 19 м. Мелітополь, за роботу «Космонавти»;

  • Скрипка Микита, учень загально навчального закладу № 8 м. Мелітополь, за роботу «Зірка бажання» (керівник – Сьомин В. Д.);

  • Соловьова Наталія, учениця Гуляйпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, за роботу «Демос – невідома планета Всесвіту» (керівник – Білай О. В.);

  • Онищенко Павло, учень Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Чудернацький космос» (керівник – Онищенко Н. М.);

  • Кришталь Тетяна, учениця Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Марсіанська сім’я» (керівник –Терещенко Т. В.);

  • Пономарьова Олександра, учениця Полянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Іванова Т. В.);

  • Мироненко Надія, учениця Бердянської загальноосвітньої школи № 4, вихованка Станції юних техніків, за роботу «Сонячна країна» (керівник – Мироненко О. Г.);

  • Григорова Олеся, вихованка Станції юних техніків м. Мелітополь, за роботу «Космодром» (керівник – Лугініна Л. М.);

  • Шувалов Микита, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Ленінського району м. Запоріжжя, за роботу «Народження сонця» (керівник – Попова Л. Г.);

  • Коротун Анастасія учениця загальноосвітньої школи № 24 м. Мелітополь, за роботу «Космічне БМВ» (керівник – Миронова В. С.);;

  • Ермакова Ганна, вихованка Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради, за роботу «Вселенський вибух» (керівник – Волова В. А.);

  • Дабіжа Анжеліка, учениця Пологівської гімназії «Основа», за роботу «Міжпланетний дитсадок» (керівник – Мережко Ю. О.);

  • Горбунова Карина, учениця Районного Центру дитячої та юнацької творчості м. Приморськ, за роботу «Народження планети» (керівник – Ламанова Г. М.);

  • Саган Сергій, учень Комунального закладу «Районний Центр дитячої та юнацької творчості» м. Гуляйполе, за роботу «Космічна феєрія» (керівник – Михайленко Ю. М.);

  • Гринь Світлана, учениця дитячої школи мистецтв м. Пологи, за роботу «Пікасо з Венери» (керівник – Порада Н. В.);

  • Згурська Тетяна учениця Московської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вільнянського району, за роботу «Небесні перипетії» (керівник – Яременко Н. В.);

  • Варуша Аліна, учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Вільнянськ, за роботу «Кицьки на планеті Шелезяка» (керівник – Купцевич Н. І.);

  • Середа Вікторія, учениця Любицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомиколаївського району, за роботу «Марсіани» (керівник – Чала Н. О.);

  • Руденко Валерія, учениця Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня, за роботу «Космічна феєрія» (керівник – Вайдемюллер Т. В.);

  • Тарасенко Катерина, учениця Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. А. М. Темника, за роботу «Тайна планети» (керівник – Тарасенко Г. Г.);

  • Ченькін Олександр, учень Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Зелені сни астронавтів» (керівник – Зальотіна Л. А.);

  • Яковенко Данило, учень Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Космічний корабель Nasa - 71» (керівник – Степура М. С.);

  • Матеш Владислав, учень загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Мілєв Олег, учень загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Онищенко Віталій, учень Гюнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Великобілозерського району, за літературну роботу «Що думали стародавні народи про Сонячну систему»;

  • Головатенко Діана, учениця загальноосвітньої школи № 15 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу літературну «Тайни неба» (керівник – Новакова Л. М.);

  • Трофіменко Єлизавета, учениця Панфілівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Чернігівського району, за літературну роботу «Дивний сон» (керівник – Братішко Н. В.);

  • Прокопенко Ірина, учениця Пологівської гімназії «Основа», за літературну роботу «Доля Всесвіту в наших руках»;

  • Романов Михайло, учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», за літературну роботу «Я в майбутньому» (керівник – Жовніренко А. В.).

Дипломом ІІ ступеня:

  • Руденко Аліна, вихованка гуртка «Чарівна палітра» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, за роботу «Сонечко» (керівник – Руденко Є. О.);

  • Міняйлова Віра, учениця загальноосвітньої школи № 5 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні простори» (керівник – Сеновалова А. О.);

  • Ковальчук Вікторія, учениця зразкової студії «Веселкові візерунки» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Казкові герої в космосі» (керівник – Ригоц Л. А.);

  • Кулікова Валерія, учениця зразкової студії «Фенікс» філії «Райдуга» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Мешканці Марса» (керівник – Кулікова О. М.);

  • Трубнікова Анастасія, учениця гуртка «Дивоцвіт» зразкового колективу «Джерело» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Зірка вічності» (керівник – Ковба Ю. О.);

  • Давидова Євгенія, учениця гуртка «Дивоцвіт» зразкового колективу «Джерело» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Космічні простори» (керівник – Циганок О. І.);

  • Бредун Ганна, учениця зразкової студії «Веселкові візерунки» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Планета птахів» (керівник – Андрєєва О. Б.);

  • Умеренко Владислав, учень образотворчої студії «Дивоцвіт» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Дослідницьке містечко» (керівник – Стринадкіна С. О);

  • Рудюк Марія, учениця ліцею № 62 Ленінського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Моргун Вікторія учениця ліцею № 62 Ленінського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Монин Дмитро, учень ліцею № 62 Ленінського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Шуманська Христина, учениця Міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Руковолохат» (керівник – Болбат Ю. В.);

  • Григоренко Єлизавета, учениця Міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Космидра» (керівник – Болбат Ю. В.);

  • Адонєва Марія, учениця Міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Інопланетні діви. Зустрічайте!» (керівник – Карайлієва Т. В.);

  • Мороз Юрій, учень Станції юних техніків м. Мелітополь, за роботу «Нічні гості» (керівник – Пройчева О. В.);

  • Курасова Ганна, учениця Станції юних техніків м. Мелітополь, за роботу «Космічна планета» (керівник – Лугініна Л. М.);

  • Кучеренко Дар’я, учениця загальноосвітньої школи № 17 м. Мелітополь, за роботу «Мова жестів» (керівник – Гончарова І. А.);

  • Тицький Максим, учень гімназії № 19 м. Мелітополя, за роботу «Зелена планета» (керівник - Левенок Ж. А.);

  • Барняк Кирило, учень початкової школи № 2 м. Мелітополь, за роботу «Фантастична планета» (керівник – Водоп’янова С. М.);

  • Фалько Микола, учень гімназії № 5 м. Мелітополь, за роботу «Пошук інших галактик» (керівник – Саєнко Л. М.);

  • Ткачук Єгор, учень гімназії № 5 м. Мелітополь, за роботу «Пекуче сонце» (керівник – Саєнко Л. М.);

  • Мороз Ольга, учениця загальноосвітньої школи № 24 м. Мелітополь, за роботу «Піп і Піпа на відпочинку» (керівник – Миронова В. С.);

  • Наговська Алла, учениця загальноосвітньої школи № 8 м. Мелітополь, за роботу «Життя в космосі»;

  • Скріпка Микита, учень загальноосвітньої школи № 8 м. Мелітополь, за роботу «Зірка бажання» (керівник – Сьомин В. Д.);

  • Стовба Ірина, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи № 23 м. Мелітополь, за роботу «Космічне кохання» (керівник – Кацило Н. В.);

  • Кандіон Карина, учениця гімназії № 10 м. Мелітополь, за роботу «До скорого побачення» (керівник – Петраш І. Ю.);

  • Горбань Єлизавета, учениця Костянтинівського районного навчально-виховного об’єднання «Гімназія – Мала академія наук № 1 «Таврія» Мелітопольського району, за роботу «Міжпланетний пісенний фестиваль «Зірочки Всесвіту» (керівник – Драгун П. В.);

  • Каменських Юлія, учениця Вознесенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Мелітопольського району, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Лисяна А. В.);

  • Зубова Евеліна, учениця Терпінівського колегіуму «Джерело» Мелітопольського району, за роботу «Врятуй наш Всесвіт, Янгол Охоронець!» (керівник – Лисенко Л. В.);

  • Черненко Анастасія, учениця міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Сузір’я близнюків» (керівник – Карайлієва Т. В.);

  • Бондаренко Єгор, учень навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Зародження нової планети» (керівник – Катюха С. М.);

  • Лупинос Герман, учень Комишуваського Будинку дитячої творчості Оріхівського району, за роботу «Осінній вальс» (керівник – Єрмолов О. В.);

  • Верещагіна Карина, учениця навчально-виховного комплексу № 9 м. Енергодар, за роботу «Космічний балет» (керівник – Верещагіна В. М.);

  • Соколова Катерина, учениця багатопрофільної гімназії м. Енергодар, за роботу «Невже ми одні?» (керівник – Колобова Л. В.);

  • Петік Таїсія, учениця гуртка «Барвінок» загальноосвітньої школи № 7 м. Енергодар, за роботу «Подорож до космосу» (керівник – Семенюк В. М.);

  • Чернишова Анна, учениця загальноосвітньої школи № 2 м. Енергодар, за роботу «Космічна енергія» (керівник – Павловська О. В.);

  • Максимова Анжела, учениця загальноосвітньої школи № 2 м. Енергодар, за роботу «Солодкий Всесвіт» (керівник – Павловська О. В.);

  • Курипко Олексій, учень гуртка «Комп’ютерної графіки» навчально-виховного комплексу № 5 м. Енергодар, за роботу «Ми у Всесвіті не одні» (керівник – Кабакова О. В.);

  • Сенчук Олександр, учень гуртка «Комп’ютерної графіки» навчально-виховного комплексу № 5 м. Енергодар, за роботу «Нас чекають інші цивілізації» (керівник – Кабакова О. В.);

  • Токарь Данило, учень гуртка «Чарівник» загальноосвітньої школи № 4 м. Енергодар, за роботу «Привабливий космос» (керівник – Рябік А. В.);

  • Яременко Аліна, учениця Московської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вільнянського району, за роботу «Давай познайомимось» (керівник – Яременко Н. В.);

  • Варуша Тетяна, учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Вільнянськ, за роботу «Зустріч з інопланетянами» (керівник – Купцевич Н. І.);

  • Добровольська Влада, учениця Різдвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. Миколи Попкова Новомиколаївського району, за роботу «Чудернацькі створіння» (керівник – Крячок В. В.);

  • Виноградчий Сергій, учень Софіївської загальноосвітньої школи-комплексу Новомиколаївського району, за роботу «Космічні аргонавти» (керівник – Абрашкіна О. О.);

  • Дармороз Віталій, учень Гуляйпільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, за роботу «Гра «Створення світу» (керівник – Савицька І. Г.);

  • Тенькаєва Дар’я, учениця гуртка «Дитяча майстерня» Гуляйпільської Районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Невідома планета» (керівник – Вербицька Я. С.);

  • Семенюта Юлія, учениця гуртка «Дитячі самоцвіти» Гуляйпільської Районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Веселковий космос» (керівник – Вербицька Я. С.);

  • Когойда Крістіна, учениця Комунального комплексного позашкільного навчального закладу Будинок дитячої та юнацької творчості м. Пологи, за роботу «Привіт космічний друже» (керівник – Тоцька Т. В.);

  • Дяченко Світлана, учениця Пологіського колегіуму № 1, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Пімєнова Анастасія учениця Нестерянської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Оріхівського району, за роботу «Улюблене сузір’я»;

  • Костюков Владислав, учень Нестерянської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Оріхівського району, за роботу «Квіткова галактика»;

  • Щербаков Кирило, учень ізостудії «Фантазія» Центру дитячої та юнацької творчості м. Бердянськ, за роботу «Космічна подорож» (керівник – Кордек С. М.);

  • Кищенко Юрій, учень гуртка «Веселка» Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Бердянського району, за роботу «Портрет прибульця» (керівник – Кищенко Ю. І.);

  • Карпачева Карина, учениця гуртка «Веселка» Осипенківстької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Бердянського району, за роботу «Дослідження місяця. Фото на згадку» (керівник – Кищенко Ю. І.);

  • Ганзуля Юлія, учениця Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Бердянського району, за роботу «Космічна енергія» (керівник – Закоморна С. Ф.);

  • Козленко Карина, учениця Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. А. М. Темника, за роботу «Зустріч» (керівник – Тарасенко Г. Г.);

  • Полозяк Світлана, учениця Просторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівського району, за роботу «Космічне сімейство» (керівник – Касаткіна В. Ю.);

  • Шевченко Владислава, учениця Просторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівського району, за роботу «Хай завжди світить Сонце!» (керівник – Полозяк Л. А.);

  • Умієва Ірина, учениця Мануйлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Стойчев Денис, учень Маринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Колискова для планети» (керівник – Кузьменко І. В.);

  • Соколик Наталя, учениця Юр’ївської багатопрофільної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Політ до сонця» (керівник – Головіна О. М.);

  • Кара Антон, учень Інзівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Гоман О. К.);

  • Мікуляк Іван, учень загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Івашина Я. С.);

  • Смірнов Богдан, учень загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Ніколаєва Т. Н.);

  • Спепанова Дар’я, учениця загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Досліджуємо незнайомі світи» (керівник – Степанова О. О.);

  • Кошель Марія, учениця загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Наша робота у космічному просторі» (керівник –Степанова О. О.);

  • Бєлік Наталія, учениця Великобілозерської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Первоцвіт», за літературну роботі «Моя мрія»;

  • Ліновецький Богдан, учень Малокатеринівської гімназії «Мрія» Запорізького району, за літературну роботу «І на Марсі будуть яблука цвісти» (керівник – Крохмаль Л. В.).

Дипломом ІІІ ступеня:

  • Ткачева Олександра, учениця гуртка «Золота соломка» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Космічний кіт» (керівник – Вербіна Т. П.);

  • Руденко Аліна, учениця гуртка «Батик» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, за роботу «По-справжньому» (керівник – Грищенко Н. А.);

  • Макагон Діана, учениця гуртка «Веселка» Центру дозвілля дітей та юнацтва Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні подорожі» (керівник – Васильєва Н. І.);

  • Бурда Анна, учениця загальноосвітньої школи № 5 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Сеновалова Л. А.);

  • Добрянська Катерина, учениця загальноосвітньої школи № 1 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Дослідники інших планет» (керівник – Сапунова С. І);

  • Прилепа Олена, учениця гуртка «Дивоцвіт» зразкового колективу «Джерело» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Погляд у майбутнє» (керівник – Ковба Ю. О.);

  • Якименко Діана, учениця зразкової студії «Веселкові візерунки» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботу «Планета дитинства» (керівник Андрєєва О. Б)

  • Третьякова Яна, учениця гуртка «Дивоцвіт» зразкового колективу «Джерело» Комунарського Центру молоді та школярів м. Запоріжжя, за роботи «Місто на іншій планеті» та «Я вірю в життя на іншій планеті» (керівник – Циганок О. І.);

  • Федотова Аліна, учениця загальноосвітньої школи № 90 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні кусудами» (керівник – Остапенко О. В.);

  • Іщенко Анна, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічне місто» (керівник – Сержан Т. Б.);

  • Якуба Дмитро, учень гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Корабель майбутнього» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Люльченко Антоніна, учениця гімназії № 71 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, за роботу « Політ у космос» (керівник – Маймистова Т. В.);

  • Коваль Євгенія, учениця образотворчої студії «Дивоцвіт» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Всесвіт на крильцях метелика» (керівник – Стринадкіна С. О);

  • Анісімова Єлизавета, учениця образотворчої студії «Дивоцвіт» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Парк радощів на планеті щастя» (керівник – Стринадкіна С. О);

  • Песоцька Анастасія, учениця загальноосвітньої школи № 20 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, учениця Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради за роботу «Козаки і інопланетяни» (керівник – Михайличенко О. Г.);

  • Сичова Валерія, учениця загальноосвітньої школи № 73 Ленінського району м. Запоріжжя, учениця Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради за роботу « Мрії про Всесвіт» (керівник – Бережна М. П.)

  • Шарапов Владислав, учень ліцею № 62 Ленінського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні фантазії!»;

  • Лісицин Максим учень ліцею № 62 Ленінського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні фантазії!»;

  • Гноїнський Максим, учень ліцею № 62 Ленінського району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні фантазії!»;

  • Румпель Ілля, учень Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради, за роботу «Марсіанський дитячий садок» (керівник – Лукашева А. О);

  • Олександрова Ксенія, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи № 72 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, учениця Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради, за роботу «Р-2» (керівник – Тюкова Л. М.);

  • Румянцев Дмитро, учень Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Тарасова В. М.);

  • Бобенко Дар’я, учениця загальноосвітньої школи № 78 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради, за роботу «Лунохід» (керівник Бережна С. Я.)

  • Літняк Тетяна, учениця Міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Косможаба» (керівник – Болбат Ю. В.);

  • Міщенко Олег, учень Міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Чудернацький інопланетянин» (керівник – Карайлієва Т. В.);

  • Ткаченко Софія, учениця Міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Космічний лунопарк» (керівник – Карайлієва Т. В.);

  • Панченко Олександра, учениця Міського Палацу творчості дітей та юнацтва м. Мелітополь, за роботу «Добрий день! Я прилетів» (керівник – Карайлієва Т. В.);

  • Демчук Єва, учениця Станції юних техніків м. Мелітополь, за роботу «Планета Марс» (керівник – Валуйська О. В.);

  • Скорлупін Олександр, учень загальноосвітньої школи № 17 м. Мелітополь, за роботу «Марсіанин» (керівник – Гончарова І. А.);

  • Дмітренко Надія, учениця загальноосвітньої школи № 1 м. Мелітополь, за роботу «Фантастичні планети» (керівник – Рубльова З. Ф.);

  • Пилипенко Анастасія, учениця загальноосвітньої школи № 17 м. Мелітополь, за роботу «Космограйчик» (керівник – Гончарова І. А.);

  • Клепач Вікторія, учениця загальноосвітнього навчального закладу № 22 м. Мелітополь, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Антонюк В. І);

  • Демідова Олександра, учениця навчально-виховного комплексу № 8 м. Мелітополь, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Кольцова С. С.);

  • Трофіменко Владислав, учень гімназії № 19 м. Мелітополь, за роботу «Планета добра» (керівник – Левенок Ж. А.);

  • Мажуренко Анастасія, учениця гімназії № 19 м. Мелітополь, за роботу «До далеких планет» (керівник – Левенок Ж. А.);

  • Верас Яна, учениця гімназії № 5 м. Мелітополь, за роботу «Нові друзі» (керівник – Саєнко Л. М.);

  • Загрієва Вероніка, учениця гімназії № 5 м. Мелітополь, за роботу «Зустріч з інопланетянином» (керівник – Саєнко Л. М.);

  • Єфіменко Василь, учень гімназії № 5 м. Мелітополь, за роботу «Галактична залізниця» (керівник – Саєнко Л. М.);

  • Лебединець Вероніка, учениця загальноосвітньої школи № 24 м. Мелітополь, за роботу «Космічний всесвіт» (керівник – Миронова В. С.);

  • Панченко Оксана, учениця загальноосвітньої школи № 24 м. Мелітополь, за роботу «Неймовірні пригоди» (керівник – Миронова В. С.);

  • Сиваченко Аліна, учениця загальноосвітньої школи № 24 м. Мелітополь, за роботу «На космічному балу» (керівник – Миронова В. С.);

  • Назаренко Владислав, учень загальноосвітньої школи № 8 м. Мелітополь, за роботу «Освоєння місяця людством» (керівник – Малюга Л. Г.);

  • Крива Ксенія, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи № 23 м. Мелітополь, за роботу «Цікаве спілкування» (керівник – Кацило Н. В.);

  • Артеха Софія, учениця загальноосвітньої школи № 4 м. Мелітополь, за роботу «Космічний простір» (керівник - Хатакова Н. В.);

  • Прокопенко Ксенія, учениця Вознесенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Врятуємо життя інших цивілізацій» (керівник – Лисяна А. В.);

  • Дехар Назар, учень Данило-Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Невідома планета» (керівник – Бутенко О. В.);

  • Карпова Олена, учениця Данило-Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Веселі прибульці» (керівник – Бутенко О. В.);

  • Болотіна Ольга, учениця навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Холодна планета» (керівник – Катюха С. М.);

  • Носатенко Владислав, учень Приазовського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Мешканці місячних печер» (керівник – Пономарьова Є. В.);

  • Скупа Дар’я, учениця навчально-виховного комплексу № 9 м. Енергодар, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Верещагіна В. М.);

  • Мартинова Маргарита, учениця гуртка «Веселка» багатопрофільної гімназії м. Енергодар, за роботу «Правителька яскравої Галактики» (керівник – Колобова Л. В.);

  • Страховець Надія, учениця гуртка «Чарівник» загальноосвітньої школи № 4 м. Енергодар, за роботу «Народження планети» (керівник – Рябік А. В.);

  • Москаленко Ірина, учениця Вільнянської гімназії «Світоч», за роботу «На іншій планеті» (керівник – Кузьменко І. О.);

  • Корж Максим, учень Центру дитячої та юнацької творчості м. Вільнянськ, за роботу «Космічні пригоди Лайки» (керівник – Купцевич Н. І.);

  • Моісєєнко Яна, учениця Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Галаган А. А.);

  • Попкова Єлизавета, учениця Любицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Новомиколаївського району, за роботу «Червона планета» (керівник – Чала Н. О.);

  • Стасік Валерія, учениця Воздвижівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Гуляйпільського району, за роботу «Артезіани» (керівник – Сторчун Р. І.);

  • Котова Ольга, учениця Гуляйпільського колегіуму «Лідер», за роботу «Планета сонячного дракона» (керівник – Степаненко С. В.);

  • Міщенко Інна, учениця гуртка «Дитячі самоцвіти» Гуляйпільської Районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботу «Космогорія» (керівник – Михайленко Ю. М.);

  • Москівець Анастасія, учениця гуртка «Чарівна мережа» Гуляйпільської Районного Центру дитячої та юнацької творчості, за роботи «Дослідження космічних істот» та «Космічні істоти» (керівник – Вербицька Я. С.);

  • Сідаченко Альона, учениця Пологівської гімназії «Основа», за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Науменко Ю. А.);

  • Сова Богдан, учень Басаньської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Пологівського району, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Солоха Юлія, учениця Шевченківської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступеня Пологівського району, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Реміскова Валерія, учениця Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня, за роботу «Космічний мандрівник» (керівник –Вайдемюллер Т. В.);

  • Скрипник Анна, учениця Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Дружня зустріч» (керівник – Онищенко Н. М.);

  • Волков Роман, учень гуртка «Мистецтво рідного краю» Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1, за роботу «Політ ведмедів» (керівник – Сакова Т. А.);

  • Самойленко Віталій, учень гуртка «Мистецтво рідного краю» Великобілозерської загальноосвітньої школи № 2, за роботу «Казка і Всесвіт» (керівник – Сакова Т. А.);

  • Бедлецький Артем, учень театрального гуртка «Пролісок» Куйбишевського Центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Мрія про український космос» (керівник – Чернявська В. М.);

  • Плискун Анастасія, учениця Оріхівської гімназії № 1, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Герасименко Богдан, учень Оріхівської гімназії № 1, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Бачук Ніна, учениця ізостудії «Фантазія» Центру дитячої та юнацької творчості м. Бердянськ, за роботу «Космічна королева» (керівник – Кордек С. М.);

  • Фінченко Єлизавета, учениця гуртка «Веселка» Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Бердянського району, за роботу «Космічний простір» (керівник Кищенко Ю. І.)

  • Линник Олена, учениця гуртка «Чарівний світ» Замістянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Чернігівського району, за роботу «Зустріч» (керівник – Зінченко Ю. В.);

  • Стояновська Анастасія, учениця Маринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Прибульці з космосу» (керівник – Кузьменко І. В.);

  • Гудкова Любов, учениця Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Земцова Наталя, учениця Інзівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Гоман О. К);

  • Самохвалова Анастасія, учениця Інзівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Гоман О. К);

  • Драгулова Тетяна, учениця загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Голік В. І.);

  • Синеговська Світлана, учениця загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Івашина Я. С.);

  • Мельникова Єлизавета, учениця загальноосвітньої школи № 2 м. Приморськ, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Григоренко І. О.);

  • Бучакчийський Василь, учень Банівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Далекі світи» (керівник – Проданова М. Д.);

  • Овчіннікова Катерина, учениця Банівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Фадєєва А. М.);

  • Лопатнюк Артур, учень Банівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Довгоочікувані гості» (керівник – Хамідуліна І. В.);

  • Галустович Віталій, учень Широкоярського навчально-виховного комплексу Чернігівського району, за літературну роботу «Подорож у Всесвіт» (керівник - - Сінча Н. І.);

  • Крамаренко Ірина, учениця загальноосвітньої школи № 1 Жовтневого району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Космічні фантазії» (керівник - Харченко Н. М.);

  • Копильов Олександр, учень Новополтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Чернігівського району, за літературну роботу «Політ на вечірню зірку» (керівник – Варяник О. М.);

  • Лут Тетяна, учениця Вишнюватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Розівського району, за літературну роботу «Незвичайні пригоди друзів на червоній планеті»;

  • Гапоненко Катерина, учениця загальноосвітньої школи № 6 м. Мелітополь, за літературну роботу «Зоряним шляхом» (керівник – Лукіна С. О.);

  • Скоковський Микита, учень Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за літературну роботу «Галатея» (керівник – Карташов С. О.).

У старшій віковій групі (13-18 років) нагороджені:

Дипломом І ступеня:

  • Мороз Наталія, вихованка студії перукарського мистецтва «Театр зачіски» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Запоріжжя, учениця загально освітньої школи № 63 за роботу «Телескоп» (керівник – Єрохіна Л. М.);

  • Хомутовська Анастасія, вихованка студії перукарського мистецтва «Театр зачіски» Центру дитячої та юнацької творчості Жовтневого району м. Запоріжжя, учениця загально освітньої школи № 63 за роботу «Звіздар» (керівник – Єрохіна Л. М.);

  • Богомолова Вероніка, вихованка студії перукарського мистецтва «Театр зачіски» Центру дитячої та юнацької творчості Жовтневого району м. Запоріжжя, учениця навчально-виховного комплексу № 110 за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Єрохіна Л. М.);

  • Томашенко Олександр, учень гімназії № 11 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Вид Землі з поверхні Місяця » (керівник – Колєснікова Т. В.);

  • Кохан Ольга, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Танок планет» (керівник – Сорокіна О. В.);

  • Гукайло Тетяна, учениця студії «Дивоцвіт» Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Початок» (керівник – Стринадкіна С. О.);

  • Єнікєєва Анастасія, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Від нашої планети – вашій…» (керівник – Сорокіна О. В.);

  • Кульченко Анастасія, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Невідоме у мріях» (керівник – Петренко Л. М.);

  • Вершиніна Владислава, учениця навчально-виховного комплексу № 7 Комунарського району м. Запоріжжя за роботу «Космічне мистецтво» (керівник – Махоніна Л. В.);

  • Туман Ольга, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Космічний балет» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Скокова Анастасія, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Віяло світів» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Островна Аліна, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботи «Неземна істота» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Швець Аліна, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Після 2012…» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Рець Аліна, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Загадковий Всесвіт» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Калько Анастасія, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Дитячі спогади» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Стьопкіна Вікторія учениця Станції юних техніків м. Мелітополь, за роботу «Марсіянка» (керівник – Гайченя Н. В.);

  • Муленко Андрій, учень загальноосвітньої школи № 11 м. Мелітополь, за роботу «Фотоколаж» (керівник – Карлова Н. В.);

  • Філатов Федір учень гімназії № 10 м. Мелітополь, за роботи «Космічний футбол» та «Космічні шахи» (керівник – Петраш І. Ю.);

  • Науменко Володимир, учень гуртка «Механічна іграшка» Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за роботу «НЛО із світловим ефектом» (керівник – Середняк О. В.);

  • Єрмоленко Дар’я, учениця Фруктовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Сонячна система» (керівник – Сєдик О. В.);

  • Галич Яна, учениця Районного Центру дитячої та юнацької творчості м. Приморськ, за роботу «Візит космічної гості» (керівник – Ламанова Г. М.);

  • Юдіна Анастасія, учениця Будинку дитячої та юнацької творчості м. Пологи, за роботу «Берегиня» (керівник – Тоцька Т. В.);

  • Юхник Сергій, учень Великобілозерської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня № 2, за роботу «Міжгалактичні подорожі»;

  • Романенко Сергій, учень навчально-виховного комплексу № 5 м. Енергодар, за роботу «Космічна подорож» (керівник – Верещагіна В. М.);

  • Грізоглазова Аліна, учениця Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний» м. Бердянськ, за роботу «На Марсі» (керівник – Калібабчук О. В.);

  • Бугайов Сергій, учень Вільнянської загальноосвітньої школи № 2, за роботу «Космічна безпека» (керівник – Іванова М. В.);

  • Люлькова Вікторія, учениця Вільнянської загальноосвітньої школи № 2, за роботу «На невідомій планеті» (керівник – Іванова М. В.);

  • Сердюк Аліна, учениця Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. А. М. Темника, за роботу «У космічному просторі» (керівник – Тарасенко Г. Г.);

  • Курусь Тетяна, учениця Обіточненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Чернігівського району, за літературну роботу «Чи одинокі ми у Всесвіті?»;

  • Щербіна Діана, учениця Чапаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Пологівського району, за літературну роботу «Планета Анаід»;

  • Мельник Софія, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Космічний Всесвіт» (керівник – Івахненко Н. П.);

  • Завірова Анастасія, учениця загальноосвітньої школи № 15 Жовтневого м. Запоріжжя, за літературну роботу «Принципи спілкування Кліффорда Саймака» (керівник Завірова М.Л.)

  • Велика Діана, учениця ліцею № 34 Шевченківського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Подорож у світ відкриттів з моїм улюбленим янголом» (керівник – Кияниця С. Ф.)

  • Носенок Богдана, учениця ліцею № 34 Шевченківського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Всесвіт у клавішах фортепіано» (керівник – Кияниця С. Ф.);

  • Тарасенко Віктор, учень суспільно-гуманітарної гімназії № 27 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Селена» (керівник – Цуліна Л. Г.);

  • Мацюра Владислав, учень суспільно-гуманітарної гімназії № 27 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Зміна маси тіла в піраміді» (керівник – Мирошниченко В. Ф.);

  • Ібієва Аліна, учениця Темирівського навчально-виховного комплексу «загально-навчальний заклад І-ІІІ ступеня дошкільний навчальний заклад» Гуляйпільського району, за літературну роботу «Існування позаземних цивілізацій» (керівник – Алєксєнцєва Л. М.);

  • Герасько Ксенія, учениця гуртка «Мистецтво слова» Районного Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за літературну роботу « Подорож у безкінечність» (керівник – Фесенко О. М.);

  • Гунченко Сергій, учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», за літературні роботи «Діти Всесвіту» та «Моя зоря» (керівник – Петелько Н. В.);

  • Теплова Яна, учениця загальноосвітньої школи № 90 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Що очикує Всесвіт?» (керівник – Юдаєва Т. В.).

Дипломом ІІ ступеня:

  • Горохова Анастасія, учениця студії образотворчого мистецтва «Веселий пензлик» філії «Едельвейс» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Зірка мандрівника» (керівник – Кремерова О. В.);

  • Соколова Анна, учениця студії образотворчого мистецтва «Веселий пензлик» філії «Едельвейс» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Невідома планета» (керівник – Кремерова О. В.);

  • Кульченко Анастасія, учениця колегіуму № 98 м. Запоріжжя, за роботу «Невідоме у мріях» (керівник – Петренко Л. М.);

  • Романова Анастасія, учениця гімназії № 11 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні далі» (керівник – Колєснікова Т. В.);

  • Мазур Ярослав, учень гімназії № 11 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Колір космос» (керівник – Колєснікова Т. В.);

  • Орловська Вероніка, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ ТТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Знаки Зодіаку» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Шевченко Ольга, учениця навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Земля – найкраще видовище у космосі» (керівник – Козлов О. С.);

  • Сморж Олена, учениця Полянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Разом з друзями запалюємо зірки» (керівник – Іванова Т. В.);

  • Дралова Аліна, учениця Терпінівського колегіуму «Джерело» Мелітопольського району, за роботу «В Галактиці – своя весна, свої квіти і бджоли» (керівник – Устинова О. В.);

  • Газієв Руслан, учень Терпінівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Луна – перша станція на дорозі в космос» (керівник – Устинова О. В.);

  • Спольник Оксана, учениця Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Ми не самі?» (керівник – Романенко О. В.);

  • Свириденко Ганна, учениця гуртка «Флористика» Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за роботу «Цей загадковий світ» (керівник – Соколова О. М.);

  • Кошельніков Владислав, учень навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Безмежний космічний простір» (керівник – Катюха С. М.);

  • Франко Діана, учениця Комишуваського Будинку дитячої творчості Оріхівського району, за роботу «Зоряне дитинство» (керівник – Франко Л. О.);

  • Фоменко Діана, учениця Приазовського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Загадковий світ» (керівник – Пономарьова Є. В.);

  • Недобер Євгенія, учениця гуртка «Образотворчого мистецтва» навчально-виховного комплексу № 1 м. Енергодар, за роботу «Сузір’я Касіопеї» (керівник – Горкунова О. В.);

  • Вовк Євген, учень гуртка «Барвінок» загальноосвітньої школи № 7 м. Енергодар, за роботу «Привіт з космосу» (керівник – Семенюк В. М.);

  • Дашковська Дар’я, учениця багатопрофільного ліцею м. Енергодар, за роботу «МИ – частка Всесвіту»;

  • Бойко Катерина, учениця Будинку дитячої творчості м. Кам’янка-Дніпровська, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Козирянська С. М.);

  • Плотка Анна, учениця Гуляйпільської загальноосвітньої школи № 2, за роботу «Квіткова планета» (керівник – Дончик С. А.);

  • Парада Іван, учень Будиноку дитячої та юнацької творчості м. Пологи, за роботу «Космічний багатоніг» (керівник – Тоцька Т. В.);

  • Тоцька Ольга, учениця Новокарлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів Пологівського району, за роботи «Тиха ніч» та «Метеоритний дощ»;

  • Шептій Ярослав, учень Пологівського колегіуму № 1, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Крамченко Вікторія, учениця гуртка «Дитячий вернісаж» Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Люб’язні прибульці» (керівник – Онищенко Н. М.);

  • Бут Максим, учень Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Бог Сонця Ра» (керівник –Журавльова О. В.);

  • Мінаєва Анастасія, учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Космічна квітка» (керівник – Рогова І. Б);

  • Кришневська Катерина, учениця гуртка «Креативне рукоділля» Молочанського Районного Будинку творчості школярів Токмацький район, за роботу «Пришелець на іншій планеті» (керівник – Костюк О. Г.);

  • Пешкова Олександра, учениця Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Доля Марина, учениця Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Красилич Юлія, учениця Великобілозерської загальноосвітньої школи № 2, за літературну роботу «Аналіз гіпотез виникнення Землі та Сонячної системи» (керівник – Чуб О. С.);

  • Халявка Ярослав, учениця Червоненського навчально-виховного комплексу Гуляйпільського району, за літературну роботу «У пошуках правди про Всесвіт» (керівник – Кошкалда Л. О.);

  • Богиня Едуард, учень загальноосвітньої школи № 15 Жовтневого району м. Запоріжжя. за літературну роботу «Стоунхедж – стародавня обсерваторія» (керівник – Завірова Л. М.);

  • Ващенко Ігор, учень гуртка «Початкове технічне моделювання» Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за літературну роботу «Тлумачення легенд та міфів різних народів» (керівник – Савченко Л. Т.);

  • Сеник Оксана, учениця Кушугумської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Інтелект» І-ІІІ ступеня Запорізького району, за літературну роботу «Космічні фантазії» (керівник – Басиста С. І.);

  • Давиденко Світлана, учениця Балабинська гімназія «Престиж» Запорізького району, за літературну роботу «Про Всесвіт і лісового охоронця» (керівник – Толматова Т. М.);

  • Похиленко Олеся, учениця навчально-виховного комплексу № 110 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Луна, гіпотези походження Луни» (керівник – Козачук Е. Д.);

  • Хавірова Поліна, учениця Полянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за літературну роботу «Марія» (керівник – Пащенко Н. Є);

  • Алиєв Олександр, учень Спаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за літературну роботу «Розум у Всесвіті та його можливі форми» (керівник – Кизилова Н. В.).

Дипломом ІІІ ступеня:

  • Пасічник Дар’я, учениця студії образотворчого мистецтва «Веселий пензлик» філії «Едельвейс» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Вивчаємо космос» (керівник – Кремерова О. В.);

  • Мельников Валерій, учень гуртка «Батик» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, за роботу «Інопланетний рибак» (керівник – Грищенко Н. А.);

  • Тищенко Юлія, учениця гуртка «Веселка» Центра дозвілля дітей та юнацтва Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, за роботу «Дерево життя» (керівник – Васильєва Н. І.);

  • Некраса Валерія, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Трошки досвіду і практики приготуємо галактику…» (керівника – Сорокіна О. В.);

  • Скороходова Олександра, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Метафізичний портрет» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Мур-зак Олена, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Символ нового року» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Приставка Ксенія, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Осучаснена іграшка» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Кісь Олександра, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Подорож крізь зорі» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Воротінцев Григорій, учень Міського Палацу дитячої та юнацької творчості м. Запоріжжя, за роботу «На льодяній планеті» (керівник –Татарінова А. Г.);

  • Мартинюк Ігор, учень навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Вивчення загадкової планети» (керівник – Козлов О. С.);

  • Завадський Микита, учень Новобогданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Народження нової Галактики» (керівник Маліна Т.І.)

  • Купенко Діана, учениця Високівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Чумацький шлях» (керівник – Скоковська А. Я.);

  • Комірова Ірина, учениця Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «…і Чумацький шлях своїм сріблястим світлом прикрашає нічну синь» (керівник – Залогіна В. І.);

  • Харів Владислав, учень Полянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Торуємо шлях у Всесвіт» (керівник – Іванова Т. В.);

  • Сидоренко Анастасія, учениця Новобогданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Парад планет» (керівник – Маліна Т. І.);

  • Ворошилкіна Вікторія, учениця навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Квітуча невідома планета» (керівник – Катюха С. М.);

  • Савенко Алена, учениця гуртка «Образотворчого мистецтва» навчально-виховного комплексу № 1 м. Енергодар, за роботу «Погляд з безодні» (керівник – Горкунова О. В.);

  • Удод Елеонора, учениця гуртка «Образотворчого мистецтва» навчально-виховного комплексу № 1 м. Енергодар, за роботу «Цей загадковий світ» (керівник – Горкунова О. В.)

  • Панченко Ольга, учениця гуртка «Барвінок» загальноосвітньої школи м. Енергодар, за роботу «Палац снів» (керівник – Колобова Л. В.);

  • Оксенич Альона, учениця Любицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Новомиколаївського району, за роботу «Космічний мрійник» (керівник – Чала Н. О.);

  • Шевельова Марина, учениця Новомиколаївського Центру дитячої та юнацької творчості , за роботу «Планета принцеси Зоряни» (керівник – Чернявська Л. О.);

  • Безбородько Олександра, учениця Залізничного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Залізничної селищної ради Гуляйпільського району, за роботу «!На Червоній планеті» (керівник – Пузанова І. Ю.);

  • Братчікова Яна, учениця Приютненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Гуляйпільського району, за роботу «Два Сонця мого майбутнього світу» (керівник – Боярчук В. В.);

  • Коробченко Марія, учениця Комунального комплексного позашкільного навчального закладу Будинок дитячої та юнацької творчості м. Пологи, за роботу «Народження Землі» (керівник – Тоцька Т. В.);

  • Скрипник Юлія, учениця гуртка «Художнє оформлення шкіри» Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Космічна подорож» (керівник – Онищенко Н. М.);

  • Зібницький Григорій, учень гуртка «Мистецтво рідного краю» Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1, за роботу «Життя на невідомій планеті» (керівник – СаковаТ. А.);

  • Гутнік Олена, учениця Комунального закладу «Дитячій центр» смт. Михайлівка, за роботу «Космічна чарівниця» (керівник – Прядка Т. В.);

  • Саєнко Владислав, учень Нестерянської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Оріхівського району, за роботу «Комети і жар-птиці так схожі як сестриці»;

  • Бражнік Діана, учениця Оріхівської гімназії № 1, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Левченко Карина, учениця Новояковлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Оріхівського району, за роботу «Через терени до зірок»;

  • Котова Тетяна, учениця Новоіванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Оріхівського району, за роботу «»Космічні фантазії»;

  • Мостовий Олександр, учень гуртка «Стендове ракето-космічне моделювання» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» м. Дніпрорудне, учень гімназії «Софія», за роботу «Космічний гіперпростовий корвет проект №037-К7 «Витязь» (керівник – Ребриков Є. М.);

  • Петренко Катерина, учениця ізостудії «Фантазія» Центру дитячої та юнацької творчості м. Бердянськ, за роботу «Аеліта» (керівник – Кордек С. М.);

  • Матвійко Анастасія, учениця гуртка «Жар-птиця» Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Бердянського району, за роботу «Вогняний космос» (керівник Закоморна С.Ф.

  • Панченко Владислав, учень Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Бердянського району, за роботу «За межами досяжності» (керівник – Панченко Т. І);

  • Кошель Світлана, учениця Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. А. М. Темника, за роботу «Десь там у Всесвіті» (керівник – Тарасенко Г. Г.);

  • Савран Аліна, учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Прибульці з космосу» (керівник – Гойда Л. М.);

  • Чорна Юлія, учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Космічна фантазія» (керівник – Фіруліна М. В.);

  • Мельников Максим, учень гуртка «Художнє випилювання» Молочанського Районного Будинку творчості школярів Токмацького району, за роботу «І собаки вміють літати» (керівник – Сьомин С. В.);

  • Значковська Катерина, учениця загальноосвітньої школи № 90 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Йоган Кеплер» (керівник – Юдаєва Т. В.);

  • Бородовко Юлія, учениця навчально-виховного комплексу № 110 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Легенди зіркового неба» (керівник – Казачук Е. Д.);

  • Костальна Марія, учениця Відродженської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Дослідження процесу формування філософських уявлень людства про виникнення та еволюцію Всесвіту» (керівник – Горбенко О. М.);

  • Постол Марина, учениця Костянтинівського загальноосвітнього ліцею «Ерудит» Мелітопольського району, за роботу «Галілео Галілей» (керівник – Ткаченко О. О.);

  • Ніколенко Оксана, учениця Районного Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за літературну роботу «Послання у космос» (керівник – Фесенко О. М.);

  • Середа Кристина, учениця Терпінівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за літературну роботу «Тлумачення легенд та міфів різних народів про виникнення Землі, Сонячної системи, Всесвіту» (керівник – Чекалова О. А.);

  • Радченко Олексій, учень гуртка «Художнє читання» Будинку дитячої творчості м. Кам’янка-Дніпровка, за літературну роботу «Мрія про космос» (керівник – Жукова Н. І.);

  • Бондаренко Владислав, учень Успенівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ДНЗ», за літературну роботу «Загадка глиняних табличок» (керівник – Бірюк Л. П.);

  • Пешкова Анна, учениця Гуляйпільської загальноосвітньої школи «№ 2, за літературну роботу, «Сон» (керівник – Клименко В.М.);

  • Панасенко Наталія, учениця Гуляйпільської загальноосвітньої школи № 1, за літературну роботу «Створення світу» (керівник – Сіріньок А. А.);

  • Бабаченко Владислав, учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», за літературну роботу «Допомога космічним друзям» (керівник – Рогознікова О. Г.);

  • Король Данііл, учень колегіуму «Елінт» Ленінського району м. Запоріжжя, учень Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради, за літературну роботу «Планета Марс» (керівник – Чечонкіна О. В.);

  • Будко Оксана, учениця Великобілозерської загальноосвітньої школи № 2, за літературну роботу «Освоєння космосу. Проблеми освоєння космосу» (керівник – Маликіна Т. В.);

  • Назарова Ксенія, учениця Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Пологівського району, за літературну роботу «Космічна подорож»;

  • Чомова Катерина, учениця загальноосвітньої школи № 65 Шевченківського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Космічні пригоди Маші, звичайні та неймовірні» (керівник – Чомова С. В.);

  • Рябова Анастасія, учениця Різдвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. Миколи Попкова Новомиколаївського району, за роботу «Хай мрії здійсняться в житті!»

(керівник – Крячок Є. І.);

Гербич Таміла, учениця Якімівської гімназії, за літературну роботу «Космічна подорож»;

  • Сардак Олександра, учениця Токмацької загальноосвітня школа № 2, за літературну роботу «Зоряна дівчинка» (керівник – Романенко В. А.);

  • Піка Дар’я, учениця Токмацької загальноосвітня школа № 2, за літературну роботу «Дитячі мрії» (керівник – Гловацька Т. П.);

  • Черняк Наталія, учениця Пологівського колегіуму № 1, за літературну роботу «Космічні фантазії»;

  • Каряка Ігор, учень гімназії № 27 Оржонікідзевського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Тайни Венери» (керівник – Цуліна О. В.);

  • Задорожна Ярослава, учениця колегіуму «Елінт» Ленінського району м. Запоріжжя, учениця Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради, за літературну роботу «Маніпулятори для космічних досліджень» (керівник – Чечонкіна О. В.);

  • Калюжна Анна, учениця колегіуму «Елінт» Ленінського району м. Запоріжжя, учениця Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради, за літературну роботу «Меркурій. Вплив на людину» (керівник – Чечонкіна О. В.);

  • Онаць Аліна, учениця загальноосвітньої школи № 83 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Астрономічна наука і передбачення. Боротьба за науковий світогляд» (керівник – Малишева К. А.).

Колективні роботи:

Диплом І ступеня:

  • Островна Аліна, Скороходова Олександра, учениці гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованки гуртка «Народні ремесла» КЗ «ЗОЦ ТТТУМ «Грані» ЗОР, за колективну роботу «Космічні риби» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Пахота Михайло, Мягков Владислав, Прядко Арсен, Сільванович Олександр, учні гуртка «Умілі руки» навчально-виховного комплексу «Запорізька січ» військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області, за роботу «Робот-прибулець» (керівник – Копан А. В.);

  • Ганоцька Дар’я, Щербак Юлія, Кондратська Оксана, Приходько Світлана, учениці Міського Палацу дитячої та юнацької творчості м. Запоріжжя, за роботу «Новий рік на Марсі» (керівник – Бєляєва Т. М.);

  • Стринадкіна Альона, Гончаренко Поліна, учениці Центра дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Капелюх звіздаря» (керівник – Стринадкіна С. О.);

  • Наносова Ольга, Скориця Дар’я, Сілінська Вікторія, учениці Комунального закладу «Дитячій центр» смт. Михайлівка, за роботу «Сузір’я» (керівник – Мащурак Н. В.);

  • Колективна робота учнів гуртка «Медіа-культура» Вознесенівської гімназії «Орієнтир» Мелітопольського району, за літературну роботу «Світське життя з Катериною Космічною» (керівник – Нєдєліна О. М.).

Диплом ІІ ступеня:

  • Коваленко Юлія, Жолудева Аліса, Палець Антоніна, учениці Міського Палацу дитячої та юнацької творчості м. Запоріжжя, за роботу «Букет з Марсу» (керівник – Бєляєва Т. М.);

  • Забродін Олег, Кремежна Дарина учні гуртка «Техніка і навколишнє середовище» Комунального закладу «Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді «Політ» Запорізької міської ради Запорізької області, за роботу «Ракета мрія» (керівник Янько С.В)

  • Крамченко Вікторія, Симець Юлія, учениці гуртка «Художнє оформлення шкіри» Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Парад планет» (керівник – Онищенко Н. М.);

  • Трошина Альона, Трошина Наталія, учениці гуртка «Мистецтво рідного краю» Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1, за роботу «Космічний простір» (керівник – Сакова Т. А.).

Диплом ІІІ ступеня:

  • Стрижак Андрій, Оніщук Анна, Леніна Ксенія, Кузьменко Маргарита, учні кімнати школяра «Промінь» станції юних техніків м. Запоріжжя, за роботу «У колі друзів»;

  • Поліщук Віталій, Меркулов Руслан, учні Станції юних техніків м. Запоріжжя, за роботу «Робот» (керівник – Рукас Л. В.);

  • Балаєва Юлія, Кузнецова Анастасія, учениці Еколого-натуралістичного центру м. Мелітополь, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Колективна робота гуртківців гуртка «Богема бісеру» Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за роботу «Модель елементарної Сонячної системи» (керівник – Гук Ж. В.);

  • Шаханова Наталія, Лисенко Аліна учениці гуртка «Бісероплетіння» Веселівського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Космічна новорічна ялинка» (керівник – Шляхова О. В.).

1

Смотреть полностью


Скачать документ

Похожие документы:

  1. Про підсумки роботи педагогічних колективів закладів освіти Кілійського району у 2010-2011 н р. І основні завдання на 2011- 2012 н р

    Документ
    Сьогодні вітчизняна освіта зазнає суттєвих змін: змінюються пріоритети, структура і зміст освіти, вводяться нові стандарти. Реформи, які сьогодні відбуваються у нашому освітньому просторі, підпорядковані головній меті – підвищенню
  2. Учасникам Всеукраїнської науково-практичної конференції директорів обласних бібліотек України для юнацтва та молоді

    Документ
    Бібліотеки для юнацтва: від інформації до знань : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 12–14 жовт. 2010 р., м. Кіровоград / [уклад. В. Зеленіна ; ред.
  3. Вступ. Аналіз роботи Центру «Грані» за 2011 рік та пріоритетні завдання на 2012 рік

    Документ
    Позашкільна освіта України, як одна з важливих складових системи освіти, здатна задовольнити різноманітні потреби особистості у творчій самореалізації, забезпечити її інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток.
  4. Головне управління освіти І науки черкаської облдержадміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників до 2011-2012 навчального року

    Диплом
    Шляхи підвищення ефективності навчально-виховного процесу в освітніх навчальних закладах Черкащини (методичні рекомендації): Науково-методичний посібник / авт.
  5. Підготувала Семчишина Л. П

    Документ
    Швидкі темпи розвитку суспільства , характерні для останніх років, необхідність пошуку шляхів виходу нашої економіки з занепаду, впровадження нових технологій – усе це потребує докорінних змін у системі управління виробництвом, використання

Другие похожие документы..