Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Сказка'
На сцене трамвай. Koнечнo, не взаправдашний, а такой, каким его может представить себе веселый художник. Может, это будут сиденья и двери, а может, т...полностью>>
'Документ'
1.1. Положення про наглядову раду відкритого акціонерного товариства " " (далі - Положення) розроблено відповідно до чинного законодавства ...полностью>>
'Документ'
Севастопольский национальный технический университет и Донецкий национальный технический университет с 16 по 20 мая 2011 года проводят в городе Севас...полностью>>
'Лекція'
Співвідношення інтернаціонального і національного в деяких сферах розвитку народів світу: матеріали до вступної лекції і роздумів студентів. — К. : У...полностью>>

Навчальнні заклади учасники обласної виставці-конкурсі «космічні фантазії»

Главная > Конкурс
Сохрани ссылку в одной из сетей:

У старшій віковій групі (13-18 років) нагороджені:

Дипломом І ступеня:

  • Мороз Наталія, вихованка студії перукарського мистецтва «Театр зачіски» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Запоріжжя, учениця загально освітньої школи № 63 за роботу «Телескоп» (керівник – Єрохіна Л. М.);

  • Хомутовська Анастасія, вихованка студії перукарського мистецтва «Театр зачіски» Центру дитячої та юнацької творчості Жовтневого району м. Запоріжжя, учениця загально освітньої школи № 63 за роботу «Звіздар» (керівник – Єрохіна Л. М.);

  • Богомолова Вероніка, вихованка студії перукарського мистецтва «Театр зачіски» Центру дитячої та юнацької творчості Жовтневого району м. Запоріжжя, учениця навчально-виховного комплексу № 110 за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Єрохіна Л. М.);

  • Томашенко Олександр, учень гімназії № 11 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Вид Землі з поверхні Місяця » (керівник – Колєснікова Т. В.);

  • Кохан Ольга, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Танок планет» (керівник – Сорокіна О. В.);

  • Гукайло Тетяна, учениця студії «Дивоцвіт» Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Початок» (керівник – Стринадкіна С. О.);

  • Єнікєєва Анастасія, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Від нашої планети – вашій…» (керівник – Сорокіна О. В.);

  • Кульченко Анастасія, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Невідоме у мріях» (керівник – Петренко Л. М.);

  • Вершиніна Владислава, учениця навчально-виховного комплексу № 7 Комунарського району м. Запоріжжя за роботу «Космічне мистецтво» (керівник – Махоніна Л. В.);

  • Туман Ольга, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Космічний балет» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Скокова Анастасія, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Віяло світів» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Островна Аліна, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботи «Неземна істота» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Швець Аліна, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Після 2012…» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Рець Аліна, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Загадковий Всесвіт» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Калько Анастасія, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Дитячі спогади» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Стьопкіна Вікторія учениця Станції юних техніків м. Мелітополь, за роботу «Марсіянка» (керівник – Гайченя Н. В.);

  • Муленко Андрій, учень загальноосвітньої школи № 11 м. Мелітополь, за роботу «Фотоколаж» (керівник – Карлова Н. В.);

  • Філатов Федір учень гімназії № 10 м. Мелітополь, за роботи «Космічний футбол» та «Космічні шахи» (керівник – Петраш І. Ю.);

  • Науменко Володимир, учень гуртка «Механічна іграшка» Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за роботу «НЛО із світловим ефектом» (керівник – Середняк О. В.);

  • Єрмоленко Дар’я, учениця Фруктовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Сонячна система» (керівник – Сєдик О. В.);

  • Галич Яна, учениця Районного Центру дитячої та юнацької творчості м. Приморськ, за роботу «Візит космічної гості» (керівник – Ламанова Г. М.);

  • Юдіна Анастасія, учениця Будинку дитячої та юнацької творчості м. Пологи, за роботу «Берегиня» (керівник – Тоцька Т. В.);

  • Юхник Сергій, учень Великобілозерської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня № 2, за роботу «Міжгалактичні подорожі»;

  • Романенко Сергій, учень навчально-виховного комплексу № 5 м. Енергодар, за роботу «Космічна подорож» (керівник – Верещагіна В. М.);

  • Грізоглазова Аліна, учениця Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний» м. Бердянськ, за роботу «На Марсі» (керівник – Калібабчук О. В.);

  • Бугайов Сергій, учень Вільнянської загальноосвітньої школи № 2, за роботу «Космічна безпека» (керівник – Іванова М. В.);

  • Люлькова Вікторія, учениця Вільнянської загальноосвітньої школи № 2, за роботу «На невідомій планеті» (керівник – Іванова М. В.);

  • Сердюк Аліна, учениця Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. А. М. Темника, за роботу «У космічному просторі» (керівник – Тарасенко Г. Г.);

  • Курусь Тетяна, учениця Обіточненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Чернігівського району, за літературну роботу «Чи одинокі ми у Всесвіті?»;

  • Щербіна Діана, учениця Чапаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Пологівського району, за літературну роботу «Планета Анаід»;

  • Мельник Софія, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Космічний Всесвіт» (керівник – Івахненко Н. П.);

  • Завірова Анастасія, учениця загальноосвітньої школи № 15 Жовтневого м. Запоріжжя, за літературну роботу «Принципи спілкування Кліффорда Саймака» (керівник Завірова М.Л.)

  • Велика Діана, учениця ліцею № 34 Шевченківського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Подорож у світ відкриттів з моїм улюбленим янголом» (керівник – Кияниця С. Ф.)

  • Носенок Богдана, учениця ліцею № 34 Шевченківського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Всесвіт у клавішах фортепіано» (керівник – Кияниця С. Ф.);

  • Тарасенко Віктор, учень суспільно-гуманітарної гімназії № 27 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Селена» (керівник – Цуліна Л. Г.);

  • Мацюра Владислав, учень суспільно-гуманітарної гімназії № 27 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Зміна маси тіла в піраміді» (керівник – Мирошниченко В. Ф.);

  • Ібієва Аліна, учениця Темирівського навчально-виховного комплексу «загально-навчальний заклад І-ІІІ ступеня дошкільний навчальний заклад» Гуляйпільського району, за літературну роботу «Існування позаземних цивілізацій» (керівник – Алєксєнцєва Л. М.);

  • Герасько Ксенія, учениця гуртка «Мистецтво слова» Районного Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за літературну роботу « Подорож у безкінечність» (керівник – Фесенко О. М.);

  • Гунченко Сергій, учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», за літературні роботи «Діти Всесвіту» та «Моя зоря» (керівник – Петелько Н. В.);

  • Теплова Яна, учениця загальноосвітньої школи № 90 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Що очикує Всесвіт?» (керівник – Юдаєва Т. В.).

Дипломом ІІ ступеня:

  • Горохова Анастасія, учениця студії образотворчого мистецтва «Веселий пензлик» філії «Едельвейс» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Зірка мандрівника» (керівник – Кремерова О. В.);

  • Соколова Анна, учениця студії образотворчого мистецтва «Веселий пензлик» філії «Едельвейс» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Невідома планета» (керівник – Кремерова О. В.);

  • Кульченко Анастасія, учениця колегіуму № 98 м. Запоріжжя, за роботу «Невідоме у мріях» (керівник – Петренко Л. М.);

  • Романова Анастасія, учениця гімназії № 11 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Космічні далі» (керівник – Колєснікова Т. В.);

  • Мазур Ярослав, учень гімназії № 11 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Колір космос» (керівник – Колєснікова Т. В.);

  • Орловська Вероніка, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ ТТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Знаки Зодіаку» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Шевченко Ольга, учениця навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Земля – найкраще видовище у космосі» (керівник – Козлов О. С.);

  • Сморж Олена, учениця Полянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Разом з друзями запалюємо зірки» (керівник – Іванова Т. В.);

  • Дралова Аліна, учениця Терпінівського колегіуму «Джерело» Мелітопольського району, за роботу «В Галактиці – своя весна, свої квіти і бджоли» (керівник – Устинова О. В.);

  • Газієв Руслан, учень Терпінівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Луна – перша станція на дорозі в космос» (керівник – Устинова О. В.);

  • Спольник Оксана, учениця Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Ми не самі?» (керівник – Романенко О. В.);

  • Свириденко Ганна, учениця гуртка «Флористика» Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за роботу «Цей загадковий світ» (керівник – Соколова О. М.);

  • Кошельніков Владислав, учень навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Безмежний космічний простір» (керівник – Катюха С. М.);

  • Франко Діана, учениця Комишуваського Будинку дитячої творчості Оріхівського району, за роботу «Зоряне дитинство» (керівник – Франко Л. О.);

  • Фоменко Діана, учениця Приазовського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Загадковий світ» (керівник – Пономарьова Є. В.);

  • Недобер Євгенія, учениця гуртка «Образотворчого мистецтва» навчально-виховного комплексу № 1 м. Енергодар, за роботу «Сузір’я Касіопеї» (керівник – Горкунова О. В.);

  • Вовк Євген, учень гуртка «Барвінок» загальноосвітньої школи № 7 м. Енергодар, за роботу «Привіт з космосу» (керівник – Семенюк В. М.);

  • Дашковська Дар’я, учениця багатопрофільного ліцею м. Енергодар, за роботу «МИ – частка Всесвіту»;

  • Бойко Катерина, учениця Будинку дитячої творчості м. Кам’янка-Дніпровська, за роботу «Космічні фантазії» (керівник – Козирянська С. М.);

  • Плотка Анна, учениця Гуляйпільської загальноосвітньої школи № 2, за роботу «Квіткова планета» (керівник – Дончик С. А.);

  • Парада Іван, учень Будиноку дитячої та юнацької творчості м. Пологи, за роботу «Космічний багатоніг» (керівник – Тоцька Т. В.);

  • Тоцька Ольга, учениця Новокарлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів Пологівського району, за роботи «Тиха ніч» та «Метеоритний дощ»;

  • Шептій Ярослав, учень Пологівського колегіуму № 1, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Крамченко Вікторія, учениця гуртка «Дитячий вернісаж» Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Люб’язні прибульці» (керівник – Онищенко Н. М.);

  • Бут Максим, учень Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Бог Сонця Ра» (керівник –Журавльова О. В.);

  • Мінаєва Анастасія, учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Космічна квітка» (керівник – Рогова І. Б);

  • Кришневська Катерина, учениця гуртка «Креативне рукоділля» Молочанського Районного Будинку творчості школярів Токмацький район, за роботу «Пришелець на іншій планеті» (керівник – Костюк О. Г.);

  • Пешкова Олександра, учениця Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Доля Марина, учениця Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Приморського району, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Красилич Юлія, учениця Великобілозерської загальноосвітньої школи № 2, за літературну роботу «Аналіз гіпотез виникнення Землі та Сонячної системи» (керівник – Чуб О. С.);

  • Халявка Ярослав, учениця Червоненського навчально-виховного комплексу Гуляйпільського району, за літературну роботу «У пошуках правди про Всесвіт» (керівник – Кошкалда Л. О.);

  • Богиня Едуард, учень загальноосвітньої школи № 15 Жовтневого району м. Запоріжжя. за літературну роботу «Стоунхедж – стародавня обсерваторія» (керівник – Завірова Л. М.);

  • Ващенко Ігор, учень гуртка «Початкове технічне моделювання» Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за літературну роботу «Тлумачення легенд та міфів різних народів» (керівник – Савченко Л. Т.);

  • Сеник Оксана, учениця Кушугумської спеціалізованої загальноосвітньої школи «Інтелект» І-ІІІ ступеня Запорізького району, за літературну роботу «Космічні фантазії» (керівник – Басиста С. І.);

  • Давиденко Світлана, учениця Балабинська гімназія «Престиж» Запорізького району, за літературну роботу «Про Всесвіт і лісового охоронця» (керівник – Толматова Т. М.);

  • Похиленко Олеся, учениця навчально-виховного комплексу № 110 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Луна, гіпотези походження Луни» (керівник – Козачук Е. Д.);

  • Хавірова Поліна, учениця Полянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за літературну роботу «Марія» (керівник – Пащенко Н. Є);

  • Алиєв Олександр, учень Спаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за літературну роботу «Розум у Всесвіті та його можливі форми» (керівник – Кизилова Н. В.).

Дипломом ІІІ ступеня:

  • Пасічник Дар’я, учениця студії образотворчого мистецтва «Веселий пензлик» філії «Едельвейс» Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Вивчаємо космос» (керівник – Кремерова О. В.);

  • Мельников Валерій, учень гуртка «Батик» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, за роботу «Інопланетний рибак» (керівник – Грищенко Н. А.);

  • Тищенко Юлія, учениця гуртка «Веселка» Центра дозвілля дітей та юнацтва Орджонікідзевського району м. Запоріжжя, за роботу «Дерево життя» (керівник – Васильєва Н. І.);

  • Некраса Валерія, учениця колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя, за роботу «Трошки досвіду і практики приготуємо галактику…» (керівника – Сорокіна О. В.);

  • Скороходова Олександра, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Метафізичний портрет» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Мур-зак Олена, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Символ нового року» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Приставка Ксенія, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованка гуртка «Гончарство» КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР, за роботу «Осучаснена іграшка» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Кісь Олександра, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, за роботу «Подорож крізь зорі» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Воротінцев Григорій, учень Міського Палацу дитячої та юнацької творчості м. Запоріжжя, за роботу «На льодяній планеті» (керівник –Татарінова А. Г.);

  • Мартинюк Ігор, учень навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Вивчення загадкової планети» (керівник – Козлов О. С.);

  • Завадський Микита, учень Новобогданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Народження нової Галактики» (керівник Маліна Т.І.)

  • Купенко Діана, учениця Високівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Чумацький шлях» (керівник – Скоковська А. Я.);

  • Комірова Ірина, учениця Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «…і Чумацький шлях своїм сріблястим світлом прикрашає нічну синь» (керівник – Залогіна В. І.);

  • Харів Владислав, учень Полянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Торуємо шлях у Всесвіт» (керівник – Іванова Т. В.);

  • Сидоренко Анастасія, учениця Новобогданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Парад планет» (керівник – Маліна Т. І.);

  • Ворошилкіна Вікторія, учениця навчально-виховного комплексу № 9 м. Мелітополь, за роботу «Квітуча невідома планета» (керівник – Катюха С. М.);

  • Савенко Алена, учениця гуртка «Образотворчого мистецтва» навчально-виховного комплексу № 1 м. Енергодар, за роботу «Погляд з безодні» (керівник – Горкунова О. В.);

  • Удод Елеонора, учениця гуртка «Образотворчого мистецтва» навчально-виховного комплексу № 1 м. Енергодар, за роботу «Цей загадковий світ» (керівник – Горкунова О. В.)

  • Панченко Ольга, учениця гуртка «Барвінок» загальноосвітньої школи м. Енергодар, за роботу «Палац снів» (керівник – Колобова Л. В.);

  • Оксенич Альона, учениця Любицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Новомиколаївського району, за роботу «Космічний мрійник» (керівник – Чала Н. О.);

  • Шевельова Марина, учениця Новомиколаївського Центру дитячої та юнацької творчості , за роботу «Планета принцеси Зоряни» (керівник – Чернявська Л. О.);

  • Безбородько Олександра, учениця Залізничного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Залізничної селищної ради Гуляйпільського району, за роботу «!На Червоній планеті» (керівник – Пузанова І. Ю.);

  • Братчікова Яна, учениця Приютненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Гуляйпільського району, за роботу «Два Сонця мого майбутнього світу» (керівник – Боярчук В. В.);

  • Коробченко Марія, учениця Комунального комплексного позашкільного навчального закладу Будинок дитячої та юнацької творчості м. Пологи, за роботу «Народження Землі» (керівник – Тоцька Т. В.);

  • Скрипник Юлія, учениця гуртка «Художнє оформлення шкіри» Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Космічна подорож» (керівник – Онищенко Н. М.);

  • Зібницький Григорій, учень гуртка «Мистецтво рідного краю» Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1, за роботу «Життя на невідомій планеті» (керівник – СаковаТ. А.);

  • Гутнік Олена, учениця Комунального закладу «Дитячій центр» смт. Михайлівка, за роботу «Космічна чарівниця» (керівник – Прядка Т. В.);

  • Саєнко Владислав, учень Нестерянської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Оріхівського району, за роботу «Комети і жар-птиці так схожі як сестриці»;

  • Бражнік Діана, учениця Оріхівської гімназії № 1, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Левченко Карина, учениця Новояковлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Оріхівського району, за роботу «Через терени до зірок»;

  • Котова Тетяна, учениця Новоіванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Оріхівського району, за роботу «»Космічні фантазії»;

  • Мостовий Олександр, учень гуртка «Стендове ракето-космічне моделювання» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» м. Дніпрорудне, учень гімназії «Софія», за роботу «Космічний гіперпростовий корвет проект №037-К7 «Витязь» (керівник – Ребриков Є. М.);

  • Петренко Катерина, учениця ізостудії «Фантазія» Центру дитячої та юнацької творчості м. Бердянськ, за роботу «Аеліта» (керівник – Кордек С. М.);

  • Матвійко Анастасія, учениця гуртка «Жар-птиця» Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Бердянського району, за роботу «Вогняний космос» (керівник Закоморна С.Ф.

  • Панченко Владислав, учень Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Бердянського району, за роботу «За межами досяжності» (керівник – Панченко Т. І);

  • Кошель Світлана, учениця Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. А. М. Темника, за роботу «Десь там у Всесвіті» (керівник – Тарасенко Г. Г.);

  • Савран Аліна, учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Прибульці з космосу» (керівник – Гойда Л. М.);

  • Чорна Юлія, учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Токмак, за роботу «Космічна фантазія» (керівник – Фіруліна М. В.);

  • Мельников Максим, учень гуртка «Художнє випилювання» Молочанського Районного Будинку творчості школярів Токмацького району, за роботу «І собаки вміють літати» (керівник – Сьомин С. В.);

  • Значковська Катерина, учениця загальноосвітньої школи № 90 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Йоган Кеплер» (керівник – Юдаєва Т. В.);

  • Бородовко Юлія, учениця навчально-виховного комплексу № 110 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Легенди зіркового неба» (керівник – Казачук Е. Д.);

  • Костальна Марія, учениця Відродженської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за роботу «Дослідження процесу формування філософських уявлень людства про виникнення та еволюцію Всесвіту» (керівник – Горбенко О. М.);

  • Постол Марина, учениця Костянтинівського загальноосвітнього ліцею «Ерудит» Мелітопольського району, за роботу «Галілео Галілей» (керівник – Ткаченко О. О.);

  • Ніколенко Оксана, учениця Районного Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за літературну роботу «Послання у космос» (керівник – Фесенко О. М.);

  • Середа Кристина, учениця Терпінівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Мелітопольського району, за літературну роботу «Тлумачення легенд та міфів різних народів про виникнення Землі, Сонячної системи, Всесвіту» (керівник – Чекалова О. А.);

  • Радченко Олексій, учень гуртка «Художнє читання» Будинку дитячої творчості м. Кам’янка-Дніпровка, за літературну роботу «Мрія про космос» (керівник – Жукова Н. І.);

  • Бондаренко Владислав, учень Успенівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ-ДНЗ», за літературну роботу «Загадка глиняних табличок» (керівник – Бірюк Л. П.);

  • Пешкова Анна, учениця Гуляйпільської загальноосвітньої школи «№ 2, за літературну роботу, «Сон» (керівник – Клименко В.М.);

  • Панасенко Наталія, учениця Гуляйпільської загальноосвітньої школи № 1, за літературну роботу «Створення світу» (керівник – Сіріньок А. А.);

  • Бабаченко Владислав, учень Гуляйпільського колегіуму «Лідер», за літературну роботу «Допомога космічним друзям» (керівник – Рогознікова О. Г.);

  • Король Данііл, учень колегіуму «Елінт» Ленінського району м. Запоріжжя, учень Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради, за літературну роботу «Планета Марс» (керівник – Чечонкіна О. В.);

  • Будко Оксана, учениця Великобілозерської загальноосвітньої школи № 2, за літературну роботу «Освоєння космосу. Проблеми освоєння космосу» (керівник – Маликіна Т. В.);

  • Назарова Ксенія, учениця Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Пологівського району, за літературну роботу «Космічна подорож»;

  • Чомова Катерина, учениця загальноосвітньої школи № 65 Шевченківського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Космічні пригоди Маші, звичайні та неймовірні» (керівник – Чомова С. В.);

  • Рябова Анастасія, учениця Різдвянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. Миколи Попкова Новомиколаївського району, за роботу «Хай мрії здійсняться в житті!»

(керівник – Крячок Є. І.);

Гербич Таміла, учениця Якімівської гімназії, за літературну роботу «Космічна подорож»;

  • Сардак Олександра, учениця Токмацької загальноосвітня школа № 2, за літературну роботу «Зоряна дівчинка» (керівник – Романенко В. А.);

  • Піка Дар’я, учениця Токмацької загальноосвітня школа № 2, за літературну роботу «Дитячі мрії» (керівник – Гловацька Т. П.);

  • Черняк Наталія, учениця Пологівського колегіуму № 1, за літературну роботу «Космічні фантазії»;

  • Каряка Ігор, учень гімназії № 27 Оржонікідзевського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Тайни Венери» (керівник – Цуліна О. В.);

  • Задорожна Ярослава, учениця колегіуму «Елінт» Ленінського району м. Запоріжжя, учениця Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради, за літературну роботу «Маніпулятори для космічних досліджень» (керівник – Чечонкіна О. В.);

  • Калюжна Анна, учениця колегіуму «Елінт» Ленінського району м. Запоріжжя, учениця Комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради, за літературну роботу «Меркурій. Вплив на людину» (керівник – Чечонкіна О. В.);

  • Онаць Аліна, учениця загальноосвітньої школи № 83 Комунарського району м. Запоріжжя, за літературну роботу «Астрономічна наука і передбачення. Боротьба за науковий світогляд» (керівник – Малишева К. А.).

Колективні роботи:

Диплом І ступеня:

  • Островна Аліна, Скороходова Олександра, учениці гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя, вихованки гуртка «Народні ремесла» КЗ «ЗОЦ ТТТУМ «Грані» ЗОР, за колективну роботу «Космічні риби» (керівник – Бабич Л. І.);

  • Пахота Михайло, Мягков Владислав, Прядко Арсен, Сільванович Олександр, учні гуртка «Умілі руки» навчально-виховного комплексу «Запорізька січ» військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області, за роботу «Робот-прибулець» (керівник – Копан А. В.);

  • Ганоцька Дар’я, Щербак Юлія, Кондратська Оксана, Приходько Світлана, учениці Міського Палацу дитячої та юнацької творчості м. Запоріжжя, за роботу «Новий рік на Марсі» (керівник – Бєляєва Т. М.);

  • Стринадкіна Альона, Гончаренко Поліна, учениці Центра дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Запоріжжя, за роботу «Капелюх звіздаря» (керівник – Стринадкіна С. О.);

  • Наносова Ольга, Скориця Дар’я, Сілінська Вікторія, учениці Комунального закладу «Дитячій центр» смт. Михайлівка, за роботу «Сузір’я» (керівник – Мащурак Н. В.);

  • Колективна робота учнів гуртка «Медіа-культура» Вознесенівської гімназії «Орієнтир» Мелітопольського району, за літературну роботу «Світське життя з Катериною Космічною» (керівник – Нєдєліна О. М.).

Диплом ІІ ступеня:

  • Коваленко Юлія, Жолудева Аліса, Палець Антоніна, учениці Міського Палацу дитячої та юнацької творчості м. Запоріжжя, за роботу «Букет з Марсу» (керівник – Бєляєва Т. М.);

  • Забродін Олег, Кремежна Дарина учні гуртка «Техніка і навколишнє середовище» Комунального закладу «Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді «Політ» Запорізької міської ради Запорізької області, за роботу «Ракета мрія» (керівник Янько С.В)

  • Крамченко Вікторія, Симець Юлія, учениці гуртка «Художнє оформлення шкіри» Великобілозерського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Парад планет» (керівник – Онищенко Н. М.);

  • Трошина Альона, Трошина Наталія, учениці гуртка «Мистецтво рідного краю» Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1, за роботу «Космічний простір» (керівник – Сакова Т. А.).

Диплом ІІІ ступеня:

  • Стрижак Андрій, Оніщук Анна, Леніна Ксенія, Кузьменко Маргарита, учні кімнати школяра «Промінь» станції юних техніків м. Запоріжжя, за роботу «У колі друзів»;

  • Поліщук Віталій, Меркулов Руслан, учні Станції юних техніків м. Запоріжжя, за роботу «Робот» (керівник – Рукас Л. В.);

  • Балаєва Юлія, Кузнецова Анастасія, учениці Еколого-натуралістичного центру м. Мелітополь, за роботу «Космічні фантазії»;

  • Колективна робота гуртківців гуртка «Богема бісеру» Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району, за роботу «Модель елементарної Сонячної системи» (керівник – Гук Ж. В.);

  • Шаханова Наталія, Лисенко Аліна учениці гуртка «Бісероплетіння» Веселівського Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу «Космічна новорічна ялинка» (керівник – Шляхова О. В.).



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Про підсумки роботи педагогічних колективів закладів освіти Кілійського району у 2010-2011 н р. І основні завдання на 2011- 2012 н р

    Документ
    Сьогодні вітчизняна освіта зазнає суттєвих змін: змінюються пріоритети, структура і зміст освіти, вводяться нові стандарти. Реформи, які сьогодні відбуваються у нашому освітньому просторі, підпорядковані головній меті – підвищенню
  2. Учасникам Всеукраїнської науково-практичної конференції директорів обласних бібліотек України для юнацтва та молоді

    Документ
    Бібліотеки для юнацтва: від інформації до знань : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., 12–14 жовт. 2010 р., м. Кіровоград / [уклад. В. Зеленіна ; ред.
  3. Вступ. Аналіз роботи Центру «Грані» за 2011 рік та пріоритетні завдання на 2012 рік

    Документ
    Позашкільна освіта України, як одна з важливих складових системи освіти, здатна задовольнити різноманітні потреби особистості у творчій самореалізації, забезпечити її інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток.
  4. Головне управління освіти І науки черкаської облдержадміністрації черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників до 2011-2012 навчального року

    Диплом
    Шляхи підвищення ефективності навчально-виховного процесу в освітніх навчальних закладах Черкащини (методичні рекомендації): Науково-методичний посібник / авт.
  5. Підготувала Семчишина Л. П

    Документ
    Швидкі темпи розвитку суспільства , характерні для останніх років, необхідність пошуку шляхів виходу нашої економіки з занепаду, впровадження нових технологій – усе це потребує докорінних змін у системі управління виробництвом, використання

Другие похожие документы..