Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Заседание'
Работа методического объединения учителей начальной школы планируется и осуществляется с учётом современных требований к образованию и преподавателю ...полностью>>
'Реферат'
Специфика банковского учреждения как одного из видов коммерческого предприятия состоит в том, что подавляющая часть его ресурсов формируется не за сч...полностью>>
'Расписание'
Солодов В.С. 407Л 341А Общ. электротехн. и электроника лаб. Саватеев Д.А. 3А 4 ч/н Научные основы пр-ва ПП лаб. Шокина Ю.В. 31.01, 14.0 , 8....полностью>>
'Контрольные вопросы'
1 часть 1. Понятие и предмет отрасли конституционного права России. 2. Конституционно-правовые отношения. Субъект, объект и содержание отношений. 3. М...полностью>>

Главная > Документ

Сохрани ссылку в одной из сетей:

Відкрита першість СДЮШОР НСБ "Авангард" серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995-1998 р. н.), присвячені Всесвітньому Дню легкої атлетики.

Метання списа 600 гр Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 80 ДОРОШЕВ Андрій МОН, ДЮСШ м. Сакі 17.03.1995 51.40 Тимошенко М.П.

2 81 ПОЛЯНЧІКОВ Віталій МОН, ДЮСШ м. Сакі 04.11.1997 38.65 Тимошенко М.П.

3 84 ДАНЧЕНКО Олексій МОН, ДЮСШ м. Сакі 05.07.1996 33.60 Тимошенко М.П.

4 420 ЦИБУЛЬСЬКИЙ Юрій У, СДЮШОР "Авангард"

Ялта 03.09.1996 30.10 Дремджи М.

5 434 НІКІТІН Артур У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 07.05.1998 26.50 Дремджи М.

6 419 КАРБІН Андрій У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.06.1997 26.10 Дремджи М., Вишегородцева О.Є ()

7 435 ТОПУЗ Мемет У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.09.1997 25.80 Дремджи М.

8 146 ПЛОХИЙ Євген Д , РКДЮСШ Сімферополь 04.07.1998 24.65 Леонов О.М., Плохий С.І. ()

9 351 ЛАФУ Жаліль У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 03.11.1998 22.10 Дремджи М.

10 400 ДОСИНЧУК Володимир СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 18.07.1997 19.90 Агапова І.

323 РАССКАЗОВ Руслан СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 20.02.1995 DNS Трусов Є.Б.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:00

Метання списа 600 гр Юнаки 17 Виставкові

Місце Тренери Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Очки Розряд

1 2 ДРЕМДЖИ Емірусеїн У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 14.09.1993 53.20 Терентьєва В.С. ()

X 50.55 53.20 X X X

2 21 МАРКІН Борис У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 7.07.1994 52.95 Терентьєва В.С. ()

X X 49.60 X X 52.95

3 105 СІКАНОВ Владислав У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.02.1994 52.93 Терентьєва В.С. ()

X 46.95 49.20 52.93 X X

4 93 ЛЕВАКОВ Роман У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.09.1994 52.72 Терентьєва В.С. ()

52.72 49.05 49.10 X X —

5 83 БОБКОВ Олександр МОН, ДЮСШ м. Сакі 23.01.1994 50.30 Тимошенко М.П.

39.30 50.30 43.90 48.53 42.30 47.35

354 САУЛІТ Дмитро У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 06.07.1993 DNS Дремджи М.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:00

Метання диска 1 кг Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 412 СЄНІК Кароліна У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 21.11.1996 20.46 II юн Вишегородцева О.Є ()

19.20 18.43 16.90 19.73 20.46 X

2 439 ЄГІАЗАРЯН Марія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.03.1995 14.91 Вишегородцева О.Є ()

X 14.90 14.91 X 13.86 14.91

3 440 ДЕНІК Владислава У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 02.08.1996 13.84 Вишегородцева О.Є ()

X 13.50 13.42 12.00 13.84 12.51

4 438 ФАВАЗ Атіна У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 17.07.1999 12.54 Вишегородцева О.Є ()

10.10 10.50 X 11.47 12.54 9.53

Ялта 16 травня 2010 р. 11:00

Біг на 110 м з/б (0.840) Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 87 КАНДИМОВ Максим МОН, ДЮСШ м. Сакі 06.02.1995 16.3h Мустафаєв А.

2 322 КАСАТКІН Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1995 18.5h бр.Селицької С.С. ()

3 318 МІХЄЄНКОВ Владислав СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 18.09.1995 20.7h бр.Селицької С.С. ()

Ялта 16 травня 2010 р. 11:10

Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 301 ХОХРЯКОВА Юлія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 01.09.1995 17.0h III бр.Селицької С.С. ()

2 323 ШЕЛКОВА Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.04.1996 18.1h I юн бр.Селицької С.С. ()

3 3 КОЗІЙ Катерина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 25.04.1996 18.8h I юн Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

4 302 РОМАНОВА Олена СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1995 18.9h I юн бр.Селицької С.С. ()

5 111 КЛИГА Кристина Д , РКДЮСШ Сімферополь 24.04.1995 19.3h II юн Леонов О.М., Плохий С.І. ()

6 299 РЯБЦЕВА Валентина К, ДЮСШ Золоте Поле 08.11.1996 19.9h II юн Іванова І.І.

7 446 ШУЛЬГА Діана У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.03.1998 21.3h III юн Корецька В.

8 380 ЗАБАБУРКІНА Наталія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 06.09.1996 21.5h III юн Білуха Т.В. ()

Ялта 16 травня 2010 р. 11:10

Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 329 НЄБУЕВА Марія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 29.06.1994 16.6h III бр.Селицької С.С. ()

2 297 ПЕТУХОВА Надія К, ДЮСШ Золоте Поле 21.03.1994 17.1h III Іванова І.І.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:15

Стрибки у висоту Юнаки 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 303 ДЗЮБАК Олександр 03.01.1994 1.85 II бр.Селицької С.С. ()

160 165 170 175 180 185 190

O O XO XO O O XXX

2 397 ЗАХАРОВ Сергій 02.11.1994 1.45 II юн Трусов Є.Б.

125 130 135 140 145 150

O O O O XO XXX

Ялта 16 травня 2010 р. 11:15

Стрибки у висоту Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 310 ДЬЯЧЕНКО Роман 23.09.1995 1.50 II юн бр.Селицької С.С. ()

130 135 140 145 150 155

O O O XXO O XXX

2 392 ПОЛЄХІН Іван 16.06.1995 1.45 II юн Агапова І.

125 130 135 140 145 150

O O O O O XXX

3 393 ГАФАРОВ Рефік 23.08.1995 1.45 II юн Агапова І.

120 125 130 135 140 145 150

O O O O XO O XXX

4 95 БАРДАКОВ Микита МОН 05.10.1997 1.45 II юн Дмитренко М.М.

120 125 130 135 140 145 150

O O O O O XO XXX

5 318 МІХЄЄНКОВ Владислав 18.09.1995 1.45 II юн бр.Селицької С.С. ()

125 130 135 140 145 150

O XXO XXO XO XXO XXX

6 323 ДРУЗЕНКО Віталій 30.01.1995 1.35 III юн Агапова І.

115 120 125 130 135 140

O O O XXO XO XXX

93 СУББОТІН Костянтин МОН 02.10.1997 DNS Дмитренко М.М.

96 МАТЮХІН Євген МОН 04.11.1995 DNS Дмитренко М.М.

391 БІНЬКІН Ілля 07.10.1996 DNS Агапова І.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:20

Біг на 100 м Дівчата 15 Забіги

Забіг 1 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 134 ЯНІНА Віолетта СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.04.1997 14.8h I юн бр.Селицької С.С. ()

2 435 ПЯТИКОН Катерина МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 10.06.1998 16.1h III юн Бр. Самсонової

3 393 ХМЕЛЬНИЦЬКА Діана СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь14.10.1998 16.6h Агапова І.

4 395 КРИЛОВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1999 17.7h Агапова І.

5 448 БИСТРОВА Валерія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 14.07.1999 18.0h Корецька В.

103 МОРГУН Вероніка Д , РКДЮСШ Сімферополь 05.01.1997 DNS Копитіч Д., Плохий С.І. ()

314 КОСТРОМІТЕЛЬНА Катерина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.07.1996 DNS Огаркова І

323 ОСАДА Дана СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 19.06.1996 DNS Агапова І.

Забіг 2 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 326 БІРЮЧКОВА Ірина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 26.05.1996 13.3h II бр.Селицької С.С. ()

2 396 МАЦАКОВА Олександра У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 08.07.1998 14.3h I юн Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

3 432 МИРОШНИКОВА Д'арья МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 18.06.1996 14.9h I юн Бр. Самсонової

4 438 ГЛУЩЕНКО Юлія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 14.10.1995 14.9h I юн Бр. Самсонової

5 321 БАЛАШКЕВИЧ Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.07.1998 15.5h II юн бр.Селицької С.С. ()

6 446 ШУЛЬГА Діана У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.03.1998 15.6h II юн Корецька В.

7 105 ПАНЬКОВА Лілія Д , РКДЮСШ Сімферополь 09.09.1999 15.9h III юн Копитіч Д.

8 392 ЛЕГАШЕВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 06.08.1998 16.1h III юн Агапова І.

Забіг 3 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 29 БАРАНОВА Лариса У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.04.1996 13.3h II Білуха Т.В. ()

2 101 ПІРІЄВА Марина Д , РКДЮСШ Сімферополь 16.07.1998 13.4h II Леонов О.М., Копитіч Д.

3 426 ГУСАКОВА Анастасія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.02.1996 13.7h III Бр. Самсонової

4 397 ПОПОВА Дарья СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.10.1997 16.1h III юн Агапова І.

5 451 ТІМОШЕНКО Кристина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 27.05.1997 16.3h Корецька В.

108 ШЕВЧЕНКО Ольга Д , РКДЮСШ Сімферополь 15.09.1998 DNS Копитіч Д.

327 БУТОВСЬКА Анна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 15.07.1996 DNS Агапова І.

Забіг 4 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 463 МОРОЗОВА Анастасія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 10.02.1997 13.1h II Білуха Т.В. ()

2 114 ХЛИСТУН Анастасія Д , РКДЮСШ Сімферополь 09.04.1996 14.8h I юн Леонов О.М., Плохий С.І. ()

3 457 ВІНОКУРОВА Анастасія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 17.04.1998 15.1h II юн Бр. Самсонової

4 394 ДОНЧЕНКО Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.03.1999 16.3h Агапова І.

5 399 КОЗИРЕВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 06.12.1999 19.6h Агапова І.

6 450 ПЛЕШАКОВА Аліна У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 07.03.1999 20.3h Корецька В.

400 ГАВРУК Карина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 09.11.1996 DNS Агапова І.

Забіг 5 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 445 ГУБСЬКА Карина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1997 13.9h III Костюченкова І.А. ()

2 443 МИХАЙЛІК Ольга У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 20.01.1998 14.0h III Костюченкова І.А. ()

3 115 РОМАНЬКО Інга Д , РКДЮСШ Сімферополь 20.03.1996 14.3h I юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

4 451 СТАРОВЕРОВА Анастасія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 21.06.1997 14.6h I юн Бр. Самсонової

5 445 КУПРІЯНОВИЧ Катерина МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.04.1996 15.6h II юн Бр. Самсонової

6 327 ПОМОРЦЕВА Дарья СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 30.05.1997 16.1h III юн Агапова І.

111 КЛИГА Кристина Д , РКДЮСШ Сімферополь 24.04.1995 DNS Леонов О.М., Плохий С.І. ()

Забіг 6 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 60 ГОШКІВ Валерія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.05.1996 14.0h III Білуха Т.В. ()

2 400 ЛЕГОСТАЄВА Поліна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 25.07.1997 14.9h I юн Агапова І.

3 440 МІНАЄВА Аліна МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 19.09.1998 15.0h I юн Бр. Самсонової

4 436 ХОЛОД Христина МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 28.02.1998 15.3h II юн Бр. Самсонової

5 396 БУР'ЯН Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 12.07.1997 16.2h III юн Агапова І.

6 391 ЗЕМКО Поліна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 12.10.1998 16.6h Агапова І.

Забіг 7 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 310 СОРОКІНА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 31.01.1997 14.0h III бр.Селицької С.С. ()

2 316 БЕХТЕРЕВА Валерія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 16.11.1995 14.6h I юн бр.Селицької С.С. ()

3 434 ПОСОХОВА Олена МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.09.1997 14.7h I юн Бр. Самсонової

4 411 ПОЖАР Дар'я У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.04.1998 15.2h II юн Білуха Т.В. ()

5 324 ХОДЕЄВА Кристина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.12.1996 16.0h III юн Агапова І.

6 398 АНТОНЮК Олена СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.07.1998 17.2h Агапова І.

7 109 ШУВАЛОВА Ванеса Д , РКДЮСШ Сімферополь 30.03.1999 18.1h , Копитіч Д.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:20

Метання диска 1 кг Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 ІЄВЛЕВ Костянтин У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.04.1995 35.50 Вишегородцева О.Є ()

X X 32.08 35.30 X 35.50

2 360 ТАТАРІНОВ Ігор У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 26.09.1997 30.08 Вишегородцева О.Є ()

X 27.49 30.05 29.38 30.08 25.62

3 436 МАКАРОВ Артем У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 13.12.1995 30.05 Вишегородцева О.Є ()

20.22 X X X 30.05 28.32

4 383 САМОХІН Володимир У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.09.1996 27.73 Вишегородцева О.Є ()

26.61 X 24.36 27.73 25.41 26.42

5 359 ГЛАМАЗДІН Павло У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 30.03.1997 26.11 Вишегородцева О.Є ()

X 19.07 24.47 24.99 26.11 24.45

6 358 ХОДИРЄВ Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 12.07.1997 21.56 Вишегородцева О.Є ()

19.95 21.56 20.01 X X X

7 99 КОГУТ Сергій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 21.03.1996 19.41 бр.Селицької С.С. ()

17.62 19.41 19.08 16.00 X 17.11

361 БЛАГОВЄСТНИЙ Валентин У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.09.1996 DNS Вишегородцева О.Є ()

362 МАТАТОВ Леонід У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 03.05.1996 DNS Вишегородцева О.Є ()

437 ШАРАПА Микита У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 22.05.1998 DNS Вишегородцева О.Є ()

Ялта 16 травня 2010 р. 11:40

Стрибки у висоту Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 301 ХОХРЯКОВА Юлія 01.09.1995 1.50 II бр.Селицької С.С. ()

140 145 150 155

O O O XXX

2 97 ГОРБАЧЕВА Анна МОН 20.12.1996 1.50 II Мустафаєв А.

135 140 145 150 155

O O XO O XXX

3 102 ВОЛКОВА Христина Д 25.03.1997 1.35 III Леонов О.М., Копитіч Д.

115 120 125 130 135 140

O O O O XO XXX

4 302 РОМАНОВА Олена 02.02.1995 1.30 I юн бр.Селицької С.С. ()

120 125 130 135

O O O XXX

5 326 БІРЮЧКОВА Ірина 26.05.1996 1.25 II юн бр.Селицької С.С. ()

105 110 115 120 125 130

O O O O O XXX

6 315 ШИЯН Наталія 11.05.1996 1.15 III юн бр.Селицької С.С. ()

105 110 115 120

O O XO XXX

7 392 ЛЕГАШЕВА Катерина 06.08.1998 1.10 Агапова І.

105 110 115

O O XXX

8 391 ЗЕМКО Поліна 12.10.1998 1.10 Агапова І.

105 110 115

XO XO XXX

394 ДОНЧЕНКО Анастасія 31.03.1999 DNS Агапова І.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:45

Біг на 100 м Юнаки 15 Забіги

Забіг 1 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 87 КАНДИМОВ Максим МОН, ДЮСШ м. Сакі 06.02.1995 12.0h III Мустафаєв А.

2 444 ІСАКОВ Іван У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1995 12.2h III Костюченкова І.А. ()

3 395 МАКСИМОВ Валерій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.02.1995 12.4h I юн Агапова І.

4 450 РИБАЛКО Дмитро МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 19.07.1995 12.7h I юн Бр. Самсонової

5 439 СЕВАСТ'ЯНОВ Павло МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.08.1998 14.5h Бр. Самсонової

6 307 СОКОЛ Віктор СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 16.05.1999 15.9h бр.Селицької С.С. ()

7 4 МАНЬКО Руслан СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 24.11.1997 16.4h бр.Селицької С.С. ()

323 ЛОСІВ Павло СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 10.02.1998 DNS Агапова І.

Забіг 2 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 89 МАВЛІКЄЄВ Руслан МОН, ДЮСШ м. Сакі 13.05.1995 12.0h III Мустафаєв А.

2 441 ФУРМАНЧУК РоманМОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 12.05.1995 12.5h I юн Бр. Самсонової

3 296 СЕМАНІШИН Михайло К, ДЮСШ Золоте Поле 01.02.1996 12.7h I юн Іванова І.І.

4 454 БАЛИКІН Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 17.09.1996 14.2h III юн Огаркова І, Дремджи М.

5 397 ПАСТУХОВ Данило У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.04.1998 14.4h Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

6 60 СВЕРИДА Даніїл СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 20.02.2000 15.4h бр.Селицької С.С. ()

7 449 КОНОНЕНКО Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.12.1998 16.2h Корецька В.

Забіг 3 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 313 КРУГЛОВ Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.08.1995 12.4h I юн Бр. Дерюгіна

2 120 ЯКУБОВ Кирило Д , РКДЮСШ Сімферополь 04.07.1996 13.0h II юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

3 354 МАКАРОВ Тимур У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 08.08.1996 13.4h III юн Огаркова І, Дремджи М.

4 117 ДУНАЄВСЬКИЙ Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 25.12.1996 13.4h III юн Пірогов В.І. ()

5 433 ЧЕБАТАРЬОВ Георгій МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 05.06.1997 13.5h III юн Бр. Самсонової

6 431 ВЕРЕТЕЛЬНИК Владислав МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 14.09.1997 14.2h III юн Бр. Самсонової

7 455 САЗАНКОВ Андрій МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 23.10.1997 15.4h Бр. Самсонової

Забіг 4 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 116 ГАБОВ Ігор Д , РКДЮСШ Сімферополь 20.05.1995 12.5h I юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

2 321 ФЕДОРЧУК Павло СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 09.02.1997 13.3h III юн бр.Селицької С.С. ()

3 447 ШАШИН Валерій МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 20.10.1997 13.5h III юн Бр. Самсонової



Скачать документ

Похожие документы:

  1. Календарний план спортивно-масових заходів комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти І науки україни

    Документ
    7 9.Пауерліфтінг ст. 7 .Акробатика спортивна. ст. 7 30.Плавання ст. 8 3.Альпінізм ст. 8 31.Регбі 7х7 ст. 9 4.Армспорт ст 8 3 .Ритмічна гімнастика ст.
  2. Життєвих досвідів пізнання!

    Документ
    Школо моя, радість моя, невпізнанною зробили тебе роки Та все ж ти така рідна, світла, дорога. Бо ти – колиска, ти – гавань, ти – рідний дім великої дружної сім’ї.
  3. Про хід виконання програми соціально-економічного розвитку м. Рівного на 2011-2015 роки за 2011 рік

    Документ
    Зокрема, наростили обсяги реалізації промислової продукції підприємства хімічної промисловості (143,1 %), машинобудування (117,8 %), металургійного виробництва (137,1 %), легкої (182,1 %) і поліграфічної (104,3 %) промисловості та
  4. Матеріали до єдиного дня інформування населення Полтавщини у березні 2007 року

    Документ
    Молодь – найбільш продуктивна в демографічному та економічному відношенні частина суспільства. З понад півтора мільйона жителів Полтавщини молодь у віці 14-30 років становить близько 300 тисяч, з яких понад дві третини проживає в містах.
  5. Затвердити звіт про виконання бюджету міста за 9-ть місяців 2009 року по доходах в сумі 328456,8 тис грн., в тому числі по загальному фонду 291474,1 тис грн

    Документ
    Заслухавши звіт виконавчого комітету про виконання бюджету міста за 9-ть місяців 2009 року, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань,

Другие похожие документы..